Home Norges Bandyforbund
Terminlister Resultater Landslag NM Informasjon Notiser Turneringer Adresser Regelverk Kurs Bilder Historie Statistikk Linker Diskusjonsforum World Floorball Championships 2000 Utviklingsavdelingen International Floorball Federation


Poengplukker Elite Menn 08/09
Navn                    Klubb           M       A     Tot
Raymond Evensen         Fjerdingby     33      43      76
Andreas Elf             Greåker        24      52      76
Willy Fauskanger        Greåker        48      16      64
Ketil Kristiansen       Sarpsborg      38      25      63
Runar Snellingen        Sagene         32      31      63
Ola Sætrang             Sagene         37      21      58
Kyle Pudas              Bærums Verk    23      33      56
Jukka Laitinen          Harstad        21      34      55
Benny Vestin            Sarpsborg      35      18      53
Johan Larsson           Sarpsborg      23      26      49
Antti Laitinen          Harstad        30      16      46
Stian Skau              Greåker        21      25      46
Jörgen Jonsson          Fjerdingby     37       8      45
Peter Fahlström         Greåker        35       9      44
Patrick Gundersen       Tunet          23      21      44
Glen Evensen            Fjerdingby     16      28      44
Linus Svensson          Sveiva         30      12      42
Per Folkesson           Slevik         27      14      41
Morten Kolstad          Sagene         23      17      40
Christian Larsson       Sola           19      21      40
Andreas Sletten         Sveiva         17      22      39
Mads Rongsjord          Tunet          15      24      39
Per Wångersjö           Bærums Verk    25      13      38
Pertti Nevasalmi        Harstad        24      13      37
Jan Frode Snellingen    Sagene         20      17      37
Jesper Nilsson          Sveiva         13      23      36
Stian Thorsen           Nornen         25       9      34
Henrik Johansson        Sarpsborg      13      19      32
Tommy Midtsveen         Gjelleråsen    24       7      31
Thanh Tran Minh         Gjelleråsen    20      11      31
Mikko Piippo            Harstad         8      23      31
Martin Erhamre          Sagene         18      12      30
Klas Nordin             Sarpsborg      15      15      30
Stellan Kinell          Bærums Verk    18      10      28
Magnus Andersson        Sagene         15      13      28
Terje Hansen            Bærums Verk    22       4      26
Andreas Mælum           Greåker        17       9      26
Thomas Sola             Sola           14      12      26
Jon Esben Skaug         Sarpsborg      16       9      25
Fredrik Hoff Eriksen    Fjerdingby     13      12      25
Aku Inkeroinen          Nornen          8      17      25
Cato Nymoen             Nornen         15       9      24
Iver Iversen            Slevik         14      10      24
Tommy Henell            Tunet          14      10      24
Tom Hansson             Fjerdingby     12      12      24
Christian Andreassen    Harstad        17       6      23
Patrick Sveen           Tunet          17       6      23
Terje Gudbrandsen       Sveiva         16       7      23
Thomas Rognlien         Tunet          16       7      23
Jonas Gustavsen         Slevik         11      12      23
Jonas Mönell            Greåker         8      15      23
Stian Lauritzen         Gjelleråsen    11      11      22
Adam Svärd              Bærums Verk     8      14      22
Max Sörensson           Nornen         16       5      21
David Svensson          Sveiva         14       7      21
Fabian Berg             Gjelleråsen     9      12      21
Tu Tran Minh            Gjelleråsen     9      12      21
Andreas Mikalsen        Sola            8      13      21
Trond Ringwall          Tunet           7      14      21
Kim Nymoen              Sola           16       4      20
Tuomas Korhonen         Nornen         10      10      20
Joonas Koskelo          Bærums Verk     9      11      20
Thomas Aas              Gjelleråsen     9      11      20
Morten Nadim            Nornen         11       8      19
Jørn Andre Isnes        Greåker        11       8      19
Morten Olsen            Sarpsborg       9      10      19
Aksel Dahl              Sagene          8      11      19
Joachim Solvang         Tunet          11       7      18
