Home Norges Bandyforbund
Terminlister Resultater Landslag NM Informasjon Notiser Turneringer Adresser Regelverk Kurs Bilder Historie Statistikk Linker Diskusjonsforum World Floorball Championships 2000 Utviklingsavdelingen International Floorball Federation


Godkjente overganger 2007/2008

Spiller                 Fra klubb       Til klubb       Spilleklar
                                                        Dato:
Lars-Robert K Rønaasen  Tunet           Bækkelaget      15072007
Eivind Skjollby         GSI             Arendal         15062007
Farney Loyd Adaya       TSI             Djerv           01052007
Ronny Myhrhaug          Høyb/Stovner    Lillestrøm      21052007
Erik Johansen           Hvaler          St. Croix       14062007
Dag Løkken Finess       Selbak          Fredrikstad     29052007
Anette Johannessen      Sarpsborg       St. Croix       16062007
Anders Lervold          Nornen          Arendal         21062007
Bjørnar Torvet          Nor             Lillestrøm      15072007
Jon Vegar Eliassen      Nor             Lillestrøm      15072007
Lars tore Dystvold      Ajer            St. Croix       18072007
Jochen Schilling        Nidaros         Nor             20082007
Martine Gaarder         Ntnui Dragv     Nidaros         16082007
Tage Olsen              TSI             Alta            25072007
Unn Haugen              Vålerenga       Tunet           22072007
Robert Ganz             Furuset         Vålerenga       01082007
Marius Nordby           Furuset         Vålerenga       01082007
Rune Nordli             Furuset         Vålerenga       01082007
Morten Katralen         Furuset         Vålerenga       01082007
Vegard Dahl             Furuset         Vålerenga       01082007
Tom Nordby              Furuset         Vålerenga       01082007
Kenneth Chr Ahlfors     Furuset         Vålerenga       01082007
Bjørn Halvorsen         Furuset         Vålerenga       01082007
Jone Colstrup           Gjelleråsen     Bærums Verk     20082007
Fredrik Hoff Eriksen    Bækkelaget      Fjerdingby      05082007
Sven Andersen           Furuset         Vålerenga       01082007
Ole-Jan Gjerstad        Øreåsen         Larkollen       01052007
Espen Hornslien         Vestligutta     Sveiva          10062007
Marianne Nadim          Toppen          Holmlia         01082007
Tommy Henell            Bækkelaget      Fjerdingby      05082007
Christoffer Matre       Fjell-Kam.      BSI             27082007
Andreas Berntsen        Sarpsborg       Fredrikstad     02072007
Asbjørn Randall Aa      Nidaros         Slevik          27082007
Tor Andreas Fossum      Råde            Fredrikstad     02072007
Karianne Røyrane        Baune           BSI             26082007
Simen Westre            Fjerdingby      Strømmen        13072007
John Tran               Fjerdingby      Strømmen        13072007
Fredrik Arnesen         Fjerdingby      Strømmen        13072007
Agnethe Lunde           TSI             Tromsø          26072007
Jørgen Haaland          Bækkelaget      Sveiva          02092007
Peter Kjeldstad         Bækkelaget      Sveiva          02092007
Trond Vervik            Sola            Kverneland      29082007
Cato Nymoen             Sola            Kverneland      29082007
Ole Åsli                Tromsø          TSI             28082007
Magne Åker              Tromsø          TSI             28082007
Steffen O Engdal        Baune           Alta            25072007
Yvonne Ming             Bodø            Holmlia         01082007
Karianne Skaug          Vålerenga       Dverg           12082007
Tommy Birkeland         Bodø            Baune           20082007
Sigurd Korneliussen     Sarpsborg       Fredrikstad     05092007
Tobias Härnlund         Bækkelaget      Fet             04092007
Espen Gran              Haugerud        Nidaros         16082007
Johannes Tangen         Sarpsborg       Nidaros         02082007
Bjørn Henrik Hansen     NTNUI Dragv     Nidaros         01082007
Stig M Øyen             B16             Sveiva          02092007
Hannu Kuoppala          Tromsø          Harstad         13082007
Martin Borg             Bækkelaget      Sagene          03092007
Håkon S Andersen        Tunet           Bækkelaget      04092007
Terje Larssen           Tunet           Bækkelaget      04092007
Fredrik Stenseth        Tunet           Bækkelaget      04092007
Marius Thomassen        Sortland        TSI             04092007
Janne Tyrhaug           Tjernet         Romsås          20082007
Wenche Lind             Tjernet         Romsås          20082007
Thomas Sola             Sola            Kvernaland      05092007
Robert Storli           Nidaros         Bestum          05092007
René-André Einlyng      Sveiva          Grei            05092007
Martin S Johansen       Void            Dverg           11072007
Tomas Heggelund         Ajer            Sveiva          02092007
Knut Røse               Teisen          Lyn             05092007
Kim Kopperud            Nedre Furuset   Gjelleråsen     05092007
Roar Holmen             Høybr/Stovn     Void            08092007
Kim Andersson           Målløs          Sagene          12092007
Irina Sprenglewski      NTNUI Dragv     Sagene          12092007
Bengt Hermo Jensen      Tunet           TSI             26082007
Per-Christian Aubert    Holmlia         Bækkelaget      04092007
