Home Norges Bandyforbund
Terminlister Resultater Landslag NM Informasjon Notiser Turneringer Adresser Regelverk Kurs Bilder Historie Statistikk Linker Diskusjonsforum World Floorball Championships 2000 Utviklingsavdelingen International Floorball Federation


Godkjente overganger 2008/2009

Spiller                    Fra klubb       Til klubb    Spilleklar
                                                        Dato:
Wibeke Andersen            Slevik          St. Croix    18062008
Kristian Antonsen          Fredrikstad     Sarpsborg    04082008
Elin Dahlstrøm             Slevik          St. Croix    29062008
Tommy Eriksen              Hvaler          St. Croix    01052008
Peter Fahlstrøm            Slevik          Greåker      18082008
Dag L Finess               Fredrikstad     Selbak       29072008
Are Førland                Sola            Sunde        01052008
Silje Hennum               OSI             Sagene       13052008
Lise Johansen              Slevik          St. Croix    29062008
Henning Katralen           Furuset         Vålerenga    12082008
Tor-Even H Mikalsen        Havøysund       Alta         16082008
Marthe Myhr                Hammerf./Forsøl Sveiva       31052008
Håvard Olsen               Elverum         Alta         02072008
Pål Erik Olsen             OSI             Haugerud     05062008
Satu Puustinen             Slevik          St. Croix    29062008
Anne Kristine Rasmussen    Drammen         Sagene       13052008
Erlend Reisersen           Korsvoll/Tåsen  Lyn          18082008
Tor Ove Roalkvam           Vålerenga       Hommersåk    29052008
Daniel Simonsen            Tromsø          Alta         16082008
Marte Tandberg             BSI             Sagene       04062008
Thomas Isaksen             Målløs          Sveiva       16082008
Steffen Isaksen            Målløs          Sveiva       16082008
Jørgen Bergby              Sarpsborg       Fredrikstad  17082008
Lars Olafsen               St. Croix       Fredrikstad  18082008
Jens-Petter Mo             Sarpsborg       Fredrikstad  17082008
Anette Guttormsen          Trosvik         Fredrikstad  01082008
Rebekka Hofmo              Trosvik         Fredrikstad  01082008
Elin Andreassen            Trosvik         Fredrikstad  01082008
Eline U Lie                Trosvik         Fredrikstad  01082008
Line Wahlberg              Trosvik         Fredrikstad  01082008
Heidi Y Gangfløt           Trosvik         Fredrikstad  01082008
Nanna Aaby                 Trosvik         Fredrikstad  01082008
Ida H Hansen               Trosvik         Fredrikstad  01082008
Therese A Johansen         Trosvik         Fredrikstad  01082008
Mie Andersen               Trosvik         Fredrikstad  01082008
Mette Hjelvin              Trosvik         Fredrikstad  01082008
Yvonne Jeksrud             Trosvik         Fredrikstad  01082008
Elisabeth Erichsen         Trosvik         Fredrikstad  01082008
Kristine Gangfløt          Trosvik         Fredrikstad  01082008
Ann-Kristin W Eliassen     Trosvik         Fredrikstad  01082008
Merete Haugerud            Trosvik         Fredrikstad  01082008
Hilde M Guldbrandsen       Trosvik         Fredrikstad  01082008
Kristina Hagen             Trosvik         Fredrikstad  01082008
Annelene Larsen            Trosvik         Fredrikstad  01082008
Per R Bøhler               Rosenborg       Ski          10082008
Manne Strandberg           Nor             Fjerdingby   23082008
Lars Harald Eide           Sveiva          Fjerdingby   24082008
Edvard S Nilsen            St. Croix       Lisleby      15082008
Håkon R Lindberg           St. Croix       Lisleby      15082008
Espen Lundgreen            Øren            Høyb/Stovner 15082008
Margrethe Kjenes           Grei            Sveiva       08082008
Kenneth Rønning            Lørenskog       Lillestrøm   29082008
Arne Jeksrud               St. Croix       Råde         29082008
Jim Grønvold               Risør           Arendal      26082008
Karen Farnes               Freidig         Holmlia      25082008
Line A Heggheim            NTNUI           Nidaros      30082008
Marius Ekeli               Ankerveien      Korsvoll     30082008
Andre S Hamre              Lørenskog       Fjerdingby   29082008
Jon Ricklund               Sagene          Fjerdingby   29082008
Hogne Svendsen             Lørenskog       Korsvoll     30082008
Håvar Wehus                NTNUI           Sagene       27082008
Henrik Jonsson             Baune           Nidaros      30082008
Heidi T Hoffsbakken        Romsås          Gjelleråsen  31082008
Christian Kolderup         Horten          Nor          31082008
Kjetil Fredvik             Osi             Ælva         31082008
Henrik Nordberg            Ajer            Lillehammer  31082008
Torbjørn Leiknes           Kvernaland      Nidaros      30082008
Stine A Kristensen         BSI             Vardeneset   01092008
Eilin Matland              BSI             Vardeneset   01092008
Arild Vestnes              Klepp           Vardeneset   01092008
Stian Martinsen            Slevik IBK      Slevik BK    01092008
Bengt Johansen             Slevik IBK      Slevik BK    01092008
Morten R Andersen          Slevik IBK      Slevik BK    01092008
Wiggo Kuivalainen          Alta            Havøysund    01092008
Håkon J Hansen             Alta            Havøysund    01092008
Tommi P Berntsen           Sola            Sunde        01092008
Kristine Torp              Nidaros         Sveiva       01092008
Mette Sagsveen             Nidaros         Sveiva       01092008
Thomas Aasheim             Fredrikstad     Slevik BK    01092008
Annette Johannessen        St. Croix       Sarpsborg    01092008
Andre Holtet               Sveiva          Høyb/Stovner 01092008
