Home Norges Bandyforbund
Terminlister Resultater Landslag NM Informasjon Notiser Turneringer Adresser Regelverk Kurs Bilder Historie Statistikk Linker Diskusjonsforum World Floorball Championships 2000 Utviklingsavdelingen International Floorball Federation


Godkjente overganger 2010/2011
Spiller                 Fra klubb       Til klubb       Spilleklar
                                                        Dato:
Trond Gotland           Vålerenga       Ski             01052010
Ragnhild Mauritzen      Holmlia         Lillestrøm      01052010
Kari Hånsnar            Tunet           Bygdøy/Mono     12052010
Fredrik Mathisen        Østkantkam      Lindøya         01052010
Blerim Zogaj            Østkantkam      Lindøya         01052010
Aleksander Solheim      Østkantkam      Lindøya         01052010
Magnus H Jensen         Østkantkam      Lindøya         01052010
Knut-Erik B Clausen     Østkantkam      Lindøya         01052010
Svein A Lapstuen        Østkantkam      Lindøya         01052010
Alf Chr Hennum          Østkantkam      Lindøya         01052010
Atle Granly             Østkantkam      Lindøya         01052010
Lars Drewsen            Østkantkam      Lindøya         01052010
Jon Sølvberg            Østkantkam      Lindøya         01052010
Tore N Hansen           Østkantkam      Lindøya         01052010
Thomas Johansen         Østkantkam      Lindøya         01052010
Kim A Foss              Østkantkam      Lindøya         01052010
Cato Skaugrud           Østkantkam      Lindøya         01052010
Roar R Garder           Østkantkam      Lindøya         01052010
Martin Svarva           NTNUI           Freidig         21052010
Stian Halvorsen         Vålerenga       Øreåsen         02062010 
Sigurd Gulliksrud       NTNUI           Freidig         04062010
Preben Viker            NTNUI           Freidig         04062010
Carl-Otto Evensen       Fagerstrand     Tunet           06062010
Julianne T Bakka        Nor             Sveiva          07062010
Espen Storli            NTNUI           Freidig         12062010
Fredric Holmgren        Råde            Fredrikstad     01062010
Reid Chr Johannessen    Torridal        Sunde           28062010
Ole M Jansson           Ski             Tunet           22062010
Martin Langrind         Strømmen        Gjelleråsen     26062010
Espen Langrind          Strømmen        Gjelleråsen     26062010
Ole Brien               Tønsberg        Horten          25062010
Runar Snellingen        Sagene          Tunet           02072010
Ola Sætrang             Sagene          Tunet           02072010
Andreas Aasheim         Baune           Bækkelaget      02072010
Stian A Thorsen         Baune           Bækkelaget      02072010
Linus Svensson          Sveiva          Tunet           16072010
Eiliv Brenner           NTNUI           Freidig         04072010
Ola Stai                NTNUI           Freidig         04072010
Rune Haagensen          Moss            Øreåsen         03072010
Christoffer Kolshus     Moss            Øreåsen         03072010
Kai-Petter Ulbo         B16             Høybråten/Stov  10082010
Morten Nordseth         B16             Høybråten/Stov  10082010
Marie S Amundsen        Nidaros         Bakklandet      10082010
Ola Thorvaldsen         Ugla            Bakklandet      10082010
Olav D Snørteland       Bærums Verk     Bakklandet      10082010
Thomas Rustestuen       Målløs          Sagene          10082010
Ingeborg Skjelvik       Målløs          Sagene          10082010
Katrina-Marie Skjelvik  Målløs          Sagene          10082010
Knut A Skjelvik         Målløs          Sagene          10082010
Lisa-Mari S Henriksen   Alta            Nidaros         15082010
Narve Aske              Brodd           Nidaros         15082010
Marius Malvik           Bakklandet      Nidaros         15082010
Pål H Kinder            Lyn             Parkveien       08082010
Erik Arnquist           Holmlia         Vålerenga       08082010
Espen Kongssund         NTNUI           Freidig         19082010
Christopher Hemstad     Nidaros         Fredrikstad     21082010
Vegard Larsen           Nidaros         Fredrikstad     21082010
Magnus Maller           Elverum         Brumunddal      20082010
Tobias Wendelstig       Tunet           Fjerdingby      22082010
Kristoffer F Johansen   Fredrikstad     St. Croix       22082010
Patrick Kristiansen     Il Express      Arendal         22082010
Christer Löfkrantz      Il Express      Arendal         22082010
Markus Søfting          Moss            Horten          22082010
Johnny Wallenius        Bærums Verk     Nor 92          23082010
Erik Stabel             Lørenskog       Fet             24082010
Leif K Nordby           Lørenskog       Fet             24082010
Sindre S Pedersen       Paradisbukta    NHHI            27082010
Tove Løberg             Sola            Nidaros         27082010
Kristin Y Bjerkan       Haugerud        Nidaros         27082010
Halvard Hagelund        Lyn             Brumunddal      27082010
Craig Jackson           NTNUI           Nidaros         24082010
Thomas Hartvigsen       Holmlia         Tunet           28082010       TB
Kristina Beck Andersen  Gjelleråsen     Sveiva          21082010
Johan Rannem Solem      Holmlia         Bækkelaget      24082010
Line Hagestande         Nidaros         Holmlia         28082010
Kristin Haaland         NTNUI           Holmlia         28082010
Ole-Petter Mossik       Råde            Slevik          28082010 
Geir V Pedersen         Råde            Slevik          28082010
Peter Fahlström         Greåker         Slevik          28082010
Lars R Aasberg          Fredrikstad     Borgen          28082010
Manne Strandberg        Bærums Verk     Nor 92          28082010
Magnus J Skulstad       Elverum         Ajer            29082010
Bjørnar Torvet          Lillestrøm      Nor 92          29082010
Jon V Eliassen          Lillestrøm      Nor 92          29082010
Thomas Gerhardsen       Lura            Nor 92          29082010
Christoffer M Olsen     Øreåsen         Råde            29082010
Morten Bjørnstad        Varteig         Råde            29082010
Andreas B Johannessen   BSI             Ski             29082010
Michael Johansson       Nidaros         Sveiva          29082010
Jens I K Kleiven        BSi             Flaktveit       30082010
