Home Norges Bandyforbund
Terminlister Resultater Landslag NM Informasjon Notiser Turneringer Adresser Regelverk Kurs Bilder Historie Statistikk Linker Diskusjonsforum World Floorball Championships 2000 Utviklingsavdelingen International Floorball Federation


Godkjente overganger 2011/2012
Spiller                   Fra klubb        Til klubb    Spilleklar
                                                        Dato:
Tommy A Monge             Løkka            Nedre Furuset   01052011
Daniel Ringh              Sagene           Løkka           06052011
Synneva O Dale            Gjøvik           Bygdø Monol     08052011
Hildegunn Holm            Gjøvik           Bygdø Monol     08052011
Martina Hall              Gjøvik           Bygdø Monol     08052011
Stig Ødegaard             Frøyland         Lura            16052011
Nina Halgrimsen           Nor              Bygdø Monol     29052011
Silje Enersen             Grei             Vålerenga       25062011
Tuva Mauseth              Grei             Vålerenga       18062011
Liv Langaker              Grei             Vålerenga       25062011
Karianne Skaug            Holmlia          Vålerenga       08072011
Henrik R Nilsen           St. Croix        Slevik          01072011
Ole-Jan Gjerstad          Larkollen        Øreåsen         12072011
Daniel Baronowsky         Fjerdingby       Øreåsen         12072011
Anette Kirkeby            Sveiva           Vålerenga       15072011
Jannicke Borstad          Grei             Vålerenga       12072011
Heidi F Homble            Tunet            Slevik          22072011     TB
Stig A Solheim            Frøyland         Lura            18072011
Line Viul                 Grei             Vålerenga       23072011
Tobias Nilsson            Nor              Bærums Verk     30072011
Thomas Lindgren           Nor              Bærums Verk     30072011
Manne Strandberg          Nor              Bærums Verk     30072011
Per Wångersjö             Sveiva           Bærums Verk     30072011
Christian R Egeriis       Sagene           Bærums Verk     30072011
Stine Eikum               Lillestrøm       Vålerenga       12082011
Cecilie Husebø-Isaksen    Haugerud         Vålerenga       26062011
Ann Chr Skjelvan          Grei             Vålerenga       09082011
Viktor Ljungman           Sagene           Løkka           12082011
Kristin Sköld             Grei             Vålerenga       14082011
Anne Wæhre                Akerselva        Koll            10082011
Christoffer M Olsen       Råde             Øreåsen         15082011
Christer Olsen            Råde             Øreåsen         15082011
Atle R Andersen           Råde             Øreåsen         15082011
Siv-Camilla Strøm         Grei             Vålerenga       16082011
Mads F Normann            Nor              Tunet           16082011
Alexander Johansen        St. Croix        Fredrikstad     21082011
Eric Larsen               Bækkelaget       Fjerdingby      19082011
Martin I Kvisvik          Sunde            Greåker         18082011
Katharina J Hauge         Grei             Vålerenga       20082011
Sindre S Pedersen         NHHI             Brumunddal      16082011
Lars T Dystvold           Halden           Brumunddal      21082011
Erlend Reisersen          Lyn              Akerselva       20082011
Marte u Kristoffersen     Nor              Akerselva       20082011
Kristine D Borgen         Nor              Akerselva       20082011
Silje Jørgensen           Nor              Akerselva       20082011
Johan Svärd               Sagene           Akerselva       20082011
Thomas Haaland            Bækkelaget       Tunet           20082011
Amir Chehrehnegar         Sveiva           Tunet           23082011
Madelen Thommesen         Slevik           Akerselva       23082011
Leif K Nordby             Fet              Vålerenga       22082011
Lilsa Koopmans            Haugerud         Tunet           22082011
Geir Bjerkland            Strømmen         Akerselva       20082011
Beate Olsen               Holmlia          Koll            26082011
Anette Fjeld              Akerselva        Koll            20082011
Nora Leivestad            Akerselva        Koll            20082011
Trine Sande               Akerselva        Koll            20082011
Stina L Monsen            Lye              Tunet           23082011
Gitte M L Marthinsen      Grei             Sveiva          25082011
Bjørn E Stene             Sunde            Greåker         26082011
Magnus Namork             NTNUI            Bækkelaget      26082011
Than T Minh               Gjelleråsen      Bækkelaget      26082011
Anne Wike                 Akerselva        Koll            21082011
David Svensson            Grei             Tunet           27082011
Cathrine Christensen      Sveiva           Haugerud        24082011
Line H Frøyen             Baune            BSI             26082011
Therese Valfridsson       Akerselva        Sveiva          23082011
Malin Lundgren            Akerselva        Sveiva          23082011
Ann Toogood               Akerselva        Koll            24082011
Nikolai Omdahl            Vågsbygd         Elverum         27082011
Ekta T Nordnes            Vågsbygd         Elverum         27082011
Espen Bjørk               Gjelleråsen      Søndre Nittedal 28082011
Pontus Ueland             Gjelleråsen      Søndre Nittedal 28082011
Andreas Eriksen-Vik       Gjelleråsen      Søndre Nittedal 28082011
Kenneth G Johansen        Gjelleråsen      Søndre Nittedal 28082011
Tommie Kortoe             Gjelleråsen      Søndre Nittedal 28082011
Sindre R Kristensen       Hammerfest/Forsø Sarpsborg       28082011
Espen Hauge               Hare             Løkka           25082011
Maja G Krystad            Freidig          Nidaros         25082011
Geir O Knutsen            Ballkl 9000      Bodø            26082011
Per Chr Brath             Gjelleråsen      Akerselva       28082011
Line Jarnæs               Nor              Akerselva       28082011
Elin H Korsgård           Nor              Akerselva       28082011
