Home Norges Bandyforbund
Terminlister Resultater Landslag NM Informasjon Notiser Turneringer Adresser Regelverk Kurs Bilder Historie Statistikk Linker Diskusjonsforum World Floorball Championships 2000 Utviklingsavdelingen International Floorball Federation


Poengplukker Elite Menn 03/04
    P   Mål Pas Navn                      Klubb           
   66   35  31  Evensen Raymond           Fjerdingby IBK                
   58   32  26  Kristiansen Ketil         Sarpsborg SK                  
   47   28  19  Kronberg Ketil            Holum IBK                     
   43   29  14  Fauskanger Willy          Greåker IBK                   
   43   25  18  Johansson Kim             Tunet IBK                     
   43   17  26  Snellingen Runar          Sagene IF                     
   42   29  13  Jonsson Jörgen            Sveiva IBK                    
   42   27  15  Larsson Johan             Sarpsborg SK                  
   41   33   8  Allgulander Jonathan      Kverneland IBK                
   40   26  14  Snellingen Jan Frode      Sagene IF                     
   39   13  26  Viktorsson Patrik         Greåker IBK                   
   36   23  13  Evensen Glen              Fjerdingby IBK                
   36   16  20  Pettersen Flemming        Fjerdingby IBK                
   34   14  20  Salvesen Kjartan          Kverneland IBK                
   33   24   9  Skau Stian                Greåker IBK                   
   32   17  15  Sletten Andreas           Sveiva IBK                    
   31   20  11  Sikkeland Lars Erik       Greåker IBK                   
   31   14  17  Samuelsson Mattias        Holum IBK                     
   29   12  17  Kristoffersen Frank       Greåker IBK                   
   27   17  10  Strandberg Manne          Bærums Verk IF                
   26   11  15  Andreassen Trygve         Kverneland IBK                
   24   16   8  Kolstad Morten            Sagene IF                     
   24   13  11  Solheim Thomas            Tunet IBK                     
   24    9  15  Mikkelsen Klaus           Kverneland IBK                
   24    8  16  Skaug Jon Esben           Sarpsborg SK                  
   23   19   4  Brath Per Christian       Sveiva IBK                    
   23   15   8  Ødegaard Haakon           Kverneland IBK                
   23   14   9  Herrebrøden Espen         Fjerdingby IBK                
   23   13  10  Säterborg Erik            Sveiva IBK                    
   22   13   9  Bjørk David               Tunet IBK                     
   22   10  12  Sveen André               Tunet IBK                     
   21   13   8  Fernöe Edvard             Greåker IBK                   
   20   12   8  Holmberg Daniel           Sarpsborg SK                  
   20   10  10  Brajic Niklas             Sveiva IBK                    
   19   12   7  Smith Stian Stabrun       Sagene IF                     
   19    8  11  Evensen Espen H           Holum IBK                     
   18   13   5  Haglund Christian         Fjerdingby IBK                
   18   11   7  Härnlund Tobias           Holum IBK                     
   18   11   7  Larsen Robin              Tunet IBK                     
   18    5  13  Nilsen Jon Ketil          Fjerdingby IBK                
   17   11   6  Gullhaug Jan-Erik         Holum IBK                     
   17   11   6  Amundsen Øystein K.       Lørenskog IBK                 
   17    7  10  Pedersen Håvard           Sveiva IBK                    
   17    7  10  Nilsson Marcus            Tunet IBK                     
   16   11   5  Sandberg Hans             Tunet IBK                     
   15   12   3  Hansen Terje              Bærums Verk IF                
   15   12   3  Goldstein Jonas           Tunet IBK                     
   15   10   5  Finstad Morten            Tunet IBK                     
   15    7   8  Burman Johan              Holum IBK                     
   15    3  12  Pettersson Marcus         Tunet IBK                     
   14   11   3  Midtsveen Tommy           Holum IBK                     
   14    6   8  Olsen Morten B            Sarpsborg SK                  
   14    6   8  Isnes Jørn Andre          Greåker IBK                   