Farney L Andaya            KSI             Torridal     25082008
Rune Bjørnsen              KSI             Torridal     25082008
Børge Finnbakk             KSI             Torridal     25082008
Ivar Ulvøy                 KSI             Torridal     25082008
Kristian Salø              KSI             Torridal     25082008
Tomas Grønås               KSI             Torridal     25082008
Kenneth Løvlund            KSI             Torridal     25082008
Anders Fredriksen          KSI             Torridal     25082008
Stefan Lundgren            KSI             Torridal     25082008
Knut A Melbye              Lørenskog       Korsvoll     30082008
Magnus Vestin              Moss            Råde         02092008
Tu Tran Minh               Grei            Gjelleråsen  31082008
Joakim Parvik              Tromsøya        Hammerf/Fors 31082008
Petter Sundbye             Målløs          Tunet        01092008
Stian M Stenstvedt         Osi             Sagene       01092008
Jan Børre Hansen           Tromsø          Alta         01092008
Lina Collberg              Akerselva       Holmlia      01092008
Oddbjørn Fiskå             KSI             Sunde        01092008
Johanna Engrønningen       Holmlia         Gjelleråsen  02092008
Richard Heatley            Romsås          Korsvoll     04092008
Daniel Nybø                Bækkelaget      Harstad      02092008
Joakim Johansson           Frelsesarmeen   Holmlia      02092008
Olof Mauritzson            Lindøya         Haugerud     02092008
Fredrik Kragfoss           Sagene          Haugerud     02092008
Henrik Blom                Målløs          Haugerud     02092008
Marius Bøkestad            Gjelleråsen     Haugerud     02092008
Jens I Gjerlaug            Ribbungene      Haugerud     02092008
Mimoza Belegu              Øreåsen         Sarpsborg    02092008
Karine Risnes              BSI             OSI          02092008
Bjørn Åge Andersen         Bærums Verk     Sandvika     05092008
Lars Gommerud              Strømmen        Gjelleråsen  02092008
Sverre N Teisrud           Tromsø          Hammerf/Fors 03092008
Ronny Josefsen             Tromsø          Hammerf/Fors 03092008
Renate Leistad             Tromsø          Hammerf/Fors 03092008
Helle Rustøy               Gjøvik          Målløs       04092008
Tommy Olsen                Sveiva          Målløs       04092008
Rene A Einlyng             Grei            Målløs       04092008
Stian Jensen               Elverum         Råde         01092008
Andreas Helset             Akerselva       Bestum       05092008
Hans O Aakre               Hamarøy         Bodø         05092008
Morten Larsen              Lindøya         Haugerud     05092008
Stian Furenes              Kvernaland      Lye          05092008
Bjørnar Furunes            Kvernaland      Lye          05092008
Haakon Ødegaard            Kvernaland      Lye          05092008
Silje K Syvertsen          Vardeneset      Lye          05092008
Henriett Bringsvor         Vardeneset      Lye          05092008
Sara H Bergseth            Lura            Lye          05092008
Terje Halvorsen            KLepp           Vardeneset   05092008
Kim A Vangberg             Alvidra         Fjell-kamer  05092008
Fredrik Holst              Slevik          Soon         05092008
Erik Karlsson              Bygdøy/Monol    Grei         05092008
Stian Elvebakk             Gjelleråsen     Grei         05092008
Christian Kragerud         Gjelleråsen     Grei         05092008
Henrik Sikkeland           Sarpsborg       Grei         05092008
Paul A Harmansen           B16             Grei         05092008
Linda B Andersen           Sveiva          Grei         05092008
Lisa Bocchetti             Akerselva       Grei         05092008
Tuva H Mauseth             Akerselva       Grei         05092008
Emil Løvstad               Bærums Verk     Sandvika     01092008
Mario Reinholtsen          Havøysund       Alta         05092008
Tommy Holbø                Lindøya         Grei         05092008
Håvard V Hilmarsen         Lørenskog       Fjerdingby   05092008
Ole M Engeseth             Tunet           Homlia       08092008
Sina Hassani               Tunet           Holmlia      08092008
Tore Kværnerud             Lindøya         Sagene       08092008
Hanne D Leiren             Hamar Embla     Sagene       08092008
Endre Naterstad            Tunet           Asker        04092008
Kristin Sommernes          TSI             Akerselva    08092008
Anne-Helen Elverum         Bodø            Akerselva    08092008
Helene H Kristensen        Toppen          Akerselva    08092008
Ingeborg S Sæther          TSI             Akerselva    08092008
Grethe Lunde               Tromsø          Akerselva    08092008
Kim Famzen                 Sagene          Akerselva    08092008
Peter Bergman              Bygdø/Monol     Akerselva    08092008
Arya Dehnavi               Ajer            Akerselva    08092008
Kim Kopperud               Gjelleråsen     Akerselva    08092008
Maren H Markussen          NTNUI           Nidaros      03092008
Per Alhaug                 Varteig         Ajer         08092008
Robert Falkevik            Måløy           BSI          06092008
Linn Westby                Gjøvik          Akerselva    07092008
Astrid Bjørnebekk          Sveiva          Akerselva    07092008
Jostein H Kvikstad         Nidaros         Gjøvik       07092008
Monica Johansen            Sarpsborg       St. Croix    07092008
May-Britt Holmen           Sarpsborg       St. Croix    07092008
Simon A Grimsgaard         Bærums Verk     Sandvika     12092008
Kristian Sundnes           Bærums Verk     Sandvika     12092008
Jan Bern                   Bærums Verk     Sandvika     12092008