Ørjan Antonsen          Råde            Slevik          12092007
Sindre Næss             Greåker         Slevik          03092007
Martin Skilbrei         Void            Dverg           11072007
Truls Vesterås          Kolbukam.       Ski             16092007
Lise-Lotte Sørensen     NTNUi Dragv     Freidig         05092007
Susanne Hanssen         NTNUI Dragv     Freidig         04092007
Maylinn Sprenglewski    NTNUI Dragv     Freidig         04092007
Andreas Van Den Hauvel  Osi             Kubakken        06092007
Petter A Lohrmann       Kurland         Lisleby         03092007
Rudi A Gulliksen        St. Croix       Lisleby         03092007
Jon-Kristian Olavesen   St. Croix       Lisleby         03092007
Kristin Torp            NTNUI Dragv     Nidaros         16082007
Elisabeth Claussen      NTNUI Gløs      Nidaros         16082007
Kent B Salte            Nor             Ælva Tigers     12092007
Børge Andreassen        STIL-UIS        Sunde           05092007
Henning Larsen          Hvaler          Sagene          11092007
Munish Dutt             Grei            Gjelleråsen     07082007
Thanh Tran Minh         Bækkelaget      Gjelleråsen     07082007
Espen Evensen           Grei            Gjelleråsen     22082007
Morten Slettebakken     Nornen          BSI             02092007
Atle Kolbeinstveit      BSI             Vålerenga       16092007
Jan Magnar Ingebrigtsli Korsvoll        Vålerenga       12092007
Henrik Johansson        Råde            Sarpsborg       10092007
Marie Amundsen          Sagene          Holmlia         01082007
Beate Olsen             Sagene          Holmlia         11092007
Svenja De Smedt         Tromsø          TSI             13092007
Stine Merete Bergum     Gjøvik          Akerselva       12092007
Sigrid Myhrvold         Gjøvik          Akerselva       12092007
Jon Henry Marthinsen    Bækkelaget      Gjelleråsen     17092007
Øyvind Skjørholm        Sortland        Hammerfest/Fors 18092007
Patrick Fladby          Gjelleråsen     Strømmen        20092007
Siv Irene Kristiansen   Sarpsborg       Råde            18092007
Stian Elvebakk          Grei            Gjelleråsen     18092007
Morten Nordseth         Høybr/Stovner   Holmlia         13092007
Cathrine A Myhrhaug     Høybr/Stovner   Strømmen        28082007
Joachim Sjøberg         Tunet           Bækkelaget      04092007
Bjarne O Arntzen        Holmlia         Bækkelaget      04092007
Paul D Johansen         Havøysund       Dverg           16092007
Ole J Jansen            Kautokeino       Alta           18092007
Sissel S Holtan         BSI             Holmlia         18092007
Lena Skogseth           NTNUI Dragv     Freidig         04092007
Stian Larsen            Hvaler          Greåker         11092007
Remi Steen              Akerselva       Høyb/Stovner    12092007
Eirin Frantzen          Harstad         TSI             13092007
Eivind Tysdal           Tunet           Vålerenga       29082007
Brøtan Hallstein        Nidaros         Vålerenga       22092007
Ante J Gaup             Masi            Tromsøya        25082007
Pål Langseth            Nordreisa       Tromsøya        31082007
Tony M Johansen         Narvik          Tromsøya        31082007
Even K Larsen           Tromsø          Tromsøya        31082007
Lennart Granlind        Lenvik          Tromsøya        31082007
Knut P Gisholt          Grimstad        Korsvoll        20092007
Even Fremmergård        Tunet           Korsvoll        20092007
Hogne Svendsen          Lørenskog       Korsvoll        20092007
Truls Heiborg           Hasle/Løren     Korsvoll        22092007
Nina Bjørnson           Romsås          Tjernet         14082007
Roger Bruvang           Nidaros         Nedre Furuset   17092007
Jon S Ottersen          Fredrikstad     Sarpsborg       10092007
Sigurd Lenes            Horten          Høgsk i Telem   16082007
Thomas Karlsen          Vålerenga       Sveiva          20092007
Kaja Petersen           Gjøvik          OSI             19092007
Jon O Løsnesløkken      NTNUI Dragv     Nidaros         18092007
Pål Bjørnseth           Høyb/Stovner    Vålerenga       06092007
Hans Arnkværn           Dverg           Kubakken        10092007
Anna Lien               Akerselva       Strømmen        12092007
Lars-Einar Eggen        Lørenskog       Lillestrøm      15082007
Ifram Ahmed             Lørenskog       Lillestrøm      19092007
Harald Tyskeberg        Sveiva          Ajer            20092007
Jacob K Larsen          Ajer            Akerselva       12092007
Carina Solli            Vålerenga       Akerselva       12092007
Maria H Engeseth        Vålerenga       Akerselva       12092007
Geir Vidar Pedersen     Slevik          Råde            18092007
Raymond Eriksson        Halden          Lillestrøm      25092007
Einar H Mathisen        Fredrikstad     Greåker         11092007
Espen R Johannessen     Greåker         Fredrikstad     12092007
Jonas Goldstein         Fredrikstad     Greåker         11092007
Johan Burmann           Gjelleråsen     Fet             04092007
Linn H Karlsen          Øreåsen         Målløs          09092007
Eva Marie Karlsen       Øreåsen         Målløs          09092007
Line V Moen             Vålerenga       Osi             10092007
Kenneth Henriksen       Hammerf/Forsøl  Harstad         10092007
