Home Norges Bandyforbund
Terminlister Resultater Landslag NM Informasjon Notiser Turneringer Adresser Regelverk Kurs Bilder Historie Statistikk Linker Diskusjonsforum World Floorball Championships 2000 Utviklingsavdelingen International Floorball Federation


ELITESERIEN HERRER SESONGEN 1999/2000
POENGPLUKKER:


 Poeng  Mål Pas Navn                      Klubb
   49   13  36  Ågren Andreas             Fredrikstad IBK               
   46   28  18  Kristiansen Ketil         Fredrikstad IBK               
   45   20  25  Evensen Raymond           Tunet IBK                     
   40   29  11  Mikkelsen Jørgen          Kverneland IBK                
   33   22  11  Sikkeland Lars Erik       Greåker IBK                   
   32   20  12  Hämäläinen Peter          Fredrikstad IBK               
   32   19  13  Finstad Morten            Tunet IBK                     
   32   14  18  Østmark Anders            Greåker IBK                   
   31   20  11  Williams Johan            Fredrikstad IBK               
   30   18  12  Rasmussen Erik            Greåker IBK                   
   30   17  13  Brajic Niklas             Sveiva IBK                    
   28   19   9  Sundell Jan               Slevik IBK                    
   28   16  12  Pettersen Petter          Slevik IBK                    
   28   12  16  Johansen Bengt            Slevik IBK                    
   27   21   6  Pedersen Håvard           Sveiva IBK                    
   27   21   6  Lindgren Tomas            Nor 92 IBK                    
   26   17   9  Dahler Pål                OSI Innebandy                 
   24   17   7  Kämpe Robin               Nor 92 IBK                    
   24   14  10  Kristoffersen Frank       Greåker IBK                   
   24    8  16  Nordseth Frank            OSI Innebandy                 
   23    9  14  Eide Pål                  Slevik IBK                    
   23    8  15  Petterson Tobias          Sarpsborg IBK                 
   22   14   8  Bjerke Ivar               Sarpsborg IBK                 
   22   13   9  Sveen André               Tunet IBK                     
   22   12  10  Burman Johan              Tunet IBK                     
   22   10  12  Nordseth Geir             OSI Innebandy                 
   21   14   7  Martinsen Jørgen          Slevik IBK                    
   21   12   9  Salvesen Kjartan          Kverneland IBK                
   21   11  10  Ødegaard Håkon            Kverneland IBK                
   19   14   5  Pedersen Ole R.           Slevik IBK                    
   18   12   6  Fazal Abbas               Holmlia Sportsklubb           
   18    7  11  Sletten Andreas           Sveiva IBK                    
   17   13   4  Jørstad Kim               OSI Innebandy                 
   17   11   6  Samuelsson Mattias        Tunet IBK                     
   17   11   6  Holmberg Daniel           Sarpsborg IBK                 
   16   10   6  Finnmark Fredrik          Greåker IBK                   
   15   12   3  Olsen Morten B            Greåker IBK                   
   15   12   3  Karlsson Micael Stig      Nor 92 IBK                    
   15    8   7  Solheim Thomas            Tunet IBK                     
   14   11   3  Aasrud André              OSI Innebandy                 
   14   11   3  Pettersen Flemming        Tunet IBK                     
   13    5   8  Nilsson Patrik            Greåker IBK                   
   13    5   8  Hansen Anders Gøsta       Slevik IBK                    
   13    3  10  Härnlund Tobias           Tunet IBK                     
   12   11   1  Holmen Ketil              Sarpsborg IBK                 
   12    9   3  Pedersen Endre            Sveiva IBK                    
   12    8   4  Hansen Bent Inge          Fredrikstad IBK               
   12    7   5  Nilsson Marcus            OSI Innebandy                 
   12    6   6  Mikkelsen Klaus           Kverneland IBK                
   11    7   4  Andersson Thomas          Sveiva IBK                    
   11    4   7  Bjerknes Geir             Sveiva IBK                    
   10   10   0  Eriksen Espen             Fredrikstad IBK               
   10    6   4  Sandberg Hans             OSI Innebandy                 
   10    5   5  Fladset Per Kristian      Tunet IBK                     
   10    4   6  Ruud Per Arne             Fredrikstad IBK               
    9    7   2  Hansen Rune Frode         Sveiva IBK                    
    9    4   5  Heidenberg Cato           Slevik IBK                    
    9    3   6  Nielsen Morten            Tunet IBK                     
    8    8   0  Evensen Glen              Tunet IBK                     
    8    6   2  Grøtvedt Lars-Petter      Sarpsborg IBK                 
    8    5   3  Schreiner Kenneth         Fredrikstad IBK               
    8    5   3  Due-Andresen Espen        Holmlia Sportsklubb           
    8    4   4  Pettersson Marcus         Tunet IBK                     
    8    3   5  Brenna Magne              Sarpsborg IBK                 
    8    3   5  Martinsen Kent            Sveiva IBK                    
    8    3   5  Steiner Fredrik           Nor 92 IBK                    
    8    2   6  Huse Marius               Holmlia Sportsklubb           
    7    5   2  Magnussen Rune            Greåker IBK                   
    7    5   2  Edvardsen Carl Morten     Sarpsborg IBK                 
    7    4   3  Melby Henrik              Slevik IBK                    
