Home Norges Bandyforbund
Terminlister Resultater Landslag NM Informasjon Notiser Turneringer Adresser Regelverk Kurs Bilder Historie Statistikk Linker Diskusjonsforum World Floorball Championships 2000 Utviklingsavdelingen International Floorball Federation


Godkjente overganger 2014/2015
 Spiller                   Fra klubb           Til klubb             Spilleklar

Thilde Fredriksen             Gjelleråsen         Sveiva                05052014
Nicholay Halvorsen            Hvaler              Fredrikstad           05052014
Ida Ambjørseie                Asker               Bygdø Monolitten      05052014
Mathias S Lund                Øreåsen             Fredrikstad           09052014
Emil S Lund                   Øreåsen             Fredrikstad           09052014
Anders Øvereng                St. Croix           Greåker               19052014
Kenneth Skistad               Greåker             Slevik                23052014
Eskil Gagnås                  Hvaler              Slevik                26052014
Helle Bjørndalen              Asker               Bygdø Monolitten      03062014
Helene Bless                  Asker               Bygdø Monolitten      03062014
Even Gøranson                 Bærums Verk/Hauger  Østensjø/Dverg        09062014
Anders B Olsen                Sarpsborg           Greåker               14062014
Servet Celik                  Sagene              Holmlia               15062014
Frida Norstrøm                Gjelleråsen         Grei                  17062014
Thea K Røstgård               Bygdø Monolitten    Grei                  17062014
Tommy Eriksen                 Fredrikstad         St. Croix             22062014
Per Folkesson                 Fredrikstad         Greåker               23062014
Kjetil Kringen                Bygdø Monolitten    Holmlia               24062014
Nikolai Omdahl                Elverum             Ajer                  01072014
Alexander Johansen            St. Croix           Fredrikstad           04072014
Alexander Neumann             Lillestrøm          Asker                 05072014
Aleksander Enholm             St. Croix           Fredrikstad           07072014
Øyvind Johansen               St. Croix           Hvaler                07072014
Erik Johansen                 St. Croix           Hvaler                07072014
Thomas Aspelund               Bækkelaget          Østensjø/Dverg        20072014
Willy Fauskanger              Fredrikstad         Greåker               20072014
Christoffer Westreng          Kongsten            Fredrikstad           20072014
Owe Chr Ishoel                Trond               Sjetne                28072014
Benny Kristiansson            Korsvoll            Bygdø Monolitten      17072014
Peter Gyurik                  Korsvoll            Bygdø Monolitten      15072014
Tom Kristiansen               Gjerdrum            Østensjø/Dverg        08082014 
Benjamin Juvkam               Råde                Sarpsborg             09082014
Kristoffer Rasmussen          Fredrikstad         Sarpsborg             09082014
Aksel Jæger                   Slevik              Greåker               11082014
Anton Åberg                   Gjelleråsen         Sveiva                07082014
Stian Nordhaug                Hedrum              Horten                12082014
Dan M Helgestad               Halden              Greåker               15082014
Frode Kirkestuen              Lillestrøm          Fjerdingby            14082014
Anna A Tviberg                Holmlia             Bygdø Monolitten      16082014
Joachim J Runge               Bækkelaget          Østensjø/Dverg        18082014
Line M Hagestande             Holmlia             Bygdø Monolitten      19082014
Carina A Bredesen             Haugerud            Sagene                18082014
Daniel N Svendsen             St. Croix           Fredrikstad           22082014
Jannicke B Eriksen            Råde                Øreåsen               23082014
Stine Branting                Sveiva              Bygdø Monolitten      23082014
Johnny Wallenius              Sveiva              Bygdø Monolitten      23082014
Charlotta Hjorth              Slevik              Tunet                 12082014
Ronny Myhrhaug                Høybr/Stovner       Sveiva                23082014
Fredrik Rognlien              Holmlia             Sveiva                23082014
Ulf B Bergdahl                Grei                Sveiva                23082014
Lars Bredby                   Høybr/Stovner       Sveiva                23082014
Mathias Bergvall              Holmlia             Sveiva                23082014
Thomas Ihle                   Haugerud            Sveiva                23082014
Patrick Sveen                 Haugerud            Sveiva                23082014
Tommy Fjeldaas                Gjelleråsen         Søndre Nittedal       23082014
Itrat Zishan                  Solveien            Vålerenga             24082014
Emma G Mikaelsen              NTNUI               Sagene                24082014
Nina Chr Telle                Sveiva              Østensjø/Dverg        25082014
Lars Gommerud                 Gjelleråsen         Søndre Nittedal       25082014
Fabian Andersen               Gjelleråsen         Søndre Nittedal       25082014
Kristoffer Simble             Sveiva              Søndre Nittedal       28082014
Dzeneta Celhasic              Holmlia             Sagene                19082014
Sunniva k Hauglin             Asker               Tunet                 24082014
Stine A Lundberg              NTNUI               Sagene                30082014
Marie N Gundersen             NTNUI               Sagene                30082014
Georg A Bugge                 NTNUI               Bygdø Monolitten      30082014
Bendik G Johnsen              Sagene              Grei                  30082014
Therese Nilsson               Bygdø Monolitten    Sveiva                30082014
Line E Bendixen               Holmlia             Lindøya               30082014
Raymond Jensen                Asker               Bærums Verk           30082014
Jan Å Kiran                   NTNUI               Bækkelaget            27082014
Magne Åker                    BK 9000             Dønna                 29082014
Thomas Lorentzen              Sandnessjøen        Dønna                 27082014
Mikal Tønnesen                Lura                Frøyland              30082014
Niclas Johansson              Gjelleråsen         Grei                  30082014
Victor A Hammervold-Jashari   Gjelleråsen         Grei                  30082014    TB
Erik B Wangsness              NTNUI               Bækkelaget            31082014
Daniel Palmer                 Haugerud            Bækkelaget            31082014
David Karlsen                 NTNUI               Bygdø Monolitten      30082014
Ole L Egeland                 Greåker             Lye                   31082014
