Home Norges Bandyforbund
Terminlister Resultater Landslag NM Informasjon Notiser Turneringer Adresser Regelverk Kurs Bilder Historie Statistikk Linker Diskusjonsforum World Floorball Championships 2000 Utviklingsavdelingen International Floorball Federation


Poengplukker Elite Menn 11/12
Navn                    Klubb           M       A     Tot
Thomas Stræte           Slevik         24      56      80
Erik Jirving            Grei/Målløs    57      21      78
Stian Skau              Greåker        45      28      73
Runar Snellingen        Fjerdingby     43      30      73
Ole Mossin Olesen       Tunet          32      37      69
Sindre Bjerknes         Sveiva         39      27      66
Bobby Bergdahl          Grei/Målløs    35      28      63
Axel Wallin             Akerselva      41      21      62
Sam Jonsson             Grei/Målløs    29      32      61
Nicklas Harald          Sagene         39      19      58
Johan Nord              Slevik         40      13      53
Andreas Sletten         Sveiva         22      31      53
Ola Sætrang             Fjerdingby     31      21      52
Stian Thorsen           Bækkelaget     36      14      50
Jan Frode Snellingen    Sagene         19      30      49
Glen Evensen            Fjerdingby     26      22      48
Mads Rongsjord          Gjelleråsen    25      23      48
Johan Åhlberg           Slevik         22      26      48
Peter Fahlstrøm         Slevik         41       6      47
Fredrik Hoff Eriksen    Tunet          29      18      47
Raymond Evensen         Fjerdingby     20      27      47
Johan Larsson           Sarpsborg      14      31      45
Christoffer Nilsson     Slevik         26      17      43
Marcus Gustafsson       Sveiva         22      21      43
Daniel Gidske           Sveiva         18      25      43
Thomas Sola             Lye            31      11      42
Benny Vestin            Sarpsborg      23      19      42
Adam Sundberg           Grei/Målløs    13      29      42
Sebastian Strand        Bækkelaget     28      13      41
Tobias Wendelstig       Fjerdingby     16      24      40
Hans Roar Wilhelmsen    Gjelleråsen    22      16      38
Per Folkesson           Slevik         18      20      38
David Svensson          Tunet          22      15      37
Patrick Gundersen       Tunet          19      17      36
Jørn Andre Isnes        Greåker        13      23      36
Ryan Hallden            Sarpsborg      20      15      35
Willy Fauskanger        Greåker        23      11      34
Martin Erhamre          Sagene         14      20      34
Robin Norstrøm          Gjelleråsen    27       6      33
Steffen Løvlund         Nor92          25       7      32
Jonas Klefbeck          Sarpsborg      12      20      32
Tommy Midtsveen         Gjelleråsen    17      14      31
Jon Esben Skaug         Sarpsborg      16      15      31
Mathias Knutsen         Nor92          19      11      30
Amir Chehrehnegar       Tunet          12      18      30
Ketil Kristiansen       Sarpsborg      19       8      27
Jan Karlsson            Greåker        14      13      27
Stian Larsen            Sagene         21       5      26
Per Christian Brath     Akerselva      14      12      26
Thomas Isaksen          Sveiva         18       7      25
Magnus Jacobsson        Grei/Målløs    13      12      25
Bjørn Grønblad          Akerselva      10      15      25
Jørgen Jonsson          Fjerdingby     18       6      24
Henning Larsen          Sagene         14      10      24
Glenn Lervik            Lye            14      10      24
Aksel Dahl              Sagene         12      12      24
Thomas Rognlien         Tunet          10      14      24
Kalle Zetterstrøm       Greåker         8      16      24
Magnus Hagen            Akerselva      13       8      21
Anders Haugom           Sveiva         13       8      21
Morten Olsen            Sarpsborg      12       9      21
Patrick Martinsen       Sveiva         10      11      21
Magnus Andersson        Fjerdingby     14       6      20
Daniel Eriksson         Sarpsborg      14       6      20
Petter Alexandersen     Fjerdingby     10      10      20
Aleksander Markussen    Gjelleråsen    10      10      20
Patrick Hjemgård        Greåker        14       5      19
Tore Kvaslerud          Bækkelaget     13       6      19
Henning Larsson         Tunet           9      10      19
Kenneth Skistad         Greåker         8      11      19
Jonas Goldstein         Tunet          12       6      18
Karl Hillfelt           Sagene         10       8      18
Anders Snellingen       Akerselva       9       9      18
Henrik Fredriksen       Tunet          12       5      17
Kristoffer Virtanen     Sarpsborg      10       7      17
Kim Famzen              Akerselva       7      10      17
Thanh Tran Minh         Bækkelaget      6      11      17
Alexander Jaksland      Nor92           1      16      17
Atle Laland Egeland     Lye            13       3      16
Lasse Sundell           Akerselva      10       6      16
Endre Vollsund          Lye             7       9      16