Kim Billing             Fredrikstad     Kongsten        30082010
Hanne Kyllingstad       Bygdø Monoli    Sola            30082010
Pål B Tjøgersen         Torridal        Vågsbygd        30082010
Anne L Skaar            BSI             Djerv           30082010
Jan Ekholm              Baune           Djerv           30082010
Alexandra S Sæbø        BSI             Djerv           30082010
Line Amundsen           BSI             Djerv           30082010
Linn M Hermansen        BSI             Djerv           30082010
Anniken Suominen        BSI             Djerv           30082010
Ingrid Christoffersen   BSI             Djerv           30082010
Kristine Rørvik         BSI             Djerv           30082010
Kenneth M Grimshei      Sagene          Sveiva          30082010
Henrik L Martinsen      Sagene          Hasle/Løren     30082010
Hnning Bråthen          Fredrikstad     St. Croix       02092010
Niklas Sundberg         Lisleby         Kongsten        03092010
Kristin S Hansen        Sveiva          Lørenskog       03092010
Trude H B Bjørnson      Målløs          Romsås          03092010
Tina C Bull             Målløs          Romsås          03092010
Stian Lauritzen         Gjelleråsen     Romsås          03092010
Malin A Simonsen        Målløs          Romsås          03092010
Kristoffer Selboe       NTNUI           STIL            03092010
Amir Chehrehnegar       Greåker         Sveiva          03092010
Tom-Erik Fredriksen     Lye             Klepp           03092010
Satu Puustinen          St. Croix       Slevik          03092010
Sigurd Korneliussen     Fredrikstad     Parkveien       03092010
Eileen Solberg          Strømmen        Lillestrøm      03092010
Rènè A Einlyng          Grei            Akerselva       03092010
Rolf R Eriksen          Grei            Akerselva       03092010
Kjersti Opedal          Grei            Akerselva       03092010
Rune Sandholm           Grei            Akerselva       03092010
Pär Ericsson            Elverum         Akerselva       03092010
Marita T Inderland      Sagene          Akerselva       03092010
Alf Chr Hennum          Østkantkam      Sagene          03092010
Lars Drewsen            Østkantkam      Sagene          03092010
Malene T Inderdal       Sagene          Akerselva       03092010
Sigrunn H Bentsen       Gjøvik          Akerselva       03092010
Hannah H Borgund        Sagene          Akerselva       03092010
Anne-Marte I Jansberg   Tunet           Akerselva       03092010
Caroline O Hess         Vardeneset      Sunde           03092010
Jon O Løsnesløkken      Nidaros         Lillestrøm      03092010
Anders Fredriksen       Søgne           Vågsbygd        03092010
Markus Granly           Fredikstad      St. Croix       03092010
Tonje N Karlsen         Moss            BSI             03092010
Tein Trangsrud          Fjerdingby      Gjelleråsen     03092010
Christian Andersson     Baune           Fjell-Kam       03092010
Frederik Elvebakk       Hisøy           Arendal         03092010
Geir O Knutsen          TSI             BK 9000         03092010
Tom-Vegard Markussen    TSI             BK 9000         03092010
Tom E L Jakobsen        TSI             BK 9000         03092010
Markus R Fosseli        TSI             BK 9000         03092010
Kennet Olsen            TSI             BK 9000         03092010
Jørgen Bakkehaug        TSI             BK 9000         03092010
Per Einar Grønmo        TSI             BK 9000         03092010
Ole Åsli                TSI             BK 9000         03092010
Ove K Bergvoll          TSI             BK 9000         03092010
Nils Bakkehaug          TSI             BK 9000         03092010
Magne Åker              TSI             BK 9000         03092010
Glenn-Ivan Nordheim     Narvik          BK 9000         03092010
Mads R Mienna           TSI             Alta            03092010
Jan B Hansen            TSI             Alta            03092010
Kristoffer Sterner      Havøysund       Alta            03092010
Tor-Even H Mikalsen     Havøysund       Alta            03092010
Rune Østlyngen          Havøysund       Alta            03092010
Kim-Andre Engseth       Gjelleråsen     Alta            03092010
Heidi Sivertsen         Freidig         Nidaros         03092010
Håvard Fause            Tromsø          BK 9000         03092010
Linda Johnsrud          NTNUI           Djerv           03092010
Martin Samuelsson       Baune           Djerv           03092010
Sebastian Cortes        TSI             Djerv           03092010
Håvard Hilmarsen        Fjerdingby      Lørenskog       03092010
Kristoffer Virtanen     Fredrisktad     Greåker         03092010
Johan Karinen           Fredrikstad     Greåker         03092010
Vilde Røstad            Nidaros         Freidig         03092010
Øystein Spernes         Greåker         Fredrikstad     03092010
Roger Johansson         Tunet           Fjerdingby      03092010
Oda M Helle             Halden          Bygdø Monoli    03092010
Trine Olafsrud          Halden          Vågsbygd        03092010
Gina Pat                Tunet           TSI             03092010
JOhn M Nergård          Tromsø          TSI             03092010
Rebecca Møller          Havøysund       TSI             03092010
Guro B Haug             Fredrikstad     TSI             03092010
Lasse Grønbeck          Bodø            TSI             03092010
Matti M Evensen         Tromsø          TSI             03092010
Øyvind Roppestad        Baune           STIL            03092010
Håkon R Lindberg        Lisleby         Slevik          03092010
Jimmy Eriksson          Målløs          Slevik          03092010
Kevin Ngo               Frelsesarm      Refstad         03092010
Ole H Kveseth           Frelsesarm      Refstad         03092010
Thomas Hanssen          Frelsesarm      Refstad         03092010
Magnus Hagen            Frelsesarm      Refstad         03092010
Kristoffer Hagen        Frelsesarm      Refstad         03092010
Even Haagensen          Frelsesarm      Refstad         03092010
Kristoffer Almstrøm     Frelsesarm      Refstad         03092010
Sigrid Fredheim         TSI             OSI             03092010
Alexander Kristensen    Akerselva       Lillestrøm      03092010
Patrick Kristensen      Fjerdingby      Lillestrøm      03092010
Peter Danielsson        Fjerdingby      Lillestrøm      03092010
