Home Norges Bandyforbund
Terminlister Resultater Landslag NM Informasjon Notiser Turneringer Adresser Regelverk Kurs Bilder Historie Statistikk Linker Diskusjonsforum World Floorball Championships 2000 Utviklingsavdelingen International Floorball Federation


Godkjente overganger 2013/2014
 Spiller                   Fra klubb        Til klubb       Spilleklar

Emil A H Glenge               Greåker          Sarpsborg       12052013
Cato A H Glenge               Greåker          Sarpsborg       12052013
Andreas N Olsen               Gjerdrum         Sveiva          05062013
Victoria Hansen               Sveiva           Slevik          08072013
Andreas R Graven              Bygdø Monol      Fjellkameratene 08072013
Magnus J Skulstad             Ajer             Brumunddal      08072013     TB
Jonas Bøckmann                St. Croix        Greåker         08072013
Håkon Strand                  Råde             Greåker         08072013
Ole J Holstangen              Råde             Greåker         08072013
Tina Enge                     Sveiva           Haugerud        08072013
Ellen-Margrete S Due          Lillestrøm       Sagene          08072013
Haakon Holo                   Fjerdingby       Gjerdrum        08072013
Christin Holo                 Fjerdingby       Gjerdrum        08072013
Patrick Ingvaldsen            Greåker          Fredrikstad     08072013
Hilma Thofte                  Sveiva           Slevik          08072013
Kristoffer Rostad             Halden           Fredrikstad     08072013
Henrik Nordberg               Lillehammer      Brumunddal      30062013
Ken Thomle                    Fjerdingby       Hasle/Løren     01072013
Jens Maktabi                  St. Croix        Fredrikstad     18072013
Carlos Jebsen                 Holmlia          Bækkelaget      20072013
Andreas Lund                  NTNUI            Bækkelaget      20072013
Erik V Nielsen                Tunet            Bækkelaget      22072013
Sebaztian Kibu                St. Croix        Sarpsborg       22072013
Kristoffer Östergren          Vålerenga        Tunet           26072013
Ricky Olars                   Vålerenga        Tunet           26072013
Robert Erichsen               Løkka            Brumunddal      02082013
Frida Norstrøm                Gjelleråsen      Grei            06082013    TB
Ruben H Heflo                 Bærums Verk      Horten          10082013
Håkon V Fonn                  Sandefjord       Horten          10082013
Joachim O Pedersen            Tønsberg         Horten          10082013
Erik Solstad                  Sandefjord       Horten          10082013
Jesper Holmqvist              Sandefjord       Horten          10082013
Sindre Næss                   Greåker          Fredrikstad     12082013
Willy Fauskanger              Greåker          Fredrikstad     13082013
Petter Hersleth               Nyborg           Sjetne          11082013
Stig-Christen Westrum         Nyborg           Sjetne          11082013
Espen Refsnes                 Nyborg           Sjetne          11082013
Børre Buvarp                  Nyborg           Sjetne          11082013
Monica Refnes                 Nyborg           Sjetne          11082013
Michael Brunsvik              Nyborg           Sjetne          11082013
Marit Lorentzen               Nyborg           Sjetne          11082013
Raymond Halseth               Fjerdingby       Strømmen        17082013
Ørjan Antonsen                NTNUI            Bækkelaget      18082013
Christer Marthinsen           Sarpsborg        Fredrikstad     18082013
Morten Slaatbraaten           Romsås           Høybr/Stovner   18082013
Tomas Eggum                   Lillestrøm       Fjerdingby      18082013
Peter Lithell-Eggum           Lillestrøm       Fjerdingby      18082013
Tobias H Heflo                Børums Verk      Horten          16082013
Hanne L Nilsen                Bygdø Monol      Sveiva          17082013
Tina Lundmark                 Sveiva           Tunet           19082013
Elin Bringeland               Sagene           Solveien        19082013
Vegard Børresen               Lillehammer      Brumunddal      19082013
Andrè M Pedersen              Gjelleråsen      Sveiva          19082013
Stig Ødegaard                 Frøyland         Lura            06082013
Christoffer Gunnarsson        Hedrum           Horten          24082013
Glen Evensen                  Gjelleråsen      Slevik          24082013
Daniel Arazola                Fredrikstad      Slevik          24082013
Vegard Tvete                  Gjelleråsen      Slevik          24082013
Roger Karlsen                 Lillestrøm       Høybr Stovner   24082013
Anders Øvereng                Greåker          St. Croix       24082013
Terje Wiger                   Holmlia          Bækkelaget      25082013
Aleksander H Laache           Bygdø Monolit    Rykkinskauen    26082013
Jon Åge Meller                Råde             Asker           30082013
Josef Vedej                   Løkka            Vålerenga       30082013
Rebecca Danielsson            Grei             Bøler           30082013
Øyvind E jensen               Gjelleråsen      Søndre Nittedal 23082013
Paul D Johansen               Freidig          Nyborg          30082013
Martin F Svarva               Freidig          Nyborg          30082013
Robert H Møllerhagen          Fjerdingby       Søndre Nittedal 30082013
Kristoffer L Bakke            Gjelleråsen      Sveiva          27082013
Silje W Guldhaug              Lindøya          Brodd           31082013
Gaute H Johansson             Lillehammer      BSI             30082013
Eirik Frøysaker               Asker            Bygdø Monolitt  30082013
Henna Björkskog               Vålerenga        OSI             31082013
Lars Erik Sikkeland           Greåker          Fredrikstad     31082013
Magnus B Solmyr               Drøbak/Frogn     HIT             28082013
Tomas G Trogstad              Lillestrøm       Volda           12082013
Daniel Lindgren               Lillestrøm       Volda           12082013
Morten Slaatbraaten           Romsås           Høybr Stovner   18082013
Eivind Haugen                 Gjelleråsen      Vålerenga       30082013
Alexander S Bernås            Bækkelaget       HiT             30082013
Anders Schou                  NTNUI            Brumunddal      30082013
Erlend R Bjerknes             Gjelleråsen      Sveiva          02092013
Morten Gudbrandsen            Høybr Stovner    Nittedal        31082013
Nikolai Tollagsen             Siddis           HiT             30082013