Edvard E Sørensen             Sagene              Korsvoll              30082014
Magnus Ingjer                 Sveiva              Søndre Nittedal       28082014
Thomas Voetmann               Gjelleråsen         Søndre Nittedal       28082014
Dag O Rivedahl                Lillestrøm          Fjerdingby            28082014
Endre Korssund                Øreåsen             Sarpsborg             31082014
Jan H. Lauritsen              Fet                 Lillestrøm            01092014
Arild Moen                    Gjerdrum            Gjelleråsen           01092014
Anton Eliesson                Tunet               Gjelleråsen           01092014
Arild Isaksen                 Sveiva              Gjelleråsen           01092014
Kristian R Hansen             Sarpsborg           Fredrikstad           29082014
Håvard Østigård               Flaktveit           Fjellkameratene       30082014
Christian Mathisen            Flaktveit           Fjellkameratene       30082014
Ane Johannesen                BSI                 OSI                   31082014
Håvard Bjerke                 Fet                 Fjerdingby            29082014
Christopher M Bone            Fet                 Fjerdingby            29082014
Ole J Holstangen              Greåker             Halden                01092014
Martin A Juelsen              Greåker             Halden                01092014
Mathias Kristiansen           Greåker             Sarpsborg             01092014
Patrick Hjemgård              Greåker             Sarpsborg             01092014
Henrik Kirkeng                St. Croix           Halden                01092014
Per Skibstad                  Brodd               Lura                  01092014
Espen Jakobsen                Råde                Øreåsen               02092014
Mads E Tveraa                 Mosjøen             NTNUI                 31082014
Stian Larsen                  Lye                 Greåker               01092014
Elin Stampeløkken             BSI                 OSI                   01092014
Ole J Bodal                   Sarpsborg           Borgen                31082014
Per J F Wignäs                Ålgård              Brodd                 01092014
Jonas Due                     BSI                 OSI                   02092014
Bjørnar Eike                  Brumunddal          Ajer                  02092014
David Kjærvik                 Freidig             Nyborg                01092014
Hasse F Amundsen              Tunet               Bodø                  05092014
Marius Norum                  Fredrikstad         Råde                  02092014
Lars B Brevig                 BSI                 NTNUI                 02092014
Joakum Kinnander              Djerv               Fjellkameratene       02092014
Tobias Heflo                  Horten              Sandefjord            01092014
Sindre Einmo                  Sandnessjøen        Bodø                  02092014
Ander Schou                   Brumunddal          NTNUI                 02092014
Ida Karevold                  Holmlia             Bygdø Monolitten      02092014
Tomas Berg                    Haugerud            Nedre Furuset         02092014
Petter A Kaspersen            Brønnøy             Sandnessjøen          01092014
Oddvar Holstad                Ski                 Tunet                 02092014
Elisabeth Berntsen            Østensjø/Dverg      Gjelleråsen           01092014
Filip C Larsen                Slevik              Fredrikstad           02092014
Arne A Jeksrud                Råde                Fredrikstad           02092014
Andreas Mathisen              Greåker             Fredrikstad           02092014
Daniel Eriksson               Sapsborg            Slevik                02092014
Ola Lund                      OSI                 NTNUI                 02092014
Vegard Kjærheim               Soon                Drøbak Frogn          02092014
Jonas Klefbeck                Sarpsborg           Greåker               05092014
Jørgen Karlsen                Brumunddal          Ajer                  05092014
Ingrid Indergaard             Nidaros             Freidig               01092014
Fredrik S Fredriksen          Mosjøen             Harstad               01092014
Anne Austad                   Akerselva           Sagene                01092014
Synne FOg                     Fagerstrand         NTNUI                 01092014
Kristian Jensen               Østensjø/Dverg      Tunet                 02092014
Camilla Larsson               Sveiva              Tunet                 02092014
Anton Brenner                 Vålerenga           Grei                  01092014
Martine N Jarnæs              Bygdø Monolitten    Sveiva                30082014
Magnhild F Volden             Tunet               Sveiva                30082014
Hilma Thofte                  Slevik              Sveiva                30082014
Victoria Hansen               Slevik              Sveiva                30082014
Kristoffe Lande               Freidig             NTNUI                 02092014
Karl Høijer                   Alta                Hammerfest/Forsøl     02092014
Magnus Skulstad               Ajer                Brumunddal            05092014
Oda M Helle                   Akerselva           Sagene                05092014
Ella V Tenmann                Akerselva           Sagene                05092014
Katrina-Marie N Skjelvik      Sveiva              Sagene                03092014
Jennie Svensk                 Akerselva           Sagene                03092014
Yngve Mæland                  Sola                Sunde                 04092014
Bjørn E Stene                 Lye                 Sunde                 04092014
Andre Nilsen                  Bjarkøy             Harstad               05092014
Øystein Gabrielsen            Bjarkøy             Harstad               05092014
Tor E Ernstsen                Bjarkøy             Harstad               05092014
Martin Gabrielsen             Bjarkøy             Harstad               05092014
Mats Hanssen                  Bjarkøy             Harstad               05092014
Maren E Klonteig              BSI                 Gjelleråsen           05092014
Rikke J Andreassen            Sveiva              Gjelleråsen           02092014
Jesper Holmqvist              Horten              Sandefjord            03092014
Kim Billing                   Kongsten            Fredrikstad           05092014
Marit J Aarum                 Sarpsborg           Fredrikstad           05092014
Anette B Gulliksen            Slevik              Fredrikstad           05092014
Jonas Wågman                  Lillestrøm          Grei                  05092014
Åshild Morvik                 Asker               Bygdø Monolitten      04092014
Anette Haugen                 Holmlia             Østensjø/Dverg        05092014
Hanne T Aaslie                Gjelleråsen         Østensjø/Dverg        05092014