JOnas S Munkejord       Linderud        Høybr/Stovn     03092010
Lars K Hansen           Linderud        Høybr/Stovn     03092010
Atle M Brevik           Linderud        Høybr/Stovn     03092010
Håvard S Bjørnsen       Linderud        Høybr/Stovn     03092010
Niklas Åhlander         Linderud        Høybr/Stovn     03092010
Eirik T Kemi            Linderud        Høybr/Stovn     03092010
Cato M Aalmo            Linderud        Høybr/Stovn     03092010
Per Gerdin              Linderud        Høybr/Stovn     03092010
Erik S Olsen            Linderud        Høybr/Stovn     03092010
Rikhard Grönborg        Linderud        Høybr/Stovn     03092010
Alexander Pedersen      Linderud        Høybr/Stovn     03092010
Daniel Nybø             Harstad         Holmlia         03092010
Fredrik Rognlien        Tunet           Holmlia         03092010
Tu T Minh               Gjelleråsen     Holmlia         03092010
Alexander Rustad        Sarpsborg       Halden          03092010
Vegard A Bukholm        Sarpsborg       Halden          03092010
Kristian Fritzen        Hisøy           Arendal         03092010
Norvald Andreassen      Nornen          Arendal         03092010
Irina Sprenglewski      Akerselva       Holmlia         03092010
Grethe Lunde            Akerselva       Holmlia         03092010
Håvard S Hjartarsen     Vardeneset      Sunde           03092010
Mats A Losvik           Vardeneset      Sunde           03092010
Håkon Tranøy            BSI             NTNUI           03092010
Simon Utstøl            Harstad         Bakklandet      03092010
Linn H Gundersen        Baune           BSI             03092010
Gro A Rannem            Grei            Bækkelaget      03092010
Silje M Lindhaugen      Halden          Bygdø Monoli    03092010
Asbjørn A Randall       Slevik          Bakklandet      03092010
Larsse Berggren         Frydenlund      TSI             03092010
Mats Rasmussen          Freidig         Bakklandet      03092010
Are Troli               Nes             Bakklandet      03092010
Mads S Dørstad          NTNUI           Bakklandet      03092010
Mats Brækstad           Freidig         Bakklandet      03092010
Thor Scholl-Erichsen    OSI             Bygdø Monoli    03092010
Christoffer M Olsen     Øreåsen         Råde            03092010
Anette Selbo            Ugla            NTNUI           03092010
Jon M Skranes           OSI             Vålerenga       03092010
Ola A Bostrøm           Ugla            Bakklandet      03092010
Martin M Helgestad      Askim           Ski             03092010
Jonas Junge             Gjelleråsen     Lillehammer     03092010
Terje Johnsen           Lyn             Dverg           03092010
Edim Loga               Alvidra         BSI             03092010
Alexander Jaksland      Nor 92          Greåker         03092010 
Aksel D Eriksen         Sagene          Gjelleråsen     30082010
Christel Vieuille       OSI             BSI             04092010
Jeanette Stræte         Akerselva       OSI             04092010
Chris Pedersen          Sunde           Stavanger       04092010
Fred A Olsen            Fredrikstad     Selbak          04092010
Petter Næsheim          Sunde           Stavanger       04092010
Øyvind Johannsen        Brodd           Stavanger       04092010
Oddbjørn Fiskå          Sunde           Stavanger       04092010
Catrine M Myrvang       Hamar Embla     Gjøvik          04092010
Silje Sveen             Hamar Embla     Gjøvik          04092010
Malin Wettermark        Hamar Embla     Gjøvik          04092010
Marit Holte             Hamar Embla     Gjøvik          04092010
Jenny Axelborn          Hamar Embla     Gjøvik          04092010
Tron M Bersagel         Vardeneset      Stavanger       04092010
Børge V Andreassen      Sunde           Stavanger       04092010
Erlend Anda             Brodd           Stavanger       04092010
Solveig Østby           Ski             Bygdø Monoli    04092010
Hanne L Nilsen          Akerselva       Bygdø monoli    04092010
Helge L Olsen           STIL            Stavanger       04092010
Ronny Salvesen          STIL            Stavanger       04092010
Johan Fuglestein        Sola            Stavanger       04092010
Markus T Høgli          Toppen          Vågsbygd        04092010
Patrick Jacobsen        Tunet           Refstad         04092010
Aleksander Bern         Bækkelaget      Refstad         04092010
Sverre O Sletten        Sveiva          Hasle/Løren     04092010
Sebastian Thomle        Sveiva          Hasle/Løren     04092010
Jonas J Tunge           Sveiva          Hasle/Løren     04092010
Ola J Holm              Sveiva          Hasle/Løren     04092010
Trym Ørsal              Sveiva          Hasle/Løren     04092010
Maren E Klonteig        Gjelleråsen     BSI             04092010
Line Schjøth            Tromsø          TSI             04092010
Hege Jørgensen          Tunet           TSI             04092010
Johan H Idivuoma        Harstad         TSI             04092010
Bjørn A Kildalen        Ski             Sagene          04092010
Kristian Amundsen       Alta            NTNUI           04092010
Teemu Nieminen          Havøysund       Alta            04092010
Håkon Eggen             Målløs          Vålerenga       04092010
Vegard Ohr              Horten          Vågsbygd        04092010
Dag L Finess            Lisleby         Fredrikstad     10092010
Per H Mobråthen         Lisleby         Fredrikstad     10092010
Simon Næss              Greåker         Fredrikstad     04092010
Christian Stenerud      Bærums Verk     Horten          05092010
Per Wångersjø           Bærums Verk     Sveiva          06092010
Vegard V Øien           Fjerdingby      Lillestrøm      08092010
Tobias H Halmrast       Bærums Verk     Sandefjord      11092010
Arnt I Nilsen           Moss            Råde            12092010
Nina Svensen            Toppen          NTNUI           10092010
Mats Ajaxson            STIL            Stavanger       10092010
Unn Liebe               Moss            OSI             10092010
Aleksander O Markussen  Grei            Gjelleråsen     04092010
Kim A Johansen          Fjerdingby      Lørenskog       14092010
John A Linnerud         Havøysund       Alta            04092010
Jostein Lehto           Havøysund       Alta            04092010
Steffen Giæver          Havøysund       Alta            04092010
