Home Norges Bandyforbund
Terminlister Resultater Landslag NM Informasjon Notiser Turneringer Adresser Regelverk Kurs Bilder Historie Statistikk Linker Diskusjonsforum World Floorball Championships 2000 Utviklingsavdelingen International Floorball Federation


Godkjente overganger 2012/2013
 Spiller                   Fra klubb        Til klubb       Spilleklar

 Linh-Dan Nguyen              Fet              Gjelleråsen     04052012
 Iris F Bjørnstad             Fet              Gjelleråsen     04052012
 Johan R Solem                Bækkelaget       Tunet           19052012
 Stig M Solem                 Bækkelaget       Tunet           19052012
 Gro A Rannem                 Bækkelaget       Tunet           19052012
 Mathias Kristiansen          Greåker          Sarpsborg       19052012   TB
 Heidi S Krokstad             Fet              Gjelleråsen     26052012
 Max Andersson                Sarpsborg        Alta            26052012
 Elisabeth Berntzen           Gjelleråsen      Koll            29052012
 Arild Moen                   Strømmen         Gjerdrum        19062012
 Trine D Windvik              Akerselva        Koll            19062012
 Aleksander Johansen          Fredrikstad      St. Croix       16062012
 Tom Kristiansen              Grei             Gjerdrum        19062012
 Erlend A Mosesen             Sørfold          Bodø            23062012
 Sandra Vika                  Sveiva           Tunet           22062012
 Isabel Vika                  Sveiva           Tunet           22062012
 Marcus Gustafsson            Sveiva           Slevik          09062012
 Than T Minh                  Bækkelaget       Holmlia         07072012
 Tu T Minh                    Bækkelaget       Holmlia         07072012
 Sarah Ødegården              Sveiva           Tunet           09072012
 Aleksander Lilleøien         Haugerud         Asker           17072012
 Johnny Wallenius             Bærums Verk      Sveiva          28072012
 Kim A Schei                  Søndre Nittedal  Sveiva          28072012
 Jens A Jørgensen             Holmlia          Sveiva          30072012
 Erik Jirving                 Grei            Gjelleråsen      06082012
 Adam Sundberg                Grei            Gjelleråsen      06082012
 Amir Chehrehnegar            Tunet           Gjelleråsen      06082012
 Anton Brenner                Bærums Verk     Gjelleråsen      06082012
 Fredrik Hvidsten             Gjerdrum        Strømmen         11082012
 Thomas Brochmann             Høybr/Stovner   Sveiva           10082012
 Julianne Bakka               Sveiva          Bygdø/Monol      09082012
 Thomas Sørensen              Grei            Ull/Kisa         12082012
 Jon V Eliassen               Nor             Ull/Kisa         12082012
 Birgitte Selvik              Grei            Vålerenga        13082012
 Dag A Rønnebu                Sørfold         Bodø             18082012
 Christoffer Eden             St. Croix       Bodø             18082012
 Victoria Hansen              Slevik          Sveiva           17082012
 Eivind Hoem                  Gjelleråsen     Søndre Nittedal  19082012
 Sebastian H Nilsen           Sveiva          Hasle/Løren      05082012
 Marianne A. Solstad          Grei            Vålerenga        20082012
 Stian Rosseland              Sunde           Sandefjord       20082012
 Eivind Bjørnseth             Fjerdingby      Sveiva           21082012
 Jørgen Jonsson               Fjerdingby      Sveiva           21082012
 Maren Aabrekk                Lye             BSI              22082012
 Harald B Villmo              NTNUI           Lørenskog        19082012
 Kyrre Merg                   Grei            Ellingsrud       22082012
 Even B Løberg                Fjell-Kamerat   Sagene           21082012
 Ina N Wiik                   Lye             Bygdø Monol      27082012
 Martine N Jarnæs             Akerselva       Bygdø Monol      24082012
 Therese Nilsson              Akerselva       Bygdø Monol      24082012
 Karianne Hassel              Grei            Vålerenga        26082012
 Ole J Holstangen             Greåker         Råde             26082012
 Martin A Juelsen             Greåker         Råde             26082012
 Mats Hallén                  Lundøya         Løkka            26082012
 Sebastian M Nordstrand       Lindøya         Løkka            26082012
 Laila Røstad                 Grei            Vålerenga        28082012
 Mette L Nilsen               Grei            Vålerenga        28082012
 Helene Flister               Grei            Vålerenga        27082012
 Magne Biti                   Bækkelaget      Akerselva        28082012
 Lars D Christiansen          BSI             Akerselva        28082012
 Tor O Roaldkvam              Hommersåk       Vålerenga        31082012
 Ola Søyland                  Frøyland        Ski              27082012
 Berit T Larsen               Grei            Vålerenga        19082012
 Asbjørn A Randall            Bakklandet      Øya              25082012
 Fredrik Eriksson             Dverg           Ull/Kisa         28082012
 Joakim Byrknes               Alvidra         Vålerenga        31082012
 Jørgen Bergby                Sarpsborg       Fredrikstad      31082012
 Carlos Jebsen                Bækkelaget      Holmlia          31082012
 Tobis Degerdal               Strømmen        Lillestrøm       31082012
 Thomas Christensen           Gjerdrum        Lillestrøm       31082012
 Jenny H Halvorsen            Brodd           Lillestrøm       31082012
 Eivind Lyseng                Bjørndal        Lillestrøm       31082012
 Joakim Skjetne               Askim           Ski              31082012
 Jeanette Lødemel             Grei            Vålerenga        26082012
 Preben K Gabrielsen          NTNUI           Bjørndal         24082012
 Martine Teigen               Grei            Gjelleråsen      31082012
 Hege Løtvedt                 Holmlia         Gjelleråsen      29082012
 Marte Kopperud               Grei            Gjelleråsen      29082012
 Hanne T Aaslie               Holmlia         Gjelleråsen      29082012
 Birgitte Rongsjord           Grei            Gjelleråsen      29082012
 Ida Furuhaugen               Lillehammer     Freidig          29082012
 David Svensson               Tunet           Akerselva        30082012
 Emma G Mikaelsen             Sagene          NTNUI            02092012
 Per Edberg                   Høybr/Stovner   Sveiva           27082012
 Erik Malm                    Korsvoll        Rykkinnskauen    02092012
 Andreas E Heggersnes          Alvidra         BSI             02092012
 Hanne Eikeland               Grei            Vålerenga        01092012