Benedicte Hanssen             Senja               Nidaros               04092014
Kristian A Brunvoll           Akerselva           Sveiva                03092014
Magnus Andersson              Sagene              Akerselva             02092014
Oskar R Christensen           Sagene              Akerselva             02092014
Nicklas Harald                Sagene              Akerselva             02092014
Lasse Sundell                 Sagene              Akerselva             02092014
Fredrik Blom                  Sagene              Akerselva             02092014
Einar Helgerud                Sagene              Akerselva             02092014
Anders Andersson              Sagene              Akerselva             02092014
Aksel D Eriksen               Sagene              Akerselva             02092014
Espen A Granly                Øreåsen             Råde                  02092014
Martin Haugesten              Øreåsen             Råde                  02092014
Tommy Kristiansen             Råde                Øreåsen               02092014
Niclas Antonsen               Råde                Øreåsen               02092014
Tommy Jespersen               Frøyland            Sandnes               03092014
Inge Westgaard                Lillestrøm          Fjerdingby            03092014
Stine A Østmo                 Freidig             Trond                 03092014
Martin Kjærvik                Trond               OSI                   05092014
Børre Amundsen                Haugerud            Asker                 03092014
Malin S Jakobsen              Borgen              Kløfta                06092014
Petter Alexandersen           Sagene              Grei                  06092014    TB
Thomas Sola                   Lye                 Sandnes               02092014
Andreas N Olsen               Sveiva              Gjelleråsen           02092014
Haakon Ødegaard               Lye                 Sandnes               02092014
Ingvild Ruud                  Sveiva              Gjelleråsen           04092014
Owe Lindén                    Soon                Drøbak/Frogn          04092014
Simen Danielsen               Ski                 Drøbak/Frogn          04092014
Anette M Berg                 Holmlia             Sveiva                08092014    TB
Øyvind Wilhelms               Lillestrøm          Drøbak/Frogner        07092014
Niklas Karlsson               Sola                Sandnes               05092014
Ingrid Christoffersen         Djerv               Freidig               04092014
Vegard Børresen               Brumunddal          Akerselva             02092014
Mathias Hals                  Sveiva              Akerselva             03092014
Rebekka D Olsen               Sandnes             BSI                   12092014
Andreas E Heggernes           BSI                 NHHI                  05092014
André Svendsen                Fet                 Lillestrøm            16092014
Kenneth Rønningen             Strømmen            Lillestrøm            05092014
Helene H Kristensen           Holmlia             Sagene                17092014
Geir Johansen                 Hasle/Løren         Lillestrøm            16092014
Ulrika Edin                   Nor 92              Gjelleråsen           01092014
Anders Bjørklund              Bærums Verk         Rykkinnskauen         04092014
Kristian Malm                 Bærums Verk         Rykkinnskauen         04092014
Karoline Kvalø                Freidig             OSI                   10092014
Daniel Johansen               St.Croix            Fredrikstad           12092014
Øytein Spernes                Fredrikstad         Greåker               02092014
Julian H Solhaug              OSI                 østensjø/Dverg        08092014
Sigrid Fredheim               OSI                 Østensjø/Dverg        08092014
Rune Arnesen                  Klæbu               Freidig               08092014
Joakim Vanebo                 Klæbu               Freidig               08092014
Knut K Saxebøl                Sveiva              Vålerenga             12092014
Christian Kragerud            Gjelleråsen         Grei                  05092014
Live Fosmark                  Holmlia             Gjelleråsen           14092014
Iver H Johansen               Nidelv              Sjetne                14092014
Linn K Soma                   Sandnes             Brodd                 13092014
Mats Steinseth                Gjelleråsen         Bækkelaget            14092014     TB
Åsmund Sjøberg                Nyborg              Klæbu                 13092014
Martin H Skjefstad-Nilsen     Hvaler              Fredrikstad           12092014
Anders Hansen                 Slevik              Fredrikstad           19092014     TB
Jon E Pedersen                Slevik              Fredrikstad           19092014
Are Botheim                   Akerselva           Gjerdrum              19092014     TB
Espen Korssund                Freidig             Nyborg                16092014
Daniel Amundsen               Greåker             Sarpsborg             19092014
Marianne Nadim                Holmlia             Sveiva                08092014     TB
Oliver J Sande                Sarpsborg           Nor 92                13092014
Cathrine Pedersen             Sveiva              Gjerdrum              20092014
Nikolai Tollagsen             HIT                 Øyane                 19092014
Alexander Aaser               Sunde               Øyane                 20092014
Andreas Lindland              Sola                Øyane                 20092014
Ole A Leknes                  Mosjøen             NTNUI                 19092014
Emilie Lervik                 Havøysund           BSI                   20092014
Andreas Marthinsen            OSI                 Østensjø/Dverg        18092014
Fredrik Tveitnes              Djerv               Fjellkameratene       18092014
Andreas Daving                Ski                 NTNUI                 18092014
Nicklas Bergkvist             Strømmen            Hasle/Løren           21092014
Erik H Sødal                  NTNUI               NHHI                  20092014
Magnus Krogsmyr               STIL-UIS            NHHI                  20092014
Ole M Engeseth                OSI                 Østensjø/Dverg        08092014
Eivind Sandell                Sagene              NTNUI                 18092014
Morten Lund                   Bækkelaget          Tunet                 21092014
Gustav Zetterberg             Greåker             Tunet                 14092014
Christer Søtorp               Greåker             Fredrikstad           21092014
Martin Bratland               Grei                OSI                   20092014    TB
Juhl-Henrik L Skagevang       Greåker             Akerselva             20092014    TB
Torbjørn Dahl                 Trond               Øya                   17092014