Johan Wilhelmsen        Havøysund       Alta            04092010
Martine N Jarnæs        Nor 92          Akerselva       13092010
Anne Austad             Nor 92          Akerselva       13092010
Janne Hougen            Bygdø/Monolit   Akerselva       13092010
Snorre Lind             Ski             Fredrikstad     03092010 
Ola Teigen              Grei            Sveiva          10092010
Christer Olsen          Øreåsen         Råde            17092010
Espen Jakobsen          Fredrikstad     Råde            17092010
Mona Langbråten         Lindøya         Høybr/Stovner   14092010
Pia Langbråten          Lindøya         Høybr/Stovner   14092010
Patrick Sveen           Tunet           Haugerud        17092010
Thomas Ihle             Tunet           Haugerud        17092010
Daniel Palmer           Tunet           Haugerud        17092010
Sivert Grønlie          Tunet           Bækkelaget      10092010
Lene S. Amundsen        Slevik          Bygdø/Monol     14092010
Madeleine Johansen      Målløs          Slevik          14092010
Lars Krogstad           Slevik          Grei            17092010
Truls Fjeldvang         Strømmen        Bækkelaget      10092010
Magnus B Larsen         Ajer            Nidaros         14092010
Rune Ilseng             Tunet           Fjerdingby      14092010
Nicolay L Holm          Toppen          NTNUI           18092010
Daniel Amundsen         Fredrikstad     Greåker         17092010
Alexander Eriksen       Fredrikstad     Sarpsborg       18092010
Mikael Hansen           Fredrikstad     Sarpsborg       18092010
Andreas Flygh           Asker           Bærums Verk     18092010
Erik Frøysa             Tigerstaden     Sagene          18092010
Max Andersson           Havøysund       Sarpsborg       18092010
Ann-Kjersti Tennes      Hamarøy         TSI             06092010
Henrik A Stensig        Brumunddal      Løkka           15092010
Stian Hoelseth          Ajer            Paradisbukta    15092010
Richard Heatley         Bærums Verk     Akerselva       05092010
Ina Larsen              Hammerf/Forsøl  Akerselva       05092010
Sanda Furuhagen         Hamarøy         TSI             06092010
Toril Eidissen          Hamarøy         TSI             06092010
Mathias Fredheim        Hvaler          St. Croix       15092010
Jonas T Kjellstadli     Hisøy           NTNUI           19092010
Henning S Kortvedt      NTNUI           Bygdø/Monoli    16092010
Nina R Nilssen          Strømmen        Lillestrøm      18092010
Carina Ruud             Strømmen        Lillestrøm      18092010
Line Bredde             Strømmen        Lillestrøm      18092010
Joakim Karlsson         Pors            Løkka           18092010
Kenneth Løvlund         Torridal        Lura            18092010
Alexander Torp          Øreåsen         Nidaros         16092010
Henrik Gunnarstorp      Greåker         Sarpsborg       18092010
Erik Jirving            Tunet           Grei            18092010
Robind K Hamonai        OSI             Vålerenga       18092010
Ola D Bratlie           Akerselva       Ajer            19092010
Karen M N Eldevik       Høyang          Djerv           19092010
Fredrik Kragfoss        Haugerud        Akerselva       19092010
Sara K Borgchrevink     Målløs          Romsås          20092010
Christina L Olsen       Målløs          Romsås          20092010
Jon A Andreassen        Nidaros         Haugerud        18092010 
Tor O Roalkvam          Vålerenga       Hommersåk       18092010
Jørgen G Thorbjørnsrud  Grei            Hasle/Løren     21092010
Haakon Øverbye          Void            Sveiva          19092010
Per T Fjell             Sarpsborg       St. Croix       20092010
Viktor Ljungman         Løkka           Sagene          20092010
Maylinn Sprenglewski    Nidaros         NTNUI           20092010
Silje E Lildholt        Strømmen        Gjelleråsen     05092010
Madeleine Skotnes       Strømmen        Gjelleråsen     05092010
Ingrid M Sandøy         Strømmen        Gjelleråsen     05092010
Martin Lilleberg        Greåker         Fredrikstad     20092010     TB
Benjamin A G Riise      Halden          Hvaler          20092010
Jens-Andreas G Riise    Halden          Hvaler          20092010
Anders Nordhagen        Elverum         NHHI            24092010
Rune Haagensen          Fjell-Kam       Haukeland       24092010
Frode Aalmen            Bygdø Monoli    Paradisbukta    24092010
Vebjørn Gilberg         Fagerstrand     Sveiva          24092010
Mats E Olsen            Drammen         BSI             14092010 
Malin R Mustorp         Halden          Bakklandet      21092010
Jan W K Kleiven         Bodø            BSI             20092010
Robin Udehn             Bærums Verk     Frogner         22092010
Adam Svärd              Bærums Verk     Frogner         22092010
Andreas B Holmberg      Bærums Verk     Frogner         22092010
Magne Biti              Bærums Verk     Sarpsborg       22092010
Tore Johnsen            Høybr/Stovner   Sveiva          24092010
Erik Rudsli             Bækkelaget      Gjelleråsen     24092010
Mats Andersen           Sveiva          Hasle/Løren     25092010
Jørgen Bergeland        Vardeneset      Djerv           23092010
Ole H E Eibak           Askim           Osi             21092010
Cato Nymoen             Baune           BSI             26092010
Gard G Havelin          NTNUI           NHHI            25092010
Christian Rylander      Moss            Øreåsen         23092010
Stian L Falkenbo        Moss            Øreåsen         23092010
Thomas Liptak           Soon            Øreåsen         25092010
Mats Jansen             Tunet           Bækkelaget      25092010     TB
Valeria Serrano         Nor 92          Bygdø Monolit   25092010
Silje M Andresen        Råde            Sarpsborg       23092010
Lars R Johansen         NTNUI           Freidig         23092010
Fredrik Mathisen        Lindøya         Gjelleråsen     23092010 
Alexander Kielland      Akerselva       Bækkelaget      20092010
Robert Eriksson         Grei            Vålerenga       24092010
Steffen O Engdal        TSI             Sagene          27092010
Silje Talsæte           Råde            NHHI            27092010
Ole M H Engeseth        Holmlia         OSI             27092010
Ulf K Bergli            Rolvsøy         Lisleby         26092010