Jørgen Myrehagen          NTNUI            Vågsbygd        28082011
Pål S Alm-Paulsen         NTNUI            Vågsbygd        28082011
Espen Dahl                Nidaros          Øya             28082011
Simen Børresen            Gjelleråsen      Søndre Nittedal 28082011
Svein R Ødegård           Fredrikstad      Tønsberg        28082011
Frerik Værslev            Drøbak/Frogn     Akerselva       28082011
Ola Sætrang               Tunet            Fjerdingby      28082011
Kristine Pedersen         Drammen          Lier            27082011
Sina H Hassani            Holmlia          Vålerenga       29082011
Trine N Halvorsen         Drammen          Lier            27082011
Lars Gommerud             Gjelleråsen      Nor             29082011
Christian Steinhagen      Bækkelaget       Hauketo         29082011
Einar A Helgerud          Tigerstaden      Sagene          29082011
Oskar Rist-Christensen    OBV              Sagene          29082011
Tomas Jansson             OBV              Sagene          29082011
Robert Overen             Råde             Slevik          30082011
Lena Jokstad              Grei             Bygdøy Monolit  29082011
Martin Myhre              Lillehammer      Løkka           30082011
Glenn Tåjet               Sagene           Akerselva       02092011
Tobias Härnlund           Sveiva           Akerselva       31082011
Astrid Bjørnebekk         Akerselva        Koll            01092011
Lina Collberg             Akerselva        Koll            01092011
Kristine Berg             Akerselva        Koll            01092011
Aleksander Krzykawski     Fagerstrand      Sveiva          27082011
Magnus Andersson          Sagene           Fjerdingby      22082011
Øyvind Wilhelms           Drøbak Frogn     Lillestrøm      02092011
Christoffer Aalerud       Bodø             Sørfold         02092011
Linda W Sletten           Sveiva           Haugerud        02092011
Martin Slåen              Sarpsborg        Halden          02092011    TB
Runar Snellingen          Tunet            Fjerdingby      04092011
Oda M Moe                 Nor              Akerselva       31082011
Alexander H Dahl          Nidaros          NHHI            04092011
Ronny Myhrhaug            Strømmen         Sveiva          03092011
Anders B Olsen            St. Croix        Fredrikstad     04092011
Petter Gregersen          Larkollen        Ski             03092011
Thor-Andreas Tangen       NTNUI            Freidig         03092011
Per Kverneland            BSI              NHHI            03092011
Sigurd Lenes              Horten           Pors            03092011
Mona F Engebretsen        Nes              Kløfta          03092011
Trine Lind                Nes              Kløfta          03092011
May L Olsen               Nes              Kløfta          03092011
Elisabeth Larsen          Nes              Kløfta          03092011
Gry A Kristiansen         Nes              Kløfta          03092011
Simone L Brassien         Lillehammer      Akerselva       03092011
Henrik Stenrød            Sarpsborg        Haugerud        03092011
Kristian Stenrød          Sarpsborg        Haugerud        03092011
Mikael R Hansen           Sarpsborg        Haugerud        03092011
Fred A Olsen              Selbak           Fredrikstad     03092011
Raymond Solem             Selbak           Fredrikstad     03092011
Lars K Mathisen           Trosvik          Fredrikstad     03092011
Robin A Gærup             Løkka            Haugerud        03092011
Jørgen Bergby             Sarpsborg        Fredrisktad     03092011    TB
Åshild S Lockert          TSI              BK 9000         04092011
Lene A Åsli               TSI              BK 9000         04092011
Ingrid S Aunegård         TSI              BK 9000         04092011
Nina Laakkonen            TSI              BK 9000         04092011
Eirik Gulbrandsen         TSI              BK 9000         04092011
Hilje Stormo              TSI              BK 9000         04092011
Hanne L Olsen             TSI              BK 9000         04092011
Jeanette L Robertsen      Trondenes        BK 9000         04092011
Iselin Monsen             TSI              BK 9000         04092011
Guro B Haug               TSI              BK 9000         04092011
Renate Bakkehaug          TSI              BK 9000         04092011
Norun A Pedersen          TSI              BK 9000         04092011
Ann-Mari Elstad           TSI              BK 9000         04092011
Line Hamarsland           TSI              BK 9000         04092011
Johanne Kjervik           TSI              BK 9000         04092011
Isabell Fløystad          TSI              BK 9000         04092011
Julie C Olsen             TSI              BK 9000         04092011
Per H Johansson           Fredrisktad      Sarpsborg       04092011
Even T Skistad            Greåker          Sarpsborg       04092011
Kristoffer Virtanen       Greåker          Sarpsborg       04092011
Christian Monge           Løkka            Haugerud        04092011
Max Andersson             Tunet            Fjerdingby      04092011
Marie F Aarsnes           Hisøy            Nidaros         04092011
Bernt E Fridell           Studentspretten  Nidaros         04092011
Gøril Meland              Sveiva           Haugerud        04092011
Andreas Rønning           Ugla             Sunde           04092011
Torbjørn A Olsen          Nidaros          Sunde           04092011
Christian O Mossige       Greåker          Sarpsborg       04092011
Tommy Olsen               Gjelleråsen      Vålerenga       04092011
Thomas Sola               Greåker          Lye             04092011
Haakon Ødegaard           Frøyland         Lye             04092011
Nina Telle                Sveiva           Haugerud        04092011
Kristine Dalen            Sveiva           Haugerud        04092011
Nikolai A Evjen           Harstad          Fjellkameratene 04092011
Dani Birkeland            Bodø             Fjellkameratene 04092011
Christoffer Matre         BSI              Fjellkameratene 04092011