Ingrid Lea                    Slevik              Sunde                 20092014
Mats Larsen                   Fredrikstad         HiT                   22092014
Sivert H Iversen              St. Croix           Slevik                16092014
Tytti S Joronen               Holmlia             Lindøya               19092014
Anette T Monkvik              Slevik              BSI                   19092014
Mathias Dahl-Olsen            Sauda               STIL-UIS              22092014
Pål-Andrè Holbø               Grei                Haugerud              23092014
Kristian Nadim                Nidaros             Haugerud              23092014
Kjetil Lien                   Freidig             Tiller                22092014
Henrik Stenrød                Haugerud            NTNUI                 22092014
Tore Osmundsen                STIL-UIS            Stavanger             22092014
Paul D Johansen               Nyborg              Tiller                12092014
Tom Jordhøy                   Fjerdingby          NTNUI                 23092014
Geir T Hausken                Sola                Sunde                 22092014
Stanley Jensen                Sola                Sunde                 22092014
Parmjint S Daphu              Djerv               NTNUI                 23092014
Aleksander Enholm             Fredrikstad         St. Croix             23092014    TB
Simon T Johansen              NTNUI               St. Croix             23092014
Magnus Johansen               Slevik              Greåker               26092014
Daniel Baronowsky             Øreåsen             Bækkelaget            26092014
Nina Halgrimsen               Bygdø Monolitten    Nor 92                26092014
Evelina Westling              Grei                Østensjø/Dverg        24092014
Jon R Hagen                   Varteig             Råde                  24092014
Ole-Martin Løvåsen            Sarpsborg           Halden                24092014
Marthe T U Saltnes            Brønnøy             NOR 92                24092014
Therese J Mathisen            Alta                Havøysund             20092014
Jan E Silden                  Måløy               Djerv                 22092014
Marielle Haarvik              BSI                 Djerv                 13092014
Ole-Christian Bøhaugen        Sarpsborg           Halden                24092014
Catrine L Kronkvist           Vålerenga           Østensjø/Dverg        27092014
Emil Krzykawski               Sveiva              Fagerstrand           27092014    TB
Anders Snellingen             Sagene              Haugerud              27092004 
Jonas B Sandberg              NOR 92              Bygdø Monolitten      27092014
Fredrik S Patricksson         Bygdø Monolitten    NTNUI                 28092014
Mathias G Nilsen              Greåker             St.Croix              27092014
Marius Hernes                 Sagene              OSI                   27092014
Robert H Møllerhagen          Søndre Nittedal     Strømmen              28092014
Ole L Halseth                 Astor               Nyborg                25092014
Ida Larsen                    Høyang              Djerv                 25092014
Lise Pettersen                Slevik              BSI                   25092014
Henning Thorsen               Asker               Drammen               25092014
Arya Dehnavi                  Brumunddal          Ajer                  25092014
Alexander Njøs                Gjelleråsen         Lillestrøm            26092014
Kenneth Våge                  Bækkelaget          Søndre Nittedal       27092014
Tommy Thomassen               Gjelleråsen         Bærums Verk           28092014
Gøran Neteland                STIL-UIS            Lura                  28092014
Brede L Lillehammer           NTNUI               STIL-UIS              29092014
Kim-Andrè Engseth             Alta                Havøysund             29092014
Lars O Brochmann              Alta                Havøysund             29092014
Anton Åkerstrôm               Alta                Havøysund             29092014
Esben Tipple                  Sandnes             Volda                 28092014
Mats B Borgen                 Akerselva           Haugerud              29092014
Kathrine Dalane               Hommersåk           BSI                   26092014
Simen E Gjerstad              Råde                Øreåsen               27092014
Sander M Gjerstad             Råde                Øreåsen               27092014
Thomas Fossvik                Hamarøy             Trondheim             30092014
Nils O Mannes                 Kolnes              Just                  30092014
Mika Heikurainen              Alta                Karasjok              30092014
Mads R Mienna                 Alta                Karasjok              30092014
Hilde Pedersen                Elverum             Sandnes               30092014
Magnus B Hansten              Trond               Brønnøy               04102014
Helmine Syvertsen             Fredrikstad         BSI                   03102014
Tobias Ernstsen               Bjarkøy             Harstad               03102014
Simern Fjerdingstad           NOR 92              Drammen               01102014
Marius Ramberg                Førde               Hommersåk             01102014
Robin A Gærup                 Løkka               Ellingsrud            27092014
Kennet Gærup                  Løkka               Ellingsrud            27092014
Christian Monge               Løkka               Ellingsrud            27092014
Christian S Steinhagen        Hauketo             Refstad               01102014
Ian Birkeland                 Sagene              Løkka                 04102014
Ola Thorvaldsen               Trond               Nidaros               04102014
Christopher Sandberg          Tunet               Drammen               04102014
Andreas H Steinbakk           Grei                Harstad               05102014
Andreas Haugum                Øya                 NHHI                  03102014
Ørjan M Eide                  Vardeneset          BSI                   05102014
Øyvind Karlsson               Akerselva           Øya                   05102014    TB 
Sebastian B Krogsrud          Bærums Verk         Asker                 06102014
Joachim Haug                  St.Croix            Fredrikstad           07102014
Aksel Hoff                    Sandnes             NTNUI                 06102014
Anne M Jansberg               Akerselva           Tunet                 06102014
Raymond Jensen                Bærums Verk         Asker                 06102014
Espen K Jørgensen             Toppen              Arendal               07102014
Tobias Nilsson                Bærums Verk         Gjerdrum              10102014
Glenn Malland                 Gjelleråsen         Ski                   09102014
Ka Y Tang                     Tromsø              Freidig               10102014
