Home Norges Bandyforbund
Terminlister Resultater Landslag NM Informasjon Notiser Turneringer Adresser Regelverk Kurs Bilder Historie Statistikk Linker Diskusjonsforum World Floorball Championships 2000 Utviklingsavdelingen International Floorball Federation


Poengplukker Elite Menn 04/05
    P   Mål Pas Navn                      Klubb           
   91   59  32  Kristiansen Ketil         Sarpsborg SK
   78   36  42  Evensen Raymond           Fjerdingby IBK
   77   43  34  Kronberg Ketil            Holum IBK
   76   29  47  Larsson Johan             Sarpsborg SK
   71   35  36  Samuelsson Mattias        Holum IBK
   66   34  32  Mikkelsen Jørgen          Kverneland IBK
   66   32  34  Sletten Andreas           Sveiva IBK
   65   40  25  Fauskanger Willy          Greåker IBK
   64   36  28  Laitinen Antti            Harstad IBK
   64   28  36  Laitinen Jukka            Harstad IBK
   58   26  32  Skau Stian                Greåker IBK
   56   47   9  Fahlström Peter           Slevik IBK
   55   48   7  Jonsson Jörgen            Fjerdingby IBK
   51   27  24  Mikkelsen Klaus           Kverneland IBK
   46   30  16  Skaug Jon Esben           Sarpsborg SK
   45   26  19  Snellingen Jan Frode      Sagene IF
   44   26  18  Brajic Niklas             Sveiva IBK
   40   28  12  Länsman Marko             Harstad IBK
   40   15  25  Pettersen Flemming        Fjerdingby IBK
   39   33   6  Hansen Terje              Bærums Verk IF
   39   21  18  Klefbeck Jonas            Sarpsborg SK
   39   20  19  Sikkeland Lars Erik       Greåker IBK
   37   20  17  Solheim Thomas            Tunet IBK
   37   10  27  Pedersen Geir Vidar       Slevik IBK
   36   28   8  Midtsveen Tommy           Holum IBK
   36   23  13  Ødegaard Haakon           Kverneland IBK
   35   20  15  Kolstad Morten            Sagene IF
   35   19  16  Pettersson Jonas          Sarpsborg SK
   34   19  15  Pedersen Håvard           Sveiva IBK
   33   25   8  Ericsson Tony             Øreåsen IL
   31   23   8  Isnes Jørn Andre          Greåker IBK
   31   15  16  Torp Lars Erik            Greåker IBK
   31    7  24  Snellingen Runar          Sagene IF
   30   17  13  Bjørnseth Eivind          Sveiva IBK
   30   15  15  Kristoffersen Frank       Greåker IBK
   30   13  17  Jaksland Alexander        Fjerdingby IBK
   29   10  19  Johansen Bengt P.         Slevik IBK
   28   22   6  Martinsen Stian           Slevik IBK
   28   15  13  Holmberg Daniel           Sarpsborg SK
   28   14  14  Hope Christer             Kverneland IBK
   27   11  16  Alexandersson Andreas     Holum IBK
   27   10  17  Bøhaugen Ole-Christian    Sarpsborg SK
   26   19   7  Herrebrøden Espen         Fjerdingby IBK
   26   16  10  Olsen Morten B            Sarpsborg SK
   24   16   8  Wikmann Bo Simon          Harstad IBK
   24   12  12  Bjørk David               Tunet IBK
   23   13  10  Karlsson Jan              Holum IBK
   23   13  10  Brath Per Christian       Sveiva IBK
   23   11  12  Jansson Thomas            Greåker IBK
   23   11  12  Larsen Robin              Tunet IBK
   23   11  12  Brenner Anton             Bærums Verk IF
   23    9  14  Pedersen Ole-Richard      Slevik IBK
   22   17   5  Sandberg Espen Gran       Bærums Verk IF
   22   14   8  Hansen Jørn               Kverneland IBK
   22    8  14  Allen Kent                Bærums Verk IF
   22    6  16  Kronberg Kristoffer       Holum IBK
   21   12   9  Gullhaug Jan-Erik         Holum IBK
   20   15   5  Rognlien Thomas           Tunet IBK
   20   11   9  Laivins Ingus             Øreåsen IL
   20    4  16  Mönell Jonas              Slevik IBK
   19   14   5  Zettergren Peter          Sagene IF
   19   11   8  Løken Lars                Fjerdingby IBK
   18   15   3  Alexandersen Petter       Sagene IF
   18    7  11  Rasmussen Erik            Greåker IBK
   18    4  14  Nilsen Jon Ketil          Fjerdingby IBK
   17   15   2  Elvebakk Stian            Holum IBK
   17   12   5  Darenberg Henrik          Sagene IF