Bjørnar Eike                  Lillehammer      Brumunddal      30082013
Sigurd Korneliussen           Vålerenga        Fredrikstad     31082013
Daniel G Aasen                Klemetsrud       Bækkelaget      01092013
Magnus K Namork               Bækkelaget       Vålerenga       01092013
Jone Colstrup                 Krona            Bærums Verk     01092013
Espen B Sæther                Krona            Bærums Verk     01092013
Dag E Kongslie                Krona            Bærums Verk     01092013
Harald B Villmo               Lørenskog        Sagene          30082013
Bjørn A Halmrast              Sandefjord       Horten          01092013
Hilje Stormo                  BK 9000          TSI             30082013
Markus R Fosseli              BK 9000          TSI             30082013
Lars Krogstad                 Grei             Slevik          30082013
Tor H Jørgensen               Sandnessjøen     Dønna           30082013
Vegard Mathisen               Sandnessjøen     Dønna           30082013
Arild Hågensen                Sandnessjøen     Dønna           30082013
Vinjar S Skei                 Sandnessjøen     Dønna           30082013
Fredrik Högstedt              Sandnessjøen     Dønna           30082013
Gustav Eriksson               Sandnessjøen     Dønna           30082013
Benny Kristiansson            Sagene           Korsvoll        02092013
Peter Gyurik                  Sagene           Korsvoll        02092013
Max Kristensen                Sørfold          Brønnøy         02092013
May H Bjerga                  Sandnes          Djerv           02092013
Sebastian Tufte               Høyang           Djerv           02092013
Jonas A Castellanos           Lillehammer      Brumunddal      02092013
Erik Foss                     Nidaros          Freidig         02092013
David Kjærvik                 Nidaros          Freidig         02092013
Steinar Moskvil               Krona            Asker           02092013
Andreas Norheim               Borgen           St. Croix       02092013
Anders Magnussen              Borgen           St. Croix       02092013
Jørgen Becher                 Nor 92           Sveiva          02092013
Alexander Fossum              STI-US           Dønna           30082013
Geir Johansen                 Fjerdingby       Hasle/Løren     02092013
Andreas Fossum                Sandnessjøen     Dønna           30082013
Kristian Samdal               Korsvoll         Nittedal        30082013
Olav Ludvigsen                OSI              Djerv           30082013
Ola Teigen                    Sveiva           Djerv           30082013
Svein E Tvermyr               TSI              Toppen          30082013
Karoline H Larsen             BSI              Djerv           30082013
Stephen Ekmo                  Gjelleråsen      Søndre Nittedal 03092013
Eirik O Ødegaard              Gjelleråsen      Nøndre Nittedal 03092013
Sondre Rørvik                 Gjøvik           NTNUI           01092013
Magnus N Pedersen             Lørenskog        NTNUI           31082013
Martina Hall                  Freidig          Bakklandet      03092013
Mads Dørstad                  Bakklandet       Bygsø Monol     31082013
Eline Rød                     Sveiva           Bygdø Monol     30082013
Bendik F Mustad               Bodø             NTNUI           31082013
Mats Losvik                   Sunde            Vardeneset      03092013
Linda Westgaard               Lillestrøm       Gjerdrum        03092013
Silje Gutteberg               Lillestrøm       Gjerdrum        03092013
Stein Trangsrud               Gjelleråsen      Gjerdrum        03092013
Vibeke G Kristiansen          Lillestrøm       Gjerdrum        03092013
Nina N Wiggen                 Nyborg           Nidaros         03092013
Kristian A Brunvoll           Sveiva           Akerselva       03092013
Simen J Halvorsen             Grei             Akerselva       03092013
Julian Agyemang               Grei             Akerselva       03092013
Sivert Grønlie                Bækkelaget       Akerselva       03092013
Terick Bel-Lafkih             Sveiva           Akerselva       03092013
Ove Viklund                   Vålerenga        Akerselva       03092013
Magnus Nicholson              Nes              Akerselva       03092013
Robin Gærup                   Haugerud         Løkka           03092013
Christian Monge               Haugerud         Løkka           03092013
Patrick Gundersen             Tunet            Bækkelaget      02092013     TB
Alexander Vik                 Krona            Bærums Verk     03092013
Mats Løkken                   Sveiva           OSI             03092013
Audun Johansen                Nidaros          Nyborg          03092013
Joakim Husa                   Nidaros          Nyborg          03092013
Sandra K Hammer               Bodø             Hammerfest/For  02092013
Kristian Amundsen             NTNUI            Hammerfest/For  03092013
Rebecca Møller                BK 9000          Hammerfest/For  03092013
Håvard Fause                  TSI              Hammerfest/For  03092013
Line Schjøth                  TSI              Hammerfest/For  03092013
Stian Ottersen                Sarpsborg        Råde            03092013
Thomas Beiermann              Fredrikstad      Råde            03092013
Cecilie Husebø-Isaksen        Vålerenga        Haugerud        03092013
Tina Notstrand                Flaktveit        Fjellkamerat    03092013
Mia Eilertsen                 Bodø             Stavanger       03092013
Mats F Frøyen                 Høyang           Djerv           03092013
Hege Michaelsen               Sandnes          Lye             03092013
Preben Schau                  Narvik           Stavanger       03092013
Kenneth Løvlund               Lura             Nor 92          03092013
Alexander H Dahl              NHHI             NOR 92          03092013
Martin Slåen                  Vålerenga        Halden          03092013
Lars R Aasberg                Råde             Halden          03092013
Trond Bue                     Linderud         Strømmen        03092013
Joakim H Martinsen            Fjerdingby       Strømmen        03092013
Truls Havre                   Tunet            OSI             03092013
Espen Due-Andresen            Akerselva        Asker           03092013
Ole-Christian Bøhaugen        Sarpsborg        Råde            03092013
Kevin N Kirkhaug              Horten           Lillestrøm      31082013
Robert Johansson              Nes              Akerselva       30082013