Thomas Nordli                 Hasle/Løren         Nittedal              08102014
Andreas Larsson               Bærums Verk         Drammen               08102014
Tommy Kristoffersen           Østensjø/Dverg      Tønsberg              09102014
Ida M S Lisle                 Gjelleråsen         Grei                  08102014
Eivind Hoem                   Søndre Nittedal     Lillehammer           11102014
Henrik Nordberg               Brumunddal          Lillehammer           11102014
Henrik R Christoffersen       Trond               Øya                   10102014
Frank Kristoffersen           Fredrikstad         Greåker               11102014
Vinh Nguyen                   Hasle/Løren         Holmlia               11102014
Lovise M Norgaard             NTNUI               Brumunddal            11102014 
Hans M Kure                   NTNUI               Nidaros               08102014
Tor O Roalkvam                Vålerenga           Vigør                 12102014
Lars A Rønningen              Toppen              Vigør                 12102014
Tor M Rønningen               Arendal             Myra                  08102014
Torbjørn Fors                 Arendal             Myra                  08102014
Jonas Castellanos             Brumunddal          Lillehammer           11102014
Andreas Norheim               St.Croix            Sarpsborg             13102014
Fredrik k Johanssen           Toppen              Arendal               12102014
Espen Bekkvik                 Toppen              Arendal               12102014
Mina Alfredsen                Øreåsen             Sarpsborg             10102014
Birger Olsen                  Sola                Sunde                 16102014
Bjørnar A Tveit               Sand                Brodd                 14102014
Tomas Fjeldvang               Bækkelaget          Strømmen              14102014
Kenneth H Lie                 Toppen              Arendal               14102014
Karla Hornbostel              Nidaros             Nyborg                14102014
Micael Varga                  Fredrikstad         Akerselva             15102014
Anne B Rian                   Øya                 Klæbu                 17102014
Erik Karlsson                 Trond               Øya                   14102014
Linda W Sletten               Sveiva              Gjerdrum              17102014
Morten Solberg                Larkollen           Vålerenga             14102014
Kenneth Grønlund              Hedrum              Sandefjord            18102014    TB
Knut Skaarnæs-Moldestad       Syril               Gjøvik                12102014
Frode Sylliåsen               Ribbungene          Paradisbukta          15102014
Linda B Andersen              Sveiva              Gjerdrum              15102014
Dag Hovland                   Torvastad           Kolnes                18102014
Jermund Hopland               Førde               Djerv                 17102014
Torbjørn Olsen                Bodø                Djerv                 17102014
Stine S Flågan                NHHI                NOR 92                19102014
Kent Johannesen               Sandnes             Sunde                 19102014
William N Rødsrud             Sarpsborg           Greåker               19102014
Karl A B Hansen               St.Croix            Greåker               19102014
Kjell A Larsen                Ellingsrud          Ull/Kisa              19102014
Anja Gutrud                   Sveiva              Østensjø/Dverg        16102014
Tommy K L Almåsbakk           Ribbungene          Vålerenga             17102014
Daniel Lidström               Akerselva           Vålerenga             20102014
Anders H Hanstvedt            Sunde               Haugesund Student     18102014
Anders Hermo-Johansen         Freidig             Sjetne                19102014
Itrat Zishan                  Vålerenga           Sagene                18102014
Lars Chr Dagestad             NOR 92              KSI                   17102014
Jesper Fosby                  Sarpsborg           NHHI                  21102014
Malin E Lunde                 Slevik              KSI                   21102014
Andrea M Larsen               Havøysund           Hammerfest/Forsøl     21102014
Christian Midttun             Akerselva           Arendal               19102014
Henrik Wold                   Råde                Larkollen             24102014
Christer Vedø                 Sola                Sunde                 21102014
Stian Ananiassen              Alta                TSI                   20102014
Are N Råkil                   Lørenskog           Løkka                 21102014
Christel Bærheim              Sunde               Stavanger             24102014
Sandra M Nygaard              Sunde               Stavanger             24102014
Johan Paulsson                Lillestrøm          Ull/Kisa              25102014
Ola Teigen                    Djerv               Grei                  25102014
Daniel Gullerud               Ørnulf              Elverum               24102014
Henrik Geitrheim              Djerv               Fjell-Kameratene      22102014
Kim Berg                      Arendal             Nes                   22102014
Espen Hustøft                 Nidaros             Nyborg                22102014
Tobias Petersson              Alta                Fredrikstad           25102014
Thomas Løken                  Toppen              Arendal               26102014
Mathias E Tennebø             Måløy               Djerv                 25102014
Ida K Wennerstrand            Vålerenga           Djerv                 25102014
Jørn R Henriksen              TSI                 BK9000                25102014 
Peter Westreng                Lisleby             Hvaler                24102014
Eirik Benjaminsen             Vågsbygd            Sagene                27102014
Evelina Lamu                  Sveiva              OSI                   27102014
Jonas Blystad                 Sveiva              Løkka                 27102014
Bjørn T Pedersen              Studentspretten     KSI                   25102014
Tobias Olsson                 Fjerdingby          KSI                   25102014
Martin Spinnvåg               Kongsten            Fredrisktad           24102014
Børge F Alstad                Trond               Nidaros               25102014
Olav Spanne                   Trond               Nidaros               25102014
Karina M Eilertsen            Øya                 Harstad               17102014
Kim Walestrand                Hedrum              HIT                   24102014    TB
Sven S Lindvall               Lia                 Arendal               28102014
Jonas Helminsen               Fredrikstad         Kongsten              28102014
Dag A Rønnebu                 Bodø                Sørfold               28102014
Ida M Hindrum                 Grei                Lillehammer           31102014    TB
