Home Norges Bandyforbund
Terminlister Resultater Landslag NM Informasjon Notiser Turneringer Adresser Regelverk Kurs Bilder Historie Statistikk Linker Diskusjonsforum World Floorball Championships 2000 Utviklingsavdelingen International Floorball Federation


Poengplukker Elite Menn 13/14
Navn                    Klubb           M       A     Tot
Thomas Stræte           Slevik         33      61      94
Ole Mossin Olesen       Tunet          49      44      93
Axel Wallin             Akerselva      43      34      77
Andreas Wöiduma         Grei           50      25      75
Oskar Larsson           Akerselva      39      34      73
Peter Fahlstrøm         Slevik         60       9      69
Johan Åhlberg           Slevik         30      38      68
Runar Snellingen        Sagene         38      29      67
Mikael Lindholm         Grei           26      40      66
Stian Thorsen           Bækkelaget     37      28      65
Thomas Ihle             Haugerud       38      25      63
Lars Erik Torp          Greåker        34      22      56
Ryan Hallden            Sarpsborg      29      23      52
Tommy Midtsveen         Gjelleråsen    30      21      51
Patrick Sveen           Haugerud       13      38      51
Magnus Hagen            Akerselva      32      18      50
Erik Jirving            Grei           37      11      48
Mads Rongsjord          Gjelleråsen    21      27      48
Robin Jatko             Sarpsborg      25      21      46
Timmy Nyberg            Greåker        24      21      45
Tobias Wendelstig       Gjelleråsen    25      19      44
Glen Evensen            Slevik         28      15      43
Patrick Gundersen       Bækkelaget     21      21      42
Stian Skau              Greåker        18      24      42
Bjørn Even Stene        Lye            23      15      38
Martin Kjellemar        Sarpsborg      18      20      38
Marcus Gustafsson       Sarpsborg      24      13      37
Johan Emriksson         Sagene         24      12      36
Ola Olaussen            Sarpsborg      21      15      36
Ole Martin S. Jansson   Tunet          20      16      36
Petter Alexandersen     Sagene         19      17      36
Robin Norstrøm          Gjelleråsen    20      15      35
Johan Larsson           Sarpsborg      12      23      35
Fredrik Hoff Eriksen    Tunet          22      12      34
Thobias Hjorth          Slevik         18      16      34
Mattias Hjalmarsson     Slevik         14      20      34
Jonas Klefbeck          Sarpsborg      19      14      33
Andreas Sletten         Sveiva         14      19      33
Thomas Isaksen          Tunet          23       8      31
Atle Laland Egeland     Lye            21      10      31
Andreas Valbye          Sveiva         13      17      30
Erik Viggo Nielsen      Bækkelaget     11      19      30
Andreas Lindberg        Haugerud       25       4      29
Jørgen Becher           Sveiva         17      12      29
Mads Fossum Normann     Tunet           5      23      28
Magnus Andersson        Sagene         18       8      26
Morten Bye              Slevik         12      14      26
Andreas Mikalsen        Lye            11      15      26
Sindre Bjerknes         Tunet          20       5      25
Peter Kjeldstad         Bækkelaget     16       8      24
Kenneth Skistad         Greåker        15       9      24
Alexander Texnes        Gjelleråsen    15       9      24
Hans Roar Wilhelmsen    Gjelleråsen    12      12      24
Kjetil Hammerstad       Sveiva         17       6      23
Henrik Fredriksen       Tunet           9      14      23
Gustav Zetterberg       Greåker         7      16      23
Ricky Olars             Tunet          13       8      21
Jørn Andre Isnes        Greåker         9      12      21
Glenn Lervik            Lye            10      10      20
Patrick Martinsen       Sveiva          9      11      20
Jerry Johansson         Grei            6      14      20
Marcus Norberg          Akerselva       9      10      19
Jan Frode Snellingen    Sagene          5      14      19
Morten Kolstad          Sagene          8      10      18
Andreas Skriden         Sveiva          7      11      18
Julian Agyemang         Akerselva      14       3      17
Lasse Schie             Sarpsborg      13       4      17
Jan Helge Johannesen    Lye            11       6      17