Kent Allen              Bærums Verk     7      11      18
Thomas Ihle             Tunet          14       3      17
Alexander Texnes        Gjelleråsen    13       4      17
Thomas Isaksen          Sveiva         10       7      17
Eivind Haugen           Gjelleråsen     9       8      17
Lars Harald Eide        Fjerdingby      7       9      16
Asbjørn Randall Aa      Slevik          3      13      16
Jan Helge Johannessen   Sola           11       4      15
Magnus Breilid          Slevik         11       4      15
Jan Karlsson            Sarpsborg       7       8      15
Jonas Goldstein         Greåker         7       8      15
Per Arne Ruud           Slevik          5      10      15
Ole Marius Christiansen Tunet           4      11      15
Manne Strandberg        Fjerdingby     11       3      14
Simon Wikman            Harstad         8       6      14
Petter Alexandersen     Sagene          8       6      14
Christer Hope           Sola            7       7      14
Daniel Holmberg         Sarpsborg       3      11      14
Lars Erik Sikkeland     Greåker         3      11      14
Anders Strømsborg       Sveiva          7       6      13
Jonas Junge             Gjelleråsen     7       6      13
Stian Torgersen         Slevik         10       2      12
Kim Andrè Johansen      Fjerdingby      8       4      12
Geir Tore Hausken       Sola            5       7      12
Joachim B. Henrysson    Bærums Verk     3       9      12
Johan Eklöf             Fjerdingby      9       2      11
Richard Fernström       Bærums Verk     7       4      11
Christer Søtorp         Sarpsborg       6       5      11
Christoffer Hansen      Slevik          5       6      11
Teemu Tuhkanen          Harstad         4       7      11
Christian Andersson     Nornen          2       9      11
Rune Johansen           Harstad         7       3      10
Kristian Antonsen       Sarpsborg       7       3      10
Yngve Mæland            Sola            6       4      10
Espen G. Sandberg       Bærums Verk     6       4      10
Fredrik Bergstrøm       Sveiva          4       6      10
Atle Bjørnseth          Gjelleråsen     4       6      10
Frank Kristoffersen     Greåker         3       7      10
Hannu Kuoppala          Harstad         7       2       9
Jonas Tidsjö            Slevik          6       3       9
Mats Jansen             Tunet           6       3       9
Jørgen Haaland          Sveiva          5       4       9
Birger Olsen            Sola            4       5       9
Thomas Karlsen          Gjelleråsen     3       6       9
Espen Evensen           Gjelleråsen     1       8       9
Stian Martinsen         Slevik          8       0       8
Magne Biti              Nornen          5       3       8
Steffen Isaksen         Sveiva          4       4       8
Espen Eriksson          Fjerdingby      3       5       8
Hans Roar Wilhelmsen    Gjelleråsen     2       6       8
Anders Snellingen       Sagene          1       7       8
Jon Ringwall            Tunet           1       7       8
Anders Hansen           Slevik          6       1       7
Karl Erik Ellingsen     Sola            5       2       7
Knut Woldengen          Gjelleråsen     5       2       7
Henning Samuelsson      Sola            4       3       7
Tormod Høydahl          Sarpsborg       4       3       7
Kristoffer Pettersen    Bærums Verk     3       4       7
Morten Renè Andersen    Slevik          0       7       7
Stig Mjaasund Øyen      Sveiva          6       0       6
Renny Niemi             Nornen          5       1       6
Patrick Hjemgård        Greåker         5       1       6
Andreas Lindland        Sola            4       2       6
Christer Pedersen       Sagene          3       3       6
Robin Larsen            Sveiva          2       4       6
Daniel Nybø             Harstad         0       6       6
Øyvind Liman            Sagene          4       1       5
Robert Rysèn            Bærums Verk     3       2       5
Jukka Taskinen          Bærums Verk     3       2       5
Mats Borgen             Sagene          2       3       5
Kay Engen               Nornen          4       0       4
Tom Bakken              Harstad         2       2       4
Tomas Heggelund         Sveiva          2       2       4
Ole-Christian Bøhaugen  Sarpsborg       2       2       4