Anders S Mathisen       Fredrikstad     Lisleby         26092010
Johan Lenemark          Baune           BSI             26092010
Max Sørensson           Baune           BSI             26092010 
Håvard Antonsen         Hamarøy         BK 9000         24092010
Jørgen Bergby           Fredrikstad     Sarpsborg       27092010
Andreas Skaug           Strømmen        Sveiva          29092010
San-Paul Nguyen         Strømmen        Sveiva          28092010
Joakim Sandbakk         Holmlia         NHHI            28092010
Fredrik Johansen        Lye             Klepp           28092010
Kristina S Kiste        TSI             OSI             28092010
Eirik Kristiansen       Sjetne          Nidaros         01102010
Frikk B Bruland         Sveiva          Grei            28092010
Niklas Törnqvist        Akerselva       Korsvoll        01102010
Joakim Nordin           Sveiva          Lillestrøm      28092010
Joakim Knag             Havørn          Siddis          30092010
Endre O Lind            Fjerdingby      Lillestrøm      29092010
Han K Clementz          Bygdø Monol     Tunet           03102010
Heidi A Vangen          Strømmen        Lillestrøm      30092010
Stig F Alstad           Nidaros         Ugla            30092010
Kenneth Carlsen         Målløs          Vålerenga       04102010     TB
Trond Snesrud           Målløs          Tunet           30092010
Stian Tinholt           Ørnulf          Dverg           03102010
Frode Sætren            Ørnulf          Dverg           03102010
Blerim Zogaj            Lindøya         Løkka           02102010
Andreas Baggerød        Øreåsen         NTNUI           01102010 
Espen Stefansen         Horten          Fjellkameratene 30092010 
Tone Groven             Hamar Embla     Elverum         05102010
Morten F Eriksen        Gjelleråsen     Fet             04102010
Daniel Johannessen      Halden          Hvaler          04102010
Thomas Høiby            Gjelleråsen     Fet             04102010
Marita J Olsen          Havøysund       NTNUI           04102010
Jens M Andresen         Fredrikstad     St. Croix       04102010
Eivind Martinsen        Brumunddal      Ajer            04102010
Eirik Liang             Baune           Djerv           05102010
Joakim Drougge          Vålerenga       Holmlia         05102010
Fredrik Ø Sirevaag      Vardeneset      BSI             03102010
Christian Andreassen    Harstad         Bodø            09102010
Ole J Janssen           Alta            Olderdalen      07102010
Stian Langstrand        TSI             Olderdalen      07102010
Thomas Leangen          Vålerenga       Romsås          10102010
Silje O Simonsen        Bakklandet      Akerselva       09102010
Mikael Eriksson         Djerv           Akerselva       09102010
Martin Lund             Lillestrøm      Fjerdingby      10102010
Nina Hulleberg          Bygdø Monolit   OSI             09102010
Alf M K Evensen         Frydenlund      Korsvoll        07102010
Patricia Lundstrøm      Moss            Slevik          08102010
Petter Fallet           Nes             Akerselva       10102010
Rune Robertsen          Harstad         Bjarkøy         11102010     TB
Rune Johansen           Harstad         Bjarkøy         11102010     TB
Ole M Knutsen           Stømmen         Fjerdingby      11102010
Eirik O Pettersen       Strømmen        Fjerdingby      11102010
Henrik A Nicolaisen     Nidaros         Ajer            08102010
Ante Gaup               TSI             Olderdalen      09102010
Torje Veibakken         Nordreisa       Olderdalen      09102010
Daniel Simonsen         Nordreisa       Olderdalen      09102010
Juhan D Gaup            Nordreisa       Olderdalen      09102010
Marius Johnsen          Nordreisa       Olderdalen      09102010
Ole Chr Larsen          Nordreisa       Olderdalen      09102010
Ken S Larsen            Nordreisa       Olderdalen      09102010
Ørjan Olsen             Nordreisa       Olderdalen      09102010
Andreas Hansen          Nordreisa       Olderdalen      09102010
Tom-Gabriel Johnsen     Nordreisa       Olderdalen      09102010
Stein-Helge Enoksen     SISO            Hamarøy         11102010
Simen Danielsen         Bækkelaget      Drøbak/Frogn    09102010
Magnus Solmyr           Fredrikstad     Drøbak/Frogn    09102010
Christian Syversen      Askim           Drøbak/Frogn    09102010     TB
Rune Kristoffersen      Askim           Drøbak/Frogn    09102010     TB
Joakim Skjetne          Askim           Drøbak/Frogn    09102010     TB
Eivind Pettersen        Lisleby         St. Croix       12102010
Kristin Windahl         Vålerenga       Dverg           08102010
Ove Windahl             Vålerenga       Dverg           08102010
Dan Bengtsen            Fredrikstad     Hvaler          12102010 
Alexander Kielland      Bækkelaget      Løkka           15102010
Kim Syversen            St. Croix       Selbak          11102010
Raymond Solem           St. Croix       Selbak          11102010
Atle Arkøy              Høybr/Stovner   Sveiva          16102010
Hans O Jordet           St. Croix       Slevik          17102010
Thomas Johnsen          Lisleby         Råde            17102010
Kolbjørn Olafsen        Klepp           Frøyland        14102010
Kjartan H Hiksdal       Klepp           Frøyland        14102010
Terje I Anda            Klepp           Frøyland        14102010
Eirik Skovdahl          Øreåsen         Sarpsborg       16102010
Eirik Smith             Øreåsen         Sarpsborg       16102010
Fredrik Søstrand        Råde            Kongsten        17102010
Ann-Helen Kjøde         NTNUI           Freidig         17102010
Joakim Aalberg          Holmlia         Lillehammer     15102010
Jonas Pettersen         Sarpsborg       Halden          15102010    TB
Olav D Snørteland       Bakklandet      Sunde           18102010
Bodil A Henriksen       HF              Havøysund       19102010    TB
Thomas Johansen         Greåker         Sarpsborg       18102010
Tobias Bengtson         Greåker         Sarpsborg       19102010
Patrick Sundelius       Sveiva          Vålerenga       19102010
Hans J Engh             Gjøvik          Brumunddal      22102010
Gunhild Handeland       Baune           BSI             19102010
Linn Kristensen         TSI             Trondenes       23102010
Linda J Hagen           Fredrikstad     Sarpsborg       23102010