Brian L Østerbrøt         Baune            Fjellkameratene 04092011
Andreas Lindstrøm         Baune            Fjellkameratene 04092011
Bjørn H Røken             Djerv            Frøyland        04092011
Helene H Kristensen       Akerselva        Holmlia         03092011
Marie S Amundsen          Bakklandet       Holmlia         03092011   TB
Vegar Sivertsen           Hamarøy          Bodø            26082011
Trond Vervik              Fjerdingby       Sandnes         04092011
Eva Vold                  Sandnessjøen     Bodø            04092011
Anette Jakobsen           TSI              Bodø            29082011
Kim A Østby               Gjøvik           Brumunddal      02092011
Raymond P Lyseng          Gjøvik           Brumunddal      02092011
Christopher Jaksland      Nor              Fjerdingby      26082011
Andre Kopperud            Arendal          Just            04092011
Zulfaqar Ali              Hasle/Løren      Lillestrøm      04092011
Tor A Johansen            Trosvik          St. Croix       04092011
Kenneth A Gærup           Løkka            Haugerud        03092011
Christer Stokstad         Drøbak/Frogn     Greåker         02092011
Johannes Bech             Jar Bazar        Bygdø Monolitt  04092011
Abigael C R Toftner       Ski              Bygdø Monolitt  04092011
Maren M Stumlien          Ski              Bygdø Monolitt  04092011
Gisle J Kirkeeide         Førde            BSI             04092011
Göran Anlind              Olderdalen       TSI             04092011
Andreas Hansen            Olderdalen       TSI             04092011
Øystein Flølo             Sveiva           Lørenskog       04092011
Andre Skar                Fjerdingby       Gjerdrum        04092011
Jørgen Jonsson            Fjerdingby       Gjerdrum        04092011
Jon Ricklund              Fjerdingby       Gjerdrum        04092011
Jon K Nilsen              Fjerdingby       Gjerdrum        04092011
Espen Eriksson            Fjerdingby       Gjerdrum        04092011
Thomas Christiansen       Fjerdingby       Gjerdrum        04092011
Michael T Bui             Fjerdingby       Gjerdrum        04092011
Mats T Hallèn             Øya              Lindøya         04092011
Vermund Rye               Ugla             Brønnøy         04092011
Asle Undheim              Djerv            Frøyland        04092011
John-Andreas Lorentzen    TSI              Brønnøy         04092011
Henriette E Langli        Hisøy            OSI             04092011
Fredrik Aunegård          TSI              BK 9000         04092011
Ken A Rossi               SISO             Hamarøy         04092011
Christian Sivertsen       Hinna            Stavanger       04092011
Marcus E G Gillström      Hinna            Stavanger       04092011
Roy Fatland               Hinna            Stavanger       04092011
Eirik Frøysaker           NTNUI            Asker           04092011
Kim A Schei               Sveiva           Søndre Nittedal 04092011
Jon Lysgård               Haugerud         Lillestrøm      04092011
Josefine Arnestad         Nes              Lillestrøm      02092011
Ole H E Eibak             OSI              Ski             04092011
Jonas Castellanos         Sveiva           Lillehammer     04092011
Maria Arnestad            Nes              Lillestrøm      04092011
Olav D Snørteland         Sunde            Bakklandet      04092011
Anna K H Larsen           Ski              Arendal         06092011
Karoline Wormstrand       NTNUI            Haugerud        09092011
Carl-Otto Evensen         Tunet            Sveiva          11092011
Knut K Saxebøl            Drøbak Frogn     Sveiva          11092011
Markus Björk              Ribbungene       Void            09092011
Ann-Christin Kløften      Grei             Haugerud        05092011
Mathias Schölin           Råde             Øreåsen         09092011
Hanne Randby              Øreåsen          Råde            11092011
Maria S Andersen          Øreåsen          Råde            11092011
Andreas Nerstad           Sagene           Bygdø Monolitt  09092011
Aleksander A Arnesen      Grei             Høybr/Stovner   09092011
Fredrik Taraldsvik        Råde             Fredrikstad     13092011
Lars-Robert Rønaasen      Bækkelaget       Vålerenga       13092011
Torbjørn Sortland         Nidaros          Sola            13092011
Eirik N Isaksen           Alta             Sagene          13092011
Johan Lenemark            BSI              Lye             16092011
Kim Syversen              Selbak           Fredrikstad     16092011
Erik H Sødal              Toppen           NTNUI           16092011
Kåre Birkemo              Pors             Sola            13092011
Kristian Lund             NTNUI            Bækkelaget      12092011
Anders Strømsborg         Grei             Sveiva          12092011
Simon Utstøl-Klein        Bakklandet       Korsvoll        04092011
Owe Chr Ishoel            Oppdal           Bakklandet      13092011
Andreas Lindberg          Tunet            Haugerud        17092011
Benjamin Riise            Hvaler           Sarpsborg       17092011
Eirik L Fjærbu            Vågsbygd         NTNUI           15092011
Daniel Johannessen        Hvaler           Halden          04092011
Ronny Enger               Sola             Ajer            16092011
Gudmund Nordstrøm         Gjøvik           Ajer            16092011
Håkon Ø Dissen            Bygdø Monolit    Øya             17092011
Jens-Andreas G Riise      Hvaler           St. Croix       12092011
Thomas Løken              Toppen           Arendal         15092011
Aleksander Enholm         Hvaler           St. Croix       12092011
Mattias Eliasson          Bækkelaget       Solli Plass     12092011
Lars Dybvik               Bygdø Monolit    Bakklandet      15092011
Lars Nedberg              Bygdø Monolit    Bakklandet      18092011
Jerry Hjortmyr            Tigerstaden      Sagene          17092011
Tu Tran Minh              Holmlia          Bækkelaget      18092011
Katrine H Graaner         NTNUI            NHHI            18092011
Ida N Hjelseth            Nidaros          NHHI            18092011
