Home Norges Bandyforbund
Terminlister Resultater Landslag NM Informasjon Notiser Turneringer Adresser Regelverk Kurs Bilder Historie Statistikk Linker Diskusjonsforum World Floorball Championships 2000 Utviklingsavdelingen International Floorball Federation


Godkjente overganger 2009/2010

Spiller                 Fra klubb       Til klubb       Spilleklar
                                                        Dato:
Roberto Lanzieri           St. Croix       Fredrikstad      01052009
Tom Alexander Hansen       Drøbak-Frogn    Ski              05052009
San-Paul Nguyen            Fet             Strømmen         05052009
Roger Myrbakken            Høybr/Stovner   B16              23052009
Henning B Larsson          Nor             Tunet            29052009
Jørgen Haaland             Sveiva          Tunet            29052009
Henrik Backe-Hansen        NTNUI           Bakklandet       30052009
Tom-Erik Biti                              Alta             30052009
Hans-Petter Steen          Sandvika        Parkveien        20062009
Tommi Ahola                Drammen         Bærums Verk      14062009
Atle Kristoffersen         Lyn             Parkveien        23062009
Johnny Wallenius           Nornen          Bærums Verk      30062009
Martin Hansen              Sveiva          Akerselva        03072009
Stian Jensen               Korsvoll        Akerselva        03072009
Agnete Moseng              Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Ann Kristin Sivesind       Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Brit Eli Dystebakken       Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Christine F Olaussen       Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Hanne N Hjetland           Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Hanne Ihleby               Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Hanne Kyllingstad          Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Hanne F Olaussen           Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Janne S Hougen             Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Jenny B Hougen             Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Jenny Myrén                Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Julie Solum                Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Kaja Petersen              Osi             Bygsø/Monolit    01072009
Karine Risnes              Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Kristine Molberg           Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Line V Moen                Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Marianne S Nasrala         Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Maria F Jørgensen          Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Marie-Thèrése Desroches    Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Marit Hauglid              Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Signe H Torp               Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Trine Roset                Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Andreas Graven             Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Arne Næss-Holm             Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Bendik Stenseth            Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Christer Aarnæs            Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Christopher Wright         Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Daniel Johansson           Osi             Bygdø/Monolit    01072009
David Sundell              Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Helge Gundersen            Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Ivar Sandmo                Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Ketil Jacobsen             Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Marius Hansen              Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Martin Lundgren            Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Martin Ramstad             Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Morten Køltzow             Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Per Einar Grønmo           Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Phuc Ngoc Huynh            Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Sergey Migalnikov          Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Sverre Dahl Knutsen        Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Ståle Myrann               Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Thomas Væringstad          Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Thor Fredrik Heier         Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Øyvind Bakken              Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Øyvind Bjørkly             Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Øyvind Haugneland          Osi             Bygdø/Monolit    01072009
Lars Harald Eide           Fjerdingby      Tunet            04072009
Rune Jensen                Lillestrøm      Lindøya          05072009
Anneli Stephansen          Sveiva          Bygdø/Monolit    19072009
Mads Rognsjord             Tunet           Gjelleråsen      31072009
Carl A Bacolod             Grei            Gjelleråsen      04082009
Christian Kragerud         Grei            Gjelleråsen      04082009
Niklas Sundberg            Slevik          Lisleby          10082009
Bjørn Hagerup              BSI             Djerv            15082009
Daniel Baronowsky          Hasle/Løren     Fjerdingby       15082009
Rune Nikolaisen            Krona           Asker            15082009
Petter Alexandersen        Sagene          Fjerdingby       15082009
Espen Jensen               Drammen         Nor              18082009
Tommy A Monge              Nedre Furuset   Løkka            18082009
Erik Jirving               Målløs          Tunet            15082009
Åshild T Steffensen        Hamarøy         Bodø             21082009
Remi Auster                Bækkelaget      Bodø             10082009
Sverre Gjerde              Baune           Djerv            22082009
Henning R Øiumshaugen      Fredrikstad     Kongsten         22082009
Ole-Christian Bøhaugen     Sarpsborg       Fredrikstad      22082009
Espen Jakobsen             Råde            Fredrikstad      22082009
Tine S Nilsen              St. Croix       Slevik           16082009
Lene S Amundsen            St. Croix       Slevik           23082009
Stein Trangsrud            Lillestrøm      Fjerdingby       15082009
Henrik Blom                Haugerud        Lillestrøm       21082009
Sigrunn Kvalvik            Sola            Bygdø/Monolit    18082009
Stanley Jensen             Sola            Baune            24082009          TB  (tidsbegrenset overgang)
Sivert K Grønlie           Tunet           Bækkelaget       24082009          TB
Ole-Marius Christiansen    Tunet           Bækkelaget       24082009
Evelina Westling           Sveiva          Målløs           18072009