    7    3   4  Hansen Ståle Frode        Sveiva IBK                    
    7    2   5  Nilssen Dag Erik          Nor 92 IBK                    
    6    6   0  Finsrud Marius            Slevik IBK                    
    6    3   3  Holst Fredrik             Slevik IBK                    
    6    3   3  Karlsson Karl Robert      OSI Innebandy                 
    6    3   3  Kolstad Morten            OSI Innebandy                 
    6    3   3  Helseth Espen             Holmlia Sportsklubb           
    5    5   0  Uttakleiv Thomas          Holmlia Sportsklubb           
    5    4   1  Pedersen Kjell Anders     Holmlia Sportsklubb           
    5    3   2  Hatleskog Richard         Holmlia Sportsklubb           
    5    3   2  Hausken Geir Tore         Kverneland IBK                
    5    2   3  Taksdal Bjørn-Petter      Kverneland IBK                
    5    2   3  Bøhaugen Ole-Christian    Sarpsborg IBK                 
    5    1   4  Stang Paal                Greåker IBK                   
    5    1   4  Westberg Jørgen           Fredrikstad IBK               
    5    1   4  Martinsen Stian           Slevik IBK                    
    5    0   5  Gommerud Børre            Nor 92 IBK                    
    4    3   1  Høydahl Tormod Andre      Sarpsborg IBK                 
    4    3   1  Andersen Kjetil           Kverneland IBK                
    4    3   1  Johansson Mikael          Tunet IBK                     
    4    3   1  Rognerud Anders W.        Fredrikstad IBK               
    4    3   1  Jensen Espen              Nor 92 IBK                    
    4    2   2  Jacobsson Pontus          Kverneland IBK                
    4    1   3  Moen Glenn                Tunet IBK                     
    4    1   3  Kvisvik Tommy             Greåker IBK                   
    4    1   3  Ottersen Jon Stian        Sarpsborg IBK                 
    4    1   3  Gundersen Terje           Sveiva IBK                    
    3    2   1  Hildremyr Andreas         Holmlia Sportsklubb           
    3    2   1  Kronkvist Øyvind          Holmlia Sportsklubb           
    3    2   1  Slettum Eddy              Fredrikstad IBK               
    3    2   1  Eriksen Espen H.          Sveiva IBK                    
    3    2   1  Nymoen Kim                Kverneland IBK                
    3    2   1  Roaldsøy Bent Magne       Kverneland IBK                
    3    1   2  Hoffen Kjetil             Nor 92 IBK                    
    3    1   2  Lauvås Per                OSI Innebandy                 
    3    1   2  Isnes Morten              Sveiva IBK                    
    3    1   2  Minh Tu Tran              Holmlia Sportsklubb           
    3    1   2  Solberg Ove               Kverneland IBK                
    3    0   3  Beiermann Thomas          Sarpsborg IBK                 
    2    1   1  Thomassen Håkon           Holmlia Sportsklubb           
    2    1   1  Syversen Kim              Fredrikstad IBK               
    2    1   1  Huynh Phuc Ngoc           OSI Innebandy                 
    2    1   1  Janic Michal              Nor 92 IBK                    
    2    1   1  Anderzon Andreas          Greåker IBK                   
    2    1   1  Jansson Thomas            Greåker IBK                   
    2    1   1  Skau Stian                Greåker IBK                   
    2    0   2  Kro Kjell                 Kverneland IBK                
    2    0   2  Näsholm Tomas             Sarpsborg IBK                 
    2    0   2  Blomén Joakim             Nor 92 IBK                    
    2    0   2  Kristiansen Stian         Nor 92 IBK                    
    2    0   2  Wiggen Jan Stian          Holmlia Sportsklubb           
    2    0   2  Elseth Christoffer        Nor 92 IBK                    
    1    1   0  Haugen David              Holmlia Sportsklubb           
    1    1   0  Rogn Lars                 Holmlia Sportsklubb           
    1    1   0  Isaksen Karl Gustav       Kverneland IBK                
    1    1   0  Isaksen Steffen           Sveiva IBK                    
    1    1   0  Pedersen Ørjan            OSI Innebandy                 
    1    1   0  Lanzieri Roberto          Fredrikstad IBK               
    1    1   0  Lier Magne                Holmlia Sportsklubb           
    1    1   0  Bengtsen Dan              Fredrikstad IBK               
    1    1   0  Bjørnstad Kenneth         Holmlia Sportsklubb           
    1    0   1  Andersen Håkon Tysnes     Tunet IBK                     
    1    0   1  Jacobsen Jørgen           OSI Innebandy                 
    1    0   1  Jacobsen Kjetil           OSI Innebandy                 
    1    0   1  Lea Jørgen                Holmlia Sportsklubb           
    1    0   1  Bjørnebekk Gunnar         OSI Innebandy                 
    1    0   1  Nipe Espen                Fredrikstad IBK               
    1    0   1  Laursen Per               Sarpsborg IBK                 
    1    0   1  Østrått Sigmund S         Kverneland IBK                
    1    0   1  Sødergren Dan             Tunet IBK                     
    1    0   1  Otnes Andreas             Greåker IBK                   
    1    0   1  Vik Alexander             OSI Innebandy                 
    1    0   1  Lauritzen Kristian A      Holmlia Sportsklubb           
    1    0   1  Ekeberg Magnus            Holmlia Sportsklubb           
    1    0   1  Østvold Stian             Nor 92 IBK                    

For spørsmål om sidene ta kontakt med innebandy@nif.idrett.no