Erik A Karlsson           Bygdø Monolit    Bakklandet      18092011
Joakim H Leren            Fet              NHHI            16092011
Thomas A Krogsmyr         STIL-UIS         NHHI            16092011
Sindre Skjævesland        Bakklandet       NHHI            16092011
Martin Rydland            Ugla             Øya             16092011
Malin Hansen              Gjelleråsen      Akerselva       17092011
Johnny Wallenius          Nor              Bærums Verk     16092011
Leif Bruer                Korsvoll         Strømmen        19092011
Kaja N Johannessen        Akerselva        Koll            16092011
Erlend S Wiggen           Ajer             Øya             16092011
Stian Lauritzen           Grei             Gjelleråsen     16092011
Cecilie C Nilsen          Akerselva        Koll            16092011
Helge Berntsen            Akerselva        Strømmen        16092011
Marte Bergskaug           Nes              Lindøya         16092011
Øystein Sagen             NTNUI            Bærums Verk     16092011
Andreas Skaug             Sveiva           Strømmen        20092011
Jostein J Lehto           Alta             Lura            17092011
Hege Johansen             Sveiva           Grei            20092011
Ståle A Jonassen          Grei             Lillestrøm      23092011
Sigrunn Berntsen          Akerselva        Freidig         24092011
Steffen Ellingsen         Nidaros          Sagene          20092011
Christian Midttun         Toppen           Akerselva       20092011
Lars B Brevig             Askim            BSI             20092011
Ida M Solbrekke           Baune            BSI             24092011
Jens A Jørgensen          Slevik           Holmlia         23092011
Eirik Smith               Sarpsborg        Slevik          23092011
Eirik Skovdahl            Sarpsborg        Slevik          23092011
Klas Lindgren             Baune            BSI             23092011
Marielle K Haarvik        NTNUI            BSI             24092011
Ole M Knutsen             Fjerdingby       Strømmen        24092011
Eirik Opheim              Fjerdingby       Strømmen        24092011
Christian A Enge          Bærums Verk      Sandvika        21092011
Jan M Olsen               Oppdal           Bakklandet      21092011
Phillip Dahl              Øreåsen          Råde            24092011
Erik Rudsli               Gjelleråsen      Akerselva       24092011
Marte S Amundsen          Tunet            BSI             25092011
Thomas Hartviksen         Tunet            Holmlia         25092011
Mathias Apeland           Sagene           BSI             24092011
Cecilie Granholt          Slevik           OSI             25092011
Jerry Johansson           Grei             Bærums Verk     26092011
Sindre Bendixen           Bakklandet       Asker           26092011
Erik Malm                 Bærums Verk      Korsvoll        25092011
Terje A Gudbrandsen       Sveiva           Lørenskog       24092011
Andreas Lund              Bækkelaget       NTNUI           24092011
Nina Furulund             Akerselva        Koll            24092011
Henriette Langhaug        Sveiva           Gjelleråsen     24092011
Andreas Marthinsen        Holmlia          OSI             23092011
Aksel D Eriksen           Gjelleråsen      Sagene          24092011
Jonas Vesterhus           Vågsbygd         NTNUI           27092011
Rune Jensen               Lindøya          Haugerud        27092011
Stig F Alstad             Ugla             Bakklandet      27092011
Thomas Engell             Lillehammer      NTNUI           27092011
Lena R Lindanger          Sola             Sunde           27092011
Kennet Skogen             Lura             Brodd           26092011
Katrine Prestvold         Djerv            Sandnes         27092011
Ray A Pedersen            Alta             Havøysund       24092011
John A Linnerud           Alta             Havøysund       24092011
Anders Urdal              Lye              Frøyland        25092011
Anders Eid                Djerv            Drammen         30092011
Ellen Tømte               TSI              BK 9000         30092011
Daniel Simonsen           Olderdalen       Senja           01102011
Pablo Vargas              TSI              Senja           01102011
Anders Bjørklund          Lyn              Sagene          30092011
Haakon Øverbye            Sveiva           Vestre Aker     01102011
Petter Hersleth           Kubakken         Ugla            01102011
Cathrine Vestheim         Sveiva           Haugerud        01102011
Christian Andreassen      Bodø             Harstad         30092011
Øyvind Askeland           Sola             Djerv           28092011
Lasse Bjørn               Olderdalen       Senja           01102011    TB
Lars Rune Aasberg         Borgen           Drammen         01102011
Tobias Degerdal           Fjerdingby       Strømmen        02102011
Tom Erik Kolek            Nor92            Drammen         02102011
Asgeir Berland            Ålgård           NTNUI           02102011
Håvard Antonsen           BK 9000          Hamarøy         29092011
Anniken K Normann         Harstad          Bjarkøy         02102011
Roy Grimsen               Grei/Målløs      Akerselva       05092011
Sina Sørum                Hamar Embla      Brumunddal      28092011
Dag Ove Steen             Baune            BSI             03102011
Tom Eirik L Jakobsen      BK 9000          Hammerfest      01102011
Asaf Kazmi                Sagene           Krona           03102011
H Terje Gutå              Løkka            Krona           03102011
Maren S Jensen            Bakklandet       TSI             03102011
Thomas A Johnsen          Råde             Slevik          03102011
Fredrik S Patricksson     Bækkelaget       Bygdø Monolit   07102011
Tor Inge Ytterhaug        Elverum          NTNUI           04102011
Merethe Borchgrevink      Grei/Målløs      Romsås          05102011
Hans J Engh               Brumunddal       Elverum         08102011
Sjur Førli                Frøyland         Ålgård          08102011