   14    6   8  Bjørnseth Eivind          Lørenskog IBK                 
   14    4  10  Kronberg Kristoffer       Holum IBK                     
   13   10   3  Løken Lars                Fjerdingby IBK                
   13    9   4  Bøhaugen Ole-Christian    Sarpsborg SK                  
   13    7   6  Hansen Ståle Frode        Lørenskog IBK                 
   12    8   4  Hansen Anders             Sagene IF                     
   12    7   5  Grimshei Kenneth          Lørenskog IBK                 
   12    6   6  Tonning Morten            Bærums Verk IF                
   12    6   6  Kragerud Christian Hafste Holum IBK                     
   12    5   7  Edlund Emanuell           Sagene IF                     
   12    4   8  Rasmussen Erik            Greåker IBK                   
   10    7   3  Pettersen Kristoffer      Bærums Verk IF                
   10    7   3  Torp Lars Erik            Greåker IBK                   
   10    5   5  Høydahl Tormod André      Sarpsborg SK                  
   10    4   6  Bakken Frode              Lørenskog IBK                 
   10    3   7  Allen Kent                Bærums Verk IF                
   10    3   7  Nilsson Tobias            Fjerdingby IBK                
    9    5   4  Minh Tu Tran              Holum IBK                     
    9    3   6  Sandberg Espen Gran       Bærums Verk IF                
    9    3   6  Hermansen Paul Andre      Sveiva IBK                    
    9    2   7  Hansen Rune Frode         Sveiva IBK                    
    8    7   1  Mikkelsen Jørgen          Kverneland IBK                
    8    5   3  Hoel Pål Andre            Sveiva IBK                    
    8    5   3  Henriksen Anders          Sagene IF                     
    8    5   3  Berntsen Andreas Kure     Sarpsborg SK                  
    7    6   1  Johansen Rune             Lørenskog IBK                 
    7    5   2  Nordseth Geir             Tunet IBK                     
    7    5   2  Tollefsen Øyvind Limann   Sagene IF                     
    6    3   3  Isaksen Steffen           Sveiva IBK                    
    6    3   3  Eriksson Espen            Fjerdingby IBK                
    6    3   3  Lindell Christian         Bærums Verk IF                
    6    3   3  Kallasten Bjørn Kr.       Sagene IF                     
    6    2   4  Ottersen Jon Stian        Sarpsborg SK                  
    6    1   5  Nielsen Morten            Tunet IBK                     
    5    3   2  Beiermann Thomas          Sarpsborg SK                  
    5    3   2  Svensson Jonas            Lørenskog IBK                 
    5    2   3  Heggelund Tomas           Sveiva IBK                    
    5    2   3  Skar Andre                Fjerdingby IBK                
    5    2   3  Pettersen Roger           Fjerdingby IBK                
    5    2   3  Spernes Øystein           Greåker IBK                   
    5    2   3  Wilhelmsen Hans Roar      Holum IBK                     
    5    1   4  Hansen Kristian Frøhlich  Bærums Verk IF                
    5    1   4  Ihle Stig E.              Lørenskog IBK                 
    5    1   4  Kro Geir                  Kverneland IBK                
    5    1   4  Alexandersen Petter       Sagene IF                     
    4    3   1  Nymoen Kim                Kverneland IBK                
    4    3   1  Bogsveen Odd Magne        Bærums Verk IF                
    4    3   1  Søtorp Christer           Sarpsborg SK                  
    4    2   2  Stang Paal                Greåker IBK                   
    4    2   2  Østrått Sigmund S         Kverneland IBK                
    4    2   2  Søderberg Nicklas         Sagene IF                     
    4    2   2  Kolbeinstveit Olav        Sagene IF                     
    4    2   2  Eide Lars Harald          Sveiva IBK                    
    4    2   2  Johansson Torgny          Bærums Verk IF                
    4    1   3  Vik Alexander             Sagene IF                     
    3    3   0  Johansen Geir             Fjerdingby IBK                
    3    3   0  Edvardsen Carl Morten     Sarpsborg SK                  
    3    3   0  Luytkis Geir              Bærums Verk IF                