Robert Hibner              Bærums Verk     Sandvika     12092008
Nils Reistad               Sagene          Strømmen     12092008
Lars A Henriksen           Slevik          St. Croix    12092008
Per Kverneland             Kverneland      BSI          12092008
Øyvind Liman               Høybr/Stovner   Sagene       12092008
Nikolai Tollagsen          Vardeneset      Siddis       12092008
Helge Eriksen              Vardeneset      Siddis       12092008
Fredrik Ernst              Vardeneset      Siddis       12092008
Stig Pedersen              Hinna           Siddis       12092008
Kjell Gabrielsen           Sola            Siddis       02092008
Kenneth Torkelsen          Vardeneset      Siddis       12092008
Tim Salvesen               Sola            Siddis       02092008
Kristin Windahl            Tunet           Vålerenga    12092008
Bjørn-Erik Torgersen       Lura            Nor          01092008
Alexander H Dahl           Nor             Nidaros      08092008
Inge Grytbakk              Bakklandet      Nidaros      09092008
Geir Carlsen               Bakklandet      Nidaros      09092008
Tommy Henell               Bækkelaget      Tunet        09092008
Daniel Palmer              Grei            Tunet        09092008
Mette Hjelvin              Slevik          Fredrikstad  09092008
Camilla Syversen           Slevik          Fredrikstad  09092008
Eva-Iren Aarum             Slevik          Akerselva    09092008
Willy Kristoffersen        Hamarøy         Siso         09092008
Stein Helge Enoksen        Hamarøy         Siso         09092008
Jari Kunnas                Sunde           Siddis       09092008
Jone Colstrup              Bærums Verk     Korsvoll     02092008   TB (tidsbegrenset overgang)
Jon M Skranes              Bakklandet      Arendal      01092008   TB
Stig A Klette              Moss            Ribbungene   05092008
Martin Samuelsson          BSI             Baune        12092008
Henrik Gunnarstorp         Greåker         Fredrikstad  10092008
Harald Tyskeberg           Lørenskog       Råde         09092008
Leif T Eliassen            Linderud        Lillestrøm   04092008
Eirik Ahlsen               Dverg           Lillestrøm   04092008
Jørgen Syrrist             Greåker         Fredrikstad  15092008
Martin Eriksen             Fredrikstad     Korsvoll     14092008
Kristina Søderstrøm        Høyb/Stovn      Lørenskog    11092008
Marie Pellart              Asker           Akerselva    15092008
Malin Wettermark           Gjøvik          Hamar Embla  13092008
Robert Møllerhagen         Strømmen        Fjerdingby   01092008
Joakim Martinsen           Strømmen        Fjerdingby   12092008
Simen Westre               Strømmen        Fjerdingby   12092008
Eirik O Pettersen          Strømmen        Fjerdingby   08092008
Ole P Myhrhaug             Fjerdingby      Lillestrøm   07092008
Martin Borg                Sagene          Bækkelaget   13092008
Jan Bjørnbeth              Rosenborg       Ugla         12092008
Ola G Thorvaldsen          Rosenborg       Ugla         12092008
Per Pedersen               Rosenborg       Ugla         12092008
Sverre Mørck               Høybr/Stovner   Østensjø     16092008
Martine Jarnæs             Nor             Akerselva    15092008
Ingrid Christoffersen      Freidig         BSI          13092008
Marko Länsman              Harstad         Drammen      16092008
Kent Henriksen             Nornen          Baune        02092008   TB
Øyvind Roppestad           Nornen          Baune        02092008   TB
Knut-Henrik Eia            Nornen          Baune        02092008   TB
Svenn-Ludvig Kirkeby       Nornen          Baune        02092008   TB
Norvald Andreassen         Nornen          Baune        02092008   TB
Anders Kristiansen         Nornen          Baune        02092008   TB
Robert Lund                Målløs          Tunet        19092008
Eivind Bjørnseth           Sveiva          Fjerdingby   14092008
Kristoffer Trudvold        Slevik          St.Croix     14092008
Ørjan Antonsen             Slevik          NTNUI        19092008
Fredrik A Rustad           Halden          Sarpsborg    16092008
Martin Slåen               Halden          Sarpsborg    16092008
Jonas Pettersen            Halden          Sarpsborg    16092008
Jenny Axelborg             Slevik          Hamar Embla  19092008
Merethe Alfredsen          Fredrikstad     Slevik       16092008
Ole P Mossik               Slevik          Råde         20092008
Vegar Carlsson             Høybr/Stovner   B16          17092008
Håvard B Haga              Sunde           Siddis       20092008
Thomas Mathisen            Akerselva       Gjelleråsen  20092008
Magnus Breili              Greåker         Slevik       20092008
Christian Brevik           Greåker         Slevik       20092008
Stian Torgersen            St. Croix       Slevik       20092008
Espen Schytte              Djerv           Baune        20092008
Pernille Ofte              Akerselva       Sveiva       20092008
Terje Gudbrandsen          Lørenskog       Sveiva       20092008
Anker Johansen             Nor             Fjerdingby   20092008
Dag Erik Kongslie          Grei            Sveiva       20092008
Tony Bore                  Ribbungene      Bestum       20092008
David Johansson            Grei            Bækkelaget   19092008
Glenn Hauger               Fjerdingby      Målløs       20092008
Thomas Paulsen             Baune           Fjellkam     19092008
Magne Biti                 Tromsø          Nornen       16092008
Cato Nymoen                Kverneland      Nornen       16092008
Geir Kro                   Kverneland      Lura         15092008
Stig Ødegaard              Kverneland      Lura         15092008
Ingrid Øfsti               NTNUI           OSI          19092008