Kristoffer Rostad       Greåker         2       2       4
Jørgen Arnesen          Slevik          1       3       4
Kristian Hansen         Sveiva          1       3       4
Erik Nordlander         Gjelleråsen     1       3       4
Magnus Jacobsson        Fjerdingby      1       3       4
Lars Løken              Fjerdingby      1       3       4
Eivind Bjørnseth        Fjerdingby      1       3       4
Øystein Spernes         Greåker         1       3       4
Magnus Sivertsen        Tunet           3       0       3
Patrick Strömsten       Nornen          2       1       3
Christian Brevik        Slevik          2       1       3
Niklas Sundberg         Slevik          2       1       3
Joakim Nordin           Sveiva          1       2       3
Thor Andreas Thorsen    Bærums Verk     1       2       3
Andreas Holmberg        Bærums Verk     1       2       3
Henning Larsen          Sagene          1       2       3
Daniel Palmer           Tunet           1       2       3
Andreas Aasheim         Nornen          0       3       3
Knut Eia                Nornen          0       3       3
Per Lundberg            Nornen          0       3       3
Tomas Näsholm           Sarpsborg       0       3       3
Thomas Jansson          Greåker         0       3       3
Dag Steen               Nornen          2       0       2
Kenneth Våge            Gjelleråsen     2       0       2
Eirik Eriksen Falk      Gjelleråsen     2       0       2
Martin Gulbrandsen      Tunet           2       0       2
Jonas Klefbeck          Sarpsborg       2       0       2
Petrus Wiklund          Nornen          1       1       2
Kim Steffen Hasfjord    Slevik          1       1       2
Inge Tonning            Harstad         1       1       2
Geir Johansen           Fjerdingby      1       1       2
Jon Ricklund            Fjerdingby      1       1       2
Sondre Hylland          Sagene          1       1       2
Andreas Nerstad         Sagene          1       1       2
Ole Bodal               Sarpsborg       1       1       2
Kenneth Skistad         Greåker         1       1       2
Leif Pirinen            Sola            0       2       2
Jani Pyykkö             Harstad         0       2       2
Martin Hansen           Sveiva          0       2       2
Jørgen Lea              Fjerdingby      0       2       2
Øyvind Espelund         Sagene          0       2       2
Morten Bye              Slevik          1       0       1
Patrick Sundelius       Sveiva          1       0       1
Henrik Westerlund       Bærums Verk     1       0       1
Per Christian Brath     Gjelleråsen     1       0       1
Stephan Kristiansen     Tunet           1       0       1
Jonas Pettersen         Sarpsborg       1       0       1
Stian Larsen            Greåker         1       0       1
Daniel Amundsen         Greåker         1       0       1
Klas Lindgren           Nornen          0       1       1
Stig Espen Lie          Sola            0       1       1
Stanley Jensen          Sola            0       1       1
Trond Vervik            Sola            0       1       1
Erik Karlsson           Sola            0       1       1
Phillip Bakken Houghton Sola            0       1       1
Fredrik Johansen        Slevik          0       1       1
Christoffer Trondsen    Slevik          0       1       1
Nicolai Christensen     Harstad         0       1       1
Jonas Hermansson        Bærums Verk     0       1       1
Anton Brenner           Bærums Verk     0       1       1
Tommy Thomassen         Gjelleråsen     0       1       1
Michael Sjöström        Gjelleråsen     0       1       1
Peter Danielsson        Fjerdingby      0       1       1
Fredrik Nyberg          Sagene          0       1       1
Christer Rönnmark       Tunet           0       1       1
Jens Stenlund           Tunet           0       1       1
Henrik Eriksson         Sarpsborg       0       1       1
Simon Næss              Greåker         0       1       1
Jens Jørgensen          Greåker         0       1       1

12 mål i sesongen ble klassifisert som selvmål,
og er ikke med i oversikten.

Lagene som fikk kreditert selvmål fra motstanderen er:
Sarpsborg:   3
BVIF:        3
Gjelleråsen: 2
Sveiva:      1
Tunet:       1
Harstad:     1
Nornen:      1

For spørsmål om sidene ta kontakt med innebandy@nif.idrett.no