Home Norges Bandyforbund
Terminlister Resultater Landslag NM Informasjon Notiser Turneringer Adresser Regelverk Kurs Bilder Historie Statistikk Linker Diskusjonsforum World Floorball Championships 2000 Utviklingsavdelingen International Floorball Federation


Poengplukker Elite Menn 12/13
Navn                    Klubb           M       A     Tot
Runar Snellingen        Sagene         51      30      81
Thomas Stræte           Slevik         25      41      66
Stian Skau              Greåker        32      31      63
Ole Mossin Olesen       Tunet          21      36      57
Sindre Bjerknes         Sveiva         39      17      56
Peter Fahlstrøm         Slevik         42       9      51
Sam Jonsson             Grei/Målløs    37      13      50
Glen Evensen            Gjelleråsen    22      28      50
Daniel Gidske           Sveiva         18      32      50
Thomas Ihle             Haugerud       28      19      47
Ola Sætrang             Sagene         24      23      47
Johan Åhlberg           Slevik         22      19      41
Niclas Johansson        Gjelleråsen    19      22      41
David Svensson          Akerselva      25      15      40
Lars Erik Torp          Greåker        21      18      39
Johan Larsson           Sarpsborg      12      26      38
Oskar Larsson           Akerselva      24      13      37
Atis Stepans            Harstad        18      19      37
Andreas Sletten         Sveiva         13      23      36
Ola Olaussen            Sarpsborg      19      16      35
Jan Frode Snellingen    Sagene         16      19      35
Tommy Midtsveen         Gjelleråsen    19      15      34
Mikael Lindholm         Tunet          13      21      34
Jon Esben Skaug         Sarpsborg      20      13      33
Bobby Bergdahl          Grei/Målløs    18      15      33
Erik Jirving            Gjelleråsen    24       8      32
Jørgen Jonsson          Sveiva         20      12      32
Pekka Rinkinen          Harstad        19      12      31
Andreas Wöiduma         Tunet          18      13      31
Magnus Hagen            Akerselva      15      15      30
Thomas Rognlien         Tunet          15      15      30
Henrik Gustafsson       Akerselva      14      16      30
Patrick Sveen           Haugerud       10      20      30
Magnus Andersson        Sagene         14      15      29
Jonas Klefbeck          Sarpsborg      12      17      29
Ryan Hallden            Sarpsborg      20       8      28
Kalle Zetterstrøm       Greåker        16      10      26
Nicklas Harald          Sagene         13      13      26
Daniel Dalbjer          Grei/Målløs    15      10      25
Kenneth Skistad         Greåker        12      13      25
Petter Alexandersen     Sagene         11      14      25
Willy Fauskanger        Greåker        15       9      24
Fredrik Hoff Eriksen    Tunet          13      11      24
Jørn Andre Isnes        Greåker        12      12      24
Morten Bye              Slevik         12      12      24
Hans Roar Wilhelmsen    Gjelleråsen     8      16      24
Patrick Gundersen       Tunet          15       8      23
Marcus Gustafsson       Slevik         14       9      23
Håkan Wingskog          Slevik         13      10      23
Thomas Isaksen          Tunet          16       4      20
Magnus Sivertsen        Haugerud       15       5      20
Ole Martin S. Jansson   Tunet          15       5      20
Kjetil Hammerstad       Sveiva         14       6      20
Magnus Jacobsson        Grei/Målløs    11       9      20
Daniel Winberg          Sveiva         13       6      19
Andreas Lindberg        Haugerud       12       6      18
Ruben Johansen          Sarpsborg      12       6      18
Robin Norstrøm          Gjelleråsen    10       8      18
Mads Rongsjord          Gjelleråsen    13       4      17
Henrik Fredriksen       Tunet          11       6      17
Lasse Schie             Sarpsborg       9       8      17
Marcus Norberg          Akerselva       8       9      17
Tobias Wendelstig       Gjelleråsen     8       9      17
Victor Ekestubbe        Haugerud        4      13      17
Christer Pedersen       Sagene         10       6      16
Per Folkesson           Slevik         10       6      16
Kristoffer Virtanen     Sarpsborg       7       9      16
Niklas Eriksson         Akerselva       6      10      16
Daniel Eriksson         Sarpsborg       6      10      16