Adrian Thoresen            Tunet           Fjerdingby   19092008
Ole-Kristian Bakker        Ugla            Ajer         19092008
Morten Nordseth            Høybr/Stovner   B16          13092008
Henning Ruud               Grønland        Paradisbukta 10092008
Halvor L Lutnæs            Grønland        Paradisbukta 10092008
Tore Torgersen             Akerselva       Paradisbukta 10092008
Anders B Larsen            Akerselva       Paradisbukta 10092008
Lars E Brodahl             Akerselva       Paradisbukta 10092008
Maylinn Sprenglewski       Freidig         Nidaros      24092008
Sandra Sjöström            Sveiva          Målløs       23092008
Ingeborg U Kjendlie        Grei            Målløs       23092008
Andreas Lauritzen          Akerselva       Krona        26092008
Thomas Bakkene             Gjelleråsen     Krona        26092008
Agnethe Moseng             Sagene          OSI          26092008
Eddy Slettum               Øreåsen         Trosvik      23092008
Ingvild Ruud               Sveiva          Målløs       22092008
Ralf E Grønning            Bjarkøy         TSI          23092008
Sindre Næss                Slevik          Greåker      23092008
Øyvind Johansen            Hvaler          St. Croix    23092008
Frode Amundsen             Moss            Råde         22092008
Bjørn A Nilssen            Ajer            Kubakken     23092008
Blerim Zogaj               Løkka           Øskantkam    22092008
Endre Liseth               Nornen          Baune        23092008   TB
Glenn Bjørsrud             Akerselva       Paradisbukta 27092008
Øyvind Roppestad           Nornen          Baune        27092008   TBR  (Tidsbegrenset overgang retur)
Knut-Henrik Eia            Nornen          Baune        27092008   TBR
Kristoffer Almstrøm        Akerselva       Frelsesarm   28092008
Kristian Antonsen          Nidaros         Fredrikstad  26092008
Andreas H Sødal            Toppen          Baune        27092008
Lars Berbusmel             Bodø            Bakklandet   27092008
Lena Skogseth              Freidig         Nidaros      27092008
Ida Karevold               Freidig         Nidaros      27092008
Lise-Lotte Sørensen        Freidig         Nidaros      27092008
Lars E Nussbaum            Gjøvik          TSI          28092008
Torbjørn A Olsen           Rosenborg       Ugla         26092008   TB
Steffen Ellingsen          Rosenborg       Ugla         26092008   TB
Kristoffer Pettersen       Fjerdingby      Bærums Verk  28092008
Sindre S Pedersen          Lillehammer     Paradis      26092008
Sigrid Fredheim            Alta            TSI          29092008
Ante Jovna Gaup            Tromsøya        TSI          28092008
Frode Bjørshol             Baune           Vålerenga    28092008
Audun Furu-Bolstad         Vålerenga       Drøbak/Frogn 28092008
Per Lundell                Gjøvik          OSI          26092008
Yngvild Skoglund           Alta            TSI          29092008
Cato Johansen              Vålerenga       Romsås       28092008
Jorid Sagen                Alta            TSI          29092008
Inger E Eriksen            Karasjok        TSI          26092008
Malene Eriksen             Karasjok        TSI          26092008
Henry Vo                   Holum           NTNUI        26092008
Even Haagensen             Akerselva       Frelsesarm   28092008
Rune Haagensen             Flaktveit       Fjellkam     27092008
Aksel Hoff                 Sandnes         NTNUI        26092008
Christine Norvang          Slevik          St. Croix    23092008
Stian Jølsett              Lørenskog       Sveiva       30092008
Thomas V Furu              Grei            Sveiva       30092008
Simon M Hauge              Fredrikstad     Greåker      28092008
Christoffer Fleime         Baune           Djerv        01102008
Stian Romslo               Baune           Djerv        29092008
Lukas Elinder              Drammen         Akerselva    30092008
Vegar Hafstad              Bækkelaget      Tigerstaden  30092008
Patrick Sundelius          Tunet           Sveiva       30092008
Terje Hekkelstrand         Ugla            NTNUI        01102008
Jonas Pante                TSI             Tromsø       03102008
Edmund K Wang              TSI             Tromsø       03102008
Håvard Fause               TSI             Tromsø       03102008
Michael A Larsen           Narvik          Tromsø       03102008
Bengt H Jensen             TSI             Tromsø       03102008
Eirik Frøysaker            Asker           NTNUI        29092008
Klaus Mikkelsen            Kverneland      Klepp        30092008
Rizwan Haider              Dverg           Lindeberg    30092008
Robert Kristiansen         Vålerenga       Sveiva       27092008
Kent Huttopohl             Tromsø          Bodø         03102008
Lasse Lian                 Asker           NTNUI        03102008
Kjartan Hiksdal            Sola            Klepp        30092008
Stig O Falk-Birkeland      Strømmen        Fjerdingby   03102008
Joachim Holan              Nidaros         Bakklandet   30092008
Hanne L Nilsen             BSI             Nornen       03102008
Karianne Røyrane           BSI             Nornen       03102008
Ida Möllenberg             BSI             Nornen       03102008
Petter Bilstad             KSI             Toppen       04102008
Rune Davidsen              Toppen          Arendal      04102008   TB
Bjørnar Eike               Ajer            Bakklandet   04102008
Lone Evensen               Gjøvik          Målløs       04102008
Andreas Faye               Akerselva       Sagene       01102008   TB
Pål Hersleth               Gløshaugen      Kubakken     03102008
Agnethe Lunde              Tromsø          TSI          03102008
