Home Norges Bandyforbund
Terminlister Resultater Landslag NM Informasjon Notiser Turneringer Adresser Regelverk Kurs Bilder Historie Statistikk Linker Diskusjonsforum World Floorball Championships 2000 Utviklingsavdelingen International Floorball Federation



Poengplukker Eliteserien Menn 2000/2001
 Poeng  Mål Pas Navn                      Klubb
   62   39  23  Kristiansen Ketil         Fredrikstad IBK               
   53   36  17  Strandberg Manne          Nor 92 IBK                    
   48   24  24  Evensen Raymond           Tunet IBK                     
   44   25  19  Fauskanger Willy          Greåker IBK                   
   44   22  22  Evensen Glen              Nor 92 IBK                    
   43   27  16  Järrebring Marcus         Asker IBK                     
   38   24  14  Lundberg Mattias          Sunde IL                      
   38   21  17  Brajic Niklas             Sveiva IBK                    
   37   22  15  Hareide Jonas             Asker IBK                     
   33   16  17  Pettersen Petter          Greåker IBK                   
   33   13  20  Nothén Kjell Joachim      Slevik IBK                    
   32   17  15  Sletten Andreas           Sveiva IBK                    
   31   18  13  Hämäläinen Peter          Fredrikstad IBK               
   28   15  13  Lindgren Tomas            Nor 92 IBK                    
   28   13  15  Johansen Bengt            Slevik IBK                    
   27   14  13  Westerholm Jens           Sunde IL                      
   27   13  14  Pettersen Flemming        Tunet IBK                     
   26   13  13  Eide Pål                  Slevik IBK                    
   25   21   4  Dahlgren Andreas          Slevik IBK                    
   24   18   6  Skau Stian                Greåker IBK                   
   24   14  10  Pedersen Ole-Richard      Slevik IBK                    
   23   13  10  Pedersen Håvard           Sveiva IBK                    
   22   14   8  Fladset Per Kristian      Tunet IBK                     
   22   12  10  Sveen André               Tunet IBK                     
   21    8  13  Nordseth Frank            OSI Innebandy                 
   20   11   9  Finstad Morten            Tunet IBK                     
   20   10  10  Sikkeland Lars Erik       Greåker IBK                   
   19   14   5  Kämpe Robin               Nor 92 IBK                    
   19   14   5  Svedberg Martin           Asker IBK                     
   19    9  10  Karlsson Jan              Sarpsborg SK                  
   18   10   8  Pedersen Geir Vidar       Fredrikstad IBK               
   18    9   9  Hansen Rune Frode         Sveiva IBK                    
   18    9   9  Lindqvist Christian       Sveiva IBK                    
   17   11   6  Bjerke Ivar André         Sarpsborg SK                  
   16    7   9  Sandberg Hans             OSI Innebandy                 
   15   14   1  Kolstad Morten            OSI Innebandy                 
   15   12   3  Eriksson Tony             Sarpsborg SK                  
   15    9   6  Vik Alexander             OSI Innebandy                 
   15    7   8  Solheim Thomas            Tunet IBK                     
   15    7   8  Nilsson Marcus            OSI Innebandy                 
   15    5  10  Magnussen Rune            Greåker IBK                   
   14   10   4  Skaug Jon Esben           Sarpsborg SK                  
   13    6   7  Melby Henrik              Slevik IBK                    
   13    4   9  Bjerknes Geir             Sveiva IBK                    
   12    5   7  Bøhaugen Ole-Christian    Sarpsborg SK                  
   11    9   2  Fagernes Hans-Petter      Sveiva IBK                    
   11    7   4  Olsen Morten B            Greåker IBK                   
   11    6   5  Jensen Espen              Nor 92 IBK                    
   11    4   7  Øglænd Trond Atle         Sunde IL                      
   10    7   3  Pedersen Endre            Sveiva IBK                    
   10    7   3  Grimen Kaj Werner         Fredrikstad IBK               
   10    6   4  Holmen Ketil              Sarpsborg SK                  
   10    5   5  Finnmark Fredrik          Greåker IBK                   
   10    5   5  Allen Kent                Asker IBK                     
   10    1   9  Blomén Joakim             Nor 92 IBK                    
    9    7   2  Finsrud Marius            Slevik IBK                    
    9    7   2  Wallander Karl            Asker IBK                     
    9    6   3  Kleven Hans Petter        Slevik IBK                    
    9    6   3  Løkkeberg Raymond         Fredrikstad IBK               
    9    5   4  Gjedrem Robert            Sunde IL                      
    9    4   5  Ottersen Jon Stian        Sarpsborg SK                  
    9    3   6  Kvisvik Tommy             Greåker IBK                   
    8    6   2  Kristoffersen Frank       Greåker IBK                   
    8    6   2  Andreassen Trygve         Sunde IL                      
    8    5   3  Edvardsen Carl Morten     Sarpsborg SK                  
    8    4   4  Westberg Jørgen           Fredrikstad IBK               
    8    3   5  Tollaksen Tor Gunnar      Sunde IL                      
    8    3   5  Wiita Tomas               Sunde IL                      
    8    2   6  Naterstad Endre           Asker IBK                     
    7    7   0  Martinsen Stian           Slevik IBK                    
    7    6   1  Goldstein Jonas           Tunet IBK                     
    7    4   3  Bjaberg Sondre            Asker IBK                     
    7    3   4  Austad Christoffer Holm   Tunet IBK                     
    6    5   1  Breistein Hans-Rasmus     OSI Innebandy                 