 Johna W Nordahl              Fjerdingby      Sveiva           02092012
 Kristoffer J Rostad          Greåker         Halden           02092012
 Robert Overen                Slevik          Vigør            02092012
 Tina Enge                    Haugerud        Sveiva           01092012
 Mari M Joakimsen             Sola            Stavanger        02092012
 Trine H Andreassen           Sola            Stavanger        02092012
 Kristin Nilsson              Sola            Stavanger        02092012
 Torveig Fjerdingen           Sola            Stavanger        02092012
 Maren Tønnessen              Sola            Stavanger        02092012
 Karianne Stoltenberg         Sola            Stavanger        02092012
 Mona Th Olsen                Sola            Stavanger        02092012
 Jannicke Manum               Sola            Stavanger        02092012
 Kathrine Eiane               Sola            Stavanger        02092012
 Marte Sunde                  Sola            Stavanger        02092012
 John P Jensen                NTNUI           Nidaros          02092012
 Joakim Stenvik               Bakklandet      Nidaros          02092012
 Kristian Nadim               NTNUI           Nidaros          02092012
 Pia Sjøvall                  Strømmen        Lillestrøm       30082012
 Anna Kostmann                Grei            Koll             02092012
 Camilla E Askeland           BSI             Stavanger        30082012
 Natalie L Haavik             BSI             Stavanger        30082012
 Elin Korsgård                Akerselva       NOR 92           01092012
 Silje Jørgensen              Akerselva       NOR 92           01092012
 Oda M Moe                    Akerselva       NOR 92           01092012
 Nina Chr Telle               Haugerud        Sveiva           02092012
 Annes-Sofie K Stigum         Bygdø Monolit   OSI              02092012
 Gøril H Aasen                Grei            Vålerenga        30082012
 Per-Christian Aubert         Bækkelaget      Tunet            02092012
 Kjersti Markestad            BSI             OSI              03092012
 Marie F Aarsnes              Nidaros         NTNUI            03092012
 Silje E Lildholdt            Gjelleråsen     NTNUI            02092012
 Ann-Christin Nøttum          Grei            Vålerenga        01092012
 Henrik Gustafsson            Grei            Akerselva        02092012
 Kristian Pettersen           Bakklandet      Freidig          02092012
 Martina Hall                 Bygdø Monol     Freidig          02092012
 Daniel B Olsen               St. Croix       Greåker          03092012
 Per T Fjell                  St. Croix       Greåker          03092012
 Ola L Egeland                Lye             Greåker          03092012
 Christer Søtorp              Sarpsborg       Greåker          03092012
 Fredrik A Stensrud           Korsvoll        Solli            03092012
 Tuva Mauseth                 Vålerenga       Koll             03092012
 Kristin Sköld                Vålerenga       Koll             03092012
 Tina Løvsletten              NHHI            Nidaros          03092012
 Ove Viklund                  Lindøya         Vålerenga        03092012
 Mikael Hansen                Haugerud        Vålerenga        03092012
 Odd G Eilertsen              Borgen          Fredrikstad      03092012
 Ole P Mossik                 Slevik          Fredrikstad      03092012
 Håkon Tranøy                 NTNUI           Tunet            03092012
 Daniel Jacobsen              Holmlia         Vålerenga        03092012
 Thomas Isaksen               Sveiva          Tunet            03092012
 Anders B Olsen               Fredrikstad     Sarpsborg        03092012
 Roger Karlsen                Sveiva          Lillestrøm       04092012
 Kenneth Sørli                Fjerdingby      Lillestrøm       04092012
 Sondre Stokke                Lørenskog       Lillestrøm       04092012
 Stig F Birkeland             Fjerdingby      Strømmen         04092012
 Ragnhild M Johansen          Akerselva       Grei             04092012
 Geir O Knutsen               Bodø            BK9000           04092012
 Henrik Wold                  Larkollen       Råde             04092012
 Anton A Hansen               TSI             NTNUI            04092012
 Eirik N Haugland             Sørfold         Øya              04092012
 Ola Sætrang                  Fjerdingby      Sagene           04092012
 Petter Alexandersen          Fjerdingby      Sagene           04092012
 Magnus Andersson             Fjerdingby      Sagene           04092012
 Runar Snellingen             Fjerdingby      Sagene           04092012
 Lasse Sundell                Akerselva       Sagene           04092012
 Ellen P Birkeland            Sola            Stavanger        04092012
 Cathrine Vestheim            Haugerud        Sveiva           04092012
 Janes-Andreas G Riise        St. Croix       Sarpsborg        03092012
 Anders Svanekil              NTNUI           Nidaros          04092012
 Frikk S Kibu                 Tønsberg        St. Croix        04092012
 Elin Bergwall                Akerselva       Koll             04092012
 Victor Ekestubbe             Nor 92          Haugerud         04092012
 Sondre K Røstgård            Nor 92          Haugerud         04092012
 Pål M Kristiansen            Bækkelaget      Haugerud         03092012
 Bjørn-Magnus Moslått         Råde            NTNUI            03092012
 Daniel G Aasen               Lindøya         Klemetsrud       03092012
 Øyvind Karlsson              Bærums Verk     Akerselva        03092012
 Christian Reimer             Bærums Verk     Akerselva        03092012
 Morten Nordseth              Høybr Stovner   Gjelleråsen      04092012
 Daniel Lindgren              Grei            Lillestrøm       04092012
 Martin F Lundekvam           Baune           NTNUI            04092012
 Wiggo V Olsen                Grei            Ull/Kisa         04092012
 Kristian Gauthun             Sola            Sauda            04092012
 Rebecca Møller               TSI             BK9000           04092012
 Kristine Dalen               Haugerud        Sveiva           02092012
 Linda W Sletten              Haugerud        Sveiva           02092012
 Dani Birkeland               Fjell-Kamerat   Bodø             04092012
 Svenn-Ludvig Kirkeby         Fjell-Kamerat   Ny-Kroneborg     02092012
 Erlend Bjerknes              Sveiva          Gjelleråsen      07092012
 Mona Aulibråten              Grei            Vålerenga        01092012
 Christian Tømte              Løkka           Lillehammer      04092012
 Bjørnar Eike                 Sunde           Lillehammer      04092012