Kasper Höglund             Nes             Stabekk      06102008
Eirik J Horve              NTNUI           Bygdøy/monol 04102008
Tommy Isaksen              Akerselva       Bærums/Verk  07102008
Steffen Hundershagen       Nannestad       Nes          07102008
Eirik Fasting              Nidaros         Bakklandet   30092008
Even Stene                 Nidaros         Bakklandet   30092008
Karina H Jørgensen         Sagene          Tunet        01102008
Martin Myhre               Brumunddal      Lillehammer  08102008
Frode Østebrøt             Klepp           Lillehammer  08102008
Kristine Kvalevåg          Lura            Sola         08102008
Geir Luytkis               OBV             Bærums Verk  11102008   TB
Lars Rune Aasberg          Varteig         St.Croix     12102008
Kim-A Kristiansen          Florø           Baune        09102008
Marius Hemstad             Moss            Øreåsen      11102008
Atle Billing               Sveiva          Øreåsen      10102008
Pål B Tjøgersen            Toppen          Torridal     11102008
Svein A Birkeland          KSI             Torridal     11102008
Ali Zulfaqar               Lørenskog       Hasle/Løren  10102008
Thomas Johnsen             Lillehammer     Lisleby      08102008
Yngvild Søholt             Tromsø          Råde         10102008
Ekta T Nordnes             Toppen          Holmlia      10102008
Kevin O Hansen             Haugerud        Tunet        13102008
Torunn Lilleeng            NTNUI           Sola         13102008
Ola Liabøtrø               Sagene          OSI          11102008
Lars J Simensen            Rødgata         Void         10102008
Jan M Ingebrigtsli         Vålerenga       Bækkelaget   11102008
Espen Haaland              Bækkelaget      Sveiva       05102008
Simen Skaugen              Sveiva          Holmlia      17102008
Peter Magnusson            Bygdøy/Mono     Sveiva       15102008
Owe Lindèn                 Drøbak/Frogn    Soon         14102008
Thomas Liptak              Moss            Soon         18102008
Frank Sæther               Rosenborg       Ugla         18102008
Rune Hallan                Rosenborg       Ugla         18102008
Jonas Høivik               STIL - UIS      Sunde        14102008
Chris Pedersen             KSI             Sunde        16102008
Arild Haaland              Djerv           Klepp        14102008
Anette Skjelstad           Tromsø          Bodø         16102008
Christin Svela             Sunde           Løkka        17102008
Ronny Nilsen               Trosvik         Hvaler       14102008
Glenn Bergan               Lørensskog      Fjerdingby   14102008
Thomas Dretvik             Sandnes         NTNUI        14102008
Ole Chr Martinsen          Fredrikstad     St. Croix    14102008
Linn M Hermansen           Hammerf/Forsøl  Moss         17102008
Tonje N Karlsen            Nidaros         Moss         17102008
Stian Solem                Nor             Nidaros      14102008
Linda Langstrand           Gjøvik          Lillehammer  15102008
Snorre Vigrestad           Bygdøy/Mono     Sveiva       17102008
Geir Luytkis               OBV             Bærums Verk  15102008   TBR
Christoffer Lundgreen      Grei            Målløs       17102008
Stian Arnesen              Grei            Målløs       17102008
Ruben B Bruland            Grei            Målløs       17102008
Jimmi B Bruland            Grei            Målløs       17102008
Simon M Hauge              Fredrikstad     Greåker      16102008
Kenneth Henriksen          Harstad         Hammerf/Fors 16102008
Jakob Kristiansen          GSI             Vågsbygd     20102008
Kristian Nygård            GSI             Vågsbygd     20102008
Daniel Høyen               Rosenborg       Bakklandet   17102008
Morten Norland             Bakklandet      Løkka        20102008
Sondre S Thorsen           Øyane           Vardeneset   17102008
Thor K Stuve               Rosenborg       Nidaros      17102008
Jostein Johnsen            Havøysund       Alta         17102008
Jørgen Lea                 Holmlia         Fjerdingby   24102008   TB
Thomas Engell              Lørenskog       Lilehammer   25102008
Erik Ramberg               Slevik          NTNUI        21102008
Markus Søfting             Horten          Moss         24102008
Silje Lende                Lura            Sola         24102008
Magnus Nerheim             Strømmen        BSI          21102008
Ida S Langås               NTNUI           Freidig      24102008
Baste Rimestad             KSI             Torridal     24102008
Beatrice I Fløystad        Bodø            Harstad      26102008
Magnus K Namork            Bakklandet      NTNUI        26102008   TB
Mads S Dørstad             Bygdøy/monol    NTNUI        24102008
Kristine Borgen            Sagene          Nor          01112008
Silje O Simonsen           NTNUI           Bakklandet   29102008
Marius Foss                Grei            Bygdøy/Mono  29102008
Ronny Hofsmo               Granåsen        Ugla         29102008
Bjørge Tømmerholt          Råde            Varteig      29102008
Jon Rørheim                Klepp           Ålgård       01112008
Stian Jensen               Råde            Korsvoll     03112008
Audun Furu                 Vålerenga       Drøbak-Frogn 01102008
Ann-Mari Elstad            Harstad         Tsi          03112008
Christina Dietrichs        Grei            Sveiva       02112008
Aase A Lerstad             Nidaros         Ugla         02112008
Alexander Eriksen          Sarpsborg       Lislieby     31102008
Natalie Lindmark           Akerselva       Sagene       01112008
Hans G Andersen            Linderud        Slevik       02112008
Reid Johannessen           Sunde           Torridal     31102008