Tom-Erik Myhre                Bærums Verk      Asker           03092013
Kristian Antonsen             Øya              Nidaros         03092013
Anita Tømmerdal               Nyborg           Nidaros         03092013
Mari-Anne S Eriksen           Nyborg           Nidaros         03092013
Svein R Ødegård               Horten           Lillestrøm      31082013
Roar Fossum                   Fjerdingby       Strømmen        03092013
Vegard Munthe                 Sagene           Vålerenga       03092013
Ronny Myhrhaug                Sveiva           Høybr/Stovner   03092013
Morgan Angeltveit             St. Croix        BSI             03092013
Simon T Johansen              St. Croix        NTNUI           03092013
Andre Furu                    Gjelleråsen      Vålerenga       03092013
Marie Sveen Olsen             Bygdø Monol      NTNUI           03092013
Olav R Birkeland              Drøbak/Frogn     NTNUI           02092013
Alexander Pettersson          Sagene           Vålerenga       03092013
Åsmund N Vik                  Krona            Bærums Verk     03092013
Linda Olsen                   NTNUI            Bodø            03092013
Jan R Nielsen                 Sandnessjøen     Bodø            03092013
Marit K H Brunvæe             Hamarøy          Bodø            03092013
Tommy Sørensen                BK 9000          Bodø            03092013
Ivars Rancans                 Ny-Krohnborg     Fjellkamerat    03092013
Jani Parms                    Ny-Krohnborg     Fjellkamerat    03092013
Christian R Egeriis           Akerselva        Vålerenga       03092013
Daniel Hedblom                NTNUI            Ski             01092013
Jørgen Klem                   Hasle/Løren      Nittedal        29082013
Vegard H Sødal                Toppen           Vålerenga       03092013
Victor Ekestubbe              Haugerud         Grei            06092013
Erik Jirving                  Gjelleråsen      Grei            06092013
Andreas Wöiduma               Tunet            Grei            06092013
Mikael Lindholm               Tunet            Grei            06092013
Gitte M L Martinsen           Sveiva           Grei            06092013
Kajsa M Liljefors             Sagene           Grei            06092013
Aleksander O Markussen        Gjelleråsen      Grei            06092013
Kristoffer Simble             Gjelleråsen      Sveiva          07092013
Christer Pedersen             Sagene           Ski             31082013
Kristin H Haaland             Holmlia          Sagene          24082013
Ida T Austad                  Sagene           Grei            06092013
Sara Edelstam                 Sagene           Grei            06092013
Jens A Jørgensen              Sveiva           Sarpsborg       08092013
Ole M Norum                   St. Croix        Slevik          07092013
Peter Bergman                 Solli Plass      Ski             06092013
Marte Jølsett                 Lørenskog        Sveiva          06092013
Stian Pedersen                St. Croix        Slevik          05092013
Marin Brevik                  St. Croix        Slevik          05092013
Alexander Kielland            Lillestrøm       Bøler           07092013
Kristine Dalen                Sveiva           Bøler           07092013
Hedi Brøndal                  Bygdø Monol      NHHI            09092013
Jørgen Jonsson                Sveiva           Gjerdrum        09092013
Ola Sætrang                   Sagene           Paradisbukta    06092013
Vegard Ystenes                Lura             Øyane           03092013
Kim Straumsnes                Slevik           OSI             07092013
Kristoffer G Solbakke         Slevik           OSI             07092013
Henrik Bjørnstad              Gjerdrum         Hasle/Løren     10092013
Morten Lie                    Stavanger        Øyane           03092013
Petter Støldal                Stavanger        Øyane           03092013
Kenneth Ahlfors               Vålrenga         Bøler           07092013
Joakim Nordin                 Lillstrøm        Sveiva          10092013
Heidi Sandtangen              Råde             Greåker         09092013
Kari Bilden                   Grei             Vålerenga       09092013
Christer Moe                  Mosjøen          Brønnøy         03092013
Eirik Svartis                 Mosjøen          Brønnøy         03092013
Anders Eide                   Mosjøen          Brønnøy         03092013
Erlend A Andersen             Mosjøen          Brønnøy         03092013
Karina M Eilertsen            Harstad          Øya             09092013
Inge Haug                     Nes              Bøler           13092013
Agnethe Moseng                Bygdø Monlit     Sandefjord      12092013
Ragnhild L Rossehaug          Haukeland        Fjellkamerat    10092013
Gunnar Evjen                  Tromsø           BSI             06092013
Nina E Brodal                 Romsås           Haugerud        10092013
Erlend Hopland                STIL-UIS         BSI             06092013
Eivind Risholm                Greåker          OSI             12092013
Juliane H Solhaug             Tunet            OSI             12092013
Christoffer Eden              Bodø             St. Croix       13092013    TB
Steffen Ellingsen             Sagene           Nidaros         14092013
Jørgen G Thorbjørnsrud        Hasle/Løren      Sveiva          16092013
Andrine Fløgstad              Bækkelaget       Holmlia         16092013
Christine Johansen            Holmlia          Bygdø Monoli    10092013
Marita N Helgeland            Tromsø           Bygdø Monoli    10092013
Thomas A Krogsmyr             NHHI             BSI             16092013
Nicolai M Fagernes            Tunet            Hasle/Løren     16092013
Sandra Nilsen                 Slevik           Tunet           17092013
Petter Halvorsen              Haugerud         Tunet           17092013
Christopher Jaksland          NOR 92           Tunet           16092013
Mads L Holm                   Toppen           STIL-UIS        16092013
Stian Larsen                  Djerv            Sagene          15092013
Line E Bendixen               Holmlia          Lindøya         16092013    TB
Ole M Arntzen                 Kongsten         Fredrikstad     13092013
Anders Nese                   Lye              NTNUI           16092013
Erik Rudsli                   Gjelleråsen      Vålerenga       16092013
Andreas N Holme               Bygdø Monoli     BSI             16092013