Even Aase                  Strømmen        Sveiva           27082009
Silje S Fossum             Sveiva          Gjelleråsen      23082009
Patrick Jonsson            Holmlia         Gjelleråsen      29082009
Kim-Andre Engseth          Alta            Gjelleråsen      25082009
Fredrik Nordhagen          Lillehammer     Brumunddal       25082009
Stig A L Aamot             Lillehammer     Brumunddal       25082009
Vegard Tvete               Slevik          Gjelleråsen      25082009
Stefan Lundberg            Dverg           Lyn              25082009
Fredrik Søstrand           St. Croix       Råde             25082009
Kristin Stensbye           Hamar Embla     Asker            25082009
Martin Jansson             Hisøy           Arendal          29082009
Kjell G Hartvigsen         Hisøy           Arendal          29082009
Rune Davidsen              Toppen          Arendal          29082009
Kristian Lien              Bækkelaget      Sagene           29082009
Magnus Solmyr              Askim           Fredrikstad      29082009
Ole P Myhrhaug             Lillestrøm      Målløs           30082009
Carine Ulsund              Bakklandet      Bodø             30082009
Kasper G Nilsen            Hvaler          St. Croix        24082009
Stian Pedersen             Hvaler          St. Croix        26082009
Jens E Prøis               Hvaler          St. Croix        26082009
Dennis Halvorsrød          Råde            Greåker          24082009
Andreas S Mathisen         Fredrikstad     Greåker          24082009
Martin K Bjørke            Lillehammer     Brumunddal       29082009
Laust Jørgensen            BSI             Djerv            30082009
Jacob Larsen               Akerselva       Nedre Furuset    30082009
Eva C Viggen               Sagene          Strømmen         27082009
Andreas Willèn             Vålerenga       Akerselva        31082009
Jostein H Kvikstad         Gjøvik          Akerselva        30082009
Hanne L Nilsen             Nornen          Akerselva        30082009
Ina Larsen                 TSI             Akerselva        30082009
Mats B Borgen              Sagene          Akerselva        31082009
Richard A Heatley          Korsvoll        Bærums Verk      29082009
Olav Snørteland            Sunde           Bærums Verk      31082009
Magne Biti                 Nornen          Bærums Verk      28082009
Odd M Bogsveen             OBV             Bærums Verk      30082009
Morten Tonning             OBV             Bærums Verk      30082009
Kristian Antonsen          Fredrikstad     Bakklandet       01092009
Kevin Van Doan             GSI             Toppen           01092009
Mikael Hansen              Fredrikstad     Slevik           01092009
Even Karlsen               OBV             Bærums Verk      01092009
Tom-Vegard Markussen       Harstad         TSI              01092009
Renate Bakkehaug           Tromsø          TSI              01092009
Bengt H Jensen             Tromsø          TSI              01092009
Tom E L Jakobsen           Tromsø          TSI              01092009
Lars E Pedersen            Tromsø          TSI              01092009
Ola Randby                 NTNUI           Bakklandet       01092009
Åsmund Sjøberg             NTNUI           Bakklandet       01092009
Sten E Erlandsen           NTNUI           Bakklandet       01092009
Valeria Serrano            Holmlia         NOR              31082009
Henrik L Martinsen         Hasle Løren     Sagene           31082009
Johan Nordahl              Målløs          Fjerdingby       31082009
Ida Espseth                Bakklandet      Bygdø Monolit    31082009
Bjørn Immonen              TSI             Bygdø Monolit    31082009
Anette Haugen              Holmlia         Sagene           31082009
Rebekka Danielsson         Grei            Holmlia          31082009
Henrik Otnes               Selbak          Fredrikstad      31082009
Tobias Härnlund            Fet             Sveiva           01092009
Simon Utstøl               Tromsø          Harstad          02092009
Erik Andersen              Akerselva       Sveiva           30082009
Anders K Haugom            Askim           Sveiva           01092009
Mads Løkken                Askim           Sveiva           01092009
Lasse M Moe                Risør           Arendal          01092009
Mats M Moe                 Risør           Arendal          01092009
Torbjørn Andersson         Hasle Løren     Holmlia          31082009
Inge Grytbak               Nidaros         Bakklandet       01092009
Andreas K Johansen         TSI             Lillestrøm       31082009
Marius Bakkeli             Sola            STIL             31082009
Patrik Haugland            Sola            STIL             31082009
Mats W Wexelsen            Tunet           Elverum          01092009
Stig Hårstad               Vinstra         Elverum          01092009      TB
Terje Skifjeld             Grane           Arendal          01092009
Jan Karlson                Sarpsborg       Greåker          04092009
Thomas Sola                Sola            Greåker          04092009
Audun Yrke                 Nidaros         Bakklandet       30082009
Magnus Namork              Bakklandet      NTNUI            04092009
Linda Westgaard            Lørenskog       Lillestrøm       04092009
Harald K Tyskeberg         Råde            Lillestrøm       04092009
Martin Lund                Fjerdingby      Lillestrøm       04092009
Linda B Andersen           Grei            Sveiva           04092009
Knut O Bydal               Toppen          Akerselva        04092009
Maria Furunes              NTNUI           Nidaros          04092009
Mads R Mienna              Alta            Nidaros          04092009
Trine Selvikvåg            Lye             Nidaros          04092009
Pål A Bjørneseth           Målløs          Vålerenga        04092009
Filip Vamnes               Ski             Vålerenga        04092009
Leif A Aasmo               Baune           Fjell-kam        04092009
Louise Aasmo               Baune           Fjell-kam        04092009
Espen Schytte              Baune           Fjell-kam        04092009
Cecilia Lundin             Sola            Lye              04092009
Fredrik Rognlien           Tunet           Holmlia          04092009       TB
Morten Mathisen            Trosvik         Sagene           01092009
Espen Schønningsen         Fet             Gjelleråsen      04092009
Niklas Berg                Teisen          Haugerud         04092009
Per Ø Bonkerud             NTNUI           Haugerud         04092009
Hege Danielsen             Grei            Haugerud         04092009
Christer Hansen            Tunet           Haugerud         04092009
Kevin Hansen               Tunet           Haugerud         04092009
Jeanette M Reinshol        Romsås          Haugerud         04092009
Magnus Sivertsen           Tunet           Haugerud         04092009
Siren E Skallist           Akerselva       Haugerud         04092009
Erik Engebretsen           St. Croix       Selbak           04092009
Sten Engebretsen           St. Croix       Selbak           04092009
Christian S Andersen       Ajer            Brumunddal       04092009