Håkan Wingskog          Slevik          7       9      16
Fredrik Kragfoss        Akerselva       5      11      16
Tu Tran Minh            Bækkelaget      4      12      16
Thomas Aas              Gjelleråsen     3      13      16
Geir Vidar Pedersen     Slevik          3      13      16
Ole Martin S. Jansson   Tunet          10       5      15
Kristian Becher         Nor92           9       6      15
Andreas Valbye          Sveiva          8       7      15
Thomas Jansson          Greåker         4      11      15
Christian Kragerud      Gjelleråsen     4      11      15
Fredrik Sandquist       Grei/Målløs    12       2      14
Thomas Furu             Gjelleråsen    11       3      14
Morten Kolstad          Sagene          8       6      14
Jørgen Becher           Nor92           8       6      14
Fredrik Bergstrøm       Sveiva          8       6      14
Mads Normann            Tunet           8       6      14
Per Arne Ruud           Slevik          8       6      14
Jonas Gustavsen         Slevik          7       7      14
Per Olsson              Lye             6       8      14
Simen Bendiksen         Nor92           8       5      13
Robin Søderstrøm        Gjelleråsen     8       5      13
Anders Hansen           Slevik          8       5      13
Stian Jensen            Akerselva       7       6      13
Haakon Ødegaard         Lye             5       8      13
Espen Evensen           Gjelleråsen     1      12      13
Kristian Nordstrøm      Akerselva      11       1      12
Morten Bye              Slevik          9       3      12
Julian Agyemang         Grei/Målløs     7       5      12
Magne Biti              Bækkelaget      7       5      12
Sonny Petterson         Sveiva          5       7      12
Daniel Magnusson        Slevik          5       7      12
Fredrik Ullern          Nor92           9       2      11
Stian Lauritzen         Gjelleråsen     8       3      11
Sondre Røstgård         Nor92           6       5      11
Henrik Bergendorff      Lye             5       6      11
Niklas Eriksson         Akerselva       5       6      11
Paolo Caroprese         Akerselva       5       6      11
Victor Ekestubbe        Nor92           3       8      11
Eivind Bjørnseth        Fjerdingby      3       8      11
Tobias Hulterström      Nor92           0      11      11
Mikael Lindblom         Fjerdingby      8       2      10
Kjetil Hammerstad       Sveiva          7       3      10
Christer Pedersen       Sagene          4       6      10
Jonathan Sundberg       Greåker         3       7      10
Eirik Holstad           Nor92           8       1       9
Christoffer Øistad      Sveiva          6       3       9
Kristoffer Bakke        Gjelleråsen     6       3       9
Emilio Garcia           Gjelleråsen     4       5       9
Eric Larsen             Bækkelaget      3       6       9
Bjørn Erik Torgersen    Nor92           3       6       9
Daniel Holmberg         Sarpsborg       3       6       9
Christer Søtorp         Sarpsborg       6       2       8
Sondre Hylland          Sagene          5       3       8
Sivert K. Grønlie       Bækkelaget      5       3       8
Emil Krzykawski         Sveiva          5       3       8
Max Andersson           Fjerdingby      5       3       8
Martin Borg             Bækkelaget      3       5       8
Tobias Härnlund         Akerselva       2       6       8
Lars Krogstad           Grei/Målløs     2       6       8
Kristian Kulvik         Bækkelaget      2       6       8
Jon Ringwall            Tunet           1       7       8
Johan Sterkens          Lye             7       0       7
Sondre Haglund          Greåker         6       1       7
Kenneth Våge            Bækkelaget      5       2       7
André Furu              Gjelleråsen     5       2       7
Tomas Heggelund         Akerselva       4       3       7
Stig Mjaasund Øyen      Grei/Målløs     4       3       7
Ola Carlsson            Greåker         4       3       7
Kristian Skaftnes       Slevik          4       3       7
Andreas Mikalsen        Lye             3       4       7
Geir Johansen           Fjerdingby      3       4       7
Martin Bjerkelund       Tunet           3       4       7
Christoffer Jaksland    Fjerdingby      2       5       7
Iver Iversen            Slevik          2       5       7
Bjørnar Furunes         Lye             1       6       7
Daniel Engebretsen      Grei/Målløs     5       1       6
Alexander Petterson     Sagene          4       2       6
Johan Lenemark          Lye             4       2       6
Peter Kjeldstad         Bækkelaget      4       2       6
Ola Olaussen            Sarpsborg       4       2       6
Magnus Hamarstrøm       Nor92           3       3       6
Andreas Vollsund        Lye             0       6       6
Pål-Andrè Hoel          Grei/Målløs     0       6       6
Marko Länsmann          Grei/Målløs     0       6       6
Ole-Christian Bøhaugen  Sarpsborg       5       0       5
Mats Løkken             Sveiva          3       2       5
Sindre Næss             Greåker         3       2       5