 Katrine Antonsen             NTNUI           Nyborg           04092012
 Truls-Magnus Lindseth        Soon            Råde             08092012
 Svein E U Borch              Nordkapp        Narvik           01092012
 Joakim M Engebretsen         Lillestrøm      Fet              06092012
 Marianne Rørvik              Akerselva       Koll             06092012
 Sindre Bärnholth             Hvaler          St. Croix        07092012
 Steffen Tomt                 Øreåsen         Larkollen        04092012
 Ricardo M Lozada             Øreåsen         Larkollen        04092012
 Ole-Jan Gjerstad             Øreåsen         Larkollen        04092012
 Kristine D Borgen            Akerselva       Gjelleråsen      09092012
 Daniel Ringh                 Løkka           Vålerenga        11092012
 Eivind Solbakken             NTNUI           Bækkelaget       14092012
 Torbjørn Tryti               Nidaros         Sagene           14092012
 Glen Evensen                 Fjerdingby      Gjelleråsen      10092012
 Caroline Ellingsen           Sola            Djerv            11092012
 Erlend S Hansen              TSI             Djerv            11092012
 Aleksander A Arnesen         Høybr. Stovner  Djerv            11092012
 Lars Gommerud                Nor 92          Gjelleråsen      14092012
 Ingri V Pettersen            Slevik          Løkka            11092012
 Morten Eriksson              Gjerdrum        Øreåsen          11092012
 Eirik M N Brenden            Fjerdingby      Tunet            12092012
 Erik Dahl                    Bestum          Sagene           12092012
 Malin Hansen                 Akerselva       Gjelleråsen      10092012
 Marlene Nilsen               Slevik          Løkka            11092012
 Tale V Lassen                Slevik          Løkka            11092012
 Mari Alexandersen            Slevik          Løkka            11092012
 Johan Paulsson               Nannestad       Lillestrøm       12092012
 Tommy Sørensen               Sørfold         BK9000           04092012
 Stian Jensen                 Akerselva       Øreåsen          15092012
 Martin Slåen                 Sarpsborg       Vålerenga        12092012
 Tobias Wendelstig            Fjerdingby      Gjelleråsen      07092012
 Fredrik Kragfoss             Akerselva       Haugerud         15092012
 Alexander Kielland           Dverg           Lillestrøm       15092012
 Emil Svea                    BK9000          Nyborg           15092012
 Heidi Valle                  Hisøy           NTNUI            12092012
 Anne Bleiklie                Grei            Vålerenga        13092012
 Henning B Larsson            Tunet           Nor 92           15092012
 Jim A Olaussen               Askim           Ski              13092012
 Finn Chr Andresen            Bygdø Monol     Holmlia          15092012
 Håkon R Lindberg             Slevik          St. Croix        15092012    TB
 Glenn Thapper                Tunet           Refstad          15092012
 Veronica Hakkarainen         Asker           Holmlia          15092012
 Lasse Lian                   NTNUI           Asker            16092012
 Frode Sætren                 Dverg           Kubakken         15092012
 Christopher Jaksland         Fjerdingby      Nor 92           16092012
 Dzeneta Celhasik             Sagene          Holmlia          15092012
 Lars N Johansen              Ajer            Brumunddal       07092012
 Alexsander Ravndal           Lura            Sandnes          16092012
 May H Bjerga                 Sola            Sandnes          14092012
 Gøril Meland                 Haugerud        Sveiva           17092012
 Hannah H Borgund             Akerselva       Sagene           15092012
 Ina Larsen                   Akerselva       Sagene           15092012
 Marte Kristoffersen          Akerselva       Sagene           15092012
 Daniel Lundahl               Fjerdingby      Bækkelaget       14092012
 Raymond Evensen              Fjerdingby      Gjelleråsen      14092012
 Martin Lilleberg             Greåker         Fredrikstad      15092012
 Erlend C Berge               Alvidra         NHHI             11092012
 Anette B Gulliksen           Nidaros         Slevik           18092012
 Ann Katrin B Gulliksen       Nidaros         Slevik           18092012
 Aleksander H Laache          Korsvoll        Bygdø Monol      20092012
 Eva M Karlsen                Slevik          Råde             18092012
 Hanne Kyllingstad            Sola            Stavanger        21092012
 Philip M Spernes             Slevik          Fredikstad       18092012
 Simen A Knudsen              Vågsbygd        OSI              19092012
 Frida Stegeby                Akerselva       Sveiva           22092012
 Stian E Nielsen              Siddis          Vardeneset       21092012
 Trond Bersagel               Stavanger       Vardeneset       21092012
 Arild O Vestnes              Lura            Varedenset       21092012
 Thomas Lindbæk               Varteig         Selbak           17092012
 Andreas C Nerstad            Bygdø Monol     Akerselva        21092012
 Steffen Molstad              Hauketo         Refstad          21092012
 Stian Grande                 Hauketo         Rafstad          21092012
 Jostein Lehto                Lura            Vardeneset       21092012
 Jon S Ottersen               Sarpsborg       Råde             22092012     TB
 Ola L Samdal                 Strinden        Øya              23092012
 Andreas Mikalsen             Sola            Lye              22092012
 Stian Larsen                 Sagene          Djerv            23092012
 Aleksander Ek                Gjelleråsen     Søndre Nittedal  20092012
 Snorre Vigrestad             Sveiva          Bygdø Monol      20092012
 Peter Magnusson              Sveiva          Bygdø Monol      20092012
 Johan Sterkens               Lye             Sandnes          20092012
 Rune S Ødegård               Bakklandet      Vålerenga        21092012
 Fredrik Ernst                Siddis          Vardeneset       21092012
 Cathrine Christensen         Haugerud        Sveiva           20092012
 Arild Hansen                 Lørenskog       Sveiva           21092012
 Eva-Iren Aarum               Akerselva       Råde             21092012
 Martin Larsen                Grei            Refstad          21092012
 harald Fjelddalen            Grei            Refstad          21092012
 Frank R Sæther               Ugla            Nyborg           21092012
 Eirik Illstad                Siddis          Vardeneset       23092012
 Johan A Wilhelmsen           Havøysund       Harstad          21092012
 Anders Magnussen             Varteig         Borgen           24092012