   17    8   9  Sveen André               Tunet IBK
   17    8   9  Malkavs Andris            Øreåsen IL
   17    5  12  Steffensen Jørgen         Øreåsen IL
   16    8   8  Grimen Kaj Werner         Øreåsen IL
   16    8   8  Kragerud Christian        Holum IBK
   16    5  11  Tonning Morten            Bærums Verk IF
   16    3  13  Andreassen Trygve         Kverneland IBK
   15   14   1  Schölin Mattias           Slevik IBK
   15    9   6  Hovivouri Niclas          Øreåsen IL
   15    5  10  Kuoppala Hannu            Harstad IBK
   15    3  12  Pettersson Marcus         Tunet IBK
   15    2  13  Nilsson Tobias            Fjerdingby IBK
   14    5   9  Wallin Atle               Sarpsborg SK
   14    3  11  Evensen Espen H           Holum IBK
   13   10   3  Marken Nikolai Zahl       Øreåsen IL
   13    7   6  Nilsson Marcus            Tunet IBK
   13    4   9  Hansen Rune Frode         Sveiva IBK
   12    8   4  Johnsen Anders            Tunet IBK
   12    6   6  Isaksen Steffen           Sveiva IBK
   12    5   7  Holst Fredrik             Slevik IBK
   12    3   9  Eide Lars Harald          Sveiva IBK
   11    8   3  Hauge André               Kverneland IBK
   11    7   4  Isnes Morten              Sveiva IBK
   11    7   4  Tollaksen Tor Gunnar      Kverneland IBK
   11    6   5  Pettersen Kristoffer      Bærums Verk IF
   11    6   5  Tollefsen Øyvind Limann   Sveiva IBK
   10    7   3  Sterkens Johan            Kverneland IBK
   10    6   4  Vik Alexander             Sagene IF
   10    4   6  Spernes Øystein           Greåker IBK
    9    5   4  Wilhelmsen Hans Roar      Holum IBK
    9    5   4  Bakken Tom                Harstad IBK
    9    4   5  Skar André                Fjerdingby IBK
    9    4   5  Klepp Stian               Tunet IBK
    9    3   6  Andersen Kjetil           Kverneland IBK
    8    6   2  Marvik Jan Helge          Kverneland IBK
    8    6   2  Søtorp Christer           Greåker IBK
    8    5   3  Stang Paal                Greåker IBK
    8    5   3  Lauritzen Stian           Sveiva IBK
    8    2   6  Pettersen Petter          Greåker IBK
    8    1   7  Heggelund Tomas           Sveiva IBK
    7    5   2  Sandberg Hans             Tunet IBK
    7    5   2  Bodal Ole Jørgen          Sarpsborg SK
    7    5   2  Zettergren Martin         Tunet IBK
    7    2   5  Magnussen Rune            Greåker IBK
    7    2   5  Holmstrøm Brage           Sagene IF
    7    2   5  Bakkehaug Nils A          Harstad IBK
    7    2   5  Snellingen Anders         Sagene IF
    7    1   6  Minh Tu Tran              Holum IBK
    6    5   1  Smith Stian Stabrun       Sagene IF
    6    5   1  Grimshei Kenneth          Sveiva IBK
    6    5   1  Stræte Thomas             Slevik IBK
    6    5   1  Berntsen Andreas Kure     Sarpsborg SK
    6    4   2  Johansen Geir             Fjerdingby IBK
    6    4   2  Burman Johan              Tunet IBK
    6    4   2  Jespersen Tommy           Kverneland IBK
    6    3   3  Hansen Anders             Sagene IF
    6    3   3  Rosseland Ørjan           Tunet IBK
    6    3   3  Iversen Iver              Slevik IBK
    6    2   4  Edvardsen Carl Morten     Sarpsborg SK
    6    2   4  Larsen Geir               Øreåsen IL
    6    2   4  Bergenzaun Måns           Holum IBK
    5    5   0  Ekeli Marius              Bærums Verk IF
    5    4   1  Thorkildsen Thomas        Øreåsen IL
    5    4   1  Slettemoen Daniel C.C.    Øreåsen IL
    5    4   1  Amundsen Hasse            Tunet IBK
    5    3   2  Andersen Atle Repstad     Øreåsen IL
    5    3   2  Magnussen Jonas           Sarpsborg SK
    5    2   3  Østrått Sigmund S         Kverneland IBK
    5    2   3  Kolverud Stian Nymoen     Øreåsen IL
    5    1   4  Luytkis Geir              Bærums Verk IF
    5    1   4  Sundelius Patrick         Tunet IBK
    5    1   4  Holmberg Andreas Buli     Bærums Verk IF
    5    1   4  Skistad Kenneth           Greåker IBK
    4    3   1  Austad Christoffer Holm   Tunet IBK