Paul D Johansen            Lyn             Bakklandet       04092009
Lars J Olsen               St. Croix       Selbak           04092009
Aten-Andreas Grundvåg      TSI             BSI              22082009
Hogne Svendsen             Korsvoll        Akerselva        03092009
Selma Sandberg             Toppen          Arendal          04092009
Sofie K Christensen        Toppen          Arendal          04092009
Helene Røiseland           Søgne           Vågsbygd         04092009
Marita Svendsrud           Søgne           Vågsbygd         04092009
Elianne K Aamodt           Søgne           Vågsbygd         04092009
Line K Nygård              Søgne           Vågsbygd         04092009
Joakim Myrvang             Sveiva          Løkka            04092009
Siri H Vollsund            Sola            Lye              04092009
Sindre Buraas              Strømmen        Gjelleråsen      04092009
Cato Ellefsen              Bærums Verk     Sandvika         04092009
Martin Skollerud           Bærums Verk     Sandvika         04092009
Christer Hope              Sola            Sunde            04092009
Janne D Østerli            Vardeneset      Sunde            04092009
Camilla Svimbil            Vardeneset      Sunde            04092009
Thomas Zahl                Grei            Sveiva           04092009
Christian Larsson          Sola            Nidaros          04092009
Thomas Johnsen             Sarpsborg       Greåker          04092009
Erik Ramberg               NTNUI           Slevik           04092009
Kristian Skaftnes          Trosvik         Slevik           04092009
Geir Larsen                Råde            Øreåsen          04092009
Phillip Dahl               Råde            Øreåsen          04092009
Raymond Timmermann         Råde            Øreåsen          04092009
Kristian Gislefoss         TSI             Bygdø Monolit    04092009
Morten Frøysa              Tigerstaden     Sagene           04092009
Linn W Damrud              TSI             Haugerud         04092009
Niklas Carlsen             Elverum         Lillestrøm       04092009
Ida Olaussen               Sola            Lye              04092009
Øystein Flølo              Lørenskog       Sveiva           04092009
Jeanette Lødemel           Sagene          Grei             04092009
Nils Bakkehaug             Tromsø          TSI              04092009
Carl R Monsen              Baune           Djerv            04092009
Christoffer Holt           Hvaler          St. Croix        04092009
Ole K Alfredsen            Hvaler          St. Croix        04092009
Roger-Andrè Malones        Fet             Lillestrøm       04092009
Vegard Kjærheim            Drøbak-Frogn    Soon             06092009
Laila Røstad               Haugerud        Grei             06092009
Kenneth Halvorsen          Askim           Ski              04092009
Ronny Myhrhaug             Lillestrøm      Strømmen         04092009
Rene Laabak                St. Croix       Selbak           04092009
Geir Bjerkland             Lillestrøm      Strømmen         04092009
Jon R Johannessen          Øren            Råde             04092009
Andreas H Sødal            Baune           NTNUI            04092009
Åge M Kranzmann            Hinna           Hommersåk        07092009
Kim Bråthe                 Moss            Råde             07092009
Silje M Andresen           St. Croix       Råde             07092009
Stian Jølsett              Sveiva          Lørenskog        08092009
Maren M Stumlien           Lillehammer     Ski              08092009
Jørgen Klem                Korsvoll        Hasle Løren      04092009
Karoline H Larsen          Halden          Ski              13092009
Tomas Fjeldvang            Strømmen        Bækkelaget       10092009
Kristoffer Sundmoen        Akerselva       Ajer             10092009
Asle Undheim               Lye             Djerv            10092009
Christian Haglund          Målløs          Fjerdingby       14092009
Johan R Solem              Bækkelaget      Holmlia          11092009
Hans-Leonard Kjenes        Sveiva          Målløs           18092009
Daniel Blikset             Studentspretten NTNUI            11092009
Simen L Johnsen            Grønland        Paradisbukta     09092009
Rune Sandholm              Korsvoll        Grei             15092009
Kjersti Markestad          Grei            BSI              14092009
Thor A Thorsen             Bærums Verk     Asker            11092009
Fredrik A Bostrøm          Nidaros         Ugla             15092009
Jonas Pante                Tromsø          TSI              16092009
Kenneth Angell-Jacobsen    Baune           St. Croix        02092009
Marte Sunde                Vardeneset      Sola             04092009
Stine Arctander Kristensen Vardeneset      Sola             04092009
Eilin Matland              Vardeneset      Sola             04092009
Jeanette Osberg            Vardeneset      Sola             04092009
Maren Tønnessen            Vardeneset      Sola             04092009
Mari M Joakimsen           Vardeneset      Sola             04092009
Silje W Guldhaug           Horten          Lindøya          11092009
Daniel Amundsen            Greåker         Fredrikstad      11092009
Anders Strømsborg          Sveiva          Målløs           18092009
David Svenson              Sveiva          Målløs           18092009
Petter Halvorsen           Tunet           Haugerud         18092009
Helen-Sophie Ormberg       Bakklandet      Haugerud         18092009
Stephan S Kristiansen      Tunet           Harstad          15092009
Alexander Johansen         St. Croix       Greåker          15092009
Ola Risheim                Ajer            Paradisbukta     14092009
Yngve Sætherskar           Sola            Nidaros          14092009
Ståle Jonassen             Hasle-Løren     Målløs           18092009
Benjamin Norenberg         Slevik          Fredrikstad      18092009
Christian Brevik           Slevik          Fredrikstad      18092009
Andreas K Berntsen         Fredrikstad     Slevik           17092009
Jens P Skaug               Grei            Sagene           20092009
Jonas A Castellanos        Sveiva          Holmlia          19092009
Helle Rustøy               Målløs          Akerselva        19092009
Max Andersson              Målløs          Tunet            19092009
Ingrid Gigstad             Tunet           Bygdø Monolit    18092009
Stian Larsen               Greåker         Baune            19092009        TB
Kenneth Bakken             Kverneland      Frøyland         10092009
Stig A Solheim             Kverneland      Frøyland         10092009
Arild Kuven                Kverneland      Frøyland         10092009
Geir Løvik                 Kverneland      Frøyland         10092009
Børge Søyland              Kverneland      Frøyland         10092009
Sjur Førli                 Kverneland      Frøyland         10092009
Kristian Kverneland        Kverneland      Frøyland         1009209
Andre Hauge                Lye             Frøyland         10092009
Erik Hagerup               Klepp           Frøyland         10092009