Anton Eliasson          Tunet           3       2       5
Martin Gulbrandsen      Tunet           3       2       5
Alexander Texnes        Gjelleråsen     3       2       5
Lasse Schie             Sarpsborg       3       2       5
Jonas Pettersen         Sarpsborg       3       2       5
Joacim Westling         Grei/Målløs     1       4       5
Edvard Sørensen         Sagene          0       5       5
Christoffer Hansen      Slevik          4       0       4
Christer Martinsen      Sarpsborg       4       0       4
Gonzala Arrigada        Sagene          3       1       4
Anders Strømsborg       Sveiva          3       1       4
Kristoffer Rostad       Greåker         3       1       4
Mats Hoff Karlsen       Tunet           3       1       4
Fredrik Risa            Lye             2       2       4
Simen Langsholt         Grei/Målløs     2       2       4
Robert Larsen           Bækkelaget      2       2       4
Tomas Fjeldvang         Bækkelaget      2       2       4
Jørgen Haaland          Tunet           2       2       4
Johan Nordahl           Fjerdingby      1       3       4
Oscar Rist              Sagene          3       0       3
Simen Ullern            Bækkelaget      3       0       3
Ulrik Engmann           Gjelleråsen     2       1       3
Thomas Engeli           Grei/Målløs     1       2       3
Ole Marius Christiansen Bækkelaget      1       2       3
Andreas Skriden         Sveiva          1       2       3
Eric Larsen             Fjerdingby      1       2       3
Stian Furunes           Lye             0       3       3
Niklas Hovivouri        Grei/Målløs     0       3       3
Mads Bergli             Grei/Målløs     0       3       3
Kristian Brunvoll       Sveiva          0       3       3
Bjørn Even Stene        Greåker         0       3       3
Dennis Halvorsrød       Greåker         0       3       3
Thomas Pettersen        Gjelleråsen     0       3       3
Eivind Haugen           Gjelleråsen     0       3       3
Kåre Birkemo            Lye             2       0       2
Robert Kluge            Lye             2       0       2
Michael Helgesen        Sarpsborg       2       0       2
Petter Halvorsen        Sagene          1       1       2
Ola Jansen              Akerselva       1       1       2
Frikk Bruland           Grei/Målløs     1       1       2
Eirik Oseth             Nor92           1       1       2
Per Brandt              Nor92           1       1       2
Anders Flaglien         Tunet           1       1       2
Carl Bacolod            Gjelleråsen     1       1       2
Fredrik Backstrøm       Sarpsborg       1       1       2
Johan Svärd             Akerselva       0       2       2
Simen Halvorsen         Grei/Målløs     0       2       2
Fredrik Arnesen         Grei/Målløs     0       2       2
Per Oskar Langsholdt    Greåker         0       2       2
Jesper Nordmark         Fjerdingby      0       2       2
Tomas Jansson           Sagene          1       0       1
Morten Frøysa           Sagene          1       0       1
Raymond Paldanius       Sagene          1       0       1
Mats Tegle              Lye             1       0       1
Jerker Dal              Grei/Målløs     1       0       1
Stian Teksdal           Grei/Målløs     1       0       1
Anders Øvereng          Greåker         1       0       1
Joakim Eklund           Greåker         1       0       1
Joakim Eimhjellen       Fjerdingby      1       0       1
Henrik Bredli           Gjelleråsen     1       0       1
Vetle Mellum            Gjelleråsen     1       0       1
Andreas Fagerheim       Sagene          0       1       1
Mathias Henriksen       Sagene          0       1       1
Steffen Ellingsen       Sagene          0       1       1
Bendik Johnsen          Sagene          0       1       1
Ole Laland Egeland      Lye             0       1       1
Oskar Larsson           Akerselva       0       1       1
Andreas Nilsson         Akerselva       0       1       1
Pål M. Kristiansen      Bækkelaget      0       1       1
Didrik Grøstad          Nor92           0       1       1
Martin Lund             Fjerdingby      0       1       1
Marius Aasvang          Tunet           0       1       1
Christer Rönnmark       Tunet           0       1       1
Henrik Røkke            Gjelleråsen     0       1       1
Benjamin Belsten        Gjelleråsen     0       1       1
Mattias Mattson         Gjelleråsen     0       1       1
Anders Ottersten        Slevik          0       1       1
Stian Torgersen         Slevik          0       1       1
Henrik Johansson        Sarpsborg       0       1       1

5 Akerselva mål er ikke registrert med målscorer.
Disse målene ble tildelt etter wo, og er ikke med i oversikten.

20 mål i sesongen er klassifisert som selvmål,
og er ikke med i oversikten.

Lagene som har fått kreditert selvmål fra motstanderen er:
Sagene:         3
Sveiva:         3
Fjerdingby:     2
Gjelleråsen:    2
Grei/Målløs:    2
Lye:            2
Slevik:         2
Tunet:          2
Akerselva:      1
Sarpsborg:      1

For spørsmål om sidene ta kontakt med innebandy@nif.idrett.no