Home Norges Bandyforbund
Terminlister Resultater Landslag NM Informasjon Notiser Turneringer Adresser Regelverk Kurs Bilder Historie Statistikk Linker Diskusjonsforum World Floorball Championships 2000 Utviklingsavdelingen International Floorball Federation


Poengplukker Elite Menn 96/97
Navn                    Klubb           M       A     Tot
Frank Nordseth          OSI            17      19      36
Pål Eide                Slevik         18      16      34
Jørgen Martinsen        Slevik         15      15      30
Willy Fauskanger        Greåker        27       2      29
Jørgen Mikkelsen        Kverneland     21       6      27
Mattias Svensson        Holmlia         6      20      26
Dagfinn Ringås          Holmlia        19       6      25
Anders Østmark          Greåker        18       7      25
Raymond Evensen         Strømmen       13      11      24
Bengt Johansen          Slevik         15       8      23
Klaus Mikkelsen         Kverneland     15       7      22
David Haugen            Holmlia        15       6      21
Per Arne Ruud           Slevik         12       8      20
Erik Rasmussen          Greåker        11       8      19
Kjetil Jacobsen         OSI            13       5      18
Petter Pettersen        Greåker         9       8      17
Kim Jørstad             OSI            10       6      16
Jan Magnar Ingebrigtsli Holmlia         8       7      15
Mattias Samuelsson      Tunet          12       2      14
Oskar Hallberg          Holmlia        11       3      14
Jon Espen Kagnes        Strømmen       10       4      14
Tommy Skjønsholt        Tunet           6       8      14
Karl Johan Arto         Holmlia         9       4      13
Clas Tangen             Slevik          7       4      11
Jan Petter Aslaksen     Holmlia         7       4      11
André Sveen             Tunet           4       7      11
Tom Arne Samuelsen      Greåker         3       8      11
Marius Finsrud          Slevik          9       1      10
Trond Snesrud           Tunet           8       2      10
Ole R. Pedersen         Slevik          5       5      10
Thomas Solheim          Tunet           5       5      10
Preben Næss Johannessen Holmlia         2       8      10
Dani Bekkely            Strømmen        7       1       8
Henning Finstad         Tunet           7       1       8
Håkon Ødegaard          Kverneland      6       2       8
Cato Jensen             Strømmen        6       2       8
Geir Nordseth           OSI             5       3       8
Pål Langseth            Strømmen        5       3       8
Tobias Härnlund         Tunet           3       5       8
Patrik Nilsson          Greåker         4       3       7
Christian Murstad       OSI             4       3       7
Anders Gøsta Hansen     Slevik          4       3       7
Cato Heidenberg         Greåker         4       3       7
Jim Lyngwood Foss       Kverneland      4       3       7
Thore Andre Nordbø      Tunet           4       3       7
Dan Undheim             Kverneland      2       5       7
Bjørn Kr. Kallasten     Greåker         1       6       7
Lars Bunæs              OSI             5       1       6
Nicolay Nørbech         Holmlia         3       3       6
Jørn Pettersen          Tunet           5       0       5
Tom Lillelien           Holmlia         4       1       5
Karl Robert Karlsson    OSI             4       1       5
Trygve Andreassen       Tunet           4       1       5
Roger Pettersen         Strømmen        4       1       5
Maciek Smaga            Holmlia         3       2       5
Rune Magnussen          Greåker         3       2       5
Karl Johan Haarberg     Strømmen        1       4       5
Geir Løvik              Kverneland      0       5       5
Erik Høgh               Tunet           3       1       4
Erling Andersen         Slevik          3       1       4
Kenneth Schreiner       Slevik          3       1       4
Andre Skar              Strømmen        3       1       4
André Aasrud            OSI             2       2       4
Stig Rune Backsæter     Strømmen        2       2       4
Karl Gustav Isaksen     Kverneland      2       2       4
Paal Stang              Greåker         1       3       4
Tom Høgemark            Kverneland      1       3       4
Jimmy Robert Nilsson    Greåker         2       1       3
Robert Torstensrud      Strømmen        2       1       3
Thomas Johannessen      Strømmen        2       1       3
Per Kåre Fuglestad      Kverneland      2       1       3
Inge A. Bakken          Tunet           1       2       3
Lasse Jacobsen          Tunet           1       2       3
Gunnar Bjørnebekk       OSI             0       3       3
Bjørge Jansen           OSI             0       3       3
Pål Jeppsson            OSI             2       0       2
Oddvar Taksdal          Kverneland      2       0       2
Bjørn-Petter Taksdal    Kverneland      2       0       2
Erlend Aas              Holmlia         1       1       2
Tommy Granaas           Strømmen        1       1       2
Ivar Ulvøy              Kverneland      1       1       2
Geir Johansen           OSI             1       1       2
Bjørn Øystein Rimestad  Kverneland      1       1       2
Glen Evensen            Strømmen        1       1       2
Ove Taksdal             Kverneland      1       1       2
Thanh Dinh              Holmlia         0       2       2
Christer Gundersen      Slevik          0       2       2
Frank Kristoffersen     Greåker         0       2       2
Kim Gøran Larsen        Slevik          0       2       2
Sjur Førli              Kverneland      0       2       2
Hans-Petter Fagernes    Holmlia         1       0       1
Lars Petter Hoff        Holmlia         1       0       1
Geir Holmgren           OSI             1       0       1
Freddy K. Anseth        Tunet           1       0       1
Øystein Hansen          Holmlia         1       0       1
Knut Backsæter          Strømmen        1       0       1
Robin Kämpe             Tune            0       1       1
Jørgen Lea              Holmlia         0       1       1
Tom Fylling             Greåker         0       1       1
Tommy Kvisvik           Greåker         0       1       1
Morten Ødegaard         OSI             0       1       1
Morten Eriksson         OSI             0       1       1
Arne Jeksrud            Greåker         0       1       1
Roger Torgersen         Strømmen        0       1       1
Jon-Ivar Bjørtomt       Holmlia         0       1       1
Per Lauvås              OSI             0       1       1
John Andersen           OSI             0       1       1

For spørsmål om sidene ta kontakt med innebandy@nif.idrett.no