Johan Wilhelmsen        Havøysund       Hammerf/Forsøl  13092007
Bjarte Olsen            Sunde           OSI             19092007
Tone Grønmo             Holmlia         Tunet           20092007
Kim Leon Nilsen         Sunde           Vardeneset      22092007
Silje K Syvertsen       Lye             Vardeneset      03092007
Marius Bakkeli          STIL-UIS        Sola            23092007
Patrik Haugland         Stil-Uis        Sola            23092007
Anette Fjeld            Nidaros         Sagene          23092007
Anneli Stephansen       Nidaros         Sagene          23092007
Marcus Nilsson          Tunet           Vålerenga       22092007
Jørgen Mikkelsen        Kverneland      Lye             18092007
Arild Hansen            Sveiva          Lørenskog       20092007
Odd Tore Kaufmann       St. Croix       Lisleby         03092007
Benedicte Seland Nilsen Tunet           Osi             10092007
Anne Thunes             Høybr/Stovner   Tjernet         24092007
Marius Ekeli            Bærums Verk     Ankerveien      25092007
Tomas Berg              Haugerud        Akerselva       12092007
Johan Larsson           Greåker         Sarpsborg       10092007
Øyvind L Tollefsen      Gjelleråsen     Høybr/Stovner   12092007
Ola D Bratlie           Ajer            Akerselva       12092007
Andreas G Helset        Teisen          Akerselva       12092007
Åsmund Vik              OSI             Krona           22092007
Kristoffer Jørdre       Asker           Kubakken        25092007
Christan F S Andersen   Brumunddal      Ajer            25092007
Kristian Gislefoss      OSI             TSI             25092007
Petter Halvorsen        Tunet           Sagene          30092007
Tore Kværnerud          Sagene          Lindøya         25092007
Johan D Gaup            Masi            Alta            22092007
Lars Hanes              St. Croix       Hvaler          20092007
Gunn-Kristina Norlunn   Tromsø          Bodø            24092007
Line Haugen             Tsi             Sveiva          25092007
Hanne Næss Hjetland     Horten          Osi             13092007
Marie-Therese Desroches Horten          Osi             13092007
Øyvind Olsgård          Osi             Holmlia         13092007
Abbas Fazal             Holmlia         Bygdøy Monlitt  13092007
Erik Molthe             Bærums Verk     OBV             13092007
Atle Wallin             Sarpsborg       Kurland         01102007
Rune Morten Pedersen    Dverg           Kubakken        09092007
Kasper Isaksen          Råde            St. Croix       01102007
Anders Glorvigen        Osi             Akerselva       23092007
Ida S Olaussen          Grei            Sola            18092007
Andre Sveen             Harstad         Tunet           26092007
Remi Andre Isaksen      Moss            Råde            18092007
Elisabeth S Øien        Harstad         Råde            25092007
Espen Hauge             Løkka           Drøbak/Frogn    23092007
Christopher R Hemstad   Fredrikstad     Nidaros         23092007
Espen Kristiansen       NHHI            Kubakken        06092007
Ellen Tømte             Osi             Tsi             13092007
Espen Bårdsen           Klepp           Hommersåk       25092007
Tore Chr Buli           Tåsen           Bærums Verk     21082007
Henning Helliesen       BSI             Baune           14092007
Malen Simonsen          Romsås          Målløs          10092007
Niclas Wester           Torshov         Ski             14092007
Thomas Pettersen        Vestligutta     Holmlia         14092007
Ann Christin Ferger     Vålerenga       Grei            01092007
Stine Eikum             Vålerenga       Grei            01092007
Siv C Strøm             Vålerenga       Grei            01092007
Karianne Hassel         Vålerenga       Grei            01092007
Ann-Christin Nøttum     Vålerenga       Grei            01092007
Marit Jenssen           Vålerenga       Grei            01092007
Fortuna Ghebreselassie  Vålerenga       Grei            01092007
Birgitte Selvik         Vålerenga       Grei            01092007
Silje Enersen           Vålerenga       Grei            01092007
Katharina Hauge         Vålerenga       Grei            01092007
Line Viul               Vålerenga       Grei            01092007
Kari Bilden             Vålerenga       Grei            01092007
Marianne Solstad        Vålerenga       Grei            01092007
Mona Aulibråten         Vålerenga       Grei            01092007
Trine B Rounge          Vålerenga       Grei            01092007
Anne Bleiklie           Vålerenga       Grei            01092007
Anna Nilsen             Vålerenga       Grei            01092007
Jannicke Borstad        Vålerenga       Grei            01092007
Kjersti Aagaard         Vålerenga       Grei            01092007
Tu Tran Minh            Gjelleråsen     Grei            20092007
Ida Helene Syversen     Tunet           Grei            14092007
Anja Kjærland           Harstad         Grei            14092007
Eskild Sørensen         Narvik          Baune           30092007
Mei Ling Trang          Øreåsen         Holmlia         14092007
Marianne S Nasarale     Stil            OSI             17092007
Tor Ove Roaldkvam       Hommersåk       Vålerenga       04102007
Katrin Johnsen          Øreåsen         Horten          20092007
Gisle Johnson           Hammerf/Forsøl  Horten          20092007