Solfrid K Lindahn          Sagene          Akerselva    02112008
Alexander Sunde            Øyane           Brodd        31102008
Mona Fjeld                 Sagene          Akerselva    02112008
Adam Svärd                 Sagene          Bærums Verk  28102008
Gunn B Vik                 Sagene          Asker        31102008
Stine H Green              Sveiva          Strømmen     31102008
Erik Malm                  Bærums Verk     STIL-UIS     08112008
Aleksander Matland         Fjell-kam       STIL-UIS     08112008
Setti J Kamppainen         TSI             Tromsø       05112008
Christer Stokstad          Greåker         Drøbak-Frogn 08112008
Tobias Floer               Nyborg          Bakklandet   07112008
Torstein S Døsvik          Nyborg          Bakklandet   07112008
Jan Erik Pedersen          Sunde           Vardeneset   07112008
May H Bjerga               Lura            Sola         04112008
Stian Ask                  Arendal         Drammen      07112008
Stig Falkhaugen            Gjelleråsen     Sveiva       06112008
Henning Grønbekk           Strømmen        Fjerdingby   07112008
Marius Bergersen           Strømmen        Lørenskog    07112008
Stian W Løvstad            Strømmen        Lørenskog    07112008
Ørjan Storås               Sunde           NTNUI        07112008
Øyvind Mathisen            Ankerveien      Dverg        12112008
Hans Erik Becker           Ankerveien      Dverg        12112008
Kjell S Heltorp            Flaktveit       Fjell-kam    14112008
Anders R Knutsen           Drøbak-Fr       Lillehammer  11112008
Ragnhild Bakke             Ugla            Bakklandet   11112008
Mats Fredriksen            Høyang          Øreåsen      11112008
Håvard I Nielsen           NHHI            Gløshaugen   09112008
Henning Helliesen          Baune           Klepp        14112008
Mari L Johansen            Sveiva          Akerselva    13112008
Stian Johansen             Nornen          Baune        16112008   TB
Trygve Sletmoen            Bærums Verk     Sandvika     13112008
Marit Hauglid              Vålerenga       OSI          14102008
Terje Skifjeld             Toppen          Grane        01112008
Jesper Øigård              Hisøy           Toppen       13112008
Preben Syrdalen            Arendal         Toppen       13112008
Aleksander Solbakken       Grei            Sveiva       22112008
David Larsen               Sunde           TSI          18112008
Espen Helle                Halden          Greåker      20102008
Ole G Tvermyr              Toppen          IBK Sør      14112008
Rikke B Borregaard         Holmlia         Tunet        17112008
Morten U Eng               KSI             Sagene       14112008
Mats Østlie                Nes             Løkka        19112008
Per Arne Ruud              Slevik BK       Slevik IBK   21112008
Guro Haug                  BSI             Fredrikstad  15112008
Ekta Nordnes               Holmlia         Vågsbygd     21112008
Lars Peder Eriksen         Sagene          Ski          20112008
Kent Are Solli             Havøysund       Haugesund    16112008
Anders Svanekil            Rosenborg       NTNUI        24112008
Jon Otto Kanestrøm         Nornen          Sauda        24112008   TB
Kim Wilsensen              St. Croix       Greåker      21112008
Gøran Ugland               St. Croix       Greåker      21112008
Fredrik Sandin             Tanum           Stabekk      24112008
Thomas O Hansen            Lindøya         Strømmen     24112008
Petter Alexandersen        Fjerdingby      Sagene       25112008
Daniel Sand                Greåker         Slevik       29112008
Sindre Nilsen              Tromsø          TSI          30112008
Linn Kristensen            Nidaros         TSI          30112008
Kristoffer Spjøtvoll       Nidaros         Bakklandet   27112008
Lars Krogstad              Slevik          Tunet        30112008
Emilie Lervik              Lura            Sola         30112008
Mats Lund                  Sandvika        Bærums Verk  28112008
Ole-Morten Magnussen       St. Croix       Trosvik      29112008
Casper Calmeyer            Tunet           Vålerenga    05122008
Henrik Wang                Grei            Sveiva       04122008
Jan Børge Sætre            Sola            NTNUI        01122008
Tor A Johansen             Fredrikstad     Trosvik      06122008
Niclas Brajic              Sveiva          Vålerenga    14122008   TB
Roger Husby                Fet             Fjerdingby   01122008
Espen Dahl                 Rosenborg       Nidaros      09122008
Arild O Vestnes            Vardeneset      Klepp        09122008
Stine Eikum                Grei            Lillestrøm   03122008
Anders Lindström           Høybr/Stovner   Askim        09122008
Tommy Jespersen            Sola            Klepp        16122008
Christoffer Hageselle      Gjelleråsen     Lindøya      16122008
Joakim Oven                Grei            Sveiva       20122008
Stian Martinsen            Slevik Bk       Slevik IBK   20122008
Paul D Johansen            Dverg           Lyn          02012009
Karen Farnes               Holmlia         Freidig      02012009    TB
Marko Länsman              Drammen         Gjelleråsen  03012009
Johanns Ottosson           Gjelleråsen     Tunet        09012009
Robin P Grønlie            Rosenborg       Ugla         06012009
Randi F Solli              NTNUI           Nidaros      06012009
Gro Kleveland              NTNUI           Nidaros      06012009
Andrius Rukas              Evjensgrenda    Børsa        05012009
Sigurd Borgaas             Greåker         Arendal      05012009
Martin S Nilsen            Slevik BK       Slevik IBK   11012009
Morten R Andersen          Slevik BK       Slevik IBK   11012009