Wictor Barknæs                Bygdø Monoli     BSI             16092013
Anette Haugen                 Sagene           Holmlia         16092013
Mathias Kristiansen           Greåker          Sarpsborg       16092013    TB
Bjørn E Stene                 Greåker          Lye             14092013
Oskars Dumpins                Ny-Krohnborg     Fjellkamerat    20092013
Helena Lindberg               Grei             Bøler           20092013
Johan Svensson                Nyborg           Sjetne          14092013
Jonas Berg                    STIL-UIS         Sagene          18092013
Maren I Bjerkeset             Vardeneset       BSI             18092013
Jean-Sebastien L'Heureux      Trondheim        Freidig         18092013
Stian Rosseland               Sandefjord       Larvik          15092013
Sjur Paulsen                  Fjerdingby       Strømmen        20092013
Martin Lilleberg              Fredrikstad      ST. Croix       20092013
Andreas Nilsson               Akerselva        Solli Plass     21092013
Iver Iversen                  Slevik           Hvaler          03092013
Raymond Evensen               Gjelleråsen      Grei            20092013
Henrik L Østergaard           Krona            Asker           04092013
Kristin Stuan                 Holmlia          Asker           21092013
Maria V Hakkarainen           Holmlia          Asker           21092013
Joakim Fatland                Hinne            Sunde           05092013
Fredrik Aasland               Lura             Sola            18092013
Johan Lenemark                Lye              Sandnes         20092013
Aleksander Nodland            Gjelleråsen      Bækkelaget      20092013
Lars-Andre Andersen           Sarpsborg        Halden          19092013
Adrian K Eliassen             Ny-Krohnborg     Fjellkamerat    22092013
Jan M Ingebrigtsli            Vålerenga        Nittedal        21092013
Ole L Egeland                 Greåker          Lye             21092013     TB
Bjørn E Rønningen             Nes              Bøler           22092013
Jon-Arild Andreassen          Haugerud         Sveiva          13092013
Lars Erik Brekke              Bodø             Halden          22092013
Cathrine Vestheim             Sveiva           Bøler           21092013
Gøril Meland                  Sveiva           Bøler           21092013
Henrik Christoffersen         Bærums Verk      Trond           19092013
Dzeneta Celhasic              Holmlia          Sagene          21092013     TB
Trine Nesse                   Lye              Bygdø Monoli    19092013
Are Botheim                   Akerselva        Gjerdrum        21092013     TB
Sverre O Sletten              Hasle/Løren      Sveiva          22092013
Erlend Øyen                   Hasle/Løren      Sveiva          22092013
Thomas Swarray                Toppen           Grei            22092013
Harald Fjelddalen             Refstad          Grei            22092013
Christopher H Sandberg        Vålerenga        Tunet           27092013
Anders Marcussen              Bærums Verk      Bækkelaget      27092013
Viktor Andersson              Lura             Frøyland        24092013
Stis-Andre Solheim            Lura             Frøyland        24092013
Christopher P Nilsen          Sandefjord       HiT             23092013
Daniel Selvik                 Ajer             Vålerenga       24092013
Andreas Slettebakken          Ny-Krohnborg     Fjellkamerat    24092013
Jannicke Walstad              Nidaros          Freidig         23092013
Tor A Johansen                ST. Croix        Kongsten        24092013
Daniel B Olsen                Greåker          St.Croix        26092013
Anders G Fanuelsen            NOR 92           Sveiva          27092013
Lene W Damrud                 Lillestrøm       Haugerud        22092013
Christoffer R M Kristiansen   Råde             Greåker         27092013
Andreas Fjeldstad             St. Croix        NTNUI           24092013
Simone Sauer                  Fredig           Sjetne          27092013
Jonas Vesterhus               NTNUI            OSI             27092013
Victor M Vevle                Sunde            Stavanger       24092013
Thomas Beiermann              Råde             Greåker         28092013
Renate Leistad                Hammerfest/Fors  Tromsø          28092013
Kim H Ødegaard                Gjelleråsen      Strømmen        28092013
Joakim N Landbø               Toppen           NOR 92          28092013
Per W Høie                    Lura             Øyane           21092013
Kristian Østerhus             Siddis           Øyane           21092013
Marianne Valle                Hisøy            NTNUI           26092013
Per Kverneland                NHHI             BSI             28092013
Camilla Vike                  Sveiva           Holmlia         29092013    TB
Jonas Helminsen               Kongsten         Fredrikstad     29092013
Ida N Hjelseth                NHHI             Bygdø Monolit   28092013
Jenny H Halvorsen             Lillestrøm       Haugerud        28092013
Christoffer Eden              St. Croix        Bodø            27092013     TBR
Felix Anthonessen             Vålerenga        Tunet           22092013
Norun Anita Pedersen          BK 9000          Tromsø          27092013
Erik Tomasson                 Løkka            Sagene          30092013
Marte I Aas                   Narvik           Sjetne          27092013
Sofie T Skånsar               Sveiva           Bygdø Monolit   29092013
Henning Wetteland             Klepp            Frøyland        27092013
Ole K Alfredsen               ST. Croix        Hvaler          02102013
Morten Vagnild                Nidaros          Freidig         04102013
Claudia Wittwer               TSI              Bodø            30092013
Tanita Kristiansen            Sørfold          TSI             05102013
Mikka Heikurainen             Karasjok         Alta            05102013
Ragnhild Balto                Havøysund        Alta            05102013
Lars D Knudsen                Fredrikstad      Greåker         05102013
Maxmilian Spitz               Fredrikstad      Greåker         05102013
Siw C Balto                   Ski              Karasjok        04102013
Johanne K Kjevik              BK 9000          TSI             05102013
Iselin Monsen                 BK 9000          TSI             05102013
Mads C Appelbom               Narvik           TSI             05102013
Emil Mogstad                  OSI              Kubakken        02102013
Hans G Sem                    Alta             Hammerfest/Fors 05102013