Thea C Winger           Holmlia         Bygdø Monol     23102010
Camilla Weibye          Ski             Bygdø Monol     23102010
Åshild S Lockert        Harstad         TSI             20102010
Erlend Gjerve           Nidaros         Ballkl 9000     23102010
Tonette Urstad          Øreåsen         Råde            20102010
Tina H Stigen           Ugla            Sola            20102010
Runar S Vidje           Alta            Nordkapp        12102010     TB  
Liv M B pedersen        Hamarøy         BSI             21102010
Katrine Prestvold       Baune           Djerv           23102010
Kjersti Hundvin         NTNUI           Djerv           24102010
Katrine Larsen          Havøysund       Sarpsborg       25102010
Mari B Hammer           NTNUI           Sarpsborg       22102010
Magnus V Hagstrøm       Greåker         Varteig         22102010
Niri Talberg            Korsvoll        Dverg           22102010
Ingrid S Knudsen        Moss            Øreåsen         22102010
Veronica Velle          Moss            Øreåsen         22102010
Torstein Valvik         Toppen          NTNUI           24102010
Thor A Johansen         Varteig         Borgen          26102010
Børge F Alstad          Nidelv          Bakklandet      26102010
Merethe Alfredsen       Slevik          Fredrikstad     30102010
Rebeca Danielsson       Holmlia         Grei            30102010
Ellen Østensen          Ski             Lindøya         30102010
Fredrik L Andersen      Nes             Fet             31102010
Mats F Frøyen           Øreåsen         Høyang          29102010
Lars-Erik Jørgensen     Lenvik          TSI             29102010
Kristian W Holmemo      Strømmen        Gjelleråsen     29102010
Hans M Kure             Pors            NTNUI           29102010
Elisabeth Claussen      Nidaros         Borgen          30102010
Espen A Granly          Råde            Øreåsen         01112010
Sondre A Torp           Lura            Hinna           01112010
Lars A Henriksen        St. Croix       Selbak          29102010
Håvard Dahl-Olsen       STIL            Sauda           05112010
Kristian Lien           Sagene          Hasle/Løren     06112010
Tor H Aasen             NTNUI           Pors            02112010
Kim Kopperud            Akerselva       Krona           02102010 
Eirik P Holmvik         Grei            Djerv           04112010
Lars-Espen Klette       Larkollen       Ribbungene      04112010
Astrid Stærkebye        Bygdøy/Monoli   Akerselva       06112010
Ray-Are Pedersen        Havøysund       Alta            06112010
Artit Soh               Oppdal          Sagene          05112010
Andreas Hoel            Bærums Verk     Bygdøy Monol    07112010 
Hampus Söderström       Nes             Nannestad       05112010
Dag Lindskog            Nes             Nannestad       05112010
Roberto Kanzieri        Fredrikstad     Selbak          05112010
Peik Strømøy            Østensjø        Lindøya         06112010
Jon Are Aslaksen        Alta            BK 9000         06112010
Patrik Rosenlöv         Sveiva          Nannestad       09112010
Aleksander Jaksland     Greåker         Nor             09112010
Jenny B Hougen          Bygdø Monol     Akerselva       12112010
Kristian Bjaberg        Ski             Soon            13112010
Eline S Mosdahl         NTNUI           Nidaros         10112010
Brage Holmstrøm         Sagene          Brumunddal      10112010
Espen Hoff              Tunet           Vålerenga       12112010
Ingvild M Sørflaten     Sveiva          Gjelleråsen     15112010
Marius Aasvang          Haugerud        Tunet           14112010
Mona T Heidenberg       Bygdø Monol     Akerselva       12112010
Oda M Helle             Bygdø Monol     Akerselva       12112010
Silje M Lindhaugen      Bygdø Monol     Akerselva       12112010
Hanne N Hjetland        Bygdø Monol     Akerselva       12112010 
Mats Rasmussen          Bakklandet      Freidig         19112010
Mats Jansen             Bækkelaget      Tunet           19112010     TBR
Rune Johansen           Bjarkøy         Harstad         19112010     TBR
Bjørn O Nordland        Hisøy           Arendal         17112010
Kristine Bu             Førde           BSI             26112010
Kim Nymoen              Sola            Stavanger       27112010
Tom R Haugland          Austevoll       Fjellkam        27112010
Nicolas M Øverås        Sveiva          Grei            23112010
Mats Gråtrud 	        Sveiva          Grei            23112010
Anita M Imsland         Sola            Nidaros         24112010
Patrick Gundersen       Tunet           Høyb/Stovner    25112010
Jørgen Grimnes          Bygdø/Monol     Øya             24112010
Asaf Kazmi              Østensjø        Sagene          28112010
Håkon S Andersen        Bækkelaget      Tunet           28112010 
Grunde Myhre            Sveiva          Hasle/Løren     03122010
Thomas Z Swarray        Sveiva          Toppen          03122010
Thomas Lorentzen        Bodø            Sandnessjøen    04122010
Jostein V Ingen         Elverum         Fjellkam        28112010
Henning Jansen          Høybråten/Stovn Grei            04122010
Lasse Sundell           Vålerenga       Akerselva       26112010
Tobias Persson          Vålerenga       Akerselva       26112010 
Aleksander Reinertsen   Øya             NTNUI           28112010
Magnus Lie              Sola            Hinna           09122010
Ulrik Løkkeberg         Fredrikstad     Greåker         13122010
Jørgen Christensen      Moss            Øreåsen         16122010
Jan T Elvemo            Moss            Øreåsen         16122010
Niclas Brajic           Sveiva          Grei            19122010     TB
Jerry Johansson         Sveiva          Grei            19122010
Tai Lam                 Brumunddal      Ajer            17122010
Malen A Simonsen        Romsås          Grei            18122010
Anne-Sofie Stigum       Freidig         Bygdø Monol     26122010 
Truls Vesterås          Gjøvik          Tønsberg        27122010
Jens A Jørgensen        Slevik          Fredrikstad     09012011     TB
Monica Johansen         Slevik          Fredrikstad     08012011
May-Britt Holmen        Slevik          Fredrikstad     08012011
Eivind Tysdal           Vålerenga       Hommersåk       08012011
Lina Collberg           Holmlia         Akerselva       07012011
Daniel Jacobsen         Akerselva       Holmlia         08012011