Martina Hall                  Trond               NTNUI                 31102014
Ida M S Meland                Freidig             BSI                   19102014
Simen Westbye                 Fjerdingby          Strømmen              01112014
Runar Snellingen              Sagene              Akerselva             31102014
Einar Haga                    Lye                 Frøyland              31102014 
Lina Garsjø                   Grei                Djerv                 30102014
Kent Salte                    Bjølsen             NOR 92                30102014
Pål J Mundal                  Førde               Bodø                  01112014
Andreas Levardsen             Sola                Sunde                 02112014
Kevin Aksnes                  Sola                Sunde                 02112014
Niklas Bengtsson              NTNUI               Drammen               02112014
Eric Larsen                   Bækkelaget          Ull/Kisa              31102014
Alf Tapper                    Vågsbygd            Just                  03112014
Kavinthan Gunaratnam          Grei                Sveiva                03112014
Roger-Andre Malones           Lillestrøm          Fet                   04112014
Mia H Eilertsen               Stavanger           Sagene                27102014
Harald Van Ta                 Vardeneset          OSI                   07112014
Adeleide Bergsaker            Tunet               Bodø                  04112014
Helle Bjørndalen              Bygdø Monolitten    Asker                 07112014
Anniken S Fiskvik             Sørfold             Bodø                  07112014
Peter Stønjum                 Solveien            Vestre Aker           07112014
Tommy Larsen                  Lillestrøm          Fjerdingby            08112014
Thomas Christiansen           Lillestrøm          Gjerdrum              08112014
Melenie Watts                 Øreåsen             Sarpsborg             08112014
Helene Bless                  Bygdø Monolitten    Asker                 07112014
Allan Arnesen                 Askim               oshaug                07112014
Jan Bore                      Klepp               Brodd                 07112014
Håkon M Linde                 Grei                Øya                   07112014
Kari Lindqvist                Sarpsborg           Borgen                07112014
Alexander Lavik               Sarpsborg           KSI                   07112014
Fredrik H Sørlie              Raufoss             Gjøvik                07112014
Preben A Gulliksen            Hedrum              Sandefjord            09112014    TB
Henrik Gustafsson             Akerselva           Hasle/Løren           09112014
Tommy Sørensen                Bodø                Sørfold               10112014
Ekta T Nordnes                Elverum             Sagene                09112014
Fredrik Jansson               Vålerenga           Grei                  09112014
Åshild Morvik                 Bygdø Monolitten    Asker                 07112014
Atle M Ruud                   Gjøvik              Korsvoll              10112014
Kristina Johansen             Halden              NTNUI                 07112014
Martin Ulvåen                 Fredrikstad         Greåker               14112014
Andreas Mikalsen              Lye                 Sandnes               09112014
Kjell Aaseth                  Tønsberg            Gjerdrum              10112014 
Andre Lægreid                 NTNUI               Øyane                 12112014
Jimmy Eriksson                Slevik              Grei                  12112014
Nicolas Zografos              Nes                 Ull/Kisa              12112014
Inga K Kartnes                Borgen              Kløfta                11112014
Pontus Ueland                 Søndre Nittedal     Lillehammer           14112014     TB
Tuva Jarmund                  Bygdø Monolitten    Vålerenga             15112014
Kasper Falsten                Ull/Kisa            Gjelleråsen           16112014
Anne G Bergskaug              Nes                 Kløfta                13112014
Henning B T Larsson           NOR 92              HiT                   14112014
Levi S Solvang                Nidelv              Trond                 16112014
Karl A Schumacher             Lillestrøm          Fjerdingby            16112014
Saber Anwar                   Flaktveit           Djerv                 17112014
Andreas Rekkavik              Nidelv              Nyborg                17112014
Jørn Ritzi                    Nes                 Bygdø Monolitten      17112014
Johan S B Bjerkås             Sola                Sandnes               18112014
Michelle Furulund             Øreåsen             OSI                   18112014
Oskar Sesseng                 Grei                Øya                   19112014
Jonas Espseth                 Trond               Freidig               22112014
Ingvild G Nilsen              Hommersåk           Sandnes               22112014
Stein H Olsen                 Nes                 Ull/Kisa              22112014
Patrick Sveen                 Sveiva              Haugerud              22112014    TB
Fredrik Arnesen               Grei                Øya                   22112014
Harald Fjelddalen             Grei                Refstad               23112014
Mina Ekstrøm                  Tunet               Østensjø/Dverg        25112014
Marius Stiansen               Slevik              Øreåsen               28112014    TB
Benjamin H Arntzen            Gjelleråsen         Søndre Nittedal       28112014
Owe Chr Ishoel                Sjetne              Øya                   27112014
Tom-Eirik Fredriksen          Klepp               Lye                   25112014
Christian Midttun             Arendal             Sand                  29112014
Jon-Henrik K Valkeapää        Kautokeino          Narvik                28112014
Anders Flaglien               Tunet               Løkka                 25112014
Markus B Hanstad              Sarpsborg           Halden                29112014
Eirik V Lien                  Sveiva              Gjerdrum              29112014
Annemarie K Valnes            BSI                 Slevik                27112014
Emil Glenge                   Sarpsborg           Greåker               01122014
Cato Glenge                   Sarpsborg           Greåker               01122014
Harald Dreier                 Toppen              Myra UIL              02122014
Aleksander A Arnesen          Djerv               Vålerenga             05122014
Peter Fahlström               Slevik              Fredrikstad           04122014
Camilla Darre                 Råde                Øreåsen               06122014
Thomas Haugen                 Klepp               Lye                   05122014
Stefan A Løkse                Vestre Aker         Larkollen             07122014