Charlotte Kristoffersen Øreåsen         Horten          20092007
Lene Ludvigsen          Øreåsen         Horten          20092007
Lars O Brochmann        Havøysund       Harstad         10092007
Ronny Leding            Harstad         Tromsø          14092007
Øystein Eriksen         Fredrikstad     Øreåsen         20092007
Anita Steen             Sveiva          Målløs          09092007
Ståle A Jonassen        Gjelleråsen     Hasle/Løren     04102007
Stefan Løkse            TSI             Høgsk i Telemark21092007
Jens Petter Skaug       Sarpsborg       Grei            20092007
Birgen Olsen            Sola            Kverneland      17092007
Tor-Erik Hermansen      Sortland        Bakklandet      20092007
Kristian Pettersen      NTNUI Dragv     Bakklandet      20092007
Ranveig Jeksrud         Slevik          Hammerf/Forsøl  24092007
Lars Olafsen            Sarpsborg       St. Croix       20092007
Mikael R Hansen         Sarpsborg       St. Croix       20092007
Christian Idsøe         Stil            Sunde           20092007
Terje A Gudbrandsen     Sveiva          Lørenskog       20092007
Thorfinn Sørensen       NTNUI Gløsh     Lye             18092007
Morten Norland          Gjøvik          Bakklandet      20092007
Henriette S Knudsen     Tunet           Sveiva          20092007
Hilde Bonden            Øreåsen         Tromsø          12092007
Norun A Pedersen        TSI             Strømmen        12092007
Ola Gunnar Sveine       Nedre Furuset   Elverum         06102007
Magnus Skulstad         Djerv           Elverum         06102007
Christan Eeg            Haugkeland      Djerv           10092007
Per R Bøhler            NTNUI Gløsh     Rosenborg       19092007
Torbjørn A Olsen        NTNUI Gløsh     Rosenborg       23092007
Sebastian Philipsson    NTNUI Dragv     Bakklandet      23092007
Dag Erik Grøthæs        Gjelleråsen     Grei            20092007
Mats Pettersen          Rosenborg       Bodø            09102007
Rune Ilseng             Grei            Tunet           18092007
Lars Rune Aasberg       Sarpsborg       Varteig         20092007
Jens I Gjerlaug         NTNUI Dragv     Ribbungene      04092007
Remy Grønstad           Akerselva       Drabøk-Frogn    07102007
Andreas V Østlie        Akerselva       Nedre Furuset   17092007
Christian M Syversen    Askim           St. Croix       05102007
Håkon Tranøy            Tunet           BSI             02102007
Daniel Palmer           Tunet           Grei            20092007
Glenn Bjørsrud          NTNUI Dragv     Akerselva       24092007
Andreas Ågren           Greåker         Øreåsen         20092007
Chuong Van Nguyen       Øreåsen         Bygdøy Monol    13092007
Torbjørn Johansen       Hammerf/Forsøl  BSI             20092007
Alexander Vik           Sagene          Krona           26092007
Andre Furu              Sveiva          Gjelleråsen     17092007
Espen Grønseth          Drammen         Horten          20092007
Alexander Aaser         Drammen         Horten          20092007
Christian Koldrup       Drammen         Horten          20092007
Geir Tore Hausken       Sola            Kverneland      08102007
Torbjørn Leiknes        Nidaros         Kverneland      08102007
Klaus Mikkelsen         Kverneland      Klepp           07102007
Kjetil Andersen         Lura            Klepp           07102007
Bjarne A Asheim         Kverneland      Klepp           07102007
Patrik Söderholm        Kverneland      Klepp           07102007
Terje Halvorsen         Sunde           Klepp           07102007
Kåre Børsting           Horten          Tønsberg        20092007
Hans  R Christiansen    Horten          Tønsberg        09102007
Harald Wikerøy          Horten          Tønsberg        09102007
Ole Brån                Horten          Tønsberg        09102007
Frode Hagerup           Kverneland      Klepp           25092007
Mats Borgström          Kverneland      Klepp           20092007
Espen Kvarme            Kverneland      Klepp           20092007
Stian Torgersen         Slevik          St. Croix       21092007
Tom Erik Pedersen       Narvik          Tromsøya        09102007
Andreas Møller          Vardeneset      Kverneland      28092007
Stein Trangsrud         Fjerdingby      Lillestrøm      21092007
Andre Schumacher        Fjerdingby      Lillestrøm      21092007
Peik Strømøy            Bækkelaget      Østensjø        21092007
Katrine Larsen          Alta            Havøysund       26092007
Kjersti Opedal          Gjøvik          Målløs          09092007
Stian Barmo             Bækkelaget      Sola            21092007
Jonas Johansen          Grei            Tunet           10102007
Ronny Baltzersen        Vålerenga       Grei            20092007
Kyrre Merg              Vålerenga       Grei            20092007
Thoralf Langsholt       Sagene          BSI             21092007
Håvard Richvoldsen      Toppen          NTNUI Gløs      21092007
Marius Utengen          Ålgård          Sandnes         30092007
Camilla Arnesen         Sveiva          Strømmen        21092007
Janicke Tresselt        Sagene          Strømmen        21092007
Vidar Johansen          St Croix        Lisleby         21092007
Andreas Gisle           Asker           Sandvika        21092007
Magnus Halvorsen        Bærums Verk     Sandvika        21092007