Jonna Holm                 Bsi             Nornen       12012009
Christoffer Klæboe         Fjerdingby      Lillestrøm   11012009
Einar H Mathisen           Greåker         Sarpsborg    10012009
Petter Halvorsen           Sagene          Tunet        12012009
Anders Snellingen          Sagene          Akerselva    09012009   TB
Sindre Bendixen            Asker           Bakklandet   09012009
Karen Farnes               Freidig         Holmlia      07012009   TBR
Morten Tellefsen           BSI             Djerv        12012009
Roar Nilsen                Slevik IBK      Slevik BK    10012009
Hans J Nordby              Karasjok        Alta         12012009
Ole K Skovly               Slevik          Råde         17012009
Fredrik Sandved            Hånes           Vågsbygd     16012009
Linn H Karlsen             Sarpsborg       Nornen       17012009
Stefan A Løkse             Høgsk i Telem   Sveiva       16012009
Atle Tveit                 Nornen          Sauda        14012009
Espen Jensen               Nor             Drammen      14012009
Jone Colstrup              Korsvoll        Bærums Ver   14012009    TBR
Marianne Mohagen           Sola            Freidig      17012009
Øyvind Liman               Sagene          Høybr/Stovn  19012009
Alexander Kielland         Dverg           Akerselva    17012009
Erik T Wrålsen             Just            Vågsbygd     17012009
Erhan Özdes                Siddis          Sunde        18012009
Ida Espseth                Nidaros         Bakklandet   15012009
Dag L Finess               Selbak          Lisleby      15012009
Kenneth Våge               Gjelleråsen     Bækkelaget   18012009     TB
Cecilie L Mathisen         Lye             Nidaros      15012009
Akif Mandzuka              Bakklandet      Børsa        19012009
Ørjan Langsholt            Havøysund       Alta         17012009
Johan I Gaup               Masi            Alta         17012009
Raymond Bakken             Lofoten         Havøysund    18012009
Raymond Skribeland         Hånes           Vågsbygd     19012009
Pål Ottersen               Baune           Fjellkam.    19012009
Bettina Sollien            Råde            Slevik IBK   19012009
Jone Colstrup              Bærums Verk     Krona        19012009
Terick Bel-Lafkih          Ajer            Sveiva       19012009
Erik A Karlsson            Grei            Bygdøy Monol 17012009
Jørgen Syrrist             Fredrikstad     Greåker      17012009
Johnny Petersen            Slevik IBK      Greåker      17012009
Jon K Rørheim              Ålgård          Klepp        19012009
Lars-Espen Klette          Moss            Larkollen    19012009
Trond H Hustad             Nidaros         Børsa        19012009
Knut A Melbye              Korsvoll        Strømmen     19012009
Tor A Grønmo               NTNUI           TSI          19012009
Jenny M Törehed            Tunet           Frelsesarme  19012009
Ling Mei Tran              Holmlia         Råde         18012009
Daniel Baronowsky          Hasle/Løren     Målløs
Andreas Kaarboe            Baune           Djerv        14012009
Alexander Eriksen          Lisleby         Fredrikstad  19012009
Nicklas Sundberg           Slevik IBK      Slevik BK    19012009
Kenneth Våge               Bækkelaget      Gjelleråsen  01052009        TBR
Niklas Brajic              Vålerenga       Sveiva       01052009        TBR
Stian Johansen             Baune           Nornen       01052009        TBR
Magnus K Namork            NTNUI           Bakklandet   01052009        TBR
Jørgen Lea                 Fjerdingby      Holmlia      01052009        TBR
Andreas Faye               Sagene          Akerselva    01052009        TBR
Rune Davidsen              Arendal         Toppen       01052009        TBR
Kent Henriksen             Baune           Nornen       01052009        TBR
Svenn-Ludvig Kirkeby       Baune           Nornen       01052009        TBR
Norvald Andreassen         Baune           Nornen       01052009        TBR
Anders Kristiansen         Baune           Nornen       01052009        TBR
Jon M Skranes              Arendal         Bakklandet   01052009        TBR


Internasjonale overganger til Norge:
Jonas Appelgren         Sagene IF       Skoghall IBK/Sweden
Klas Nordin             Sarpsborg IBK   UHC Alligator Malans/Switzerland
Benny Vestin            Sarpsborg IBK   Örnsköldsvik/Sweden
Pia Molberg             Tunet IBK       Umeå City IBK/Sweden
Kristoffer Virtanen     Fredrikstad IBK Visby IBK/Sweden
Jonas Mönell            Greåker IBK     Jönköpings IK/Sweden
Andreas Elf             Greåker IBK     Jönköpings IK/Sweden
Joonas Koskelo          Baerums Verk IF Limingan Niittomiehet/Finland
Kristian Nordström      IK Akerselva    Granlo BK/Sweden
Terese Valfridsson      IK Akerselva    IBF Nörrköping/Sweden
Ronnie Persson          IK Akerselva    DK Sundsvall/Sweden
Hendrik Stjernström     IK Akerselva    IFK Sollentuna/Sweden
Peter Törnqvist         IK Akerselva    IFK Sollentuna/Sweden
Johan Karinen           Fredrikstad IBK Chur Unihockey/Switzerland
Victor Ekestubbe        Korsvoll IK     Vendelsö IK/Sweden
Bobby Bergdahl          Mållös IBK IBK  Handen/Sweden
Tom Hansson             Fjerdinby IBK   Alfta IBK/Sweden
Agnes Trolte            Holmlia SK      Rönnby IBK/Sweden
Trond Ringvall          Tunet IBK       FBI Tullinge/Sweden
Mikael Haslie           Sagene IF       Nyfors IK/Sweden
Christian Bartholdsson  Bekkelagets SK  Viskadalens IBK/Sweden
Christian Egcriis       Sagene IF       FC Kristianstad/Sweden
Adam Svärd              Sagene IF       Deje IBF/Sweden
Anna Govercie           Sola IBK IBK    Finn/Sweden
Jenny Myren             OSI Innebandy   Guldheden IK/Sweden