Fredrik Kragfoss        Haugerud       10       5      15
Daniel Palmer           Haugerud        9       6      15
Jan Karlsson            Greåker         8       7      15
Adam Sundberg           Gjelleråsen     8       7      15
Patrick Hjemgård        Greåker        10       4      14
Andreas Valbye          Sveiva          8       6      14
Jerry Johansson         Grei/Målløs     4      10      14
Marko Länsmann          Grei/Målløs     4      10      14
Anders Snellingen       Sagene          7       6      13
Benny Vestin            Slevik          7       6      13
Per Christian Brath     Akerselva       4       9      13
Mikael Hast             Greåker         4       9      13
Daniel Engebretsen      Grei/Målløs     3      10      13
Daniel Magnusson        Slevik          7       5      12
Julian Agyemang         Grei/Målløs     4       8      12
Christer Søtorp         Greåker         4       8      12
Thomas Aas              Gjelleråsen     2      10      12
Mads Normann            Tunet           8       3      11
Anders Andersson        Sagene          7       4      11
Carl Bacolod            Gjelleråsen     7       4      11
Robin Jatko             Sarpsborg       6       5      11
Paolo Caroprese         Akerselva       5       6      11
Lasse Sundell           Sagene          4       7      11
Martin Bjerkelund       Tunet           2       9      11
Erling Larsen Dahl      Harstad         8       2      10
Henrik Stenrød          Haugerud        6       4      10
Kim Famzen              Akerselva       6       4      10
Lars Krogstad           Grei/Målløs     3       7      10
Martin Gulbrandsen      Tunet           3       7      10
Iver Iversen            Slevik          2       8      10
Christoffer Øistad      Sveiva          6       3       9
Morten Kolstad          Grei/Målløs     5       4       9
Nicklas Dalbjer         Grei/Målløs     5       4       9
Jørgen Syrrist          Greåker         4       5       9
Andreas Skriden         Sveiva          3       6       9
Kristian Skaftnes       Slevik          2       7       9
Kristoffer Bakke        Gjelleråsen     5       3       8
Marius Aasvang          Tunet           5       3       8
Emilio Garcia           Gjelleråsen     4       4       8
Patrick Martinsen       Sveiva          4       4       8
Christoffer Hansen      Slevik          3       5       8
Jonas Gustavsen         Slevik          0       8       8
Frikk Bruland           Grei/Målløs     7       0       7
Mats Gjermundsen        Sarpsborg       5       2       7
Gustav Axelsson         Grei/Målløs     3       4       7
Aksel Dahl              Sagene          3       4       7
Henrik Bredli           Gjelleråsen     3       4       7
Geir Vidar Pedersen     Slevik          3       4       7
Stein V. Larsen Dahl    Harstad         2       5       7
Petter Halvorsen        Haugerud        2       5       7
Erik Igglund            Akerselva       5       1       6
Filip Halvorsrød        Sarpsborg       5       1       6
Espen Henningsen        Harstad         4       2       6
Espen Myrvang           Harstad         4       2       6
Kalle Hillfelt          Sagene          4       2       6
Christoffer Vadla       Sarpsborg       4       2       6
Vetle Mellum            Gjelleråsen     4       2       6
Alexander Texnes        Gjelleråsen     4       2       6
Martin Erhamre          Sagene          3       3       6
Anton Eliasson          Tunet           3       3       6
Kristian Stenrød        Haugerud        2       4       6
Ola Jansen              Akerselva       2       4       6
Simen Halvorsen         Grei/Målløs     3       2       5
Mats Hoff Karlsen       Tunet           3       2       5
Anders Hansen           Slevik          3       2       5
Tomas Heggelund         Akerselva       2       3       5
Stian Teksdal           Grei/Målløs     2       3       5
Henning Larsen          Sagene          2       3       5
Johan Nord              Greåker         2       3       5
Jørgen Haaland          Tunet           2       3       5
Anders Isnes Nilsen     Sarpsborg       1       4       5
Eivind Bjørnseth        Sveiva          1       4       5
Rune Johansen           Harstad         4       0       4
Michael Helgesen        Sarpsborg       4       0       4
Tobias Lindberg         Akerselva       3       1       4
Benjamin Belsten        Gjelleråsen     3       1       4