Mathias Harridsleff           Hvaler              Slevik                12122014
Bent R Boye                   Arendal             Myra                  12122014
Camilla L Johansen            Holmlia             Vålerenga             10122014
Hans-Petter Bjørnerud         Raufoss             Gjøvik                12122014
Stig R Engen                  Gjøvik              Korsvoll              11122014
Morten W Kristiansen          Nidelv              Trond                 15122014
Caroline E SAnder             Tunet               Lyn                   15122014
Alexander Hellström           Vålerenga           Østensjø/Dverg        20122014
Philip F Lundbye              Gjelleråsen         Lørenskog             17122014
Pål Unnfoss                   Greåker             Slevik                22122014
Øyvind Karlsson               Øya                 Akerselva             26122014    TBR  
Markus Skjelbred              Grei                OSI                   02012015    TB  
Raymond Paldanius             Sagene              Lyn                   02012015
Aleksander Enholm             St. Croix           Fredrikstad           02012015    TBR
Aleksander Enholm             Fredrikstad         Slevik                06012015
Frode Fjeldstad               Vålerenga           Veste Aker            05012015
Victor Ekestubbe              Grei                Bækkelaget            06012015    TB
Anders K Haugom               Sveiva              Holmlia               10012015
Tom Westerberg                OSI                 Tunet                 10012015
Jeanette Nelson               Holmlia             Sagene                07012015
Kenneth Halvorsen             Ski                 Holmlia               07012015
Robert Henriksen              Ski                 Holmlia               07012015
Ruben Skribeland              Vigør               Vågsbygd              09012015
Sebastian E Westersø          Sveiva              Gjerdrum              10012015
Vibeke Gulbæk                 Sveiva              Høybråten/Stovner     11012015
Marcus Gustafsson             Sarpsborg           Sveiva                09012015
Tommy Larsen                  Fjerdingby          Lillestrøm            09012015
Eivind Hoem                   Lillehammer         Søndre Nittedal       12012015    TB
Gustav Eriksson               Dønna               Sandnessjøen          06012015
Julie M Werner                Sveiva              Gjelleråsen           10012015
Eivind Ilebekk                Vågsbygd            Just                  12012015
Sondre Branting               Gjerdrum            Sveiva                12012015
Sofie Skånsar                 Bygdø Monolitten    Sveiva                13012015
Erlen M Al-Kasim              Sunde               Trondheim             12012015
Jonas B Sandberg              Bygdø Monolitten    Nor 92                13012015
Stian Setterberg              Fredrikstad         Greåker               14012015
Anne Grete Bergskaug          Kløfta              Sagene                14012015
Katarina Eriksson             Holmlia             Lyn                   16012015
Per Thomas Fjell              Greåker             St. Croix             13012015
Kristian stenrød              Haugerud            NTNUI                 17012015
Maiken Transeth               Gjelleråsen         Sveiva                18012015
Steffen Giæver                Alta                Havøysund             14012015
Erlend R Bjerknes             Sveiva              Gjelleråsen           18012015
Ole M Hætta                   Kautokeino          Alta                  17012015
Kåre Birkemo                  Lye                 Sandnes               17012015
Jan-Helge Johannessen         Sunde               Sandnes               17012015
Reid Chr Johannessen          Sunde               Sandnes               17012015
Fredrik T Berntsen            Narvik              Tromsø                17012015
Chris Jakobsen                Vestre Aker         Bjølsen               17012015
Stigo Holm                    Vestre Aker         Bjølsen               17012015
Jan Karlsson                  Greåker             Fredrikstad           18012015
Sander Ødegården              Sveiva              Gjelleråsen           18012015    TB
Kristian Solbakken            Sveiva              Gjelleråsen           18012015
Max Andersson                 Fjerdingby          Bækkelaget            15012015
Morten Vagnild                Freidig             Nidaros               17012015
Stian Setterberg              Greåker             Fredrikstad           18012015    TB
Emil Krzykawski               Fagerstrand         Sveiva                20012015    TBR
Thomas Ihle                   Sveiva              Haugerud              19012015    TB
Espen Engelstad               Bjørndal            Bækkelaget            19012015
Christian Andreassen          Harstad             Bækkelaget            19012015 
Sebastian Løvholen            Askim               Holmlia               19012015
Martin Slåen                  Halden              Holmlia               18012015
Martin M Helgestad            Nidaros             Vålerenga             19012015
Jens Petersson                Sola                Stavanger             16012015
Sindre Eliassen               Klæbu               Freidig               19012015
Elvar Halldarsson             Askim               Holmlia               19012015
Marcus Totland                Sunde               Øyane                 19012015
Stine Nelson                  Vålerenga           Sagene                15012015
Martin Bratland               OSI                 Grei                  31012015    TBR
Andreas Mikalsen              Sandnes             Lye                   31012015    TBR
Victor Ekestubbe              Bækkelaget          Grei                  15012015    TBR
Patrick Sveen                 Haugerud            Sveiva                10032015    TBR
Anders Hansen                 Fredrikstad         Slevik                20032015    TBR
Marius Stiansen               Øreåsen             Slevik                20032015    TBR
Petter Alexandersen           Grei                Sagene                21032015    TBR
Stian Setterberg              Fredrikstad         Greåker               30032015    TBR
Victor Hammervold-Jashari     Grei                Gjelleråsen           31032015    TBR

Totalt: 580 behandlede overganger inkludert utlån.


Internasjonale overganger til Norge:
Linda Lindqvist-Rinnan  Klaebu IBK              Hudik Björkberg IBK/Sweden      17.02.2014 *
Malin Lindqvist         Klaebu IBK              None/Sweden                     17.02.2014 *
Joona Gröhn             NOR 92 IBK              Josba/Finland                   14.7.2014
Markus Oinonen          NOR 92 IBK              Josba/Finland                   14.7.2014
Martins Holsteins       Fjell-Kameraterne IL    Sigulda FK/Latvia               24.7.2014 *