Klaus Mikkelsen            Klepp           Frøyland         10092009
Tommy Jespersen            Klepp           Frøyland         10092009
Frode Hagerup              Klepp           Frøyland         10092009
Jørgen Mikkelsen           Lye             Frøyland         10092009
Einar Haga                 Sola            Frøyland         10092009
Haakon Ødegaard            Lye             Frøyland         10092009
Ola Kristensen             Lye             Frøyland         10092009
Stig Ødegaard              Lye             Frøyland         10092009
Susanna R Siri             Harstad         Trondenes        18092009
Mari Z Simonsen            Harstad         Trondenes        18092009
Jeanette L Robertsen       Harstad         Trondenes        18092009
Mari Wikman                Harstad         Trondenes        18092009
Vibeke Molund              Harstad         Trondenes        18092009
Kristine Englund           Harstad         Trondenes        18092009
Christer K Astor           Høyang          BSI              18092009
Alexandra S Sæbø           Høyang          BSI              18092009
Tonje Kristoffersen        Vardeneset      Sunde            21092009
Line Jarnæs                Akerselva       Nor              18092009
Martine Jarnæs             Akerselva       Nor              18092009
Manne Strandberg           Fjerdingby      Bærums Verk      18092009
Elin Olsen                 Øreåsen         Råde             18092009
Sonja F Mathisen           Tunet           Bygdø Monolit    18092009
Solveig Østby              Ski             Bygdø Monolit    21092009         TB
Roar Holmen                Void            Høybr/Stovner    21092009
Cato Eliassen              Grønland        Paradisbukta     09092009
Nils Reistad               Strømmen        Sagene           04092009
Marte A Øia                Horten          Fredrikstad      18092009
Robin H Odeholm            Sagene          Osi              19092009
Marita Solberg             Sveiva          Slevik           19092009
Elin Dahlstrøm             St. Croix       Slevik           20092009
Linda V Hansen             Korsvoll        Grei             18092009
Svanhild Guttorm           Karasjok        Havøysund        20092009
Steffen M Rummelhoff       NTNUI           Løkka            21092009
Magnus Jacobsson           Fjerdingby      Målløs           26092009
Philip Dessington          Bækkelaget      Tunet            25092009
Robin Hemmingsen           Grei            Baune            25092009
Ida B Karevold             Nidaros         Holmlia          25092009
Tor Ove Roaldkvam          Hommersåk       Vålerenga        26092009
Johan Sterkens             Klepp           Lye              26092009
Simen Danielsen            Drøbak/Frogn    Bækkelaget       25092009
Sandra M Nygaard           Vardeneset      Sunde            25092009
Silje W Husebø             Vardeneset      Sunde            25092009
Lisa L Haga                Horten          Sunde            26092009
Per H Johansson            Sarpsborg       Fredrikstad      25092009
Kent Henriksen             Nornen          Fjell-kam        24092009
Marie N Gundersen          Toppen          NTNUI            24092009
Roy A Lund                 Nornen          Baune            24092009
Trond Lidal                Nornen          Baune            24092009
Tim P Edstrøm              Nornen          Baune            24092009
Kjetil Gloppen             Nornen          Baune            24092009
Kjetil Oen                 Nornen          Baune            24092009
Paul Å Olsen               Nornen          Baune            24092009
Ole H Hermansen            Nornen          Baune            24092009
Kenneth L Tertnes          Nornen          Baune            24092009
Frank Storlid              Nornen          Baune            24092009
Svenn L Kirkeby            Nornen          Baune            24092009
Asle Nygård                Nornen          Baune            24092009
Knut Schrøder              Nornen          Baune            24092009
Jerker Tapp                Nornen          Baune            24092009
Andreas Aasheim            Nornen          Baune            24092009
Stian Thorsen              Nornen          Baune            24092009
Klas Lindgren              Nornen          Baune            24092009
Andreas Lindstrøm          Nornen          Baune            24092009
Cato Nymoen                Nornen          Baune            24092009
Morten Nadim               Nornen          Baune            24092009
Max Sørensson              Nornen          Baune            24092009
Knut H Eia                 Nornen          Baune            24092009
Dag O Steen                Nornen          Baune            24092009
Christian Andersson        Nornen          Baune            24092009
Dyshyanthan Rajendram      Nornen          Baune            24092009
Alexander N B Kristensen   Nornen          Baune            24092009
Jørgen S B Einarsen        Nornen          Baune            24092009
Stig M Øyen                Sveiva          Grei             26092009
Simen Herttua              Sveiva          Høybrå/Stovner   24092009
Thomas Berg                Akerselva       Bygdø/Monolit    25092009
Kim-Steffen Hafsfjord      Slevik          Fredrikstad      28092009
Endre Liseth               Nornen          Fjell-kam        28092009
Christoffer Fleime         Djerv           Baune            28092009
Kristian Antonsen          Sarpsborg       Råde             02102009
Lars Prüfer                Fredrikstad     Råde             02102009
Sebastian Philipsson       Bakklandet      Freidig          27092009
Silje Engstad              Nidaros         Dverg            29092009
Kjetil Christoffersen      Rødgata         Drammen          27092009
Svein E Sørstad            Rødgata         Drammen          27092009
Runar Nystad               Øren            Drammen          27092009
Jan Ekholm                 Klepp           Baune            29092009
Steffen Ellingsen          Rosenborg       Nidaros          26092009
Håkon Eggen                Tunet           Målløs           27092009
Robin-Andre Blyberg        Målløs          Romsås           27092009
Simen J Halvorsen          Tunet           Sveiva           30092009
Sindre P Christiansen      Tunet           Sveiva           30092009
Mats E Rudi                Tunet           Sveiva           30092009
Anders Øverby              Elverum         NTNUI            30092009
Jon Somby                  Tsi             Alta             30092009
Jimmy Utsi                 Tsi             Alta             30092009
Simon Dahl                 Haugesund       Brodd            29092009
Erik B Wangsness           Bækkelaget      NTNUI            03102009
Fredrik Taraldsvik         Moss            Råde             03102009
Linn B S Tegle             Slevik          Råde             03102009
Naeem Kapasi               GSI             Toppen           04102009
Ann-Kristin Kløften        Lørenskog       Målløs           04102009
Renate Arnet               Harstad         Trondenes        01102009
Angelica Bergvoll          Harstad         Trondenes        01102009