 Daniel Madsen                Refstad         Frelsesarmeen    25092012
 Alexander Aaser              Horten          Sunde            25092012
 Kåre Birkemo                 Lye             Sola             29092012
 Anne Katrine Jones           NTNUI           Akerselva        25092012
 Benedicte Hvidsten           NTNUI           Akerselva        25092012
 Sindre Nilsen                TSI             Mosjøen          25092012
 Espen Simonsen               Bakklandet      Sagene           25092012
 Vegard Søberg                Trondheim       NHHI             24092012
 Carl-Otto Evensen            Sveiva          Bøler            25092012
 Johan A Wilhelmsen           Havøysund       Harstad          21092012
 Anders Snellingen            Akerselva       Sagene           25092012
 Kjell A Larsen               Sveiva          Ellingsrud       25092012
 Sondre A B Torp              Hinna           Lura             21092012
 Kristin Stensbye             Asker           Holmlia          28092012
 Tore Kværnerud               Sagene          Gjelleråsen      29092012
 Oda B Nygård                 Lillehammer     NTNUI            28092012
 Kim A Vangberg               Studentspretten Syril            29092012
 Jan M Ingebrigtsli           Bækkelaget      Vålerenga        29092012
 Siw C Balto                  Alta            Ski              29092012
 Mari L Puumalainen           Frøyland        Lye              30092012
 Kim P Storhagen              Lye             Sola             27092012
 Tor H Aasen                  Pors            Horten           30092012
 Petter Støldal               Siddis          Stavanger        30092012
 Morten Lie                   Siddis          Stavanger        30092012
 Christer Ludvigsen           Sola            Stavanger        30092012
 Marie Olaussen               Øreåsen         Sarpsborg        01102012
 Rene-Andre Einlyng           Akerselva       Grei             27092012
 Anders Schou                 Lillehammer     NTNUI            30092012
 Christian Andersson          Lura            Sandnes          28092012
 Benny Vestin                 Sarpsborg       Slevik           01102012
 Mattias Bolin                Asker           Tunet            01102012
 Ole-Martien Ramstad          Narvik          Bodø             28092012
 Jørgen Lofstad               Tønsberg        Horten           02102012
 Anniken B Johansen           Sveiva          Fjellkameratene  28092012
 Mats W Wexelsen              Drøbak-Frogn    Tunet            02102012
 Solveig Østby                Bygdø Monol     Bodø             02102012    TB
 Magnus Jacobsson             Grei            Holmlia          05102012
 Aurora S H Skaar             Akerselva       Løkka            05102012
 Anita L Evensen              BSI             Løkka            05102012
 Ruben Heflo                  Sandefjord      Bærums Verk      06102012
 Bendik Andreassen            Fredrikstad     Slevik           03102012
 Fredrik Larsen               Fredrikstad     Slevik           03102012
 Filip Larsen                 Fredrisktad     Slevik           03102012
 Vegard Engeset               BSI             Bestum           02102012
 Eirik E Falk                 Ajer            OSI              02102012
 Mikael Varga                 Slevik          Fredrikstad      03102012
 Lars H Østengen              Risør           Osi              03102012
 Tagori Finn                  Lillehammer     Osi              05102012
 Anna Zelmin                  Hauketo         Vålerenga        05102012
 Brede L Lillehammer          STIL-UIS        NTNUI            06102012
 Marita Helgeland             Holmlia         Tromsø           04102012
 Pål Ottersen                 Fjellkameratene Sveiva           04102012
 Maria P Svarstad             Høyang          Førde            06102012
 Jerry Johansson              Bærums Verk     Grei             08102012
 Frode Lyngmo                 TSI             Tromsøya         05102012
 Lasse Bjørn                  Olderdalen      Tromsøya         05102012
 Ørjan Olsen                  Olderdalen      Tromsøya         05102012
 Marius Thomassen             TSI             Tromsøya         05102012
 Stig Normann                 Senja           Tromsøya         05102012
 Erik Lillevik                Senja           Tromsøya         05102012
 Anders Lysholm               Strinden        Øya              08102012
 Tommy Nilsen                 Bodø            Ski              07102012
 Kim A Engseth                Sagene          Alta             08102012
 Sindre R Kristensen          Hammerf. Forsøl Alta             08102012
 Bjørn E Stene                Greåker         Sunde            07102012    TB
 Joakim Larsson               Tønsberg        Hedrum Larvik    08102012
 Iver Solvang                 Senja           Tromsøya         05102012
 Jonas Junge                  Lillehammer     Vågsbygd         08102012
 Alexander Thanem             Nes             Ull/Kisa         09102012
 Trine Roset                  Bygdø Monol     Akerselva        09102012
 Knut-Henrik Eia              Fjellkameratene Ny-Krohnborg     09102012
 Sebastian B Krogsrud         Asker           Bærums Verk      12102012
 Sigurd Korneliussen          Parkveien       Vålerenga        12102012
 Sindre S Lassesen            Freidig         Trondheim        09102012
 Gøran Hamnes                 Havøysund       Tromsøya         09102012
 Kim I M Råme                 Sagene          NTNUI            11102012
 Are Troli                    Bakklandet      Nes              13102012
 Glenn A Myrvang              Nes             Ull/Kisa         13102012
 Martin Spinnvåg              OSI             Kongsten         13102012
 Silje Talsæte                NHHI            Sagene           13102012
 Nora Kjevik                  Hamarøy         BK 9000          11102012
 Lars Olav Brochmann          Hammerf. Forsøl Alta             11102012
 Marius Løveid                Sagene          Akerselva        11102012
 Tommy Isaksen                Bærums Verk     Akerselva        11102012
 Bendik Lier                  Slevik          Fredrikstad      14102012
 Espen Norum                  Olderdalen      Trømsøya         12102012
 Martin Ulvåen                Greåker         Fredrikstad      12102012
 Maximilian Spitz             Greåker         Fredrikstad      12102012
 Lars D Knudsen               Greåker         Fredrikstad      12102012
 Haaken Iversen               Greåker         Fredrikstad      12102012
 Jon Lysgård                  Lillestrøm      Grei             12102012
 Mats Gråtrud                 Grei            Sveiva           13102012