Christian Bakke         Bærums Verk     Sandvika        21092007
Einar Wettre            Bærums Verk     Sandvika        21092007
Erik Ruud               Bærums Verk     Sandvika        21092007
Atle Berentzen          Bærums Verk     Sandvika        21092007
Gard Asp                Bærums Verk     Sandvika        21092007
Christopher Castberg    Akerselva       Sandvika        11092007
Øivind Bjerke           Bærums Verk     Sandvika        21092007
Svein Bogsveen          Bærums Verk     Sandvika        21102007
Jannicke B Eriksen      Øreåsen         Råde            23092007
Gunn-Iren Jørgensen     Øreåsen         Råde            23092007
Espen A Simonsen        NTNUI Gløs      Bakklandet      24092007
Rune Haagensen          Åsen            Flaktveit       12102007
Jarle Eide              Ugla            Lye             18092007
Vemund Rye              Rosenborg       Ugla            14102007
Petter R Haukø          Rosenborg       Ugla            14102007
Andreas Rønning         Rosenborg       Ugla            14102007
Ritha Jensen            Slevik          Sarpsborg       07102007
Monica Johansen         Fredrikstad     Sarpsborg       25092007
Chris Pedersen          TSI             KSI             14102007
Steven Incoronato       Brodd           Havørn          29092007
Ola Fjerdingstad        NTNUI Gløs      Kubakken        25092007
Pål Haugsnes            Harstad         Alta            11102007
Patricia Lundstrøm      Bærums Verk     Akerselva       24092007
Stephanie Lundstrøm     Bærums Verk     Akerselva       24092007
Julie Henriksen         Alta            Havøysund       07102007
Egil Sørensen           NTNUI Gløas     Sandnes         07102007
Thomas Hartvigsen       Gjelleråsen     Tunet           08102007
Steffen Tvermyr         IBK Sør         Toppen          11102007
Marius Bjornes          IBK Sør         Toppen          11102007
Ulf Ketil Bergli        Lisleby         Rolvsøy         10102007
Joakim Stenvik          Nidaros         Bakklandet      24092007
Henning Grønbekk        Fjerdingby      Strømmen        19092007
Ole Glenn Tvermyr       IBK Sør         Toppen          15102007
Eva-Lena Elofsson       Sagene          Tunet           15102007
Erik Unhjem             Drammen         Nor             15102007
Hege Ask                Akerselva       Lindøya         27092007
Ina Marie Andersen      Holmlia         Sarpsborg       07102007
Tonje M Skillingsås     Akerselva       Sola            19092007
Anna Lien               Akerselva       Strømmen        13092007
Stine M H Karlsen       Sarpsborg       Halden          10102007
Madelen Thommesen       Halden          Slevik          27092007
Magnus Mikalsen         Frelsesarmeen   Sagene          17102007
Vegard Larsen           Lillehammer     Nidaros         16102007
Kristine Borgen         Høybr/Stovner   Sagene          08102007
Kristin Haugen          Sagene          Holmlia         28092007
Erik Undhjem            Drammen         Nor             15102007
Henning Øiumshaugen     Trosvik         Fredrikstad     23092007
Espen Schytte           Fjell-Kam       Djerv           14092007
Espen Børresen          Strømmen        Sveiva          28092007
Krister Marstein        Renastud        Strømmen        28092007
Kristian Johansen       STIl-UIS        Sola            28092007
Trygve Andreassen       Kverneland      Sunde           27092007
Trine-Lise Reiersen     Sarpsborg       St. Croix       17102007
Malin Andreassen        Sarpsborg       St. Croix       17102007
Andre Kopperud          Nedre Furuset   Arendal         10102007
Siren E Skallist        Haugerud        Akerselva       14102007
Paul A Hermansen        Grei            B16             18102007
Kristian Stenseth       Holmlia         Bækkelaget      18102007
Andreas F Bugge         Nidaros         Tønsberg        03102007
Fredrik Svenskerud      Grei            BSI             03102007
Ann-Mari Elstad         TSI             Harstad         18102007
Kai Yngve Sætherskar    Nidaros         Kverneland      08102007
Helena Lindberg         Sagene          Grei            04102007
Tom Chr Semb            Gløshaugen      Hinna           04102007
Anniken Tangerud        Sagene          Akerselva       14102007
Irina Sprenglewski      Sagene          Akerselva       14102007
Jeanett M Reinshol      Høybr/Stovner   Romsås          22102007
Lene Rubach             Sveiva          Romsås          22102007
Johan Svensson          Rosenborg       Ugla            14102007
Thomas Halvorsen        Bærums Verk     Sandvika        03102007
Lars Ellingsgard        Bærums Verk     Sandvika        03102007
Markus Søfting          Gjelleråsen     Horten          20092007
Alvar Volden            Sveiva          Tunet           14102007
Terje Johansen          Sortland        Narvik          05102007
Karolius Nordlund       Sortland        Narvik          09102007
Kjell Inge Sævdal       Sortland        Narvik          09102007
Andreas Becken          Fredrikstad     Lillehammer     23102007
Kjetil Amundsen         Brumunddal      Ajer            05102007
Stephan Furuseth        Sveiva          Høybr/Stovner   05102007
Nicolai Gunneng         Drøbak/Frogn    Ski             05102007
Marius Briksodden       Drøbak/Frogn    Ski             05102007