Henrik Gunnarstorp        Sarpsborg        Greåker         07102011
Antonio P Gysell          Råde             Halden          07102011
Stian Johansen            Baune            Hammerfest      05102011
Tim A Larssen             HIS              Arendal         07102011
Benjamin Norenberg        Fredrikstad      Slevik          07102011
Nonas Norheim             Baune            Fjell-Kamerat   05102011
Vilde S Røstad            Freidig          TSI             07102011
Morten Ulekleiv           Sagene           Halden          07102011
Preben K Gabrielsen       Bjørndal         NTNUI           09102011
Marius Norum              Slevik           Råde            06102011
Håvard N Olsen            Alta             Elverum         09102011
Espen Due-Andresen        Akerselva        Krona           09102011    TB
Egil Thomas Bekkevold     Sør-97           Toppen          07102011
Maren V Edvardsen         Akerselva        Koll            07102011
Marte V Edvardsen         Akerselva        Koll            07102011
Trine Ekrem               Akerselva        Koll            07102011
Tobias H Heflo            Sandefjord       Bærums Verk     10102011
Linda Manley              Akerselva        Koll            07102011
Robin Stegeby             Akerselva        Alta            07102011    TB
Svein Rune Ødegård        Tønsberg         Horten          10102011
Thomas Andre Larsen       Grei/Målløs      Korsvoll        10102011    TB
Baard H Solbekk-Sørensen  Sagene           Soon            10102011
Kristin Aaserudseter      Akerselva        Koll            10102011
Tommy Birkeland           Baune            Fjell-Kam       30092011
Jørgen A Sundt            Bakklandet       BSI             10102011
Pertti Nevasalmi          Harstad          Drammen         10102011    TB
Eirik Amundsen            Nes              Elverum         10102011
Kristin Grønstad          Hamar Embla      Elverum         11102011
Petter Fallet             Akerselva        Nes             14102011
Malin Jakobsen            Halden           Borgen          14102011
Johan Rienas              Torridal         Vigør           11102011
Stefan Lundgren           Torridal         Vigør           11102011
Georg Engstrand           KSI              Vigør           11102011
Håvard Karlsen            KSI              Vigør           11102011
Ivar Ulvøy                KSI              Vigør           11102011
Rune A Skog               Bodø             Vågsbygd        15102011     TB
Halvor Hardang            Bygdøy Monol     Sagene          12102011
Ola B Lund                Askim            OSI             14102011
Gro E Strøm               BSI              Haukeland       12102011
Øistein Aamot             GSI              Arendal         12102011
Ole K Magnussen           Slevik           Råde            12102011
Kristian Nygård           Vågsbygd         Sandnes         12102011
Andreas Persson           Nannestad        Høybr/Stovn     12102011
Oliver M Wahlquist        Trygg/Lade       Bakklandet      16102011
Elianne Aamodt            Vågsbygd         Just            15102011
Per H Svendsen            Akerselva        Strømmen        14102011
Merete Kvamme             Sveiva           Sagene          15102011
Agnar Råmundsen           Torridal         Vigør           13102011
Kristian Salø             Torridal         Vigør           13102011
Tomas Grønås              Torridal         Vigør           13102011
Hege Løtvedt              Gjelleråsen      Holmlia         15102011
Erlend Marø               Sandnessjøen     Alta            14102011
Elisabeth Johansen        TSI              BK 9000         14102011
Erlend Hopland            BSI              STIL            16102011
Torbjørn Seth             Øyane            Sandnessjøen    17102011
Kristian Antonsen         Bakklandet       Øya             18102011
Geir R Amaliksen          Lye              Djerv           18102011
Andreas Norheim           Råde             Borgen          16102011
Rakel K Johansen          Havøysund        HF              18102011
Nora O Johansen           Havøysund        HF              18102011
Ola L Samdal              Øya              Strinden        18102011
Gisle Tofsland            Sola             Frøyland        18102011
Linus Valtersson          OSI              Alta            21102011
Marit Nymoen              BSI              Djerv           18102011
Mai T Austreim            Høyang           Djerv           18102011
Lars E Brekke             Halden           Bodø            18102011
Even A Karlsen            Bærums Verk      Nes             18102011
Pål H Mathisen            Øya              Strinden        22102011
Brage G Staven            Øya              Strinden        22102011
Anders Lysholm            Øya              Strinden        22102011
Jon Amundsen              Fjell-kameratene Syril           21102011
Emil Svea                 Ugla             BK 9000         21102011
Vegard Bakke              Raufoss          Gjøvik          21102011
Dag L Nielsen             Bygdø Monolit    Bækkelaget      25102011
Sarah Brustad             Bodø             Bakklandet      24102011
Sebaztian Kibu            Hvaler           Tønsberg        23102011
Christian O Mossige       Sarpsborg        Greåker         18102011
Kan M Ingebrigtsli        Bækkelaget       Vålerenga       22102011     TB
Elin Olsen                Råde             Lillehammer     21102011
John A Johnsen            Bakklandet       Sunde           22102011
Bjørnar Eike              Bakklandet       Sunde           22102011
Anders Lossius            Raufoss          Gjøvik          21102011
Stian Solberg             Raufoss          Gjøvik          21102011
Øystein S Rosvold         Trygg/Lade       Øya             22102011
Peder M Falck             Trygg/Lade       Øya             22102011
Karl Omre                 Fredig           Strinden        23102011
Jørn Gilberg              Strømmen         Ull/Kisa        21102011
Elisabeth Lindhaugen      Halden           Arendal         25102011