Ulrik Engmann           Gjelleråsen     2       2       4
Erik Viggo Nielsen      Tunet           2       2       4
Andreas Nilsson         Akerselva       1       3       4
Thomas Engeli           Grei/Målløs     1       3       4
Jukka Laitinen          Harstad         0       4       4
Anders Strømsborg       Sveiva          0       4       4
Oscar Rist              Sagene          3       0       3
Anders Bendiksen        Harstad         2       1       3
Patrik Rydberg          Harstad         2       1       3
Mikael Eriksson         Akerselva       2       1       3
Øyvind Karlsson         Akerselva       2       1       3
Ulrik Engmann           Akerselva       2       1       3
Philip Dessingthon      Tunet           2       1       3
Anders Haugom           Sveiva          2       1       3
Christer Hansen         Haugerud        1       2       3
Martin Isnes Kvisvik    Greåker         1       2       3
Victor Hammervoll       Gjelleråsen     1       2       3
Tu Tran Minh            Gjelleråsen     1       2       3
Emil Krzykawski         Sveiva          1       2       3
Patrick Lundstrøm       Harstad         0       3       3
Anton Brenner           Gjelleråsen     0       3       3
Antti Laitinen          Harstad         2       0       2
Rune Robertsen          Harstad         2       0       2
Christian Andreassen    Harstad         1       1       2
Anoosh Kirubaharan      Grei/Målløs     1       1       2
Sondre Haglund          Greåker         1       1       2
Morten Olsen            Sarpsborg       1       1       2
Marcus Hanstad          Sarpsborg       1       1       2
Ivar Bjerke             Sarpsborg       1       1       2
Sindre P. Christiansen  Sveiva          1       1       2
Tom Bakken              Harstad         0       2       2
Nicolai Christensen     Harstad         0       2       2
Marius Folgerø          Haugerud        0       2       2
Magne Biti              Akerselva       0       2       2
Bjørn Grønblad          Akerselva       0       2       2
Mads Bergli             Grei/Målløs     0       2       2
Anders Ottersten        Slevik          0       2       2
Christian Markussen     Harstad         1       0       1
Tobias Persson          Akerselva       1       0       1
Aleksander Markussen    Grei/Målløs     1       0       1
Simen Langsholt         Grei/Målløs     1       0       1
Jonathan Harald         Sagene          1       0       1
Sondre Hylland          Sagene          1       0       1
Henrik Gunnarstorp      Greåker         1       0       1
Anders Øvereng          Greåker         1       0       1
Sindre Næss             Greåker         1       0       1
Daniel Amundsen         Greåker         1       0       1
Skjalg Søby             Sarpsborg       1       0       1
Jon Andreas Kristiansen Sarpsborg       1       0       1
Ole-Christian Bøhaugen  Sarpsborg       1       0       1
Andreas Berntsen        Sarpsborg       1       0       1
Aleksander Markussen    Gjelleråsen     1       0       1
Johan Nordahl           Sveiva          1       0       1
Stian Torgersen         Slevik          1       0       1
Jani Pyykkö             Harstad         0       1       1
Niklas Berg             Haugerud        0       1       1
Tormod Stugu            Haugerud        0       1       1
Morten Heen             Haugerud        0       1       1
Mathias Folgerø         Haugerud        0       1       1
Robin Søderstrøm        Akerselva       0       1       1
Thomas Larsen           Grei/Målløs     0       1       1
Fredrik Arnesen         Grei/Målløs     0       1       1
Øyvind Espelund         Sagene          0       1       1
Thomas Jansson          Greåker         0       1       1
Christian Kragerud      Gjelleråsen     0       1       1
Christer Rönnmark       Tunet           0       1       1
Stian Sandberg          Tunet           0       1       1
Sebastian Westersø      Sveiva          0       1       1
Kristian Brunvoll       Sveiva          0       1       1
Per Arne Ruud           Slevik          0       1       1

13 mål i sesongen er klassifisert som selvmål,
og er ikke med i oversikten.

Lagene som har fått kreditert selvmål fra motstanderen er:
Slevik:     4
Akerselva:  2
Harstad:    2
Sveiva:     2
Haugerud:   1
Sarpsborg:  1
Tunet:      1

For spørsmål om sidene ta kontakt med innebandy@nif.idrett.no