Kristian Johannessen    Drøbak/Frogn    Ski             05102007
Henrik Hjerpseth        Drøbak/Frogn    Ski             05102007
Terje Christensen       Varteig         Sarpsborg       24102007
Velta Cilinska          Øreåsen         Målløs          05102007
Ida S Langås            Nidaros         NTNUI Dragvoll  04102007
Ane L Boine             Karasjok        Ntnui Dragvoll  05102007
Sverre Winther          Nidaros         Bakklandet      24092007
Lene Eliassen           NTNUI Gløsh     Sola            18102007
Dag Olav Jensen         Nannestad       Bjølsen         21102007
Arne S Bryne            Lye             Sandnes         06102007
Kristoffer Leistad      Tromsø          Lillehammer     23102007
Christian Reite         Gløshaugen      Hinna           23102007
Monica B Lystad         BSI             Florø           23102007
Mats Erik Olsen         Nor             Drammen         26102007
Kevin O Hansen          Tunet           Haugerud        25102007
Martin Nethaug          Fjerdingby      Lørenskog       20092007
Audun Krogstad          Råde            Slevik IBK      30102007
Farney L Andaya         Djerv           KSI             14102007
Petter Bilstad          Sveiva          KSI             14102007
Gunnar Ustad            Nor             BSI             12102007
Guri Lindblad           Øreåsen         Baune           12102007
Kristian Lien           Fjerdingby      Bækkelaget      11102007
Silje Hansen            BSI             Baune           12102007
Tony Bore               Sagene          Ribbungene      01102007
Jan W Kleiven           Florø           Bodø            28102007
Mia Vannebo             Nidaros         Nor             29102007
Anna Lisa Utsi          TSI             Tromsø          29102007
Are Sandvik             Gjøvik          OSI             11102007
Tom Erik Jakobsen       Tromsø          Hammerfest/Fors 24102007
Anneli Stephansen       Sagene          Sveiva          10102007
Petter Andreassen       Greåker         Sarpsborg       12102007
Kristian Bjaberg        Drøbak/Frogn    Ski             12102007
Tommy Gutrud            Strømmen        Lørenskog       12102007
Kenneth Rønningen       Strømmen        Lørenskog       13102007
John M Nergård          Karasjok        Tromsø          12102007
Karl Westlund           Grei            Nannestad       25102007
Kyle Pudas              Akerselva       Bærums Verk     12102007
Daniela Gomez           Holmlia         Grei            17102007
Patrick Strøm           Bækkelaget      Kampen          05112007
Thomas Henriksen        Drammen         Nor             17102007
Dine Lynge              Karasjok        Havøysund       17102007
Gøran Hamnes            Lofoten         Havøysund       17102007
Knut R Grønning         Gløshaugen      Kubakken        27092007
Svein-Arild Birkeland   Sola            KSI             14102007
Kristian Meier          Andes           Lenvik          27102007
Thomas A Magnussen      Slevik          Trosvik         30102007
Halvor Hardang          Ski             Bygdøy Mon.     25102007
Eivind Solbakken        Lillehammer     NTNUI Gløs      01112007
Ingrid Jacobsen         Ajer            Hamar Embla     03092007
Karen M Opheim          Gjøvik          Hamar Embla     03092007
Marit Holte             Ajer            Hamar Embla     03092007
Trine Almestrand        Ajer            Hamar Embla     03092007
Liv A Eriksen           Ajer            Hamar Embla     03092007
Hanne D Leiren          Ajer            Hamar Embla     03092007
Gry T REndalen          Ajer            Hamar Embla     03092007
Kristin Ødegård         Ajer            Hamar Embla     03092007
Tone Johannesen         Ajer            Hamar Embla     03092007
Grethe Tho              Ajer            Hamar Embla     03092007
Caroline Mentzoni       Ajer            Hamar Embla     03092007
Kristin Stensbye        Ajer            Hamar Embla     03092007
Camilla Aabakken        Ajer            Hamar Embla     03092007
Sigrid Stenseth         Ajer            Hamar Embla     03092007
Hanna Jønsrud           Ajer            Hamar Embla     03092007
Kristin Grønstad        Ajer            Hamar Embla     03092007
Lena M Johansson        Ajer            Hamar Embla     03092007
Anette Thunestvedt      Ajer            Hamar Embla     03092007
Heidi Haugstulen        Ajer            Hamar Embla     03092007
Oddny Tangstad          Ajer            Hamar Embla     03092007
Helle Tenningsås        Ajer            Hamar Embla     03092007
Vibeke Hallem Hagen     Ajer            Hamar Embla     03092007
Ørjan Langsholt         Hammerfest/Fors Havøysund       19102007
Christian Syvertsen     Lindøya         Fjerdingby      24102007
John Arne Aslaksen      Masi            Alta            19102007
Mads R Mienna           Masi            Alta            19102007
Andre Martiniussen      Tunet           St. Croix       18102007
Bjørn-Andre Kildalen    Void            Ski             19102007
Tom Henrik Ellingsen    Masi            Tromsøya        19102007
Ole-Henrik Arnesen      Greåker         Gløshaugen      19102007
Karine Risnes           OSI             BSI             23102007
Mailen Eriksen          Tunet           Sveiva          13112007
Signe Tønseth           NTNUI Gløsh     OSI             31102007
Stig A Aamot            Brumunddal      Lillehammer     22102007