Jeanette Finvik            Korsvoll        Akerselva        03102009
Aurora S H Skaar           Korsvoll        Akerselva        03102009
Camilla Fossmark           Korsvoll        Akerselva        03102009
Marius Thomassen           TSI             Kåfjord/Nordr    03102009     TB
Frode Lyngmo               TSI             Kåfjord/Nordr    03102009     TB
Pablo Vargas               TSI             Kåfjord/Nordr    03102009     TB
Eirik Gulbrandsen          TSI             Kåfjord/Nordr    03102009     TB
Ante J Gaup                TSI             Kåfjord/Nordr    03102009     TB
Håvard Mjøen               TSI             Kåfjord/Nordr    03102009     TB
Daniel Simonsen            Alta            Kåfjord/Nordr    03102009
Ole Chr Larsen             Alta            Kåfjord/Nordr    03102009
Ken S Larsen               Alta            Kåfjord/Nordr    03102009
Steffen O Engdal           Alta            TSI              03102009
Knut J Ditlev-Simonsen     Snarøya         Stabekk          02102009
Marianne Haugeplass        Høybr/Stovner   Målløs           02102009
Vegard Karlstrøm           Nordstjerna     Alta             02102009
Lars O Brochmann           Havøysund       Hammerf/Forsøl   02102009
Johanne Kjevik             Hamarøy         TSI              02102009
Julie C Olsen              Hamarøy         TSI              02102009
Vegard H Dahl              Trygg/Lade      Øya              01102009
Trond E Lorentzen          Trondheim torna Børsa            02102009
Vera Remen                 Tromsø          TSI              05102009
Setti Kemppainen           Tromsø          TSI              09102009
Jonas Myhre                Tromsø          TSI              09102009
Ole P Eilertsen            Fredrikstad     Borgen           06102009
Samuel Ekman               Moss            Øreåsen          06102009
Tobias H Heflo             Sandefjord      Bærums Verk      06102009
Gøran Eilertsen            Fredrikstad     Borgen           06102009
Marit Thielemann           Osi             Bygdø/Monoli     06102009
Kristian Hanstad           Askim           Sarpsborg        02102009
Jarkko Valle               Harstad         Alta             09102009
Daniel Hammergren          NTNUI           Hammerfest/Fors  06102009
Henrik Gunnarstorp         Fredrikstad     Greåker          09102009
Lise Haugesten             Sarpsborg       NTNUI            07102009
Eirik F Eriksen            Gjelleråsen     Ajer             10102009
Jon A Aslaksen             Tromsø          Alta             03102009
Tage Olsen                 TSI             Alta             03102009
Tor-Even H Mikalsen        Alta            Havøysund        10102009
Jostein J Lehto            Alta            Havøysund        10102009
Ronald Giæver              Alta            Havøysund        10102009
Kenneth Våge               Gjelleråsen     Bækkelaget       09102009
Eirik Hagen                Drammen         Nor              10102009
Tommy D Christensen        Drammen         Nor              10102009
Eivind Moen                Drammen         Nor              10102009
Fredrik Drag               Drammen         Nor              10102009
Magnus Sjøstrand           Asker           Nor              10102009
David Karlsen              Fredrikstad     NTNUI            07102009
Jo E B Urdal               Trygg/Lade      Øya              09102009
Julian Sæther              Ugla            Øya              09102009
Kristian Midtgård          Trygg/Lade      Øya              09102009
Martin R Martinsen         Trygg/Lade      Øya              09102009
Julie S O Johansen         Målløs          Romsås           11102009
Therese K Andersen         Målløs          Romsås           11102009
Jonas Goldstein            Greåker         Tunet            10102009
Jørgen Ø Damslora          St. Croix       Grei             11102009
Thor A Johansen            Borgen          Varteig          10102009
Kari Lindquist             Halden          Sarpsborg        08102009
Susan Jenseg               Halden          Sarpsborg        08102009
Truls Thøgersen            KSI             Kongsten         08102009
Eskild Lundgård            Raufoss         NTNUI            11102009
Joakim R Johansen          St. Croix       Greåker          08102009
Dennis Bentestuen          Fjerdingby      Strømmen         08102009
Tom E Bruvik               NTNUI           Bakklandet       12102009
Fredrik L Kolstad          Grei            Høybr/Stovner    09102009
Eivind Andreassen          Greåker         Høybr/Stovner    09102009
Jan H Johannessen          Sola            Sunde            09102009
Michael A Larsen           Tromsø          TSI              13102009
Ole J Andersen             St. Croix       Slevik           17102009
Stian Thorbjørnsen         Halden          Kongsten         05102009
Fredrik Johansen           Klepp           Lye              26092009
Tone Nilsen                Harstad         Trondenes        14102009
Beatrice Fløystad          Harstad         Trondenes        14102009
Kristian V Wood            Trygg/Lade      Øya              16102009
Glenn Børmarken            Romsås          Målløs           14102009
Truls M Ambjørnsen         Ankerveien      Kongsten         11102009
Linn M Hermansen           Moss            BSI              16102009
Svenja De Smedt            TSI             Tromsø           15102009
Heidi Haugstulen           Hamar Embla     Brumunddal       16102009
Annette T Monkvik          St. Croix       Slevik           14102009
Svein-Arild Birkeland      Torridal        Vågsbygd         16102009
Rune Bjørnsen              Torridal        Vågsbygd         16102009
Ruben Skribeland           Hånes           Vågsbygd         16102009
Espen Strandhus            St. Croix       Slevik           12102009
Martine Solstad            St. Croix       Fredrikstad      14102009
Stian S Iversen            NTNUI           Arendal          14102009
Siri Mikalsen              Lier            Tromsø           16102009
Truls Vesterås             Ski             Gjøvik           19102009
Fredrik Stenseth           Bækkelaget      Ski              19102009
Markus R Fosseli           Lofoten         TSI              16102009
Emil Jåbrekk               Målløs          Sveiva           10102009
Jon Holba                  Fjellkam        Horten           16102009
Tommy Eriksen              St. Croix       Fredrikstad      19102009
Ellen Hauge                Sagene          Slevik           16102009
Lars D Christensen         Akerselva       BSI              16102009
Joachim Danielsen          Øyane           Siddis           16102009
Simen Ø Ledaal             Vardeneset      Siddie           16102009
Patrik Chr Strømsten       Nornen          Bærums Verk      25102009
Kristoffer A Selboe        Stil            NTNUI            23102009
Stian E Nielsen            Vardeneset      Siddis           23102009
Kristian Østerhus          Lura            Siddis           23102009
Petter Støldal             Lura            Siddis           23102009
Andreas Lindberg           Tunet           Grei             24102009        TB
