Home Norges Bandyforbund
Terminlister Resultater Landslag NM Informasjon Notiser Turneringer Adresser Regelverk Kurs Bilder Historie Statistikk Linker Diskusjonsforum World Floorball Championships 2000 Utviklingsavdelingen International Floorball Federation



Poengplukker 1.div Menn Øst 1997/98

===============================================================
  Poeng Mål Pass    Navn                           Klubb
---------------------------------------------------------------
   51   31  20  Kristiansen Ketil         Fredrikstad IBK               
   43   41   2  Holmen Ketil              Sarpsborg Innebandyk          
   43   14  29  Nordseth Frank            OSI Innebandy                 
   40   17  23  Eriksen Pål E.            Sarpsborg Innebandyk          
   35   29   6  Jansson Tommy             Asker Innebandyklubb          
   35   19  16  Nordseth Geir             OSI Innebandy                 
   32   21  11  Sletten Andreas           Sveiva Innebandyklub          
   31   16  15  Thorbjørnsen Petter       Fredrikstad IBK               
   29   22   7  Børresen Bård             Akerselva Idrettsklu          
   28   17  11  Pedersen Håvard           Sveiva Innebandyklub          
   26   23   3  Kleven Hans Petter        Soon Innebandyklubb           
   25   19   6  Brenna Magne              Sarpsborg Innebandyk          
   23   11  12  Andresen Espen            Akerselva Idrettsklu          
   22   13   9  Olsen Fred A.             Fredrikstad IBK               
   20   17   3  Eriksen Espen             Fredrikstad IBK               
   20   11   9  Holst Fredrik             Soon Innebandyklubb           
   20   10  10  Fladset Per Kristian      Soon Innebandyklubb           
   19   19   0  Jørgensen Håvard          Sveiva Innebandyklub          
   19    9  10  Pedersen Jan Erik         Asker Innebandyklubb          
   18   15   3  Schøyen Kjetil            Ajer Innebandyklubb           
   18    9   9  Løwø Lars Erik            Asker Innebandyklubb          
   17    9   8  Hoel Pål Andre            Sveiva Innebandyklub          
   16   12   4  Hansen Bent Inge          Fredrikstad IBK               
   16    6  10  Ericsson Mattias          Asker Innebandyklubb          
   16    5  11  Bøhaugen Ole-Christian    Sarpsborg Innebandyk          
   15   11   4  Berg Thomas               Asker Innebandyklubb          
   15   11   4  Sakshaug Petter           Akerselva Idrettsklu          
   14    7   7  Pedersen Endre            Sveiva Innebandyklub          
   14    5   9  Naterstad Endre           Asker Innebandyklubb          
   14    4  10  Gundersen Terje           Sveiva Innebandyklub          
   13   10   3  Thomasen Håkon            Soon Innebandyklubb           
   13    8   5  Andersen Erik             Akerselva Idrettsklu          
   12   10   2  Jacobsen Kjetil           OSI Innebandy                 
   12    7   5  Øverberg Øystein          Asker Innebandyklubb          
   12    6   6  Eriksen Mikael            Sarpsborg Innebandyk          
   11    7   4  Nordbye Lars              Ajer Innebandyklubb           
   11    5   6  Mathisen Thomas           Akerselva Idrettsklu          
   10    9   1  Dahler Pål                OSI Innebandy                 
   10    8   2  Bjerknes Geir             Sveiva Innebandyklub          
   10    7   3  Spærnes John Arne Nybø    Fredrikstad IBK               
   10    7   3  Ölmebo Johan              Akerselva Idrettsklu          
   10    3   7  Edvardsen Carl Morten     Sarpsborg Innebandyk          
   10    1   9  Thorkildsen Jan           Ajer Innebandyklubb           
    9    4   5  Schreiner Kenneth         Fredrikstad IBK               
    9    3   6  Ødegården Trond           Sveiva Innebandyklub          
    8    7   1  Kjærheim Vegard           Sarpsborg Innebandyk          
    8    6   2  Pedersen Geir Vidar       Fredrikstad IBK               
    8    6   2  Meisler Bjarne            Akerselva Idrettsklu          
    8    4   4  Nordbø Trond              Akerselva Idrettsklu          
    8    4   4  Johnsen Anders            Soon Innebandyklubb           
    8    3   5  Lauritsen Jan             Soon Innebandyklubb           
    8    1   7  Christensen Stian         Akerselva Idrettsklu          
    7    6   1  Lauvås Per                OSI Innebandy                 
    7    6   1  Vermund Thomas            Ajer Innebandyklubb           
    7    4   3  Isnes Morten              Sveiva Innebandyklub          
    6    4   2  Tajet Ronny               Ajer Innebandyklubb           
    6    4   2  Falkeid Ulrich            Akerselva Idrettsklu          
    6    4   2  Larsen Geir               Soon Innebandyklubb           