Amanda Julin            Sandefjord IBK          Skövde IBF/Sweden               30.7.2014
Daniel Gantenbein       Molde IBK               Unih. Mittelland/Switzerland    15.8.2014*
Henric Thompsson        Bekkelaget              Guldhedens IK/Sweden            25.8.2014
Elias Conradzon         Greåker IBK             Team Thorengruppen/Sweden       25.8.2014
Adam Konrad             Ajer IBK                Strängnäs IBK/Sweden            25.8.2014
Jim Johansson           Greåker IBK             FBC Engelholm                   29.8.2014
Joshua Schelbert        Sveiva Innebandy        ZUG United                      1.9.2014
Michelle Norman         Tunet IBK               Örnsköldsvik Innebandy/Sweden   1.9.2014
Julia Johannesson       Tunet IBK               Olofströms IBK/Sweden           1.9.2014
Luize Billinska         Sveiva Innebandy        UHC Dietlikon/Switzerland       1.9.2014
Priede Kristaps         DFI Floorball           Riedrtra Kocenu SK/Latvia       5.9.2014 *
Kins Kristaps           DFI Floorball           Riedrtra Kocenu SK/Latvia       5.9.2014 *
Emanuel Isaksson        Nidaros IBK             Stenhagens KK/Sweden            11.9.2014
Nils Rukensson          Vålerenga Innebandy     IBF Tranås/Sweden               15.9.2014*
Jens Noser              Bekkelaget              IBF Norrköping/Sweden           15.9.2014
Joakim Pasanen          Vålerenga Innebandy     BRO IK/Sweden                   15.9.2014
Manfred Thalin          Sandnes IBK             Stenhagens KK/Sweden            15.9.2014
Mattias Bern-Lycktman   Sandnes IBK             Stenhagens KK/Sweden            15.9.2014
Daniel Herrlin          Sandnes IBK             Morkarlby IF/Sweden             15.9.2014
Albin Stolpe            Greåker IBK             Hultsberg/Björkås IB/Sweden     15.9.2014
Anton Friberg           Vålerenga Innebandy     IBF Tranäs/Sweden               17.9.2014*
Simon Olofsson          LYN Innebandy           HIBK Skelleftëå/Sweden          18.9.2014*
Niklas Engström         Sandnes IBK             Hagunda IF/Sweden               19.9.2014
Fadi Khattab            Strömmen IBK            Sunne IBK/Sweden                22.9.2014
Reinis Mirkss           Harstad IBK             Kocenu Sporta Klubs             22.9.2014
Thomas Murer            NTNUI                   UHC Kleindättingen/Switzerland  22.9.2014
Andreas Johansson       IK Åkerselva            Gävle IK/Sweden                 22.9.2014
Björn M. Martinsson     Sandefjord IBK          KFUM Falun/Sweden               22.9.2014*
Petter Olofsson         Lyn Innebandy           Umeå City IBK/Sweden            22.9.2014*
Pontus Johansson        Ullkisa Innebandy       Grossboll-Skived AIF86/Sweden   22.9.2014
Maja Pettersson         Sagene IF               Endre IF/Sweden                 22.9.2014
Filip Halvorsrod        Heugerud IF             Hägfors IBS/Sweden              29.9.2014
Yvan Gugler             NTNUI                   Unih. Aer. Giffers/Switzerland  29.9.2014
Lena Ryser              Vålerenga Innebandy     Unohockey Luzern/Switzerland    29.9.2014
Maria Reinhadt Jensen   Sagene IF               Århus FBC(Denmark               29.9.2014
Joel Sandqvist          Greåker IBF             Obbola IK/Sweden                29.9.2014
Per Carlsson            Lyn Innebandy           Halmstad IBK/Sweden             30.9.2014 *
Martin Söderström       SF Crei                 Täby IS IBF/Sweden              6.10.2014
Carolina Jönsson        Bygdo Monolitten IL     VUGI/Sweden                     6.10.2014
Edmunds Eglitis         Brumunddal IBK          FK-Valmiera/Latvia              7.10.2014*
Christian Pedersen      Nidaros IBK             Myggenäs IBK/Sweden             13.10.2014
Alexander Pedersen      Nidaros IBK             Myggenäs IBK/Sweden             13.10.2014
Jonas Niklasson         ULL/Kisa Innebandy      Sunne IBK/Sweden                13.10.2014
Ole-Christian Ramsoy    Bygdo Monolitten IL     Borås IBF                       13.10.2014
Elin Berndtsson         Sunde IBK               Veddige IBK/Sweden              13.10.2014
Therese Wänling         Ullensaker Kisa         Skoghalls IBK/Sweden            15.10.2014*
Tobias Petersson        Ski IL Innebandy        Malmö FBC/Sweden                17.10.2014*
Linda Olsson            Ullensaker Kisa         Skoghalls IBK/Sweden            20.10.2014
Oskar Spetsare          Bekkelaget              Örnsköldsvik IBK/Sweden         20.10.2014
Simon Eleholm           Pors Bandy              IBK Luleå/Sweden                20.10.2014
Olle Lignell            BVHIF                   IBF Falun Ungdom/Sweden         21.10.2014
Martin Brage            Lokka IL                Linköping FBC/Sweden            21.10.2014*
Markus Eriksson         Brodd IBK               Skogshalls IBK/Sweden           21.10.2014*
Samuel Rosenkvist       Gjelleråsen IF          Åkersberga IBF Ungdom/Sweden    27.10.2014
Johan Gustafsson        Sunde IBK               Guldhedens IK/Sweden            27.10.2014
Linn Köppä              Stavanger IBK           FBC Uppsala/Sweden              3.11.2014
Daniel Winberg          Sveiva IB               KAIS Mora IF/Sweden             4.11.2014
Asko Heikkilä           Bodo IBK                HYUS/Finland                    6.11.2014*
Mia Osterhaug Linde     Gjelleråsen IF          AFK TST/Denmark                 10.11.2014
Tobias Persson          Nidaros IBK             Röbäcks IF/Sweden               11.11.2014*
Harald Lindström        Vålerenga IB            Ösbydalens IBK/Sweden           17.11.2014
Emma Olsson             NOR 92 IBK              IBF Gagnef/Sweden               17.11.2014
Oskar Porlefors         IK Akerselva            Skultuna IS/Sweden              1.12.2014
Patrik Carlson          Pors Bandy              Sandareds IBS/Sweden            8.12.2014
Daniel Mårtensson       Vågsbyd Innebandy       Sköndalsvik/Sweden              8.12.2014
Dominik Eisenbart       NHHI Innebandy          UHC Langen ZH/Switzerland       8.12.2014
Joline Kraemer          SF Grei Innebandy       IBK Lidköping/Sweden            8.12.2014
Marius Aasvang          Haugerud IF             Rodovre FC/Denmark              22.12.2014
Simon Williamsson       IK Akerselva            Helsinger FB team/Denmark       29.12.2014
Rikard Alexandersson    Tunet IBK               Partille Innebandy/Sweden       5.1.2015
Tommy Schibort          SF Grei Innebandy       Farsta IBK                      5.1.2015
Andreas Furbacken       Vålerenga IB            KFUM Jönköping Innebandy/Sweden 5.1.2015
Oskar Agne              Sveiva Innebandy        Linköping FBC/Sweden            5.1.2015
Edvin Elebring          Sveiva Innebandy        Linköping FBC/Sweden            5.1.2015

Totalt: 79 internasjonale overganger til Norge.

* Spilleren har ikke hatt lisens eller spilt på minst to år.


For spørsmål om sidene ta kontakt med innebandy@nif.idrett.no