Ørjan Søreng              Askim            Fjerdingby      23102011
Morten V Gudbrandsen      Østensjø         Høybr/Stovner   10102011
Knut-Henrik Eia           Baune            Fjell-kamerat   25102011
Svenn-Ludvig Kirkeby      Baune            Fjell-Kamerat   25102011
Pertti Nevasalmi          Drammen          Harstad         24102011     TBR
Vigdis I Fagerholm        Holmlia          Koll            26102011
Vemund M Kronberg         Strømmen         Gjerdrum        29102011
Carina Ulsund             Bodø             Bakklandet      29102011
Kristoffer Solberg        Stabekk          Solli           30102011
Frank S Pete              Tordenskiold     Tønsberg        30102011
Jenny R Gulliksen         Sveiva           Grei            30102011
Kenneth Bøhren            Lørenskog        Lillestrøm      28102011
Kim A Engseth             Alta             Sagene          30102011
Joacim Gehrken            Grei             Gjelleråsen     28102011
Andre E Garcia            Grei             Gjelleråsen     28102011
Anders Sharma             OBV              Høybr./Stovner  28102011
Jørgen Andersen           Brodd            Øyane           29102011
Bendik Lier               Fredrikstad      Slevik          29102011
Stephanie Lundström       Akerselva        OSI             31102011
Håvard Dahl-Olsen         Sauda            STIL-UIS        01112011
Robert Erichsen           Holmlia          Løkka           01112011
Isak Hannisdal            Øya              Bakklandet      01112011
Linda Pedersen            Trondenes        Bodø            01112011
Fredrik S Fredriksen      Harstad          Mosjøen         02112011
Jan T Johansen            Borgen           Varteig         03112011
Nils O Mannes             Torvastad        Kolnes          06112011
Katrina-Marie N Skjelvik  Sagene           Sveiva          05112011
Anders Fischer            Lindøya          Haugerud        07112011
Johanne R Hanasand        Hommersåk        Øyane           08112011
Hans Åberg                Asker            Vigør           07112011
Hermann K Sæther          STiL-Ois         NTNUI           08112011
Svein A Birkeland         Vågsbygd         Vigør           11112011
Fredrik W Andersen        Skiold           Konnerud        09112011
Christian Brandshaug      Moss             Sola            09112011
Erik Gerhardsen           Trygg/Lade       Øya             09112011
Jone Ø Egeland            Sandnes          Hinna           11112011
Baste S Rimestad          Torridal         Lia             10112011
Simon Næss                Fredrikstad      Drøbak/Frogn    12112011
Jonas D Sørensen          Bodø             Narvik          12112011
Jonathan Hermansen        Slevik           Råde            13112011
Juhan D Gaup              Olderdalen       Kautokeino      10112011
Ole J Jansen              Olderdalen       Kautokeino      10112011
Julian Aquemang           Nor              Grei            14112011
Erlend Johnsen            Senja            Nordkapp        14112011
Ole-Håkon T Drabløs       Gjelleråsen      S Nittedal      11112011
Marius Kvernhaugen        Gjelleråsen      S Nittedal      11112011
Kristoffer Seiersten      Gjelleråsen      S Nittedal      11112011
Jonas Sandtveit           Gjelleråsen      S Nittedal      11112011
Eirik Riiser              Gjelleråsen      S Nittedal      11112011
Stian Bottolfs            Gjelleråsen      S Nittedal      11112011
Aron Aberra               Gjelleråsen      S Nittedal      11112011
Tore B Handeland          Gjelleråsen      S Nittedal      11112011
Martine F Walmestad       Sveiva           Lørenskog       14112011
Gustav A R Kielleand      Løkka            Dverg           19112011
Johan Wilhelmsen          Alta             Havøysund       19112011
Henrik Røer               Bygdø Monolitt   Bakklandet      17112011
Espen Hornslien           Sveiva           Søndre Nittedal 18112011
Eric Larsen               Fjerdingby       Bækkelaget      21112011
Vegard Nilsen             Fredrikstad      Selbak          15112011
Marthe B Borgen           Sagene           Akerselva       20112011
Hilde Wilmann             Sandnessjøen     Sola            22112011
Ole P B Andersen          Grei             Lørenskog       21112011
Chuong V Nguyen           Bygdø Monolitt   Øreåsen         19112011
Maren S Jensen            TSI              BK 9000         25112011
Vilde S Røstad            TSI              BK 9000         25112011
Marie F Knutsen           Akerselva        Koll            22112011
Steinar søiland           Vardeneset       Brodd           24112011
Trond Snesrud             Tunet            Holmlia         26112011    TB
Truls Fjeldvang           Bækkelaget       Strømmen        29112011
Kevin X Lu                Sveiva           Hasle/Løren     03122011
Haakon S Ingjer           Sveiva           Hasle/Løren     03122011
Hampus Hartwig            Void             Lillestrøm      29112011
Jørgen Meidell            St. Croix        Greåker         02122011
Jørgen Jonsson            Gjerdrum         Fjerdingby      02122011
San-Paul Nguyen           Sveiva           Strømmen        03122011
Lisbet Fredriksen         Nidaros          Koll            30112011
Hans-Leonard Kjenes       Grei             Lørenskog       30112011
Cathrine Løland           Sola             Lye             03122011
Marie S Amundsen          Holmlia          Bakklandet      03122011    TBR
Øystein Hansen            Akerselva        Vestre Aker     05122011
Morten Struksnes          Gjøvik           Kubakken        07122011
Torbjørn S Hermansen      Ugla             Brønnøy         07122011
Ole E Øygarden            Løkka            Dverg           07122011    TB
Elisabeth Lunde           Arendal          Just            09122011
Markus Bredal             Sola             Hommersåk       09122011
Petter Gregersen          Ski              Larkollen       11122011
Silje Bjørnstad           Grei             Sveiva          12122011
Marthe L Kristiansen      Øreåsen          Råde            10122011