    3    3   0  Hansen Kristian S.        Lørenskog IBK                 
    3    2   1  Andresen Øyvind K.        Lørenskog IBK                 
    3    2   1  O'Brian Scott             Bærums Verk IF                
    3    1   2  Christensen Stian         Sveiva IBK                    
    3    1   2  Karlsen Thomas            Holum IBK                     
    3    0   3  Nilsson Patrik            Greåker IBK                   
    3    0   3  Rosseland Ørjan           Tunet IBK                     
    3    0   3  Solberg Espen             Kverneland IBK                
    3    0   3  Vestnes Arild             Kverneland IBK                
    2    2   0  Kämpe Robin               Bærums Verk IF                
    2    2   0  Eriksen Alexander         Fredrikstad IBK               
    2    2   0  Vik Åsmund                Bærums Verk IF                
    2    2   0  Sundelius Patrick         Tunet IBK                     
    2    2   0  Trangsrud Stein           Fjerdingby IBK                
    2    1   1  Isnes Morten              Sveiva IBK                    
    2    1   1  Karlsen Even              Bærums Verk IF                
    2    1   1  Christensen Ole Jørgen    Lørenskog IBK                 
    2    1   1  Nagel Tord                Lørenskog IBK                 
    2    1   1  Mathisen Christian        Holum IBK                     
    2    1   1  Jespersen Tommy           Kverneland IBK                
    2    1   1  Syrrist Jørgen            Greåker IBK                   
    2    1   1  Børresen Kenneth          Holum IBK                     
    2    0   2  Torstensrud Øystein       Fjerdingby IBK                
    2    0   2  Olsen Cato                Tunet IBK                     
    2    0   2  Gærup Kenneth A.          Holum IBK                     
    2    0   2  Gylterud Snorre           Bærums Verk IF                
    2    0   2  Hiksdal Kjartan H.        Kverneland IBK                
    2    0   2  Robertsen Rune            Lørenskog IBK                 
    1    1   0  Falkeid Ulrich            Tunet IBK                     
    1    1   0  Hagen Andreas             Kverneland IBK                
    1    1   0  Solberg Ove               Kverneland IBK                
    1    1   0  Holmberg Andreas Buli     Bærums Verk IF                
    1    1   0  Hilmarsen Håvard Vere     Lørenskog IBK                 
    1    1   0  Gudbrandsen Terje A       Lørenskog IBK                 
    1    1   0  Malm Erik                 Bærums Verk IF                
    1    0   1  Karlsson Karl Robert Brag Sveiva IBK                    
    1    0   1  Näsholm Tomas             Sarpsborg SK                  
    1    0   1  Bel-Lafkih Terick         Bærums Verk IF                
    1    0   1  Anderzon Andreas          Greåker IBK                   
    1    0   1  Eggen Lars-Einar          Fjerdingby IBK                
    1    0   1  Haga Einar                Kverneland IBK                
    1    0   1  Evensen Henning           Fjerdingby IBK                
    1    0   1  Flølo Øystein             Lørenskog IBK                 
    1    0   1  Espelund Øyvind           Sagene IF                     
    1    0   1  Mathisen Einar Heggen     Sarpsborg SK                  
    1    0   1  Andreassen Arild          Greåker IBK                   
    1    0   1  Kværna Tommy Olsen        Sveiva IBK                    
    1    0   1  Søyland Børge             Kverneland IBK                
    1    0   1  Rönnmark Christer         Tunet IBK                     
    1    0   1  Ericson Henrik            Sarpsborg SK                  
    1    0   1  Blikset Fredrik           Holum IBK                     
    1    0   1  Norrman Magnus            Sagene IF                     
    1    0   1  Knutsen Bjørn Marius      Sveiva IBK                    
    1    0   1  Huse Christoffer          Sarpsborg SK                  
    1    0   1  Rognlien Thomas           Tunet IBK                     
    1    0   1  Gustavsson Truls          Greåker IBK                   
    1    0   1  Jernberg Stefan           Bærums Verk IF

For spørsmål om sidene ta kontakt med innebandy@nif.idrett.no