    4    3   1  Humlekjær Alexander       Slevik IBK
    4    2   2  Slettum Eddy              Øreåsen IL
    4    2   2  Nielsen Morten            Tunet IBK
    4    2   2  Bjørnseth Atle            Holum IBK
    4    2   2  Tøttermann Jan Erik       Harstad IBK
    4    2   2  Linden Owe                Bærums Verk IF
    4    1   3  Nordseth Geir             Tunet IBK
    4    1   3  Melby Henrik              Slevik IBK
    4    1   3  Gustavsen Jonas Bæring    Slevik IBK
    4    1   3  Pyykkö Jani               Harstad IBK
    4    1   3  Christensen Nicolai N.    Harstad IBK
    4    0   4  Eriksen Øystein           Øreåsen IL
    4    0   4  Näsholm Tomas             Sarpsborg SK 
    4    0   4  Espelund Øyvind           Sagene IF
    3    3   0  Engell Sondre             Fjerdingby IBK
    3    2   1  Jeppson Pål               Fjerdingby IBK
    3    2   1  Lindqvist Christian       Tunet IBK
    3    2   1  Bakken Øyvind             Bærums Verk IF
    3    2   1  Becher Tom Erik           Fjerdingby IBK
    3    2   1  Kværna Tommy Olsen        Sveiva IBK
    3    2   1  Johansen Rune             Tunet IBK
    3    2   1  Wilhelmsen Kim A          Greåker IBK
    3    2   1  Valle Jarkko              Harstad IBK
    3    2   1  Dahl Aksel Eivind         Sagene IF
    3    1   2  Haakestad Espen           Sveiva IBK
    3    1   2  Rönnkvist Anders          Slevik IBK
    3    1   2  Værslev Fredrik           Sveiva IBK
    3    1   2  Glåmseter Øystein Andreas Bærums Verk IF
    3    0   3  Haga Einar                Kverneland IBK
    3    0   3  Kro Geir                  Kverneland IBK
    3    0   3  Andreassen Arild          Greåker IBK
    3    0   3  Bellis Anura Krister      Bærums Verk IF
    2    2   0  Haglund Christian         Fjerdingby IBK
    2    2   0  Trangsrud Stein           Fjerdingby IBK
    2    2   0  Syrrist Jørgen            Greåker IBK
    2    2   0  Jonassen Ståle Andre      Sveiva IBK
    2    2   0  Nordin Joakim             Sveiva IBK
    2    1   1  Nilsson Patrik            Greåker IBK
    2    1   1  Thorsen Thor Andreas      Bærums Verk IF
    2    1   1  Kvikstad Jostein H        Bærums Verk IF
    2    1   1  Huse Christoffer          Sarpsborg SK
    2    1   1  Dahl Phillip              Øreåsen IL
    2    1   1  Haugen Eivind             Sveiva IBK
    2    0   2  Bakken Inge A.            Harstad IBK
    2    0   2  Pettersen Roger           Fjerdingby IBK
    2    0   2  Mathisen Einar Heggen     Øreåsen IL
    2    0   2  Hiksdal Kjartan H.        Kverneland IBK
    2    0   2  Andersen Morten Rene      Slevik IBK
    2    0   2  Magnussen Thomas Andre    Kverneland IBK
    1    1   0  Martinsen Kent            Sveiva IBK
    1    1   0  Torstensrud Øystein       Fjerdingby IBK
    1    1   0  Karlsen Thomas            Holum IBK
    1    1   0  Kolbeinstveit Olav        Sagene IF
    1    1   0  Bjørkum Marius            Harstad IBK
    1    1   0  Turpeinen Edvard          Harstad IBK
    1    1   0  Skaug Jens Petter         Sarpsborg SK
    1    1   0  Torgersen Stian           Slevik IBK
    1    1   0  Arnesen Jørgen            Slevik IBK
    1    0   1  Bel-Lafkih Terick         Bærums Verk IF
    1    0   1  Olsen Cato                Fjerdingby IBK
    1    0   1  Sødergren Dan             Tunet IBK
    1    0   1  Ramberg Erik              Slevik IBK
    1    0   1  Olsen Tommy               Sveiva IBK
    1    0   1  Søyland Børge             Kverneland IBK
    1    0   1  Rönnmark Christer         Tunet IBK
    1    0   1  Johansen Fredrik          Slevik IBK
    1    0   1  Kjellvik Richard A        Slevik IBK
    1    0   1  Vestnes Arild             Kverneland IBK
    1    0   1  Halvorsrød Christoffer    Sarpsborg SK
    1    0   1  Ellefsen Cato             Bærums Verk IF
    1    0   1  Persson Mikael            Holum IBK
    1    0   1  Tvete Vegard              Slevik IBK 

For spørsmål om sidene ta kontakt med innebandy@nif.idrett.no