Tim Isaksen             Bærums Verk     Tunet           02012011
Lukas Elinder           Akerselva       Tønsberg        09012011
Bjørge Tømmerholt       Varteig         Råde            09012011
Anette Selbo            NTNUI           Ugla            09012011
Øyvind Østerhagen       Akerselva       Bjølsen         09012011
Mathias Fredriksen      Fagerstrand     Vålerenga       07012011
Anders Holm             Hasle/Løren     Akerselva       08012011
Thomas Sola             Sola            Greåker         10012011
Christine Bergby        Råde            Fredrikstad     07012011
Øystein O Langseth      NTNUI           Harstad         11012011
Petter Hersleth         Ugla            Kubakken        11012011
Stefan Lundberg         Lyn             Larvik          11012011
Stephan Kristiansen     Harstad         BK 9000         14012011
Christer Skog           Ugla            Tiller          12012011
Marius Skancke          Ugla            Tiller          12012011
Christian Halbe         Ugla            Tiller          12012011
Eirik Almenningen       Ugla            Tiller          12012011
Cato Moen               Ugla            Tiller          12012011
Vegard Klungtveit       Lye             Nidaros         12012011
Jørgen A Sundt          Lillehammer     Bakklandet      16012011
Mikkel Hallgren         Baune           Fjell-kam       16012011
Thomas Sola             Greåker         Sola            15012011     TB
Sigurd Lenes            Horten          Pors            16012011     TB
Robin Larsen            Sveiva          Haugerud        15012011
Tonje H Andersen        Grei            Romsås          16012011
Marko Länsman           Bærums Verk     Grei            17012011
Ole M Pettersen         Lisleby         Råde            17012011
Per O Langsholt         Sarpsborg       Greåker         17012011
Mats W Wexelsen         Elverum         Drøbak/Frogn    16012011
Kristoffer Valde        Ugla            Nidaros         14012011
Hanne Thue              Høyang          Djerv           17012011
Even Hansen             Bærums Verk     Nidaros         18012011
Odd-Erling KristoffersenNordkapp        Alta            20012011
Sindre A Larsen         Nordreisa       TSI             19012011
Christopher Husjord     NTNUI           Nidaros         17012011
Fredrik Johansen        Klepp           Lura            18012011
Viktor Andersson        Klepp           Lura            18012011
Nils Knoph-Rødseth      Vålerenga       Stavanger       17012011
Stian Lauritzen         Romsås          Grei            21012011
Cato Rist               Vardeneset      Stavanger       21012011
Victoria Karlsen        Tunet           Grei            17012011
Peter Solgård           Bygdø Monol     Bakklandet      21012011
Stian Hoelseth          Paradisbukta    Ajer            21012011
Farney L Andaya         Vågsneset       Djerv           21012011
Magne Biti              Sarpsborg       Bækkelaget      18012011
Ida Olaussen            Lye             Sandnes         18012011
Niklas Brajic           Grei            Sveiva          04032011    TBR
Thomas Furu             Sveiva          Gjelleråsen     15032011
Runar S Vidje           Nordkapp        Alta            16012011    TBR
Jonas Pettersen         Halden          Sarpsborg       25032011    TBR


Internasjonale overganger til Norge:
Per Brandt              Nor 92 Innebandyklubb           Jemtland Innebandy/Sweden        1.7.2010
Michael Sandin          Nor 92 Innebandyklubb           IBF Frösön/Sweden                1.7.2010
Joakim Hagenmalm        Gjelleråsen IF                  Sandåkerns SK/Sweden            22.7.2010
Linnea Hamner           Tunet IBK                       Jemtland Innebandy/Sweden       23.7.2010
Ketil Kronberg          Gjelleråsen IF                  IBK Dalen/Sweden                26.7.2010
Tina Lundmark           Sveiva IBK                      Skellefteå IF/Sweden            18.8.2010
Amanda Hägg             Sveiva IBK                      Skellefteå IF/Sweden            18.8.2010
Eline Röd               Sveiva IBK                      Hagfors IF/Sweden               19.8.2010
Anton Lindkvist         Greåker IBK                     Mullsjö AIS/Sweden              19.8.2010
Jesper Hultqvist        Greåker IBK                     Fagerhult Habo IK/Sweden        19.8.2010
Anders Isaksson         Råde I.L Innebandy              Duvbo IK/Sweden                 23.8.2010
Robin Karke             Råde I.L Innebandy              Kungsängens IF/Sweden           23.8.2010
Caroline Jansson        Slevik IBK                      Tranemo IBK/Sweden              24.8.2010
Daniel Magnusson        Slevik IBK                      Tranemo IBK/Sweden              24.8.2010
Malin Dahler            Sveiva IBK                      Sten Sture BK/Sweden            24.8.2010
Trond Vervik            Fjerdingby IBK                  Hørsholms FBK/Denmark           25.8.2010
Lars Anders Nilsson     Sveiva IB                       BK Solbackan/Sweden             26.8.2010
Nathalie Selegran       Tunet IBK                       Skellefteå IF/Sweden            31.8.2010
Elin Bratland           Tunet IBK                       Telge SIBK/Sweden               31.8.2010
Tommy Hansen            Øreåsen I.L Innebandy           Tillburg Floorball/Netherlands   1.9.2010
Jennie Andersson        Holmlia                         Karlstad IBF/Sweden              3.9.2010
Emma Vieweg             Holmlia                         Karlstad IBF/Sweden              3.9.2010
Christoffer Axelsson    Tunet IBK                       Pixbo Wallenstam IBF/Sweden      3.9.2010
Sita Verburg            NTNUI Innebandy                 HDM Floorball/Netherlands        3.9.2010
Niklas Eriksson         IK Akerselva                    Obbola IK/Sweden                 3.9.2010
Robin Stegeby           IK Akerselva                    Obbola IK/Sweden                 3.9.2010
Oskar Larsson           IK Akerselva                    Obbola IK/Sweden                 3.9.2010*
Thomas Lundström        Bodö IBK                        Karlstad Innebandy/Sweden        8.9.2010*
Elias Eriksson          Sandefjord IBK                  Undersåkers IFC/Sweden           9.9.2010
Thomas Sola             Sola IBK                        Hörsholm FBK/Denmark            13.9.2010