Per Kr Fladset                Tunet            Bygdø Monolit   05102013
Andreas Mäki                  Bygø Monolit     Bøler           06102013
Niklas Brajic                 Sveiva           Akerselva       04102013    TB
Baste Rimestad                Lia              Arendal         06102013
Yngvil Søholt                 Råde             Øreåsen         04102013
Gunn I Jørgensen              Råde             Øreåsen         04102013
Anja Rolf                     Råde             Øreåsen         04102013
Ingrid M Lindbäck             Råde             Øreåsen         04102013
Gunn E Kristiansen            Råde             Øreåsen         04102013
Ling M T Øvrehus              Råde             Øreåsen         04102013
Tonette Urstad                Råde             Øreåsen         04102013
Ruben Pettersen               Tromsøya         BK 9000         04102013
Erik Lillevik                 Tromsøya         BK 9000         04102013
Stig Normann                  Tromsøya         BK 9000         04102013
Lasse Bjørn                   Tromsøya         BK 9000         04102013
Frode Lyngmo                  Tromsøya         BK 9000         04102013
Iver Solvang                  Tromsøya         BK 9000         04102013
Tom A Boholm                  Tromsøya         BK 9000         04102013
Gustav Marainen               Haugerud         Karasjok        04102013
Madelen Thommesen             Akerselva        Sagene          06102013
Robin Stegeby                 Akerselva        Alta            04102013    TB
Munish Dutt                   Gjelleråsen      Lillestrøm      07102013
Joakim Larsson                Hedrum           Horten          08102013
Joakim Weme                   Vigør            STIL-UIS        06102013
Sander Mosby                  St. Croix        Slevik          07102013
Jan E Ødegård                 Grei             Bækkelaget      08102013
Christel Vieuille             BSI              Grei            12102013
Alexander J Ohrt              Grei             Sveiva          12102013
Pål B Tjøgersen               Vågsbygd         Toppen          09102013
Joakim M Engebretsen          Fet              Lillestrøm      11102013
Christoffer Eden              Bodø             St.Croix        12102013
Erlend Mosesen                Bodø             Sørfold         12102013
Martin Helgestad              Ski              Nidaros         12102013
Per Pedersen                  Tiller           Øya             12102013
Lars Drewsen                  Sagene           Sandefjord      12102013
Kenneth Grønlund              Sandefjord       Hedrum          13102013
Adrian E Lund                 Fjerdingby       Gjerdrum        13102013
Nicklas Bergkvist             Grei             Strømmen        14102013
Truls M Lindseth              Råde             Soon            14102013
Eirik Smith                   Øreåsen          Soon            14102013
Eirik Skovdahl                Øreåsen          Soon            14102013
Solfrid Lindahn               Akerselva        Sagene          10102013
Martin Bratland               Grei             Vålerenga       13102013    TB
Linus Valtersson              Kautokeino       Ski             14102013
Anton G Åberg                 Bærums Verk      Gjelleråsen     11102013
Marius Norum                  Råde             Fredrikstad     12102013
Eivind Alm-Paulsen            NTNUI            Akerselva       14102013
Stian Hansen                  Arendal          Just            14102013
Viktor Lavik                  Larkollen        HiT             15102013
Carina L Teigen               Bodø             TSI             15102013
Ingrid Schiager               Gjøvik           Vågsbygd        16102013
Vetle Glasø                   Hinna            STIL-UIS        18102013
Erik Aartun                   Hinna            STIL-UIS        18102013
Ruben Skribeland              Vågsbygd         Vigør           19102013
Anna K H Larsen               Arendal          Vågsbygd        19102013
Fredrik Svebak                Nidaros          Trondheim       17102013
Kim A Østby                   Brumunddal       Gjøvik          17102013
Christoffer M Andersen        Halden           Sarpsborg       18102013
Rolf L Rangwall               Fjerdingby       Sandefjord      19102013
Ole E T Andersen              Oshaug           Halden          20102013
Remi Isaksen                  Råde             Larkollen       20102013
Halvdan A Grøm                NHHI             Bygdø Monolit   19102013
Rune Vistnes                  Klepp            Frøyland        19102013
Thomas Løken                  Arendal          Toppen          18102013
Ante J Gaup                   Olderdalen       TSI             18102013
Amalie Melbø                  Tunet            OSI             19102013
Malene Inderdal               Akerselva        Sagene          18092013
Christian J Markussen         Harstad          TSI             22102013
Thomas Liptak                 Øreåsen          Soon            25102013
Eline G Øimoen                Lørenskog        Sveiva          22102013
Benjamin A G Riise            Sarpsborg        Fredrikstad     25102013
Mikael Nordeng                NTNUI            Hvaler          22102013
Wid Al-shamkawy               Sandnessjøen     Trond           23102013
Julia Kulseth                 Nidaros          Trondheim       23102013
Jens-Andreas G Riise          Sarpsborg        Fredrikstad     26102013
Irfan Ahmed                   Lillestrøm       Ellingsrud      26102013
Ali Zulfaqar                  Lillestrøm       Ellingsrud      26102013
Tommy Mathisen                Nidaros          Nyborg          25102013
Sigurd Lenes                  Pors             HiT             27102013
Espen Helle                   Sarpsborg        St. Croix       26102013
Lill Larsen                   Akerselva        Ull/Kisa        25102013
Elianne K Aamodt              Vågsbygd         Toppen          28102013
Torbjørn A Olsen              Sunde            Brodd           27102013
Martin Dyb van Zundert        Fredrikstad      Tromsø          25102013
Andre Solie                   Borgen           Råde            29102013
Patrick Fladby                Elverum          Råde            29102013
Erlend T Sandvik              Hinna            STIL-UIS        28102013
Christian J Ohrt              Grei             Sveiva          28102013
Tor-Arne Haraldsen            Nes              Ull/Kisa        28102013