 Mats D Løw                   Sveiva          Refstad          12102012
 Jesper Pedersen              Sveiva          Refstad          12102012
 Gjermund Habbestad           Slevik          OSI              19102012
 Erlend Schrøder              Sarpsborg       OSI              16102012
 Nick Simensen                Fredrikstad     St. Croix        19102012
 Simen K Danielsen            Drøbak/Frogn    Ski              19102012
 Jonas Almquist               Hvaler          Borgen           19102012
 Silje E Lildholdt            NTNUI           Gjelleråsen      19102012
 Vegard Dahl-Orfjell          Lyn             Gjerdrum         20102012
 Christian Midttun            Akerselva       Arendal          16102012    TB
 Helene Røiseland             Vågsbygd        Arendal          17102012
 Marcus Andreassen            Greåker         Fredrikstad      17102012
 Jone Ø Egeland               Hinna           Sandnes          17102012
 Simen B Arholm               Øyane           Stavanger        20102012
 Viktor Ausland               Strømmen        Lillestrøm       22102012
 Hans O Jordet                Slevik          Selbak           18102012
 Linus Valtersson             Alta            Kautokeino       20102012
 Sivert A Mathisen            Hamarøy         NTNUI            20102012
 Christopher Bone             Lillestrøm      Fet              20102012
 Sigrid Myhrvold              Akerselva       Grei             21102012
 Amund Krohn                  Varteig         Kongsten         21102012
 Stian Christensen            Sveiva          Ull/Kisa         20102012
 Svanhild Guttorm             Havøysund       Karasjok         18102012
 Jan-Kristian Rasmus          Alta            Karasjok         18102012
 Jarkko M Valle               Alta            Karasjok         18102012
 Tom-Erik Biti                Alta            Karasjok         18102012
 Heidi Gaup                   Havøysund       Karasjok         18102012
 Fredrik Aasland              Sola            Lura             18102012
 Andreas Nordhagen            NHHI            Lillestrøm       18102012
 Sondre Nordhaug              Studentspretten Hedrum           20102012
 Sverre Teisrud               Hammerf.Forsøl  Alta             18102012
 Bjørnar Aronsen              Hammerf.Forsøl  Alta             18102012
 Christoffer R Kristiansen    Greåker         Råde             22102012
 Thomas Johnsen               Slevik          Råde             22102012
 Magnus B Hansten             Brønnøy         Bakklandet       19102012
 Aksel Hoff                   NTNUI           Sandnes          19102012
 Veronica Nielsen             Grei            Gjelleråsen      19102012
 Adrian Thoresen              Fjerdingby      Strømmen         19102012
 Kjetil Schøyen               Akerselva       Sunde            19102012
 Kai R Engan                  Soon            Gjelleråsen      22102012
 Steffen Fuglerud             Djerv           BSI              22102012
 Einar Nilsen                 Pors            Torvastad        22102012
 Sebastian Cortes             Djerv           Tønsberg         23102012
 Ronnie Adofsson              Nannestad       Lillestrøm       23102012
 Roger Pettersen              Fjerdingby      Gjerdrum         26102012
 Ole K Magnussen              Råde            Øreåsen          26102012
 Renate Jentoft               TSI             BK 9000          26102012
 Anders Lossius               Gjøvik          Raufoss          26102012
 Stian Solberg                Gjøvik          Raufoss          26102012
 Hans K Odland                Torridal        Vigør            23102012
 Mikael Johnsen               Sauda           STIL             21102012
 Jan E Hagen                  Nannestad       Lillestrøm       26102012
 Sandra Furuhagen             TSI             Hamarøy          26102012
 Marius R Aurstad             Nidaros         Tiller           25102012
 Tone Østlyngen               Havøysund       Alta             26102012
 Håvard Bjerke                Lillestrøm      Fet              26102012
 Thomas O Hansen              Strømmen        Ull/Kisa         28102012
 Andreas I Nilsen             Slevik          Sarpsborg        27102012
 Magnus H Jensen              Lindøya         Gjelleråsen      27102012
 Eivind Fosli                 Sagene          Sandefjord       26102012
 Liam T Olsson                Sveiva          Grei             26102012
 Stian Pedersen               St. Croix       Hvaler           26102012
 Adrian Frantzvåg             Freidig         Bakklandet       30102012
 Stian M Flies                Fet             Vestra Aker      27102012
 Ruben Pettersen              Bodø            Tromsøya         29102012
 Ul-Juhan Partapuoli          Fjellkameratene TSI              30102012
 Willy Kristoffersen          Sørfold         Hamarøy          30102012
 Vegard Klungtveit            Nidaros         Lye              31102012
 Ellen Tømte                  BK 9000         TSI              03112012
 Jørgen Bakkehaug             BK 9000         TSI              03112012
 Håvard T Fause               BK 9000         TSI              03112012
 Lage Jordbru                 Gjøvik          TSI              31102012
 Atle Billing                 Øreåsen         Bygdø Monol      04112012
 Aida Ivanpour                Holmlia         Tunet            02112012
 Beatrice Fløystad            Trondenes       BK 9000          03112012
 Dennis H Halvorsrød          Greåker         Bodø             01102012
 Mia Løvstad                  Strømmen        Gjelleråsen      05112012
 Dennis Halvorsrød            Greåker         Bodø             01102012
 Sondre Stensrud              Sveiva          Asker            31102012
 Tobias H Heflo               Bærums Verk     Sandefjord       05112012
 Dzanin Hamzic                Brumunddal      Ajer             05112012
 Anders Øvereng               Greåker         Fredrikstad      06112012    TB
 Einar Haga                   Frøyland        Lye              05112012
 Bjørn I Høiendahl            Holmlia         Sagene           05112012
 Magnus Jacobsson             Holmlia         Grei             09112012    TBR
 Malin Wettermark             Gjøvik          Hamar Embla      05112012
 Aina Synstad                 Gjøvik          Hamar Embla      05112012
 Jenny Axelborn               Gjøvik          Hamar Embla      05112012
 Ingrid M Eidstuen            Gjøvik          Hamar Embla      05112012
 Marthe Østeraas              Gjøvik          Hamar Embla      05112012
 Marit Holte                  Gjøvik          Hamar Embla      05112012
 Liv A Eriksen                Brumunddal      Hamar Embla      05112012