Andreas Haugum             Trygg/Lade      Øya              24102009
Anders Fredriksen          Torridal        Søgne            24102009
Patrik Olsen               Sarpsborg       Fredrikstad      20102009
Andreas Marthinsen         Tunet           Holmlia          20102009
May-Britt Holmen           St. Croix       Slevik           23102009
Monice Johansen            St. Croix       Slevik           23102009
Elisabeth Bach             Nes             Sagene           23102009
Lars R Aasberg             St. Croix       Fredrikstad      20102009
Pål Knudsen                Bodø            Fredrikstad      20102009
Sven D Hansson             Akerselva       Horten           20102009
Christoffer Myhre          Havørn          Siddis           23102009
Steven Incoronato          Havørn          Siddis           23102009
Heidi B Brøndal            Asker           Bygdø Monol      24102009
Kent Bergh                 Fredrikstad     Kongsten         20102009
Vegard Brodersen           Fjerdingby      SISO             23102009
Anniken Aldridge           OSI             Nidaros          23102009
Knut Woldengen             Gjelleråsen     Grei             23102009
Vetle Nilsen               Vålerenga       Bækkelaget       25102009
Christoffer Edèn           Slevik          St. Croix        27102009
Hans Nissen                Trygg/Lade      Øya              29102009
Jonas Stølan               St. Croix       Fredrikstad      30102009
Anders Snellingen          Sagene          Bodø             27102009
Marius Eriksen             Ajer            Brumunddal       28102009
Kristoffer Õstergren       Fjerdingby      Vålerenga        30102009
Jon M Skranes              Bakklandet      OSI              30102009
Martin T Skagen            Drammen         Nor              30102009
Espen Helle                Greåker         Sarpsborg        01112009
Anita R Lysheim            TSI             Bakklandet       31102009
Camilla Bredesen           Målløs          Romsås           21102009
Martin Spinnvåg            Greåker         OSI              30102009
Andre Ernst                Hare            Ribbungene       03112009
Lars T Dystvold            Øreåsen         Halden           03112009
Lena Lindanger             Vardeneset      Sola             30102009
Espen Hauge                Drøbak/Frogn    Hare             03112009
Anders Fanuelsen           Nor             Drammen          02112009       TB
Alexander A Kristensen     Fjerdingby      Akerselva        30102009
Tommu Helgeland            Sola            Sunde            02112009
Emil Kristensen            Drammen         Nor              03112009
Sebastian Cortes           Nornen          TSI              03112009
Torbjørn Alvestrand        Nidaros         NTNUI            03112009
Henning Rugsveen           Fjerdingby      Brumunddal       04112009
Mariann Undstad            Lørenskog       Haugerud         04112009
Jan B Hansen               Alta            TSI              07112009
Farnley L Andanya          Torridal        Vågsbygd         07112009
Børre Rogstad              Klepp           Lye              25102009
Geir R Amaliksen           Klepp           Lye              25102009
Mathias Wiik               Asker           Bærums Verk      06112009
Kent A Solli               Haugesund Stud  Torvastad        07112009
Kjell Hølland              Lye             Klepp            06112009
Andreas Mäki               Osi             Bygdø Monolit    06112009
Petter T Graham            Greåker         Varteig          06112009
Gjøran Dolve               Vardeneset      Sunde            06112009
Marthe Hanssen             Bodø            Bakklandet       09112009
Jeanette Stræte            Slevik          Akerselva        12112009
Daniel F Møller            IBK Sør         Toppen           10112009
Ulrik N Kristiansen        Frelsesarmeen   BSI              15102009
Christel Bærheim           Vardeneset      Sunde            12112009
Trond Haaverstein          Vardeneset      Brodd            14112009
Fabian Wesvik              Øyane           Brodd            11112009
Max Andersson              Alta            Havøysund        14112009
Kristoffer Sterner         Alta            Havøysund        14112009
Øyvind S Sortland          Sandnes         NTNUI            11112009
Nina Hulleberg             Brumunddal      Bygdø Monolit    11112009
Jens A Jensen              TSI             Lenvik           08112009
Glenn Thapper              Haugerud        Tunet            15112009
Anniken Olderøien          Nidaros         Bakklandet       13112009
Einar H Mathisen           Sarpsborg       Fredrikstad      14112009
Stian Larsen               Baune           Greåker          14112009     TBR
Sindre A Larsen            Alta            Kåfjord/Nordreis 14112009
Mario Reinholtsen          Alta            Kåfjord/Nordreis 14112009
Juhan D Gaup               Alta            Kåfjord/Nordreis 14112009
Ida H Syversen             Grei            Toppen           17112009
Marko Länsman              Gjelleråsen     Bærums Verk      16102009
Ketil Bjelland             Haugesund stud  Torvastad        23102009
Hanne A Lillehammer        Sveiva          Akerselva        18112009
Tuva Jarmund               Ski             Bygdø Monolit    20112009
Arild O Vestnes            Klepp           Lura             23112009
Christian Dahl             Greåker         Fredrisktad      28112009
Victoria Karlsen           Sveiva          Tunet            24112009
Kim A kristiansen          Baune           Florø            24112009
Bodil Nordseth             Lørenskog       Sveiva           25112009
Daniela Gomez              Grei            Holmlia          20112009
Erik Jirving               Tunet           Målløs           28112009      TB
Kennth R Skriden           Sveiva          Høybr/Stovner    28112009
Anders Salte               Ålgård          Lura             04122009
Trude M Knutsen            Strømmen        Målløs           04122009
Thomas Henriksen           Nor             Tønsberg         07122009
Marius Utengen             Sandnes         Lura             08122009
Knut S Watne               Gjøvik          Lura             08122009
Magnus Brørs               Bakklandet      Ugla             09122009
Gro A Rannem               Bækkelaget      Målløs           10122009
Aleksander Johansen        Greåker         St. Croix        13122009
Mads Mienna                Nidaros         TSI              13122009
Stanley Jensen             Baune           Sola             12122009       TBR
Lars Chr Olafsen           Fredrikstad     Sarpsborg        14122009
Ira M Ndunda               Romsås          Målløs           15122009
Mona T Heidenberg          Halden          Bygdøy Monol     18122009
Nils Bakkehaug             TSI             Harstad          18122009        TB
Andreas Berntsen           Slevik          Fredrikstad      18122009
Jimmy Heimer               Greåker         Gjelleråsen      18122009
Petter Westreng            Lillehammer     Lisleby          17122009
Pål Aune                   Sunde           Lye              20122009