Simen J Halvorsen         Sveiva           Grei            12122011
Tomas Heggelund           Sveiva           Akerselva       16122011
Stian Larsen              Greåker          Sagene          15122011
Kaja Bråten               Nes              Gjelleråsen     18122011
Hilde Bonden              Tromsø           Bygdø Monoli    15122011
Franz Møller              STIL-US          Hammerf/Forsøl  18122011
Nicolas M Øverås          Grei             Sveiva          10122011
Chris N Braseth           Greåker          Fredrikstad     21122011
Lars R Aasberg            Drammen          Råde            23122011
Tore Hofsrud              Nes              Gjelleråsen     26122011
Stefan Løkse              Sveiva           Vestre Aker     28122011
Thomas A Larsen           Korsvoll         Grei            01012012
Jørgen D Mikkelsen        Frøyland         Lye             31122011
Andreas Mikalsen          Sola             Lye             07012012    TB
Elianne K Aamodt          Just             Vågsbygd        07012012
Dag Lindskog              Nannestad        Bakklandet      08012012
Stine A Kristensen        Sola             OSI             08012012
Renate Blåtun             Tromsø           OSI             09012012
Kåre Birkemo              Sola             Lye             13012012
Sindre R Kristensen       Sarpsborg        Hammerf/forsøl  13012012
Brede L Lillehammer       Sauda            STIL-UIS        14012012
Alexander Neumann         Sandvika         Lillestrøm      14012012
Pernille Solvang          Moss             OSI             12012012
Sigrid Karlstrøm          Elverum          OSI             09012012
Petter Halvorsen          Haugerud         Sagene          16012012    TB
Marcus T Grundy           Nes              Nannestad       16012012
Rune Hallan               Ugla             Nyborg          13012012
Glenn Hauger              Grei             Sveiva          16012012
Adam Svärd                Frogner          Bærums Verk     17012012
Tim H Olstad              Studentspretten  Drammen         17012012
Christian Andersson       Fjellkameratene  Lura            16012012
Erik Rudsli               Akerselva        Bækkelaget      20012012
Olav D Snørteland         Bakklandet       Sunde           19012012
Aleksander H Laache       Bygdø Monolit    Korsvoll        19012012
Joakim Söderhäll          Baune            BSI             19012012
Paul A Hermansen          Grei             Gjelleråsen     19012012
Thomas Pettersen          Holmlia          Gjelleråsen     19012012    TB
Jonas F Blom              Lyn              Sagene          19012012
Christoffer Holm-Austad   Bækkelaget       Vålerenga       19012012
Trond I Greiner           Ørnulf           Torvastad       17012012
Frank F Alstad            Nidelv           Bakklandet      14012012
Daniel Winberg            Bærums Verk      Sveiva          17012012
Thomas Pettersen          Gjelleråsen      Holmlia         11032012    TBR
Petter Halvorsen          Sagene           Haugerud        16032012    TBR

Totalt: 566 behandlede overganger inkludert utlån.


Internasjonale overganger til Norge:
Matias Arnesson         Lökka IBK        Högby IF/Swe den                       18.04.2011*
Fredrik Hof Eriksen     Tunet IBK        UHC Waldkirch-St.Gallen/Switzerland      1.7.2011
Jennie Evaldsson        Slevik IBK       Örebro SK Innebandy/Sweden               1.7.2011
Mats Gunnar Gjermundsen Sarpsborg IBK    Hagfors IBS/Sweden                       7.7.2011
Viktor Ekestubbe        NOR 92 IBK       Hogälids IF/Sweden                       3.8.2011
Magdalena Mäki          Sveiva IBK       Holmsund City/Sweden                     5.8.2011
Hilma Tofte             Sveiva IBK       Huddinge IK/Sweden                       5.8.2011
Christoffer Nilsson     Slevik IBK       Arvika IBF/Sweden                       11.8.2011
Håkan Wingskog          Slevik IBK       Arvika IBF/Sweden                       11.8.2011
Tommy Midtsveen         Gjelleråsen IS   FC Helsingborg/Sweden                   22.8.2011
Mattias Mattsson        Gjelleråsen IS   Rodovre FC/Denmark                      23.8.2011
Tore Kvaslerod          Bakkelagets SK   Hafnia FBK/Denmark                      23.8.2011
Anton Eliasson          Tunet IBK        K4IF/Sweden                             25.8.2011
Niklas Danebäck         NOR 92 IBK       Jemtland Innebandy/Sweden               27.8.2011
Benedicte Parelius      SK Freidig       Copenhagen SBF/Denmark                  30.8.2011
Steffen Lovlund         NOR 92 IBK       Esbergs Sharks/Denmark                  30.8.2011
Tobias Lindstedt        Vålerenga        IBK Luleå/Sweden                         2.9.2011
Jesse Perttunen         Vålerenga        IBK Luleå/Sweden                         2.9.2011
Fredrik Bergström       Sveiva IBK       Bern Capital/Switzerland                 2.9.2011
Rebecka Tjulander       Holmlia SK       Åmotfors IF/Sweden                       2.9.2011
Fredrik Backström       Sarpsborg IBK    Lillån IBK/Sweden                        5.9.2011
Daniel Eriksson         Sarpsborg IBK    Lillån IBK/Sweden                        5.9.2011
Andreas Nilsen          Slevik IBK       Högfors IBS/Sweden                       6.9.2011
Andreas Nilsson         IK Akerselva     FBC Nordic/Sweden                        7.9.2011
Madeleine Ellilä        Grei/Mallös      SC Classic/Finland                       9.9.2011
Daniel Lundahl          Fjerdingby IBK   Barnarps IF/Sweden                      13.9.2011
Kalle Zetterström       Greåker IBK      IBF Borlänge/Sweden                     14.9.2011
Ola Karlsson            Greåker IBK      Slätafly IKB/Sweden                     14.9.2011
Daniel Lundahl          Fjeringeby IBK   Barnarps IF/Sweden                      14.9.2011
Sam Jonsson             Grei/Mällös      Linköping IBK/Sweden                    14.9.2011
Fredrik Sandquist       Grei/Mällös      Ik Sirius IBK                           14.9.2011