Steinar Wesnes          Vardeneset      Havørn          19102007
Tom Erik Horn           Brodd           Horten          23102007
Eileen Solberg          Akerselva       Strømmen        31102007
Silje Talsæte           Nidaros         Råde            11112007
Espen Jørgensen         Hisøy           Toppen          12112007
Thomas Johnsen          Lisleby         Lillehammer     24102007
Mari Wikman             TSI             Harstad         23102007
Kristoffer Almtrøm      Frelsesarmeen   Akerselva       27102007
Andreas Lauritzen       Krona           Akerselva       28102007
Thorgrim Lukkassen      Bærums Verk     Linderud        13112007
Thorfinn Sørensen       Lye             Sandnes         08112007
Sebastian Cortes        Nornen          Djerv           18102007
Christan Bjørnsen       Brodd           Lura            07112007
Kenneth Skogen          Brodd           Lura            07112007
Klas Lindgren           Nornen          Djerv           30102007
Håkon Lyche             Selbak          Målløs          01112007
Tommy Henell            Fjerdingby      Bækkelaget      02112007
Thomas Darrud           Akerselva       Hammerf/Forsøl  16092007
Harald Tyskeberg        Ajer            Lørenskog       02112007
Øystein Torstensrud     Strømmen        Fjerdingby      24102007
Thomas Wiese            St. Croix       Larkollen       02112007
Steffen Hansen          Råde            Moss            08102007
Kim Rune Bråthe         Varteig         Moss            08102007
Thomas Engell           Fjerdingby      Lørenskog       31102007
Kim P Windahl           Tunet           Vålerenga       27112007
Niklas Berg             Lørenskog       Teisen          01112007
Martin Hafsahl          Ørnulf          Tanum           13112007
Astrid Bjørnebekk       Akerselva       Sveiva          02112007
Torbjørn Dahl           Trygg/Lade      Bakklandet      15102007
Brynjulv Hauge          Sola            Høyang          02112007
Ronny Nilsen            Fredrikstad     Trosvik         26112007
Geir Andre Høiland      Brodd           Lura            31102007
Kjersti Hurrød          Tunet           Tønsberg        07112007
Guro K Rognsvåg         NTNUI Gløsh     Haugerud        22102007
Tom Frafjord            STIL            Sola            17102007
Kristin Sköld           Slevik          Grei            25112007
Ole Haga                NTNUI Gløsh     Linderud        09112007
Akif Mandzuka           Evjensgrenda    Bakklandet      06112007
Alexander Kielland      Hasle/Løren     Dverg
Madeleine Johansen      Slevik          Målløs          23102007
Per Grosen Istre        Nidaros         Kubakken        10092007
Frode Fjeldstad         Furuset         Vålerenga       06092007
Richard Hatleskog       Korsvoll        Vålerenga       07112007
Kjetil Nygaard          Høybr/stovner   Fjerdingby      04122007
Ivar Andre Bjerke       Kurland         Sarpsborg       20102007
Lars Erik Martinsen     Sarpsborg       Kurland         22112007
Hogne Svendsen          Høyb/stovner    Lørenskog       19112007
Ole Fredrik Vangen      Ajer            Kubakken        19112007
Siv R Søvik             Horten          Tønsberg        11112007
Åsa Norin               Horten          Tønsberg        11112007
Ingrid Sundby           Horten          Tønsberg        11112007
Anne Guro Lehn          Horten          Tønsberg        15112007
Cornelius Munkvik       Arendal         Klepp           15112007
Henrik Solheim          Fjerdingby      Tunet           08112007
Stian Furunes           Lye             Kverneland      23112007
Annette Linnerud        Sveiva          Fjerdingby      19102007
Simone Järvinen         Sagene          Sveiva          14112007
Nikolai Ljøkjel         Nidaros         H.E.G           03122007
Ann-Christin Kløften    Høybr/Stovner   Lørenskog       16112007
Jon Martin Skranes      Nidaros         Bakklandet      26112007
Peter Bergman           Akerselva       Bygdø/Monolitt  17112007
Nina H Pedersen         Sagene          Akerselva       18112007
Pernille Ofte           Sagene          Akerselva       18112007
Kato Østby              Linderud        Strømmen        15112007
Frode Tjøstolvsen       Sagene          Akerselva       28102007
Trond Snesrud           Holmlia         Målløs          20112007
Maren H markussen       Harstad         NTNUI Drag      04112007
Maren M Stumlien        Biri            Lillehammer     05122007
Marie Sigstad           Biri            Lillehammer     05122007
John Spernes            Selbak          Slevik          23112007
Tor Buli                Bærums Verk     Korsvoll        25112007
Christian Steinhagen    Akerselva       Bækkelaget      14112007
Henrik Backe-Hansen     NTNUI Dragv     NTNUI Gløsh     05122007
Gunn Olaussen           Ntnui Dragv     Freidig         11122007
Kim A Wilhelmsen        Greåker         St. Croix       22112007
Hans Petter Andersen    NHHI            Sarpsborg       22112007
Andreas Brännström      Greåker         Sarpsborg       07112007
Tobias Brännström       Greåker         Sarpsborg       07112007
Anders Gillsæter        Grei            Sveiva          26112007
Daniel Hammergren       Fjerdingby      NTNUI Dragv     02112007
Erik W Solem            Krona           Bjølsen         15112007
Peter Holmberg          Korsvoll        Vålerenga       12122007