Ola Teigen                 Grei            Sveiva           15122009        TB
Nina Bye                   Haugerud        Sveiva           17122009
Anders Snellingen          Bodø            Akerselva        18122009
Fredrik Dyrkorn            Gjerdrum        Strømmen         25122009
Kristine Sørheim           Torridal        Vågsbygd         01012010
Kim Windahl                Vålerenga       Dverg            08012010
Linda Pedersen             Bodø            Trondenes        08012010
Vemund M Kronberg          Gjerdrum        Strømmen         10012010
Andreas Nerstad            Sagene          Grei             09012010        TB
Kjetil Jacobsen            Bygdøy/monol    Drammen          09012010
Åsmund Sjøberg             Bakklandet      Freidig          07012010
Niklas Brajic              Sveiva          Sveiva           09012010        TB
Robert Erichsen            Løkka           Holmlia          09012010
Thomas Bakkene             Krona           Akerselva        09012010
Christoffer Holt           St Croix        Hvaler           14012010
Mikael R Hansen            Slevik          Fredrikstad      12012010
Jan Erik Pedersen          Vardeneset      Siddis           12012010
Lars Krogstad              Tunet           Slevik           12012010
Vegard Tvete               Gjelleråsen     Slevik           15012010        TB
Anders Holm                Akerselva       Hasle/Løren      15012010
Kristian Pettersen         Bjarkøy         Bakklandet       15012010
Petter Sæther              B16             Lindeberg        15012010
Eirin Frantzen             TSI             Ski              12012010
Eva M Karlsen              Sarpsborg       Slevik           15012010
Ole-Chr Bøhaugen           Fredrikstad     Sarpsborg        12012010
Heidi Sivertsen            Nidaros         Freidig          15012010
Mats Borgen                Akerselva       Sagene           15012010         TB
Stine M Bergum             Akerselva       Gjøvik           17012010
Didrik A Hansen            Greåker         Sarpsborg        17012010
Karianne Skaug             Dverg           Holmlia          18012010
Erik Rudsli                Gjelleråsen     Bækkelaget       17012010
Rune Robertsen             Harstad         Bjarkøy          17012010         TB
Erik Malm                  Stil-US         Bærum Verk       17012010
Dag E Grøtnæs              Sveiva          Krona            17012010
Paul D Johansen            Bakklandet      Freidig          16012010
Christina C Dietrichs      Sveiva          Grei             18012010
Jesper Ask                 Tromsø          Bygdø Monolit    15012010
Kevin Hagen                Gjelleråsen     Halden           19012010
Rolf E Grønning            TSI             Bjarkøy          15012010
Steffen Fuglerud           B16             Sagene           19012010
Per E Grønmo               Bygdøy Monol    TSI              18012010
Vilde Røstad               Freidig         Nidaros          19012010
Knut G Endal               Førde           Akerselva        18012010
Ina Larsen                 Akerselva       Hammerfest/Fors  19012010
Magnus Mikaelsen           Sagene          Frelsesarmeen Os 19012010
Marcus Nilsson             Vålerenga       Bærums Verk      19012010
Rune Johansen              Harstad         Bjarkøy          19012010         TB
Jens A Jørgensen           Greåker         Slevik           19012010
Mikkel Hallgren            Bækkelaget      Baune            19012010
Tommy Olsen                Målløs          Gjelleråsen      19012010
Ørjan Langsholt            Alta            Kåfjord/Nordrei  19012010         TB
Trine-Lise Reiersen        Sarpsborg       TSI              19012010
Nils Bakkehaug             Harstad         TSI              26012010         TBR
Håvard Mjøen               Kåfjord/Nordr   TSI              30012010         TBR
Jonas A Castellanos        Holmlia         Sveiva           19012010
Ingvild Ruud               Målløs          Sveiva           19012010


Internasjonale overganger til Norge:
Robert Fox              NOR 92 Innebandyklubb   IFK Sollentuna/Sweden 01.07.2009
Ole Mossin Olesen       Tunet IBK               Umeå City IBK/Sweden 01.07.2009
Mikael Lund             St. Croix IBK           Knäppmora AIK/Sweden 01.07.2009 *
John Howchin            Baekkelaget IB          Westermalm IBK/Sweden 01.07.2009 *
Robin Mattsson          GIF Fighters            Järfalla IBK/Sweden 22.07.2009
Jesper Nordmark         Fjerdingby IBK          Västerås Innebandy/Sweden 23.07.2009
Jesper Göransson        NOR 92 Innebandyklubb   Vaxholms IBF/Sweden 23.07.2009
Niklas Karlsson         NOR 92 Innebandyklubb   Fagerhult Habo IB/Sweden 28.07.2009
Jessika Sundberg        Tunet IBK               Täby IS/Sweden 11.08.2009
Anna Didriksson         Tunet IBK               Rönnby IBK/Sweden 11.08.2009
Lukas Samuelsson        Gjelleråsen if          Hässelby SK IBK/Sweden 25.08.2009
Sebastian Sandberg      Fjerdingby IBK          IBK Succé/Sweden 25.08.2009
Johan Emriksson         Fjerdingby IBK          IBK Succé/Sweden 25.08.2009
Lisa Lyrstrand          Tunet IBK               Billingsfors IBK/Sweden 25.08.2009
Mikael Bremås           NOR 92 Innebandyklubb   Huddinge IBS/Sweden 31.08.2009
Andreas Lindberg        Tunet IBK               Gamla stan IBK/Sweden 02.09.2009
Alexander Salomonsson   Sveiva IB IBF           Tranås/Sweden 03.09.2009
Patrik Rosenlöv         Sveiva IB IBF           Tranås/Sweden 03.09.2009
Niklas Strängdal        Harstad Innebandyklubb  Kiruna AIF/Sweden 03.09.2009
Fredrik Siekas          Harstad Innebandyklubb  Kiruna AIF/Sweden 03.09.2009
Joakim Söderhäll        SK Baune Innebandy      Åkersberga IBF/Sweden 03.09.2009
Jimmy Heimer            Greåker IBK             Caperiotäby FC/Sweden 03.09.2009
Torbjörn Tryti          Nidaros IBK             Odense Floorball Club/Denmark 04.09.2009
Marie Solgård Amundsen  Nidaros IBK             Karlstad IBF/Sweden 04.09.2009
Sandra Vika             Sveiva IB               Hammarby IF IBF/Sweden 08.09.2009
Krister Svensson        Greåker IBK             Caperio Täby FC/Sweden 08.09.2009
Niklas Johansson        Fjerdingby IBK          Mjölby IBK/Sweden 08.09.2009
Tobias Johansson        NOR 92 IBK              Åkersberga IBF/Sweden 10.09.2009
Thomas Straete          Slevik IBK              Umeå City IBK/Sweden 10.09.2009
Fredrik Åhlberg         Slevik IBK              Västerås Innebandy/Sweden 10.09.2009
Marcus Gustavsson       Sveiva IB               Västerås IBF/Sweden 11.09.2009
Katrine Hoset           Nidaros IBK             Idrottsklubben Academia/Finland 11.09.2009
Therese Garmstedt       Gjelleråsen Innebandy   Åkersberga IBF/Sweden 11.09.2009
Joakim Drougge          Vålerenga Innebandy     IBF Hedemora/Sweden 14.09.2009
Karl Bengtsson          Greåker IBK             Träslövsläge IF/Sweden 14.09.2009
Josefine Berg           IK Akerselva            IBK Elfhög/Norway 16.09.2009
Amir Chehrehnegar       Greåker IBK             Skellefteå IBK/Sweden 16.09.2009
Andreas Nilsson         IK Akerselva            BK Sundsvall/Sweden 16.09.2009
Kristoffer Sahlen       IK Akerselva            Sundsvall City IBC 16.09.2009