 Silje Stensrud               Sveiva          Asker            07112012
 Jan Erik Pedersen            Siddis          Brodd            10112012
 Aleksander O Markussen       Gjelleråsen     Grei             10112012    TB
 Roy J Pettersen              Sarpsborg       Halden           11112012
 Morten Kolstad               Sagene          Grei             11112012
 Thorgeir J Berg              Strømmen        Lillestrøm       08112012
 Kenth A Børresen             Trosvik         St. Croix        12112012
 Ulrich L Engmann             Gjelleråsen     Akerselva        16112012    TB
 Sunniva Svendsen             Hamarøy         Bodø             17112012
 Magnus Jacosson              Grei            Holmlia          16112012    TB
 Stian J Haugaldstad          Sola            Bodø             14112012
 Magne Biti                   Akerselva       Alta             17112012    TB
 Bjørn I Dragsnes             Nidelv          Bakklandet       11112012
 Ken R Boine                  Alta            Karasjok         16112012
 Henning Arnesen              Grei            Sveiva           20112012
 Mats Larsen                  Greåker         Fredrikstad      20112012
 Jens A Jørgensen             Sveiva          Fredrikstad      20112012    TB
 Albertine Løkken             Moelven         Løkka            19112012
 Kenneth Carlsen              Grei            Nyborg           23112012
 Kenneth Veum                 Ski             Ellingsrud       23112012
 Kristoffer Malmo             Ull/Kisa        Nidaros          24112012
 Jørgen Andersen              Øyane           Brodd            22112012
 Jon E Kagnes                 Fjerdingby      Strømmen         23112012
 Stian A Romslo               Djerv           Fjellkameratene  23112012
 Annika E Kiel                Lillehammer     Sagene           23112012
 Thomas Laengen               Romsås          Vålerenga        25112012
 Elvar Halldorsson            Askim           Ski              30112012
 Glenn Tåjet                  Akerselva       Sagene           27112012
 Fredrik Larsen               Slevik          Fredrikstad      30112012
 Hans G Sem                   Hammerfest/For  Alta             01122012
 Yousset Billa                Lura            Sola             29112012    TB
 Peter Holback                Bærums Verk     Vålerenga        08122012
 Per Wångersjø                Bærums Verk     Vålerenga        08122012
 Kenneth Gærup                Haugerud        Løkka            11122012
 Lloyd E Bjelland             Stavanger       Vardeneset       16122012
 Jonas Magnussen              Sarpsborg       Slevik           18122012
 Lars Erik Henriksen          St Croix        Sarpsborg        22122012
 Aleksander O. Markussen      Grei            Gjelleråsen      18122012    TBR
 Magnus Jacobsson             Holmlia         Grei             06012013    TBR
 Aleksander Pedersen          Bygdø Monol     Fagerstrand      10122012
 Erik Arnquist                Vålerenga       Bygdø Monol      01012013
 Arya Dehnavi                 Ajer            Brumunddal       06012013
 Filip Halvorsrød             Slevik          Sarpsborg        04012013
 Robin Søderstrøm             Gjelleråsen     Akerselva        01012013    TB
 Tagori Finn                  OSI             Bygdø Monol      08012013
 Magnus F Sveine              Fjerdingby      Lillestøm        13122012
 Nicklas Törnkvist            Korsvoll        Holmlia          14122012
 Tobias Smith                 Larkollen       Øreåsen          16122012
 Frode Amundsen               Råde            Larkollen        04012013
 Jon H K Valkeapää            Alta            Kautokeino       04012013
 Urlich L Engmann             Gjelleråsen     Akerselva        06012013    TBR
 Martin A Juelsen             Råde            Greåker          10012013
 Andreas Berntsen             Fredrikstad     Sarpsborg        11012013    TB
 Juhl-Henrik L Skagevang      Råde            Greåker          11012013
 Ole H E Eibak                Ski             OSI              11012013
 Simon Næss                   Drøbak-Frogn    Fredrikstad      11012013
 Geir Bjerknes                Sveiva          Harstad          12012013    TB
 Anton Brenner                Gjelleråsen     Vålerenga        12012013
 Stig Ødegaard                Lura            Frøyland         12012013
 Mathilde Willumsen           Sandnessjøen    Bakklandet       13012013
 Thomas Beiermann             Fredrikstad     Råde             13012013
 Lene U Hovelstuen            Gjelleråsen     OSI              14012013
 Sven Bryne                   Lye             Bodø             14012013
 Michael Labarca              Sogndal         Djerv            14012013
 Cecilia Lundin               Lye             Holmlia          15012013
 Anders Fischer               Haugerud        Lindøya          15012013
 Marie S Amundsen             Bakklandet      Bygdø Monolitten 18012013    TB
 Mari Grønlund                Grei            Bygdø Monolitten 18012013
 Sondre K Røstgård            Haugerud        Bygdø Monolitten 15012013
 Sondre A Torp                Lura            Sola             15012013    TB
 Martin Wiker                 Gjelleråsen     Strømmen         18012013
 Martin Langrind              Gjelleråsen     Strømmen         18012013
 Martin Grøtting              Tunet           Haugerud         15012013
 Kim N Brubak                 Grei            Løkka            15012013
 Jessica Wikstrøm             Bodø            Sandefjord       15012013
 Joakim S Olsen               Holmlia         Bækkelaget       14012013
 Joakim Eimhjellen            Fjerdingby      Strømmen         15012013
 Hanne Paulsen                Grimstadsstud   Akerselva        15012013
 Andreas Hoel                 Bygdø Monol     Bærums Verk      19012013
 Finn Chr Andresen            Bygdø Monol     Holmlia          19012013
 Eirin Johannessen            Asker           NTNUI            15012013
 Robin Grønlie                Trondheim       Øya              19012013
 Niklas Borg                  Haugerud        Nes              19012013
 Kim Kopperud                 Krona           Asker            19012013
 Juhan D Gaup                 Kautokeino      Alta             19012013
 Tu Tran Minh                 Holmlia         Gjelleråsen      19012013    TB
 Anders Øvereng               Fredrikstad     Greåker          23022013    TBR
 Andreas Berntsen             Sarpsborg       Fredrikstad      09032013    TBR
 Solveig Østby                Bodø            Bygdø Monolitten 10032013    TBR
 Jens A Jørgensen             Fredrikstad     Sveiva           09042013    TBR

Totalt: 544 behandlede overganger inkludert utlån.