Anton Brenner           Bærums Verk IF                  Trikaden IK/Sweden              14.9.2010
Albin Bäckehag          Vålerenga                       IBF Skönvik/Sweden              15.9.2010
Frida Stegeby           IK Akerselva                    IBK Dalen/Sweden                15.9.2010
Viktoria Hoel           Tunet IBK                       Hagfors IF/Sweden               16.9.2010
Mattias Blomkvist       Målløs/Grei                     Täby FC/Sweden                  15.9.2010
Adam Sundberg           Målløs/Grei                     Täby FC/Sweden                  15.9.2010
Ryan Hallden            Sarpsborg IBK                   Lillån IBK/Sweden               15.9.2010
Nicklas Harald          IF Innebandy                    IBF Borlänge/Sweden             15.9.2010
Tobias Utterberg        Greåker IBK                     Mullsjö AIS/Sweden              15.9.2010
Jon Ketil Nilssen       Fjerdingby IBK                  Chofu F.C/Japan                 16.9.2010
Marko Salo              Drammen IBF                     BK Halna/Sweden                 17.9.2010
Daniel Winberg          Baerums Verk IF                 IFK Mariefred/Sweden            20.9.2010
Joakim Pasanen          Råde I.L. Innebandy             Kungsängens IF/Sweden           23.9.2010
Dennis Jonasson         Råde I.L. Innebandy             Duvbo IK/Sweden                 24.9.2010*
Jerry Johansson         Sveiva IBK                      IBK Alba/Sweden                 24.9.2010
Mikael Lindblom         Fjerdingby IBK                  IBK Handen/Sweden               24.9.2010
Kristin Nilsson         Sola IBK                        Värnamo IK/Sweden               27.7.2010
Joel Frisk Carlman      Sandefjord IBK                  Skattkärs IK/Sweden             27.9.2010
Marcus Hallner          Lindøya IK                      BK Aston/Sweden                 28.9.2010
Ove Viklund             Lindøya IK                      IBK Alba/Sweden                 28.9.2010
Ricky Olars             Vålerenga                       Röbäcks IF/Sweden               29.9.2010
Robin Andersson         Nidaros IBK                     Skellefteå IBK/Sweden            1.10.2010
Fredrik Larsson         Halden IBK                      Havstensund IBK/Sweden           4.10.2010
Jonas Simonsson         Halden IBK                      Överby IF/Sweden                 4.10.2010
Erik Eriksson           Halden IBK                      Överby IF/Sweden                 4.10.2010
Kenn Nilsson            Halden IBK                      Överby IF/Sweden                 6.10.2010
Chrostopher Lindell     Halden IBK                      Överby IF/Sweden                 7.10.2010
Lasse Sundell           Vålerenga Innebandy             IBK Göteborg/Sweden              7.10.2010
Mattias Eliasson        Bekkelagets SK                  Norrsundets IF/Sweden            8.10.2010
Tobias Kiklander        Lindöya IK                      Åmåls IBK/Sweden                 9.10.2010
Patrik Janeröd          Bekkelagets SK                  KFUM Falun/Sweden               11.10.2010
Josefin Bengtson        Haugerud IF                     Färjestadens IF/Sweden          13.10.2010
Tobias Persson          Vålerenga IB                    Träslövsläge IF/Sweden          15.10.2010
Simon Sure              Målløs/Grei                     Floda IBK/Sweden                18.10.2010
Jenny Sjögren           Tunet IBK                       IBF Älvstranden/Sweden          19.10.2010
Tobias Pettersson       Alta IBK                        Hørsholm FK/Denmark             20.10.2010
Johan Nord              Slevik IBK                      Granlo BK/Sweden                26.10.2010
Ola Olausson            Sarpsborg IBK                   Hagfors IBS/Sweden               1.11.2010
Joakim Kinnander        SK Djerv                        Nybro IBK/Sweden                 1.11.2010
Patrick Rydberg         Harstad IBK                     Bua IF/Sweden                    3.11.2010
Daniel Byh              Baerums Verk IF                 Skattkärs IK/Sweden              5.11.2010
Fredrik Högstedt        Sandnessjoen IBK                Sundsjö IF/Sweden                5.11.2010 *
Jonas Niklasson         Nannestad I.L                   Sunne IBK/Sweden                 8.11.2010
Robert Johansson        Nes IBK                         IK Brynäs/Sweden                12.11.2010
Johan Åhlberg           Slevik IBK                      Team Århus Floorball/Denmark    16.11.2010
Tine Nilssen            Slevik IBK                      Team Århus Floorball/Denmark    17.11.2010
Jacob Tedbrn            Nidaros IBK                     Westerviks IBK/Sweden           17.11.2010
Linus Renud             Larvik Innebandy                Göinge IBK/Sweden               22.11.2010 *
Stefan Öberg            Arendal IBK                     Sälklubbens IBF/Sweden          22.11.2010
Pernilla Norberg        Holmlia SK                      Gustafs IK                      24.11.2010
Timmy Svensson          Larvik Innebandy                Göinge IBK/Sweden               26.11.2010
August Lindholm         Vågsbygd IBK                    Sigtuna IF/Sweden               29.11.2010
Axel Wallin             IK Akerselva                    IBF Göteborg/Sweden              2.12.2010
Jonathan Gatt           Vålerenga IB                    KFUM Västerås                   13.12.2010
Emma Eriksson           Tunet IBK                       Jemtland Innebandy              14.12.2010
Johan Faust             Freidig Innebandy               Cotswall Cobras/Great Britain   16.12.2010 *
Victoria Hansen         Slevik IBK                      Sundsvalls IBF/Sweden           22.12.2010
Zuzana Svobodova        Bygdö Monoliten IL              Herbadent Praha/Czech Republic  23.12.2010
Andreas Söderlund       IK Akerselva                    Södertälje Rockets/Sweden       30.12.2010
Johan Alfredson         Holmlia                         IBK Alingsås/Sweden             31.12.2010
Kalle Hillfelt          Sagene IF Innebandy             Lugi IBK/Sweden                 31.12.2010 *
Andreas Persson         IL Fjell-Kameraterne Innebandy  KSIF/Sweden                      4. 3.2011 *
Lina Nyberg             Havøysund IL Innebandy          Rasbo IK/Sweden                  8. 3.2011 *



For spørsmål om sidene ta kontakt med innebandy@nif.idrett.no