Carolina Matzen         Nidaros IBK             TIBK/Sweden 16.09.2009
Samuel Gerber           SK Baune Innebandy      UHC Zugerland/Switzerland 16.09.2009
Tobias Wendelstig       Tunet IBK               Bollstanäs SK/Sweden 17.09.2009
Johan Fredström         Sagene IF               Åkersberga IF/Sweden 17.09.2009
Malin Lundgren          IK Akerselva            Linköpings Innebandy/Sweden 18.09.2009
Niklas Eklund           Sagene IF               Norrby IK/Sweden 18.09.2009
Sofia Forsberg          Sola IBK                Västerås IBF Ungdom/Sweden 18.09.2009
Therese Nilsson         IK Akerselva            IBF Borlänge/Sweden 18.09.2009
Fredrik Lingvall        Sagene IF               Månsarp IBK/Sweden 18.09.2009
Tobias Gustavsson       Nidaros IBK             Valbo IBF/Sweden 18.09.2009
Henrik Gustavsson       Mållos IBK              Visby IBK/Sweden 18.09.2009
Marcus Lennemyr         Mållos IBK              BKI Sunnanå/Sweden 18.09.2009
Dan Heikkinen           Harstad IBK             Kiruna AIF/Sweden 18.09.2009
Jeff Adolfsson          Lura IL                 Östra SK Jönköping/Sweden 21.09.2009
Lena Sundvik            Sveiva IB               Salibandyseura Vaasa/Finland 22.09.2009 *
Natalie Hedenström      Slevik IBK              Kungsörs IBK/Sweden 22.09.2009
Malin Hohenberg         Trondenes IBK           Teleborg IBF/Sweden 22.09.2009
Jimmy Geiryd            NOR 92 IBK              Sköndals IK/Sweden 24.09.2009
Niklas Karlsson         Sola IBK                Älmhults IBK/Sweden 24.09.2009
Robert Eriksson         SF Grei                 Nyboda IBK/Sweden 24.09.2009
Petra Olsson            SF Grei                 IFK Kumla Innebandy/Sweden 24.09.2009
Kevin Lucarelli         Oya IBK                 UHC Schwarz-Gelb Wetzikon/Switzerland 24.09.2009
Asnhan Chehrehdegar     Sveiva IB               Hammarängen IBK/Sweden 25.09.2009
Simon Sköld             Drammen IF              Lennartsfors IF/Sweden 25.09.2009
Johan Isaksson          TSI Innebandy           Enskededalens IBK/Sweden 25.09.2009
Jimmy Nyman             Baerums Verk IF         IBK Lockerud Mariestad/Sweden 28.09.2009
Sissel Stormo Holtan    Holmlia SK              Chofu F.C./Japan 28.09.2009
Tomas Andersson         Vålerenga Innebandy     Århus Elite Floorball/Denmark 29.09.2009
Oskar Lindgren          Mållos IBK              Borås IK/Sweden 29.09.2009
Karin Hallberg          Holmlia SK              Karlstad IBF/Sweden 30.09.2009
Viktor Forsberg         SK Djerv                Sävar IBF/Sweden 01.10.2009
Johan Lenemark          SK Baune Innebandy      Wedeby IBK/Sweden 02.10.2009
Vidar Tiren             Frederikstad IBK        Ersboda SK/Sweden 02.10.2009
Johan Svärd             Sagene IF Växjö         IBK Vipers/Sweden 02.10.2009
Philip Thorkild         SKI IL Innebandy        Wårgårda IBK/Sweden 05.10.2009
Robin Andersson         Vålerenga Innebandy     Tobo Orbyhus FF/Sweden 05.10.2009
Nina Lakonen            TSI Innebandy           Haparanda Finska FI/Sweden 05.10.2009 *
Björn-Tore Kristiansen  HF Innebandy            Lövet IBK/Sweden 08.10.2009
Isac Nilsson            Oreåsen IL Innebandy    Sundbybergs IK/Sweden 08.10.2009 **
Natalie Gustavsson      Lindoya IK              Burås IK/Sweden 09.10.2009
Robin Uden              Baerums Verk IF         IBK Lockerud Mariestad/Sweden 09.10.2009
Tobias Ålgårdh          HF Innebandy            Malungs IBK/Sweden 09.10.2009
Terje Larssen           Tunet IBK               Hafnia FC/Denmark 09.10.2009
Per-Anders Hansson      SKI IL Innebandy        Digers BK/Sweden 13.10.2009 *
Robert Vestlund         Haugerud IF             Strömsbro IF/Sweden 13.10.2009
Andreas Wöiduma         Sarpsborg IBK           Norrby IK/Sweden 20.10.2009
Kim Larsson             Bodo Innebandyklubb     Citykamraterna BK/Sweden 22.10.2009 *
Andreas Nilsson         IK Akerselva            Tränemo IBK/Sweden 23.10.2009
Henrik Andersson        Holmlia SK              Sandåkern/Sweden 23.10.2009 *
Mattias Drejare         Bygdo/Monolitten IL     IBC Härnösand/Sweden 28.10.2009 *
Jonny Näslund           Lenvik IBK              Norrby IK/Sweden 02.11.2009
Lars Lennartsson        Vågsgygd IBK            IBK Nissan/Sweden 05.11.2009 *
Joacim Pasanen          Sandnes IBK             Åsbro GoIF/Sweden 05.11.2009
Roger Johansson         Tunet IBK               Östergarns IK/Sweden 05.11.2009
Ursina Jäger            OSI Innebandy           Sport Union Wiener FV/Austria 06.11.2009
Frida Edelswärd-Sneitz  Tunet IBK               FBC Engelholm/Sweden 11.11.2009
Denis Yurkov            Nidaros IBK             Nizhegorodets/Russia 11.11.2009
Tim Schauenburg         SK Djerv                TSV Schwatzaibach/Germany 16.11.2009
Mattias Gillving        Vålerenga Innebandy     IBK Aston/Sweden 17.11.2009
Tomi Salo               Vålerenga Innebandy     BK Halna/Sweden 17.11.2009
Teres Holmberg          Vägsbygd IBK            Hagunda IF/Sweden 17.11.2009
Peter Olofsson          Nidaros IBK             Hammerdals IF/Sweden 20.11.2009
Mattias Mattson         Tunet IBK               Umeå City IBK/Sweden 20.11.2009
Malin Johansson         Sveiva IB               Linköping IBK/Sweden 20.11.2009
Robin Velin             Nidaros IBK             KFUM Norrköping/Sweden 20.11.2009
Thomas Krogsmyr         Stil-UIS Innebandy      Århus Firma Sport Floorball/Denmark 20.11.2009
Lea Simma               TSI Innebandy           Kiruna AIS/Sweden 23.11.2009
Nadja Yliluoma          Sagene IF               Norrby IK 25.11.2009
Tony Hansson            Halden IBK              Överby IF/Sweden 25.11.2009
Simon Nordqvist         Halden IBK              Överby IF/Sweden 25.11.2009
Magnus Olsson           Halden IBK              Överby IF/Sweden 25.11.2009
Andreas Saikoff         Halden IBK              Överby IF/Sweden 25.11.2009
Jörgen Rosell           Lindoya IK              Karlskrona/Sweden 27.11.2009 *
Lisa Koopmans           Haugerud IBK            CL98 IC/Sweden 27.11.2009
Andreas Machado         SK Djerv                Tyresö Trollbacken IBK 04.12.2009
Mikael Eriksson         SK Djerv                Obbola IK/Sweden 10.12.2009
Niklas Karvonen         SK Djerv                IBK Ersboda/Sweden 10.12.2009
Per Christian Brath     Gjelleråsen IF          Hafnia FC/Denmark 15.12.2009
Fredrik Hoff Eriksen    Fjerdingby IBK          UHC Waldkirch-St.Gallen/Switzerland 17.12.2009
Patrik Gundersen        Tunet IBK               Lindås IBK/Sweden 22.12.2009
Isac Nygren             Vågsbygd IBK            Enviken IF/ Sweden 22.12.2009
Mattias Gustafsson      IK Akerselva            Granlo BK/ Sweden 23.12.2009
Michael Aas             Tunet IBK               Visby IBK/ Sweden 29.12.2009
Mikael Pettersson       Baekklagets Sportsklub  Nyfors IK/ Sweden 30.12.2009
Erik Ström              Sveiva IB               Örebro SK IBK/Sweden 30.12.2009
Tine Eriksson           Mållos IBK              Njutångers IF/ Sweden 30.12.2009
Daniel Hedblom          NTNUI Innebandy         Bjart IBK 31.12.2009 *
Patrik Johansson        Vålerenga Innebandy     Jämjö IBK/Sweden NC

For spørsmål om sidene ta kontakt med innebandy@nif.idrett.no