Internasjonale overganger til Norge:
Lisa Eklund             Tunet IBK               Sportlite KIBK / Sweden         01.07.2012
Fredrik Edholm          Sveiva Innebandy        Umeå City/ Sweden               17.7 2012
Tom Nilsson             Sveiva Innebandy        IBF Norrköping / Sweden         25.7 2012
Filip Harvodsred        Slevik IBK              Hagfors IBS/ Sweden             30.7 2012
Björn Ahlbom            Brönnöy Innebandyklubb  Järna SK/ Sweden                9.8  2012
Daniel Andersson        Alta IBK                Holmsund City IBC / Sweden      13.8 2012
Joakim Palmqvist        Sveiva Innebandy        IBF Falun/Sweden                16.8 2012
Sofie Danielsson        SK Freidig Innebandy    Gimonäs Umeå IF/Sweden          16.8 2012
Erik Viggo Nielsen      Tunet IBK               Örnsköldsvik IBK/ Sweden        21.8 2012
Atis Stepäns            Harstad IBK             Kocenu Sporta Klubs/ Latvia     27.8 2012
Björn Ahlbom            Brönnöy Innebandyklubb  Järna SK/ Sweden                27.8 2012
Marcus Norberg          IK Akerselva            IBK Alba/ Sweden                28.8 2012
Daniel Lidström         Ik Akerselva            Wibax/ Piteå/Sweden             28.8 2012
Casper Wass             Råde IL Innebandy       IBF Borlänge/ Sweden            28.8 2012
Camilla N.De Santana    Tunet IBK               Örnsköldsvik IBK/ Sweden        28.8 2012
Pekka Markus Rinkinen   Harstad IBK             Balckbirds United/ Finland      30.8 2012
Jani Markus Pyykkö      Harstad IBK             Balckbirds United/ Finland      30.8 2012
Lars Erik Torp          Greåkers IBK            IBK Dalen/ Sweden               30.8 2012
Mikael Hast             Greåkers IBK            Hagunda/ Sweden                 30.8 2012
Morgan Angeltveit       St.Croix IBK            Messed Up / Netherlands         31.08.2012
Mattias Isaksson        Nidaros Innebandyklubb  Brönderslev Hot Shots/ Denmark  31.8.2012*
Mikael Lindholm         Tunet IBK               Malmabergs IK / Sweden          03.09.2012
Andreas Wöiduma         Tunet IBK               Malmabergs IK / Sweden          03.09.2012
Linus Åkerberg          Baerums Verk IF         Husqvarna IK/ Sweden            03.09.2012
William Henriksson      Sveiva IB               Obbola IK/ Sweden               04.09.2012
William Berglund        Sveiva IB               Obbola IK/ Sweden               04.09.2012
Niclas Johansson        Gjelleråsen IF          Mjölby IBK/ Sweden              05.09.2012
Elias Pesola            Haugerud IF             IKHTYS Salibandy / Finland      05.09.2012
Martin Rath             Haugerud IF             Råsunda IS / Sweden             06.09.2012
Erik R. Wilhelmsson     NOR 92 IBK              Sandvikens AIK IB / Sweden      07.09.2012
Rebecca Melkersson      Tunet IBK               IBK Lockerud/ Sweden            10.9 2012
Renata Vesela           Bodö IBK                Sokol Pardubice/ Czech Republic 11.09.2012
Håkan Augustsson        Bygdö Monolitten IL     Hanningepojkarna/ Sweden        11.09.2012
Lukas Larsson           Baerums Verk IF         Hälsingegårdens IF/ Sweden      12.09.2012
Mattias Sjökvist        Baerums Verk IF         Hälsingegårdens IF/ Sweden      12.09.2012
Sirir Nordqvist         Slevik IBK              Edebäck Innebandy/ Sweden       13.9 2012
Daniel Dalbjer          Grei/ Mållös            IBF Hedemora/ Sweden            13.9 2012
Nicklas Dalbjer         Grei/ Mållös            Haninge FBC/ Sweden             13.9 2012
Simon Olsen             Vålerenga               Hovsta IF/ Sweden               13.9 2012
Daniel Arazola          Fredrikstad IBK         Högalids IF / Sweden            13.09.2012
Tilda Johansson         Holmia SK Innebandy     Mjölby IBK/ Sweden              13.9 2012
Tony Fröström           Brönnöy Innebanduklubb  IK Ängen/Sätra/ Sweden          17.9 2012
Mikael Johansson        Ik Akerselva            SB Innebandy/ Sweden            18.9 2012*
Jennie Svensk           Ik Akerselva            Sandvikens AIK IB/ Sweden       20.9 2012
Anders Andersson        Sagene IF               Krylbo AIS / Sweden             20.9 2012
Malin Karlsson          Sagene IF               Slätafly SK/IBK/ Sweden         20.9 2012
Jonathan Harald         Sagene IF               IBF Hedemora / Sweden           20.9 2012
Stig Robertsson         Nyborg I.L              Lindome IBK / Sweden            20.9 2012
Fredrik Lundström       Bakklandet IBK          Ersboda SK/ Sweden              21.09.2012
Jessica Öblom           Sandefjord Innebandy    Ådalens idrottsförening/Finland 25.9 2012