Anna Syse               Grei/Mällös      Storvreta IBK/Sweden                    15.9.2011
Björn Grönblad          IK Akerselva     Granlo BK Sundsvall/Sweden              16.9.2011
Anders Engström         Sunde IBK        IBK Umeå Norr/Sweden                    16.9.2011
Mari Grönlund           Grei/Mällös      Odense FBC/Denmark                      16.9.2011 *
Adam Andersson          Lilleström IBK   Skövde IBF/Sweden                       16.9.2011
Sebastian Strand        Bäkkelagets SK   IBF Borlänge/Sweden                     19.9.2011
Niklas Karvonen         Alta IBK         Holmsund City IBC/Sweden                19.9.2011
Anton Åkerström         Alta IBK         Holmsund City IBC/Sweden                19.9.2011
Anders Engström         Sunde IBK        IBK Umeå Norr                           20.9.2011
Marcus Simonsson        Halden IBK       Överby IF/Sweden                        21.9.2011
Emelie Jakobsson        Fredrikstad IBK  IBF Backadalen/Sweden                   22.9.2011
David Rovaris           Vålerenga        Rönnby SK/Sweden                        22.9.2011
Robin Stenberg          Vålerenga IB     Clemesnäs IF/Sweden                     22.9.2011
Kim Lönn Holmlia        SK Innebandy     Eslöv IBF/Sweden                        22.9.2011
Rasmus Pettersson       Vålerenga IB     Hullsberg/Björkås IBF/Sweden            22.9.2011
Sara Gustavsson         Lilleström IBK   Klintehamns IK Innebandy/Sweden         23.9.2011
Henrik Bergendorff      LYE IL           Örlogsstadens IBK Karlskrona/Sweden     23.9.2011
Pelle Olsson            LYE IL           Örlogsstadens IBK Karlskrona/Sweden     23.9.2011
Jãnis Parms             Baune Vikings    SK Cesis CB/Latvia                      23.9.2011
Sonny Pettersson        Sveiva IB        Ålvdalen IBK/Sweden                     23.9.2011
Hannakarin Björklund    Sagene IF        Strömsbro IF/Sweden                     23.9.2011
Jakob Sandelin          Sagene IF        IFF Lidköping/Sweden                    23.9.2011
Hanna Olsson            Sagene IF        Borgholms IBK/Sweden                    23.9.2011
Maria Berkland          Sagene IF        Borgholms IBK/Sweden                    23.9.2011
Alexander Pettersson    Sagene IF        Skellefteå IBS                          26.9.2011
Veronica Hakkarainen    Asker IBK        IBF Lesjöfors/Sweden                    27.9.2011
Johan Mamlborg          Hammerfest       Munka Ljungby IBK/Sweden                27.9.2011
Johannes Eriksson       Ballklubben 9000 Frosta IBF/Sweden                       27.9.2011
Filip Rutqvist          Bakklandet IBK   Hörnefors IF/Sweden                     4.10.2011
Mattias Zetterberg      Lilleström IBK   Amotfors IF/Sweden                      6.10.2011
Natanael Larsson        Ballklubben 9000 Fultsfreds IBK/Sweden                   7.10.2011
Tine Erksson            Grei/Mållös      Hudig/Björkberg IBK/Sweden              7.10.2011
Gustav Sjögren          Djerv            SK Funbo/Sweden                         7.10.2011
Niklas Hovivuori        Grei/Mållös      FBT Karhut United/Finland              10.10.2011
Joakim Eklund           Greåker IBK      Värmdö/Sweden                          11.10.2011
Carl Parsson            Sandefjord       Hallsbergs IBF                         11.10.2011*
Gonzala Arringada       Sagene IF        Sjöstad IF/Sweden                      11.10.2011
Julia Jax               Lilleström IBK   IBF Rättvik/Sweden                     13.10.2011
Emelie de Salareff      Grei/Mållös      Mullsjö Allmänna IBS/Sweden            13.10.2011
Linda Adolphson         Sveiva           Råsunda IS/Sweden                      13.10.2011
Peter Ståhl             Nidaros IBK      Clemensnäs IF/Sweden                   18.10.2011
Sara Björk              Tromso IBK       Jemtlamd Innebandy/Sweden              18.10.2011*
Jakob Aronson           Grei/Mållös      KAIS Mora IBF                          20.10.2011
Tobias Ernlund          Grei/Mållös      KAIS Mora IBF                          20.10.2011
Jerker Dal              Grei/Mållös      KAIS Mora IBF                          20.10.2011
Mathias Bergvall        Holmlia SK       Moheda IBK/Sweden                      20.10.2011
Sebastian Mathisson     Refstad IBK      Väckelångs IK/Sweden                   26.10.2011
Peter Holback           Barums verk IK   Stym/Sweden                            27.10.2011
Robin Söderström        Gjelleråsen IF   Nykvarns IF/Sweden                     28.10.2011
Christian Öst           Mosjoen IBK      Marstrands IBK/Sweden                   1.11.2011*
Sara Pålsson            Sagene IF        Borgholms IBK/Sweden                    8.11.2011
Josef Vedej             Lokka Innebandy  Vasara o.s/Czech Republic               8.11.2011
Linn Risberg            IK Akerselva     IBC Hernösand/Sweden                    9.11.2011
Pawel Sunesson          Vålerenga        Onyx IBS/Sweden                        14.11.2011
Frdrik Andersson        Sagene IF        Skoghalls IBK/Sweden                   28.11.2011*
Johan Svensson          Sagene IF        Vara IBK/Sweden                         6.12.2011*
Anton Kling             Sandefjord IBK   CL981C/Sweden                          12.12.2011*
Miia Määttä             Sagene IF        Urheiluseura M-Team/Finland            20.12.2011
Jonathan Sundberg       Greåker IBK      IBF Borlänge/Sweden                    30.12.2011
Petter Kandre           Vålerenga        Innebandy BK Sundsval/Sweden           30.12.2011
William Linderfalk      Grei/Mällös      Linköping IBK Ungdom/Sweden            31.12.2011
Joakim Westling         Grei/Mällös      Linköping IBK Ungdom/Sweden            31.12.2011
Oskar Sköldberg         Sarpsborg IBK    Torshälla IBK/Sweden                   31.12.2011
Sofia Sundqvist         Grei/Mällös      IKSU Ungdom/Sweden                     31.12.2011
Kajsa Jadelind          Sagene IF        Teleborg IBF/Sweden                    31.12.2011

* Spilleren har ikke hatt lisens eller spilt på minst to år.


For spørsmål om sidene ta kontakt med innebandy@nif.idrett.no