Home Norges Bandyforbund
Terminlister Resultater Landslag NM Informasjon Notiser Turneringer Adresser Regelverk Kurs Bilder Historie Statistikk Linker Diskusjonsforum World Floorball Championships 2000 Utviklingsavdelingen International Floorball Federation


Poengplukker 1.div. øst Menn 04/05

    P   Mål Pas Navn                      Klubb           
   73   50  23  Hedmann Mikael            Fredrikstad IBK               
   57   46  11  Strandberg Manne          Drammen IBF                   
   57   16  41  Karinen Johan             Fredrikstad IBK               
   54   30  24  Eriksen Alexander         Fredrikstad IBK               
   48   34  14  Johansen Stein-Morten     Fredrikstad IBK               
   46   25  21  Hermansen Paul Andre      Grei SF                       
   44   18  26  Backsæther Stig Rune      Strømmen IBK                  
   44   15  29  Larsen Terje              Ajer IBK                      
   40   27  13  Juvoll Jan                Grei SF                       
   39   27  12  Hoelseth Thomas           Ajer IBK                      
   39   18  21  Wångersjö Per             Drammen IBF                   
   37   26  11  Ingebrigtsli Jan Magnar   Holmlia SK                    
   35   21  14  Sandberg Hans             OSI Innebandy                     
   33   17  16  Larsen Eric               Bækkelagets SK                
   33   15  18  Amundsen Øystein K.       Lørenskog IBK                 
   32   25   7  Furu Andre                Grei SF                       
   32   12  20  Kristensen Geir           Drammen IBF                   
   32   11  21  Olsen Anders              Drammen IBF                   
   31   19  12  Jensen Espen              Nor 92 IBK                    
   30   17  13  Lindgren Thomas           Nor 92 IBK                    
   29   22   7  Snesrud Trond             Holmlia SK                    
   29   17  12  Strømsten Patrick         Drammen IBF                   
   29   16  13  Hulterstrøm Tobias        Nor 92 IBK                    
   29   10  19  Skaugen Simen             Holmlia SK                    
   28   19   9  Wiker Martin              Strømmen IBK                  
   27   18   9  Due-Andresen Espen        Holmlia SK                    
   27   14  13  Holmberg Per Christian    Nor 92 IBK                    
   27   10  17  Hemstad Michael R         Fredrikstad IBK               
   26   21   5  Nordbye Lars              Ajer IBK                      
   26   16  10  Svendsen Hogne            Lørenskog IBK                 
   25   19   6  Egner Øystein             Strømmen IBK                  
   23   14   9  Jacobsen Kjetil           OSI Innebandy                 
   23   12  11  Larsen Robert             Bækkelagets SK                
   23    7  16  Markussen Aleksander Osla Grei SF                       
   22   15   7  Kinell Stellan            Drammen IBF                   
   22   14   8  Dahl Alexander Hveding    Nor 92 IBK                    
   22   13   9  Pedersen Christer         OSI Innebandy                 
   22   12  10  Lund Morten               Bækkelagets SK                
   22   12  10  Dahler Pål                OSI Innebandy                 
   21    8  13  Ottesen Petter            Holmlia SK                    
   20   11   9  Sundmoen Kristoffer       Ajer IBK                      
   19   12   7  Johansen Kim-Andre        Lørenskog IBK                 
   19   10   9  Nordseth Geir             OSI Innebandy                     
   19    9  10  Bennett Thomas A.         OSI Innebandy                 
   19    7  12  Volden Lars               Grei SF                       
   17   11   6  Sæteren Vegard            Grei SF                       
   17    7  10  Hildremyr Andreas         Holmlia SK                    
   16   13   3  Thorsen Stian André       Bækkelagets SK                
   16   10   6  Huuse Marius              Holmlia SK                    
   15   12   3  Arto Karl Johan           Bækkelagets SK                
   15   11   4  Nielsen Erik Viggo        Bækkelagets SK                
   15    6   9  Steiner Fredrik           Nor 92 IBK                    
   15    5  10  Beiermann Thomas          Fredrikstad IBK               
   14    8   6  Bergkvist Nicklas         Lørenskog IBK                 
   14    4  10  Smerkerud Christian       Drammen IBF                   
   13    7   6  Hansen Ståle Frode        Lørenskog IBK                 
   13    4   9  Jacobsson Richard         Nor 92 IBK                    