    6    4   2  Rognerud Anders W.        Fredrikstad IBK               
    6    4   2  Wærp Nicolay              Sunde IL                      
    6    3   3  Hansen Anders Gøsta       Slevik IBK                    
    6    1   5  Holst Fredrik             Slevik IBK                    
    6    1   5  Ågren Andreas             Fredrikstad IBK               
    5    4   1  Samuelsen Tom Arne        Greåker IBK                   
    5    3   2  Pettersson Marcus         Tunet IBK                     
    5    3   2  Hansen Jørn               Sunde IL                      
    5    2   3  Løwø Lars Erik            Asker IBK                     
    5    1   4  Syversen Kim              Fredrikstad IBK               
    5    1   4  Huynh Phuc Ngoc           OSI Innebandy                 
    5    1   4  Jansson Thomas            Greåker IBK                   
    5    0   5  Wallin Atle               Sarpsborg SK                  
    4    4   0  Bjørnstad Morten          Sarpsborg SK                  
    4    4   0  Bennett Thomas A.         OSI Innebandy                 
    4    3   1  Nilsson Patrik            Greåker IBK                   
    4    3   1  Skjønsholt Tommy          Tunet IBK                     
    4    3   1  Snesrud Trond             Tunet IBK                     
    4    3   1  Nilsen Martin Strand      Slevik IBK                    
    4    3   1  Dahler Pål                OSI Innebandy                 
    4    2   2  Karlsson Karl Robert      OSI Innebandy                 
    4    2   2  Steiner Fredrik           Nor 92 IBK                    
    4    2   2  Pettersen Kristoffer      Nor 92 IBK                    
    4    2   2  Jacobsen Gaute T          Sunde IL                      
    4    1   3  Marvik Jan Helge          Hillevåg Innebandykl          
    4    0   4  Nilssen Dag Erik          Nor 92 IBK                    
    4    0   4  Østvold Stian             Nor 92 IBK                    
    4    0   4  Kristoffersen Jørn        Fredrikstad IBK               
    3    3   0  Eriksen Stian             Sarpsborg SK                  
    3    3   0  Sandberg Espen Gran       Asker IBK                     
    3    3   0  Bergdahl Bobby            Fredrikstad IBK               
    3    2   1  Martinsen Kent            Sveiva IBK                    
    3    1   2  Andersen Atle Repstad     Fredrikstad IBK               
    3    1   2  Jacobsen Kjetil           OSI Innebandy                 
    3    1   2  Berg Thomas               Asker IBK                     
    3    1   2  Svensson Tobias           Tunet IBK                     
    3    1   2  Eriksen Alexsander        Sarpsborg SK                  
    3    0   3  Pedersen Ørjan Djuvik     OSI Innebandy                 
    2    2   0  Hansen Kristian Frøhlich  Nor 92 IBK                    
    2    2   0  Mørch Marius              Slevik IBK                    
    2    2   0  Pettersson Johan          Asker IBK                     
    2    2   0  Isnes Jørn Andre          Greåker IBK                   
    2    1   1  Andreassen Trond          Asker IBK                     
    2    1   1  Nielsen Morten            Tunet IBK                     
    2    1   1  Thorsen Thor Andreas      Asker IBK                     
    2    1   1  Eriksen Espen H.          Sveiva IBK                    
    2    1   1  Rosseland Ørjan           Hillevåg Innebandykl          
    2    1   1  Mathisen Christian        Tunet IBK                     
    2    0   2  Schreiner Kenneth         Fredrikstad IBK               
    2    0   2  Stang Paal                Greåker IBK                   
    2    0   2  Høydahl Tormod André      Sarpsborg SK                  
    2    0   2  Bjørnebekk Gunnar         OSI Innebandy                 
    2    0   2  Torgersen Roger           Asker IBK                     
    2    0   2  Näsholm Tomas             Sarpsborg SK                  
    2    0   2  Øverberg Øystein          Asker IBK                     
    1    1   0  Jeksrud Arne              Sarpsborg SK                  
    1    1   0  Lauvås Per                OSI Innebandy                 
    1    1   0  Isnes Morten              Sveiva IBK                    
    1    1   0  Slettum Eddy              Fredrikstad IBK               
    1    1   0  Isaksen Steffen           Sveiva IBK                    
    1    1   0  Lanzieri Roberto          Fredrikstad IBK               
    1    1   0  Hagen Erik                Tunet IBK                     
    1    1   0  Furu André                Sveiva IBK                    
    1    1   0  Becher Tom Erik           Nor 92 IBK                    
    1    0   1  Hansen Bent Inge          Fredrikstad IBK               
    1    0   1  Ruud Per Arne             Slevik IBK                    
    1    0   1  Andersen Håkon Tysnes     Nor 92 IBK                    
    1    0   1  Hoffen Kjetil             Nor 92 IBK                    
    1    0   1  Hovelsen Simon            Slevik IBK                    
    1    0   1  Beiermann Thomas          Sarpsborg SK                  
    1    0   1  Olsen Glenn               Sveiva IBK                    
    1    0   1  Holmberg Daniel           Sarpsborg SK                  
    1    0   1  Kvassheim Hans            Sola- Grannes Inneba          
    1    0   1  Monge Tommy A             Asker IBK                     
    1    0   1  Johansen Kristian         Slevik IBK                    
    1    0   1  Halvorsen Terje           Sunde IL                      
    1    0   1  Andersen Pål Kristian     Nor 92 IBK                    
    1    0   1  Brodal Tor-Arne           Asker IBK

For spørsmål om sidene ta kontakt med innebandy@nif.idrett.no