Jan-Tore Aldeholm       Førde           Florø           16122007
Christian M Syversen    St. Croix       Askim           27112007
Kaj Næss Johannessen    Holmlia         Akerselva       27112007
Geir Nordseth           OSI             Tunet           27112007
Geir Bjerkland          Akerselva       Lillestrøm      29112007
Birgit Harila           Alta            TSI             30112007
Peter Kjeldstad         Sveiva          Bækkelaget      06122007
Erik Johannesen         NTNUI Dragv     Varteig         03122007
Anders Salte            Ålgård          Sandnes         19112007
Anders Magnussen        Sarpsborg       Fredrikstad     30122007
Eivind Pettersen        St. Croix       Lisleby         12122007
Hjoar Holmstad          Bodø            Lofoten         06122007
Kjell Hølland           Lye             Bryne           27122007
Pål A Unnfoss           Kurland         Sarpsborg       07122007
Mikael R Hansen         St. Croix       Sarpsborg       13122007
Tomas Trogstad          Bækkelaget      Lillestrøm      19122007
Klaus Mikkelsen         Klepp           Kverneland      22122007
Pål Kinder              H/L             Lyn             01012008
Elina Vinberg           Vålerenga       Grei            19112007
Andreas Johansen        Tromsø          TSI             02012008
Andre Hauge             Kverneland      Lye             03012008
Terick Bel-Lafkih       Sveiva          Ajer            04012008
Eirik Gulbrandsen       Tromsø          TSI             08012008
Frode Lyngmo            Tromsø          TSI             08012008
Mads Rongsjord          Grei            Tunet           11012008
Johan Wilhelmsen        Hammerf/Forsøl  Havøysund       16012008
Tom Eirik Jakobsen      Hammerf/Forsøl  Tromsø          05012008
Patrick Strømsten       Drammen         Nornen          03012008
Morten Nordseth         Holmlia         Høybr/Stovner   06012008
Fredrik Værslev         Sveiva          Akerselva       04012008
Mikael R Hansen         Sarpsborg       Fredrikstad     10012008
Magnus Jacosson         Sveiva          Fjerdingby      04012008
Thomas Sola             Kverneland      Sola            28012008
Stian Martinsen         Slevik BK       Slevik IBK      22012008
Linn H Karlsen          Målløs          Sarpsborg       16012008
Eva M Karlsen           Målløs          Sarpsborg       16012008
Magnus Namork           Nidaros         Bakklandet      10122007
Stian Jensen            Ajer            Elverum         02012008
Isabell S Kiil          Hammerf/Forsøl  Freidig         21012008
Kjartan Salvesen        Kverneland      Klepp           11022008
Sjur Førli              Kverneland      Klepp           07012008
Marko Länsman           Gjelleråsen     Harstad         10012008
Andreas Andersson       Drammen         Bærums Verk     22012008
Tage A Olsen            Alta            TSI             03022008
Norun A Pedersen        Strømmen        TSI             03022008
Klas Lindgren           Djerv           Nornen          17012008
Ole-Kristian Bakker     NTNUI Drag      Ugla            03022008
Kenneth Løvlund         Lura            KSI             03022008
Marius Palmgren         Grei            Sveiva          31012008
Marius Huse             Holmlia         Tunet           04022008
Oskar Rist-Christensen  Bærums Verk     OBV             03022008
Hans Petter Steen       Bærums Verk     Sandvika        15012008
Casper Calmeyer         Bækkelaget      Tunet           04022008
Lennart Granlind        Tromsøya        Lenvik          04022008
Jonas Hermansson        Fjerdingby      Bærums Verk     04022008
Andreas Nerstad         Bygdøy/Monol    Sagene          04022008
Trygve R Dahle          BSi             Djerv           04022008
Anette Fjeld            Sagene          Akerselva       26012008
Espen Dahl              Nidaros         Rosenborg       14012008
Ingve Rosseland         Klepp           Hommersåk       14012008
Eivind Haugen           Grei            Gjelleråsen     15012008
Stian Lauritzen         Grei            Gjelleråsen     31012008
Ivar Ulvøy              Klepp           KSI             14012008
Stig R Henriksen        NOR             Drammen IBF     03022008
Sverre Teisrud          Tromsøya        Tromsø          03012008
Lars Drewsen            OSI             Østkantkam      15012008
Tom Henrik Ellingsen    Tromsøya        Alta            31012008
Daniel Mallwitz         Greåker         Fredrikstad     26012008
John A Aslaksen         Alta            Tromsø          02022008
Nils A Bakkehaug        Harstad         Tromsø          02022008
Lars O Brochmann        Harstad         Havøysund       18012008
Line Berg               Øreåsen         Trosvik         27012008
Peter Torvik            Raufoss         Gjøvik          02012008
Erik Hagerup            Lura            Klepp           15012008
Anker B Johansen        Fjerdingby      Nor             03022008
Glenn R Hauger          Grei            Fjerdingby      04022008
Mirim Grønvold          Brumunddal      Hamar Embla     09012008
Simen Skaugen           Holmlia         Sveiva          04022008
Hege Beate Sørensen     Akerselva       Haugerud        20012008
Steffen M Rummelhoff    Drammen         NTNUI Dragv     30122007

For spørsmål om sidene ta kontakt med innebandy@nif.idrett.no