Jørgen Tiltnes                Studentspretten  Syril           28102013
Kenth A Børresen              St. Croix        Trosvik         31102013
Silje Sveen                   Gjøvik           OSI             31102013
Kenneth Rønningen             Lillestrøm       Strømmen        03112013
Espen Jensen                  Lillestrøm       Fjerdingby      03112013
Inga M Tomasdottir            Bygdø Monolit    Sagene          03112013
Silje E Lildholdt             Gjelleråsen      Sagene          03112013     TB
Tom Arensen                   Tunet            Bygdø Monolit   01112013
Tor-Robert Sæthershagen       Asker            Drammen         01112013
Morten Norland                Løkka            Gjøvik          05112013
Lovise M Norgaard             Moelven          NTNUI           05112013
Terje V Naustheller           Brodd            Sandnes         15102013
Sindre Halvorsen              Sveiva           Tunet           09112013
Christoffer B Vadla           Sarpsborg        Haugerud        08112013
Peder M Falck                 Øya              Trygg/Lade      09112013
Øystein S Resvold             Øya              Trygg/Lade      09112013
Jostein Van Ingen             Fjell-Kamerat    Ny-Krohnborg    07112013
Marthe B Borgen               Akerselva        Trond           09112013
Mathias Åkersten              Nannestad        Ull/Kisa        07112013
Lars A Rønningen              KSI              Toppen          08112013
Morten Kolstad                Grei             Sagene          10112013
Ida M S Lisle                 Gjelleråsen      Grei            11112013     TB
Caroline M Olavesen           Slevik           Freidig         10112013
Ørjan Langsholt               Alta             Billefjord      11112013
Jonathan Hermansen            Råde             Slevik          12112013
Morten Møller-Olsen           Slevik           Fredrikstad     13112013     TB
Alexanders Sand               STIL-UIS         Sola            14112013
Kjell A Aaberg                Arendal          STIL-UIS        12112013
Øyvind Østli                  Nes              Ull/Kisa        12112013
Kyrre Merg                    Ellingsrud       Grei            12112013
Frank Kristoffersen           Greåker          Fredrikstad     15112013
Stine E Lauten-Tøftum         Kløfta           Lier Cats       16112013
Birgitte Rongsjord            Gjelleråsen      Sagene          15112013     TB
Inge Westgaard                Lørenskog        Lillestrøm      13112013
Sondre Branting               Sveiva           Gjerdrum        18112013
Ida Karlstrøm                 Alta             Arendal         14112013
Therese J Mathisen            Havøysund        Alta            19112013
Joakim Knag                   Siddis           Øyane           17112013
Gitte M L Martinsen           Grei             Sagene          24112013
Thomas Henriksen              Tønsberg         Horten          23112013
Helen B Larsson               Nes              Ull/Kisa        22112013
Henrik Bjørnstad              Hasle/Løren      Gjerdrum        25112013
Eva Strømsborg                Sveiva           Gjerdrum        24112013
Morten T. Mathisen            Sagene           Vålerenga       26112013
Tommy M Nilsen                Romsås           Sagene          30112013
Preben K Gabrielsen           Bjørndal         Ski             07122013
Ka Y Tang                     TSI              Tromsø          04122013
Johan Ingemarsson             Lillehammer      Bærums Verk     09122013
Håvard Bråthen                Høybr/Stovner    Sveiva          09122013
Stian Larsen                  Sagene           Lye             14122013
Vegard Klungtveit             Lye              Frøyland        14122013
Ole K Magnussen               Øreåsen          St. Croix       16122013
Linda Rothschild              Akerselva        Bøler           13122013
Rune Arnesen                  Freidig          Klæbu           16122013
Stina L Monsen                Tunet            Lye             22122013
Anders Øvereng                St.Croix         Greåker         06012014     TB
Arne Kr Strand                Hamarøy          Bodø            05012014
Jan H Johannesen              Sunde            Lye             06012014     TB
Andreas Pedersen              Sunde            Lye             06012014     TB
John A Johnsen                Sunde            Sola            05012014
Mathias Szallies              Gjelleråsen      Sveiva          21122013
Hans-Olav Aakre               Bodø             Sandnessjøen    11012014
Per Folkesson                 Slevik           Fredrikstad     09012014
Patrik Myrvang                Løkka            Ellingsrud      14122013
Magnus Krogsmyr               Sunde            STIL-UiS        08012014
Morten Slaatbraaten           Høybr/Stovner    Romsås          11012014
Thomas K Kalleberg            Haukeland        Høyang          09012014
Erik Wilhelmsson              Nor 92           Vålerenga       12012014    TB
Sebastian Tufte               Djerv            Høyang          12012014    TB
Mats O Vada                   Gjelleråsen      Lørenskog       13012014
Martin Gøranson               Bærums Verk      Høybr/Stovner   14012014
Anders Bjerkås                Tromsø           BK 9000         14012014
Tom Johnskareng               Lillestrøm       Nittedal        14012014
Øystein Flølo                 Lørenskog        Øya             18012014
Sebastian Cortés              Tønsberg         Fjelllkamerat   18012014
Tine S Nilsen                 Slevik           Halden          15012014
Guro B Antonsen               NTNUI            Nidaros         15012014
May Linn Sprenglewski         NTNUI            Nidaros         19012014
Ole J Myhre                   Arendal          Asker           19012014
Knut K Saxebøl                Sveiva           Vålerenga       19012014    TB
Erlend S Wiggen               Øya              Bodø            19012014    TB
Thomas Rognlien               Tunet            Gjelleråsen     13022014
Martin Bratland               Vålerenga        Grei            08032014    TBR
Morten Møller-Olsen           Fredrikstad      Slevik          03032014    TBR
Andreas Pedersen              Lye              Sunde           12032014    TBR
Jan H Johannessen             Lye              Sunde           12032014    TBR
Ole L Egeland                 Lye              Greåker         14032014    TBR
Patrick Gundersen             Bækkelaget       Tunet           23032014    TBR

Totalt: 531 behandlede overganger inkludert utlån.