Juho Ylitalo            Stavanger IBK           Hollolan Urheilijat-46/ Finland 25.9 2012
Emanuel Skog            Sandefjord Innebandy    Lindås IBK / Sweden             25.9 2012*
Örjan Rosseland         Sunde IBK               Vimmerby IBK/ Sweden            27.9 2012
Kim Hanssen             Fredrikstads IBK        Högdalen AIS/ Sweden            27.9 2012*
Clara Engström          Sunde IBK               Tvååkers IBK / Sweden           28.9 2012*
Adam Andersson          Bakklandet IBK          Sandåkerns SK/ Sweden           28.09.2012
Johanna Ragnarsson      Bodö Innebandyklubb     Sala Silverstaden/ Sweden       1.10 2012
Marika Dodjak           Nidaros IBK             Jögeva SK Tähe / Estonia        2.10 2012
Kim Svensson            Öya IBK Brunflo         FK/Sweden                       5.10 2012
Viktor Lindblom         Sveiva IB               IBF Falun Ungdom/ Sweden        9.10 2012
Joonas Harlin           Karasjok IBK            Kojamo SB/ Finland              15.10 2012
Mika Heikurainen        Karasjok IBK            Ylläksen Nousu/ Finland         15.10 2012
Mikko Heikurainen       Karasjok IBK            Kojamo SB/ Finland              17.10 2012
Jesper Holmqvist        Sandefjord Innebandy    Ginge IBK/ Sweden               23.10 2012*
Sören Villadsen         Sandnes Innebandy Klubb Köpenhavn Bulldogs FC           24.10 2012
Nicklas Bergqvist       Grei/Mållös             Finspång IBK/ Sweden            26.10 2012
Charlotta Hjort         Slevik IBK              Jönköpings IK / Sweden          26.10.2012
Nils Henrik Labba       Ballklubben 9000        Kiruna/ Sweden                  31.10 2012*
Jimmy Lorentzon         Sola IBK                Sandbäckshults IBK/Sweden       2.11 2012
Jonas Wågman            Lilleström IBK          Mjölby Innebandyklubb/ Sweden   7.11 2012
Johan Nord              Greåker Innebandyklubb  Hide a lite Mullsjö/ Sweden     8.11 2012
Lovisa Wibeck           Stavanger IBK           Strängnäs IBK/ Sweden           9.11 2012
Sandra Julin            Sandefjord Innebandy    IBK Lockerud Marisestad/Sweden  9.11 2012*
Gustav Axelsson         Grei/Mållös             Linköping IBK Ungdom/Sweden     12.11 2012
Jesper Eklöv            Djerv Innebandy         0302 Inenbandy/ Sverige         13.11 2012*
Malin Nilsson           Sunde Innebandyklubb    Lamadjuret/ Sweden              13.11 2012
Christoffer Jansson     Holmia SK               Tyresö Trollbäcken/ Sweden      15.11 2012
Fredrik Hjalmarsson     Haugerud IF             Barnarps IF/ Sweden             19.11 2012
Jonas Engström          Sveiva IB               Clemenäs IF/ Sweden             22.11 2012
Micke Mantalios         Bygdö Monolitten IL     Envikens IF/Sweden              23.11 2012
Dennis Larsson          Slevik IBK              Västerhaninge IBK               4.12 2012
Martin Gard             Holmia SK               Trosa Edanö/ Sweden             6.12 2012
Tobias Lindberg         IK Akerselva            Höllviken IBF /Sweden           11.12 2012
Alexander Alakoski      Nes Falcons             Ingå IF/ Finland                11.12 2012
Niklas Hallgren         Baerums Verk IF         Stenungsund IBK/ Sweden         14.12.2012*
Markus Nilsson          Öreåsen Innebandy       Craftstaden IBK/ Sweden         17.12 2012
Josefin Andren          Sagene IF               Åkersberga IBF/ Sweden          18.12 2012
Robin Jatko             Sarrpsborg IBK          Lillån IBK/ Sweden              19.12 2012
Nicklas Bergqvist       Grei/Mållös             Finspångs IBK / Sweden          28.12 2012
Luca Berroggi           Sola IBK                Ad Astra Sarnen/ Switzerland    28.12 2012
Michael Ottosson        Gjelleråsen IF          Nykvarns IF / Sweden            31.12.2012
David Schenker          Djerv Innebandy         SV Waldenburg-Eagles/Switzerl.  31.12.2012
Steffi Kaminski         Vågsbygd IBK            Unihockey I. Dresden/ Germany   31.12.2012
Christoffer Vadla       Sarpsborg IBK           Hagfors IBS/ Sweden             31.12.2012
Patrik Fransson         IK Akerselva            Granlo BK / Sweden              31.12.2012
Christopher Råsberg     Greåker IBK             Fyrislund BK / Sweden           31.12.2012
Kristoffer Bexell       Bygdö Monolitten IL     Myresjö Ekenäs IK 93            21.2. 2013*
Max Forslund            Brodd IBK               Kais Mora IF                    26.2. 2013*


* Spilleren har ikke hatt lisens eller spilt på minst to år.


For spørsmål om sidene ta kontakt med innebandy@nif.idrett.no