   13    4   9  Hermansen Frode           OSI Innebandy                 
   13    2  11  Härnlund Tobias           Bækkelagets SK                
   12    9   3  Grøtvedt Lars-Petter      Fredrikstad IBK               
   12    8   4  Breistein Hans-Rasmus     OSI Innebandy                 
   12    7   5  Ness Christian            Bækkelagets SK                
   12    7   5  Ryghseter Ole             Nor 92 IBK                    
   12    7   5  Bunæs Lars                Lørenskog IBK                 
   12    5   7  Steinbakk Andreas         Grei SF                       
   11    7   4  Hansen Kristian S.        Lørenskog IBK                 
   11    5   6  Haaland Thomas            Bækkelagets SK                
   11    5   6  Johannessen Per-Christian Fredrikstad IBK               
   11    5   6  Christensen Ole Jørgen    Lørenskog IBK                 
   10    7   3  Kristiansen Espen         OSI Innebandy                 
   10    6   4  Wallander Calle           Drammen IBF                   
   10    4   6  Hoelseth Stian            Ajer IBK                      
    9    7   2  Gudbrandsen Terje A       Lørenskog IBK                 
    9    6   3  Christiansen Ole Marius   Bækkelagets SK                
    9    5   4  Schumacher André          Grei SF                       
    9    4   5  Myhrhaug Ole Petter Amble Strømmen IBK                  
    9    4   5  Bakken Frode              Lørenskog IBK                 
    9    4   5  Johannessen Preben Næss   Holmlia SK                    
    9    1   8  Gustafsson Calle          Bækkelagets SK                
    9    0   9  Lea Jørgen                Holmlia SK                    
    8    8   0  Kämpe Chris               Nor 92 IBK                    
    8    5   3  Brodal Tor-Arne           Grei SF                       
    8    5   3  Wiggen Jan Stian          Holmlia SK                    
    8    4   4  Kinstad Thor J            Strømmen IBK                  
    8    4   4  Garcia David              Grei SF                       
    8    3   5  Huynh Phuc Ngoc           OSI Innebandy                 
    8    3   5  Høydahl Tormod André      Fredrikstad IBK               
    8    2   6  Vik Åsmund                OSI Innebandy                 
    7    5   2  Larsen Helge              Ajer IBK                      
    7    4   3  Haaland Jørgen            Bækkelagets SK                
    7    3   4  Hedenstad Kjetil          Nor 92 IBK                    
    7    1   6  Kronkvist Øyvind          Holmlia SK                    
    6    6   0  Pettersson Jonas          Nor 92 IBK                    
    6    5   1  Kojedal Lars              Ajer IBK                      
    6    5   1  Hagen Magnus              Ajer IBK                      
    6    4   2  Hatleskog Richard         Holmlia SK                    
    6    3   3  Eriksen Fredrik Hoff      Bækkelagets SK                
    6    3   3  Killingstad Espen         Drammen IBF                   
    6    3   3  Hemstad Christopher Ruud  Fredrikstad IBK               
    6    3   3  Andresen Øyvind K.        Lørenskog IBK                 
    6    3   3  Øyen Stig Mjaasund        Grei SF                       
    6    1   5  Hoffen Kjetil             Nor 92 IBK                    
    5    4   1  Swing Henrik              Nor 92 IBK                    
    5    4   1  Nguyen Vinh               Holmlia SK                    
    5    3   2  Grønseth Espen            Fredrikstad IBK               
    5    3   2  Caspersen Stian           Bækkelagets SK                
    5    3   2  Backsæther Alexander      Strømmen IBK                  
    5    3   2  Aasheim Thomas            Fredrikstad IBK               
    5    2   3  Kollek Tom-Erik           Drammen IBF                   
    5    2   3  Toth André                Ajer IBK                      
    5    1   4  Guldhaug Kristian Andr‚   Strømmen IBK                  
    4    4   0  Løvlund Steffen           Nor 92 IBK                    
    4    3   1  Jacobsen Thomas           Fredrikstad IBK               
    4    3   1  Furuseth Martin           Lørenskog IBK                 
    4    3   1  Backsæter Knut            Strømmen IBK                  
    4    3   1  Kämpe Robin               Nor 92 IBK                    
    4    2   2  Steinbakk Markus          Grei SF                       
    4    2   2  Sökjer Magnus             Holmlia SK                    