Internasjonale overganger til Norge:
Niklas Lövqvist         Fjerdingby IBK  IBK Vänersborg/ Sweden  11.6.2013*
Thobias Hjorth          Slevik IBK      Barnarps IF/ Sweden     1.7.2013
Liga Garklava           Sveiva IBK      RSU/ Latvia             1.7.2013
Gunita Kärklina         Sveiva IBK      RSU/ Latvia             1.7.2013
Pontus Kozan            Sveiva IBK      Falkenbergs IBK/ Sweden 1.7.2013
Mattias Hjalmarsson     Slevik IBK      MIK Västerås/ Sweden    1.7.2013
Timmy Nyberg            Greåker IBK     Sandåkern SK/ Sweden    17.7 2013
Tom Westerberg          OSI IB          Falköping IBK/ Sweden   2.8.2013
Isabelle Larsson        Slevik IBK      IBK Dalen/ Sweden       20.8 2013
Camilla Larsson         Sveiva IB       Sjöstad IF/ Sweden      26.8 2013
Felix Elfstrand         Sveiva IB       Högalids IF/ Sweden     27.8 2013
Martin Kjellemar        Sarpsborg       Karlastad IBK/ Sweden   30.8.2013
Rasmus Wallen           Vålerenga IB    Hudik Björkberg/ Sweden 2.9 2013*
Axel Wallin             IK Akerselva    Frölunda/ Sweden        2.9 2013
Mareks Beldusovs        Harstad IBK     Kocenu SK/ Latvia       9.9 2013
Tomz Kirmuzs            Harstad IBK     Kocenu SK/ Latvia       9.9 2013
Live Fosmark            Holmlia SK      IBF Falun/ Sweden       10.9 2013
Sofia Eriksson          Holmlia SK      Halmstad IBK/ Sweden    12.9 2013
Robin Stegeby           Alta IBK        Holmsund City/ Sweden   16.9 2013
Daniel Hultgren         Øreåsen IB      Brickebackens IF/ Swe   16.9 2013*
Marie Udnesseter Lie    Holmlia SK      FF Köpenhavn/ Denmark   17.9 2013
Kristian Harstad        Greåker IBK     Warberg/ Sweden         17.9 2013
Gustav Zetterberg       Greåker IBK     IBF Falun Ungdom/ Swe   17.9 2013
Fredrik Jansson         Vålerenga IB    Onyx IBS/ Sweden        17.9 2013
Marcus Mingotti         Vålerenga IB    Olofström IBK/ Sweden   17.9 2013
Rasmus Leo-Grelsson     Bodö IBK        Stenhagen KK IBF/ Swe   17.9 2013
Daniel Aronsson         Nor 92 IBK      Jakobsbergs IBF/ Sweden 17.9 2013
Andreas Zanetti         Nor 92 IBK      Jakobsbergs IBF/ Sweden 17.9 2013
Fredrick Bauer          Sagene IF       Sävedalens IBK/ Sweden  18.9 2013
Jemil Kristiansson      Sagene IF       Sävedalens IBK/ Sweden  18.9 2013
Tobias Eriksson         Øreåsen IB      Wadköping IBK/ Sweden   18.9 2013
Joakim Fastberg         Øreåsen IB      IBF Örebro Ungdom/ Swe  18.9.2013
Christoffer Welin       Haugerud IF     BK Solbakken/ Sweden    19.9 2013
Marcus Svensson         Haugerud IF     Kågedalens AIF/ Sweden  19.9 2013
Johan Forsberg          Haugerud IF     Kågedalens AIF/ Sweden  19.9 2013
Mattias Soini           Nor 92 IB       Mullsjö AIS/ Sweden     19.9.2013
Peter Nothen            Grei            Visby IBK/ Sweden       19.9 2013
Maria Olsson            Bygdø Mono. IL  Strängnäs IBK/ Sweden   20.9.2013*
Niclas Aro              SK Djerv        Nybro IBK/ Sweden       20.9.2013
Erik Lindgren           SK Djerv        Nybro IBK/ Sweden       20.9.2013
Johan Edlund            SK Djerv        FBC Lerum/ Sweden       20.9.2013
Oskar Blomgren          SK Djerv        Marstrand IBK/ Sweden   25.9 2013*
Gustav Åberg            Holmlia SK      Linköpings UAI IBK/ Swe 25.9 2013
Ola Karlsson            Sandefjord      Guldheden IK/ Sweden    25.9 2013
Felicia Leandersson     Tromsö IBK      No club/ Sweden         26.9 2013*
Sofia Larsson           Tromsö IBK      Skelleftea IBK/ Sweden  27.9 2013
Jakob Söderström        Lilleström IBK  Wibax Patriots/ Sweden  27.9 2013
Alexander Hellström     Vålerenga IB    Nätra IBK/ Sweden       27.9 2013
Ola Sjöstedt            Brodd IBK       Eken IBK/ Sweden        30.9 2013
Rasmus Sunesson         Sandefjord IB   Halmstad IBK/ Sweden    2.10 2013*
Andreas Jacobsson       Vålerenga IB    Fristad Goif/ Sweden    2.10 2013*
Mikko Riikonen          Lillehammer IBK Vuorelan Veikot/ Fin    3.10 2013
Fredrik Åkerman         Bygdø Mono. IL  GIF Nike/ Sweden        7.10 2013
Patrik Lerud            Bygdø Mono. IL  Bjärreds IBK/ Sweden    9.10 2013*
Andreas Nilsson         Sandefjord IB   Rönnby SK/ Sweden       9.10 2013*
Felix Sjöberg           Sandefjord IB   Rönnby SK/ Sweden       9.10 2013*
Niclas Kjellstrand      Sandefjord IB   Rönnby SK/ Sweden       9.10 2013*
Kaarla liikanen         TSI Innebandy   Lehmo Balls-96/ Finland 9.10 2013