Pertti Nevasalmi        Harstad IBK     Sport Club Kaneetti/Finland
Mikko Piippo            Harstad IBK     Sport Club Kaneetti/Finland
Frida Hellström         Tunet IBK       Hammarby IF IBF/Sweden
Erik Karlsson           Sola IBK        Hammerdals IF/Sweden
Henning Samuelsson      Sola IBK        IBK Tranås/Sweden
Christian Larsson       Sola IBK        Umeå City IBK/Sweden
Linda Karlsson          Sf Grei         Hjärnarp/Sweden
Ida Bergkvist           Sf Grei         GS 86 AIF/Sweden
Karl-Henrik Lundgren    Nidaros IBK     Falköpings IBK/Sweden
Thomas Byström          Nidaros IBK     Ankarsvik IBK/Sweden
 Sara Olsson            Sveiva IBK      Endre IF/Sweden
Linus Svensson          Sveiva IBK      Ryds SK/Sweden
Maria Töllbäck          Sagene IF       IBK Viskadalen/Sweden
Sara Gustavsson         Sagene IF       Hovmantorp Golf/Sweden
Björn Pålsson           NOR 92 IBK      Gottsunda IBF/Sweden
Martin Erhamre          Sagene IF       Ale IBF/Sweden
Erik Lundin IK          Akerselva       Frösö IF/Sweden
Johan Huczkowski        IK Akerselva    IBK Östersund/Sweden
Emil Kristiansson       IK Akerselva    Frösö IF/Sweden
Thomas Wickberg         Korsvoll IL     Stil Innebandy Luleå/Sweden
Per Lundberg            Nornen IB       Sundbybergs IK
Björn Oskar Eklund      Linderud IL     Moheds sk/Sweden
Niklas Åhlander         Linderud IL     IBK Aston/Sweden
Fredrik Bergström       Sveiva IBK      Lekvattnets BK/Sweden
Joakim Ahlstrand        Hasle/Loren IL  Ankarsvik BK/Sweden
Johan Ahlström          Hasle/Loren IL  Wedeby IB/Sweden
Richard Gronberg        Linderud IL     Finspång IBK/Sweden
David Ingemarsson       Drammen IF      IBF Linköping/Sweden
Renny Niemi             Nornen IB       Runosmäen Urheilijat/Finland
Torbjörn Andersson      Hasle/Loren IL  Hofterup IBF/Sweden
Thomas Rognlien         Tunet IBK       Järfälla IBK/Sweden
Ola Kristensen          Lye IL IBK      Odense Floorball Club/Denmark
Anna Karinen            Slevik IBK      Skellefteå IB IF/Sweden
Jennie Evaldsson        Slevik IBK      KFUM Örebro Innebandy/Sweden
Josefin Tammert         Slevik IBK      KFUM Örebro Innebandy/Sweden
Sofia Sundquist         Mallos IBK      IBK Dalen/Sweden
Andreas Willen          Vålerenga IB    Timrå IC/Sweden
Kenneth Grimshei        Sagene IF       Latvijas Avize/Latvia
Kristoffer Östergren    Fjerdinby IBK   IBK Runsten/Sweden
Joel Sjöqvist           Vålerenga IB    CL98 IC/Sweden
Linda Gröndahl          Tunet IBK       Järfalla IBK/Sweden
Mattias Larsson         Fjerdingby IBK  Sjöstad/Sweden
David Noren             Vålerenga IB    GS86 AIF/Sweden
Daniel Lindström        Vålerenga IB    Hammarby IF/Sweden
Janne Ekholm            Klepp IBK       Nyköping City IBK/Sweden
Joachim Berglund        Vålerenga IB    GS86 AIF/Sweden
Marcus Hård             Nannestad IL    Lekvattnets BK/Sweden
Johanna Bengtsson       IK Akerselva    Warberg Innebandy/Sweden
Andreas Vallström       Torridal IL     Innebandy Edebäck IF/Sweden
Jens Stenlund           Tunet IBK       Umeå City IBK/Sweden
Steffen Lovlund         NOR 92 IBK       Karlstad IBF/Sweden
Johan Stöllman          Torridal IL     Innebandy IF Edebäcks Framtid/Sweden
Cecilia Lundin          Sola IBK        KFUM Norrköping/Sweden
Johan Rienas            Torridal IL     Innebandy Lesjöfors/Filipstad IBK/Sweden
Ana Fojkar              Nes Innebandy   Floorball Club Insport/Slovenia
Kajsa Liljefors         Sagene IF       IBK Lidköping/Sweden
Evelina Lamu            Sveiva IB       IF Hansa Hoburg/Sweden
Erik Wasell             Sagene IF       Bergs IK/Sweden
Philip Haraldsson       Asker IBK       KFUM Falun Innebandy/Sweden
Veronica Hakkarainen    Asker IBK       IBK Vöikers/Sweden
Janice Ramstedt         Sveiva IB       IBF Göteborg/Sweden
Lars Larsson            Torridal IL     Innebandy Storfors IF/Sweden
Liisa Eriksson          Nornen IB       IFK Gnesta/Sweden
Viktor Ljungman         Lokka IL        Kungsörs IBK/Sweden
Raymond Paldanius       Sagene IF       Innebandy Älvdalen IBK/Sweden
Fredrik Nyberg          Sagene IF       Innebandy Umeå City IBK/Sweden
Nanna Sundqvist         Mållos IBK      IKSU Ungdom/Sweden
Johan Eklöf             Fjerdingby IBK  Skattkärrs IK/Sweden
Victor Molen            Fredrikstad IBK BK Sundsvall/Sweden
Erik Igglund            IK Akerselva    IBK Åstorp/Sweden
Robert Rysén            Baerums Verk    Innebandy Karlstad IBF/Sweden
Miia Vento              Harstad IBK     Korson Kaiku/Finland
Andre Knås              Nes IBK         Digers BK/Sweden
Erik Nordlander         Gjelleråsen IF  Sandåkerns Sportsklubb/Sweden
Daniel Harnesk          Korsvoll IL     Onyx IBS/Sweden
Marcus Moberg           Torridal IL     Pixbo Wallenstam/Sweden
Anton Brenner           Baerums Verk IF IF Trikadien/Sweden
Jonas Tidsjö            Slevik IBK      IBK Runsten/Sweden
Rebecca Danielsson      SF Grei         Åmotfors IF/Sweden
Erik Holm               Korsvoll IL     Hässelby Hawks/Sweden
Maja Lundström          IK Akerselva    IBF Dalen/Sweden
Max Andersson           Alta IBK        IK Brynäs/Sweden
Petrus Viklund          Nornen IB       Kågedalens AIF/Sweden
Jenny Olofsson          Sveiva IB       Umeå City IBK/Sweden
Stian Langsholt         SF Grei         Innebandy Paris Univesite Club/France
Kristoffer Sterner      Alta IBK        IBK Runsten/Sweden
Jerry Jernald           SKI IL IB       IBK Vänersborg/Sweden
Richard Fernström       Baerums Verk IF Skillingaryd IBK/Sweden
Malin Svenzon           Holmlia SK      Innebandy Tvååkers IBK/Sweden
Oskars Dumpis           SK Baune SK     Cesis/Latvia
Mattias Åkersten        Nannestad IL    Grums Innebandyklubb/Sweden NC

For spørsmål om sidene ta kontakt med innebandy@nif.idrett.no