    4    2   2  Dahl Petter               Drammen IBF                   
    4    2   2  Evensen Stian F           Strømmen IBK                  
    4    1   3  Mortensen Geir            Ajer IBK                      
    4    1   3  Berget Jonny              Drammen IBF                   
    4    0   4  Holmberg Peter            Grei SF                       
    3    3   0  Bratlie Ola Dybsand       Ajer IBK                      
    3    2   1  Kjærheim Vegard           Bækkelagets SK                
    3    2   1  Nicolaysen Nils Petter    OSI Innebandy                 
    3    2   1  Mathisen Lars K           Fredrikstad IBK               
    3    2   1  Fazal Abbas               Holmlia SK                    
    3    1   2  Kjeldstad Peter           Bækkelagets SK                
    3    1   2  Norberg-Schulz Carl T.    Fredrikstad IBK               
    3    1   2  Rønningen Kenneth         Strømmen IBK                  
    3    1   2  Sandmo Kenneth            Lørenskog IBK                 
    3    0   3  Sletbak Morten André      Grei SF                       
    3    0   3  Kristensen Jørn           Drammen IBF                   
    3    0   3  Gommerud Børre            Nor 92 IBK                    
    2    2   0  Blegen Espen              Grei SF                       
    2    2   0  Thorpe Espen              Strømmen IBK                  
    2    1   1  Rongsjord Mads            Grei SF                       
    2    1   1  Reinertsen Pål            Strømmen IBK                  
    2    1   1  Berntsen Helge            Holmlia SK                    
    2    1   1  Melbye Knut A             Strømmen IBK                  
    2    1   1  Lauritsen Cato            Drammen IBF                   
    2    1   1  Martinsen Thomas          Strømmen IBK                  
    2    1   1  Jaksland Christopher      Nor 92 IBK                    
    2    1   1  Gusrud Christian          Drammen IBF                   
    2    1   1  Kolstad Eskild            Ajer IBK                      
    2    0   2  Skaarer Trond Martin      Lørenskog IBK                 
    2    0   2  Olsgård Øyvind            OSI Innebandy                 
    2    0   2  Høiby Joachim             Grei SF                       
    2    0   2  Torgersen Bjørn-Erik      Åsenskogen IBK                
    2    0   2  Fanuelsen Anders          Nor 92 IBK                    
    2    0   2  Fureid Thomas             Nor 92 IBK                    
    1    1   0  Bredde Håkon              Strømmen IBK                  
    1    1   0  Myrvang Kjell Joachim     Bækkelagets SK                
    1    1   0  Dahl Kenneth              Drammen IBF                   
    1    1   0  Larsson Henning B         Nor 92 IBK                    
    1    1   0  Brattbakken Bård          Lørenskog IBK                 
    1    1   0  Berg Bjørnar              Lørenskog IBK                 
    1    1   0  Hanssen Thor Arne         Drammen IBF                   
    1    1   0  Fevang Kjetil             Nor 92 IBK                    
    1    1   0  Hilmarsen Håvard Vere     Lørenskog IBK                 
    1    1   0  Jessesen Jon V            Fredrikstad IBK               
    1    1   0  Hansen Erik Bjørklund     Bækkelagets SK                
    1    0   1  Hagen Jørn                Nor 92 IBK                    
    1    0   1  Kristiansen Pål Michael   Bækkelagets SK                
    1    0   1  Lind Dick Eddy            Grei SF                       
    1    0   1  Eriksson Daniel           Fredrikstad IBK               
    1    0   1  Holmvik Bjørnar P         Grei SF                       
    1    0   1  Coron Jaques              Lørenskog IBK                 
    1    0   1  Olavsen Kent Thomas       OSI Innebandy                 
    1    0   1  Gerhardsen Thomas         Nor 92 IBK                    
    1    0   1  Olsen Dag                 Strømmen IBK                  
    1    0   1  Jensen Andreas            Ajer IBK                      
    1    0   1  Lyngstad Håvard           Bækkelagets SK                
    1    0   1  Aspeholen Bjørn           Nor 92 IBK                    
    1    0   1  Løvlund Kenneth           Nor 92 IBK                    
    1    0   1  Thomassen Jon Anders      OSI Innebandy                 
    1    0   1  Karlsen Dan Ivar          Ajer IBK                      
    1    0   1  Køltzow Morten Ødegaard   OSI Innebandy

For spørsmål om sidene ta kontakt med innebandy@nif.idrett.no