Lasse Sundell           Sagene          7      10      17
Kristoffer Bakke        Sveiva         12       4      16
Mats Hoff Karlsen       Tunet          11       4      15
Martin Borg             Bækkelaget      6       9      15
Michael Helgesen        Sarpsborg       6       9      15
Jonas Gustavsen         Slevik          4      11      15
Martin Isnes Kvisvik    Greåker         6       8      14
Victor Ekestubbe        Grei            4      10      14
Stian Larsen            Sagene         11       2      13
Fredrik Kragfoss        Haugerud        7       6      13
Haakon Ødegaard         Lye             6       7      13
Marko Länsmann          Grei            6       7      13
Jon Esben Skaug         Sarpsborg       6       7      13
Eivind Bjørnseth        Sveiva          4       9      13
Christoffer Jaksland    Tunet           4       9      13
Daniel Eriksson         Sarpsborg       3      10      13
Ola Jansen              Akerselva       1      12      13
Emil Krzykawski         Sveiva          9       3      12
Daniel Magnusson        Slevik          8       4      12
Aksel Dahl Eriksen      Sagene          6       6      12
Sivert K. Grønlie       Akerselva       6       6      12
Carl Bacolod            Gjelleråsen     6       6      12
Christer Hansen         Haugerud        5       7      12
Per Folkesson           Slevik          5       7      12
Philip Dessingthon      Tunet           2      10      12
Martin Bjerkelund       Tunet           1      11      12
Christoffer Øistad      Sveiva          5       6      11
Niklas Brajic           Akerselva       3       8      11
Oscar Rist Christensen  Sagene          7       3      10
Ruben Johansen          Sarpsborg       6       4      10
Marius Folgerø          Haugerud        5       5      10
Kristian Kulvik         Bækkelaget      5       5      10
Bjørn Lundgren          Gjelleråsen     5       5      10
Jørgen Syrrist          Greåker         4       6      10
Thomas Aas              Gjelleråsen     3       7      10
Alexander Simonsen      Bækkelaget      7       2       9
Daniel Palmer           Haugerud        4       5       9
Kristian Nordstrøm      Akerselva       4       5       9
Anders Andersson        Sagene          3       6       9
Geir Vidar Pedersen     Slevik          2       7       9
Petter Lambech          Bækkelaget      7       1       8
Eivind Solbakken        Bækkelaget      6       2       8
Magnus Sivertsen        Haugerud        5       3       8
Per Olsson              Lye             5       3       8
Anders Strømsborg       Sveiva          5       3       8
Andreas Pedersen        Lye             2       6       8
Børge Kluge             Lye             6       1       7
Patrick Hjemgård        Greåker         6       1       7
Andreas Vollsund        Lye             4       3       7
Kalle Hillfelt          Sagene          2       5       7
Sondre Haglund          Greåker         2       5       7
Tobias Lindberg         Akerselva       1       6       7
Daniel Amundsen         Greåker         5       1       6
Martin Lilleby          Sarpsborg       5       1       6
Thomas Zaal             Grei            4       2       6
Christoffer Hansen      Slevik          4       2       6
Thomas Sola             Lye             3       3       6
Kristian Magnusson      Lye             3       3       6
Mikael Eriksson         Akerselva       3       3       6
Espen Blegen            Grei            2       4       6
Emilio Garcia           Gjelleråsen     2       4       6
Sondre Hansen           Slevik          2       4       6
Stian Larsen            Lye             1       5       6
Simen Ullern            Bækkelaget      1       5       6
Ørjan Antonsen          Bækkelaget      5       0       5
Jonas Bøckman           Greåker         5       0       5
Sebaztian Kibu          Sarpsborg       4       1       5
Niklas Eriksson         Akerselva       3       2       5
Andreas Nerstad         Akerselva       2       3       5
Erik Jørgensen          Grei            2       3       5
Daniel Engebretsen      Grei            2       3       5
Ulrik Engmann           Gjelleråsen     2       3       5
Jens Jørgensen          Sarpsborg       2       3       5