    6    4   2  Larsen Terje              Ajer Innebandyklubb           
    5    4   1  Aasrud Andrè              OSI Innebandy                 
    5    3   2  Nerland Øystein Moldal    Ajer Innebandyklubb           
    5    3   2  Vinda Kjell Erik          Asker Innebandyklubb          
    5    2   3  Martinsen Kent            Sveiva Innebandyklub          
    5    2   3  Eriksen Pål               Sveiva Innebandyklub          
    5    2   3  Frogner Eivind E          Ajer Innebandyklubb           
    5    1   4  Branting Helge            Sveiva Innebandyklub          
    5    1   4  Slettum Eddy              Fredrikstad IBK               
    5    0   5  Nipe Espen                Fredrikstad IBK               
    4    4   0  Jacobsen Jørgen           OSI Innebandy                 
    4    4   0  Andersen Atle Repstad     Soon Innebandyklubb           
    4    3   1  Paulsson Sigbjørn         Soon Innebandyklubb           
    4    3   1  Kristiansen Espen         OSI Innebandy                 
    4    2   2  Vike Arild W              Sveiva Innebandyklub          
    4    1   3  Korneliussen Thomas       Sarpsborg Innebandyk          
    4    1   3  Windvik Ronny             OSI Innebandy                 
    4    1   3  Hystad Tom Eyvind         Akerselva Idrettsklu          
    4    0   4  Bossum Jon H              Soon Innebandyklubb           
    3    3   0  Bel-Lafkih Benny          Ajer Innebandyklubb           
    3    2   1  Heggelund Tomas           Ajer Innebandyklubb           
    3    2   1  Holmgren Geir             OSI Innebandy                 
    3    1   2  Syversen Kim              Fredrikstad IBK               
    3    1   2  Granaas Tommy             Asker Innebandyklubb          
    3    0   3  Kraft Morten              Sarpsborg Innebandyk          
    3    0   3  Olsen Tom Fredrik         Sarpsborg Innebandyk          
    3    0   3  Kolstad Eskild            Ajer Innebandyklubb           
    2    2   0  Andreassen Trond          Asker Innebandyklubb          
    2    2   0  Martinussen Ingar         Asker Innebandyklubb          
    2    2   0  Aure Thomas               OSI Innebandy                 
    2    2   0  Solberg Rolf Harald       Soon Innebandyklubb           
    2    2   0  Wasa Thomas               Ajer Innebandyklubb           
    2    1   1  Olsen Thomas              Sveiva Innebandyklub          
    2    1   1  Hermansen Frode           OSI Innebandy                 
    2    1   1  Johansen Ottar            Sarpsborg Innebandyk          
    2    1   1  Strande Geir              Fredrikstad IBK               
    2    1   1  Kristiansen Kai           Fredrikstad IBK               
    2    0   2  Schreiber Magnus          Asker Innebandyklubb          
    2    0   2  Simonsen Ståle            Sveiva Innebandyklub          
    2    0   2  Fjerdingstad Ola          Ajer Innebandyklubb           
    2    0   2  Olsen Jon Arvid           Soon Innebandyklubb           
    2    0   2  Andenæs Bjørn             Soon Innebandyklubb           
    1    1   0  Marken Nikolai Zahl       Soon Innebandyklubb           
    1    1   0  Martinsen Ole Chr.        Fredrikstad IBK               
    1    1   0  Olsen Tom-Fredrik         Sarpsborg Innebandyk          
    1    1   0  Skott Espen               Akerselva Idrettsklu          
    1    1   0  Atterås Åge               Asker Innebandyklubb          
    1    1   0  Eriksen Audun             Asker Innebandyklubb          
    1    1   0  Amundsen Freddy           Fredrikstad IBK               
    1    1   0  Pettersen Eivind          Fredrikstad IBK               
    1    1   0  Limi Anders               Asker Innebandyklubb          
    1    1   0  Ottersen Jan Stian        Sarpsborg Innebandyk          
    1    1   0  Larsen Truls              Soon Innebandyklubb           
    1    0   1  Rype Sverre Yggeseth      Asker Innebandyklubb          
    1    0   1  Kremers Ritvars           Ajer Innebandyklubb           
    1    0   1  Larsen Terje              OSI Innebandy                 
    1    0   1  Andreasson Mårten         Fredrikstad IBK               
    1    0   1  Huynh Phuc Ngoc           OSI Innebandy                 
    1    0   1  Ødegaard Morten           OSI Innebandy                 
    1    0   1  Syversen Lasse            Sarpsborg Innebandyk          
    1    0   1  Westberg Jørgen           Fredrikstad IBK               
    1    0   1  Holm Kristian             Asker Innebandyklubb          
    1    0   1  Hansen Thomas             Fredrikstad IBK               
=====================================================================

For spørsmål om sidene ta kontakt med innebandy@nif.idrett.no