Josefine Lång           Sarpsborg IBK   IBK Lidköping/ Sweden   10.10 2013
Per Brandt              Harstad IBK     Sundsvall City IBC/ Swe 11.10 2013
Renars Goldmanis        Brumunddal IBK  Biedriba SK/ Latvia     11.10 2013
Christian Söderlund     Stavanger IBK   IF Fram/ Finland        15.10 2013
Robin Matsson           Gjelleråsen IF  Åkersberga IBF/ Sweden  16.10 2013
Camilla Hansson         Sagene IF       No Club Found/ Finland  16.10 2013*
Robin Åkerlind          Fjerdingsby IBK FBC Lerum/ Sweden       17.10 2013*
Sandra Hagevall         Sagene IF       Strömsbro IF/ Sweden    17.10 2013
Mika Luukonen           Sanones IBK     Katsu Pallu/ Finland    18.10 2013
Mikael Karlholm         BK 9000         Frölunda IBK/ Sweden    22.10 2013*
Sannie Arnhild          Stavanger IBK   FF Köpenhavn/ Denmark   25.10 2013
André Hellgren          Løkka IL        Teg Gam. Centrum/ Swe   29.10.2013
Anton Karlsson          Løkka IL        Täfteå IK/ Sweden       30.10.2013
Hannu-Pekka Alamäki     Lyn Innebandy   Oulun YUS/ Finland      1.11.2013*
Anton Lundberg          SK Djerv        Rönnby SK/ Sweden       4.11.2013
Linus Börjesson         Greåker IBK     Lindås Waves IBK/ Swe   7.10 2013
Jonatan Melander        Ullkisa IBK     Säffle FF/ Sweden       7.11 2013
Timmy Sandstedt         Ullkisa IBK     Säffle FF/ Sweden       7.11 2013
Marcus Gustafsson       Sarpsborg IBK   Skoghall IBK/ Sweden    7.11 2013
Maria Ericsson          IK Akerselva    Bollstanäs SK/ Sweden   7.11 2013*
Joakim Hansson          Solli Plass IBK Warbergs IC/ Sweden     8.11 2013*
Magnus Johansson        Solli Plass IBK Wangskog SK/ Sweden     8.11 2013*
Johan Sandström         Solli Plass IBK Åby IBK/ Sweden         8.11 2013*
Lars Henrik Modin       Solli Plass IBK Runsten IBK/ Sweden     8.11 2013*
Hassan Kasujja          Solli Plass IBK Snessling IBK/ Sweden   8.11 2013*
Niklas Vallberg         Solli Plass IBK Tvååkers IBK/ Sweden    8.11 2013*
Thobias Bergman         Solli Plass IBK Andersbergs/ Sweden     8.11 2013*
Simom Ericsson          Horten IBK      Onyx/ Sweden            8.11 2013*
Anton Jonsson           Greåker         Lindås Waves/ Sweden    8.11 2013*
Linnea Hedqvist         Holmia SK IB    Strömsbo IF IB/ Sweden  12.11 2013
Emma Jönsson            Slevik IBK      IBK Södra Dal/ Sweden   13.11 2013
Andreas Antfolk         Brodd IBK       Surahammars IBF/ Sweden 19.11 2013*
Camilla Holmgren        IK Akerselva    Onyx IBK/ Sweden        19.11 2013*
Oscar Nilsson           Solli Plass IBK Warbergs IC/ Sweden     26.11 2013*
Anders Nilsson          Solli Plass IBK Deje IBF/ Sweden        27.11 2013*
Lisa Gruffman           Løkka IL        Västerslätt FC/ Sweden  28.11 2013
Jennie Westberg         Løkka IL        Västerslätt FC/ Sweden  28.11 2013
Philip Björkman         Løkka IL        Rimforsa IF/ Sweden     2.12.2013*
Sindre Bjerknes         Tunet IBK       Jönköpings IK/ Sweden   2.12.2013
Moa Lundin              Halden IBK      Stenhagens KK/ Sweden   5.12.2013
Jani Hassi Pitkänen     Kolnes IL       Tornion Palloveikot/Fin 5.12.2013
Mikael Nordin           Holmlia SK      Örnsköldsvik IBF/ Swe   12.12.2013*
Olle Åman               Løkka IL        IF Trym/ Sweden         12.12.2013
Lasse Haagensen         Greåker IBK     Frederikshavn/ Denmark  20.12.2013
Johan Emriksson         Sagene IF       IBK Succe/ Sweden       23.12.2013
Jennie Evaldsson        Slevik IBK      Skattkärrs IK/ Sweden   31.12.2013
Kashif Pirmohamed       Vålerenga IF    IBK Vänersborg/ Sweden  31.12.2013
Torbjørn Olsen          Bodø IBK        Grasshopper/ Swi        31.12.2013
Oskar Nyhlén            IK Akerselva    Kungsbacka IBK/ Sweden  31.12.2013
Marcus Davidsson        Solli Plass IBK Tvååkers IBK/ Sweden    02.01.2014*
Björn Lundgren          Gjelleråsen IF  Malmö FBC/ Sweden       07.01.2014
Erik Nyberg             Sandefjord IBK  Årdala SK/ Sweden       09.01.2014*
Christian Gustafssom    Halden IBK      Östadkulle/Noltorp/ Swe 13.01.2014*
Andreas Miezans         Sandefjord      None/ Sweden            31.01.2013*
Linda Lindqvist-Rinnan  Klæbu IBK       Hudik/Björkberg/ Swe    17.02.2014*
Malin Lindqvist         Klæbu IBK       None/ Sweden            17.02.2014*

Totalt: 113 internasjonale overganger til Norge.

* Spilleren har ikke hatt lisens eller spilt på minst to år.


For spørsmål om sidene ta kontakt med innebandy@nif.idrett.no