Aleksander Nodland      Bækkelaget      1       4       5
Simon Halvorsen         Akerselva       1       4       5
Aleksander Markussen    Grei            1       4       5
Thomas Engeli           Grei            1       4       5
Øyvind Karlsson         Akerselva       0       5       5
Linus Børjeson          Greåker         4       0       4
Thomas Rognlien         Gjelleråsen     4       0       4
Daniel Arazola          Slevik          4       0       4
Christoffer Vadla       Haugerud        3       1       4
Tomas Heggelund         Akerselva       3       1       4
Trond Snesrud           Tunet           3       1       4
Stian Torgersen         Slevik          3       1       4
Henrik Bredli           Gjelleråsen     2       2       4
Sindre Buraas           Gjelleråsen     1       3       4
Sindre P. Christiansen  Sveiva          3       0       3
Petter Halvorsen        Tunet           3       0       3
Tobias Persson          Akerselva       2       1       3
Vetle Mellum            Gjelleråsen     2       1       3
Henrik Stenrød          Haugerud        1       2       3
Morten Bjelland         Lye             1       2       3
Kåre Birkemo            Lye             1       2       3
Fredrik Risa            Lye             1       2       3
Mats Tegle              Lye             1       2       3
Kenneth Våge            Bækkelaget      1       2       3
Anders Øvereng          Greåker         1       2       3
Robin Mattsson          Gjelleråsen     1       2       3
Mats Gjermundsen        Sarpsborg       1       2       3
Kristian Skaftnes       Slevik          1       2       3
Sondre Hylland          Sagene          0       3       3
Kristian Stenrød        Haugerud        1       1       2
Anders Snellingen       Sagene          1       1       2
Stian Barmo             Bækkelaget      1       1       2
Felix Elfstrand         Sveiva          1       1       2
Simen Langsholt         Grei            1       1       2
Bobby Bergdahl          Grei            1       1       2
Trym Stokland           Gjelleråsen     1       1       2
Øyvind Espelund         Sagene          0       2       2
Sondre Haglund          Greåker         0       2       2
Stig M. Øyen            Grei            0       2       2
Anoosh Kirubaharan      Grei            0       2       2
Joakim Løvholm          Gjelleråsen     0       2       2
Christer Rönnmark       Tunet           0       2       2
Anders Hansen           Slevik          0       2       2
Lars Petter Usher       Sagene          1       0       1
Erlend Vestby           Bækkelaget      1       0       1
Paolo Caroprese         Akerselva       1       0       1
Erlend Bjerknes         Sveiva          1       0       1
Cato Glenge             Sarpsborg       1       0       1
Tim Isaksen             Tunet           1       0       1
Mathias Folgerø         Haugerud        0       1       1
Christoffer Wellin      Haugerud        0       1       1
Einar Haga              Lye             0       1       1
Simen Heggedal          Sagene          0       1       1
Martin Erhamre          Sagene          0       1       1
Mads Lambech            Bækkelaget      0       1       1
Kristian Brunvoll       Akerselva       0       1       1
Johnny Wallenius        Sveiva          0       1       1
Mikael Hast             Greåker         0       1       1
Thomas Beiermann        Greåker         0       1       1
Thomas Larsen           Grei            0       1       1
Peter Nothen            Grei            0       1       1
Victor Jashari          Gjelleråsen     0       1       1
Markus Jelnes           Sarpsborg       0       1       1
Kristoffer Östergren    Tunet           0       1       1
Mattias Bolin           Tunet           0       1       1
Jonas Bjerkelund        Tunet           0       1       1
Vegard Tvete            Slevik          0       1       1
Lars Krogstad           Slevik          0       1       1

14 mål i sesongen er klassifisert som selvmål,
og er ikke med i oversikten.

Lagene som har fått kreditert selvmål fra motstanderen er:
Akerselva:      2
Bækkelaget:     1
Gjelleråsen:    3
Greåker:        1
Lye:            2
Sagene:         2
Slevik:         2
Sveiva:         1

For spørsmål om sidene ta kontakt med innebandy@nif.idrett.no