Home Norges Bandyforbund
Terminlister Resultater Landslag NM Informasjon Notiser Turneringer Adresser Regelverk Kurs Bilder Historie Statistikk Linker Diskusjonsforum World Floorball Championships 2000 Utviklingsavdelingen International Floorball Federation


Godkjente overganger 2006/2007


Spiller                 Fra klubb       Til klubb       Spilleklar
                                                        Dato:
Stine A Andersen        Fredrikstad     St. Croix       15052006
Ida M Friis             Fredrikstad     St. Croix       15052006
Henriette Gustavsen     Fredrikstad     St. Croix       15052006
Lene S Amundsen         Fredrikstad     St. Croix       15052006
Øyvin L Tysse           Gløshaugen      Hinna           01052006
Camilla Pedersen        Sveiva          Romsås          13072006
Jonas D Johansen        Tunet           Grei            02072006
Kent Henriksen          Bodø            Nornen          19062006
Camilla Neegaard        Bækkelaget      Holmlia         11062006
Cathrine Amble Myhrhaug Lørenskog       Høybråten/Stov  01062006
Børge Larsen            BSI             Baune           01082006
Odd Magne Bogsveen      Bærums Verk     OBV             09082006
Bjørn Aksel Henriksen   Løkka           Sagene          04092006
Stanley Jensen          Nornen          Sola            02082006
Manne Strandberg        Fjerdingby      Nor             04072006
Jonas Junge             Bækkelaget      Gjelleråsen     31082006
Beate Olsen             Holmlia         Sagene          04092006
Jorunn Langholen        Nor             Sagene          04092006
Kim Kopperud            Vålerenga       Nedre Furuset   07082006
Andre Kopperud          Vålerenga       Nedre Furuset   07082006
Aleksander Løken        Sarpsborg       Fredrikstad     13082006
Kristian Antonsen       Råde            Fredrikstad     13082006
Øystein Eriksen         Øreåsen         Fredrikstad     13082006
Max Sørensson           BSI             Nornen          03092006
Christan Andersson      BSI             Nornen          03092006
Klas Lindgren           BSI             Nornen          03092006
Andreas T Asheim        BSI             Nornen          03092006
Stian A Thorsen         BSI             Nornen          03092006
Jørgen Klem             Hasle Løren     Korsvoll        31072006
Tom Roger Kostov        Lambertseter    Lindeberg       30072006
Alexander Eriksen       Fredrikstad     Sarpsborg       27072006
Tormod A Høydahl        Fredrikstad     Sarpsborg       27072006
Rune Sandholm           Akerselva       Korsvoll        10082006
Ronny A Lund            Lambertseter    Lindeberg       26072006
Arild Vestnes           Lura            Klepp           19072006
Tom-Erik Kolek          Drammen         Nor             19072006
Per-Christian Aubert    Bækkelaget      Holmlia         30082006
Lisbeth S Pettersen     Haugerud        Holmlia         29082006
Jan Birkeland           Løkka           Sagene          27082006
Marius Eriksen          BSI             Mysen           29082006
Hege Hagen              Haugerud        Lindøya         13082006
Siw E Svendsen          Haugerud        Lindøya         13082006
Tonje Hansen            Haugerud        Lindøya         13082006
Mette Gutterud          Haugerud        Lindøya         13082006
Tone M Andersson        Haugerud        Lindøya         13082006
Cecilie Hansen          Haugerud        Lindøya         01082006
Stine Thorstad          Haugerud        Lindøya         01082006
Tina Lønnan             Høybråten/Stov  Lindøya         01082006
Marianne Amundsen       Åskollen        Nor             27082006
Christer Søtorp         Greåker         Sarpsborg       10082006
Truls Heiborg           Korsvoll        Hasle/Løren     04092006
Pia I Langbråten        Haugerud        Lindøya         04092006
Audun Ekeli             Dverg           Ankerveien      05092006
Knut Steinar Watne      Grimstad stud   Gjøvik          17082006
Glenn Thapper           Haugerud        Grei            10092006
Martin Lyngstøl         NTNUI Gløs      Østensjø        11092006
Morgan Angeltveit       Fredrikstad     St. Croix       18082006
Anette K Sira           Fredrikstad     St. Croix       02082006
Julia Dimitrov          Fredrikstad     St. Croix       02082006
Alice Hansen            Fredrikstad     St. Croix       02082006
Jan M Ingebrigstli      Holmlia         Korsvoll        31072006
Petter Pettersen        Greåker         Fredrikstad     13082006
Raymond Løkkeberg       Trosvik         Fredrikstad     13082006
Jørgen Haaland          Tunet           Bækkelaget      12092006
Morten A Jacobsen       Slevik          St. Croix       10082006
Daniel L Pedersen       Sarpsborg       St. Croix       30082006
Henriette Knudsen       Grei            Tunet           13092006
Christan Freiberger     St. Croix       Lisleby         05092006
Daniel Palmer           Harstad         Tunet           13092006
Leif Pirinen            Sola            Bækkelaget      12092006
Ulf K Bergli            Rolvsøy         Lisleby         05092006
Ida K Løvold            Nor             Sagene          14092006
Jenny Törehed           Frelsesarmeen   Tunet           14092006
Stian Jensen            Elverum         Ajer            03092006
Nina Valle              Ugla            Nidaros         10092006
Mats Pettersen          Ugla            Rosenborg       13092006
Ola G Thorvaldsen       Ugla            Rosenborg       13092006
Petter R Haukø          Ugla            Rosenborg       13092006
Per Pedersen            Ugla            Rosenborg       17092006
Richard Hatleskog       Bækkelaget      Korsvoll        29082006
Thor K Stuve            Ugla            Rosenborg       15092006
Jostein Lund            Lindeberg       Bydel 16        17092006
Asbjørn R Aa            Ugla            Nidaros         04092006
Jochen Schilling        Ugla            Nidaros         04092006
Andreas Mikalsen        Fjerdingby      Sola            01082006
Tor A Fossum            Sarpsborg       Råde            17092006
Anders Magnussen        Sarpsborg       Råde            17092006
Andreas Norheim         Sarpsborg       Råde            17092006
Dan T Olsen             Sarpsborg       Råde            17092006
Ole F Vangen            Asker           Ajer            19092006
Magnus Maller           Lillehammer     Ajer            19092006
Henrik Nordberg         Lillehammer     Ajer            19092006
Kjell J Myrvang         Bækkelaget      Sveiva          20092006
Maria H Engeseth        Tunet           Vålerenga       19092006
Carina Solli            Tunet           Vålerenga       19092006
Alexander Humlekjær     Slevik          St. Croix       14092006
Tranh H Nguyen          Høybråten/Stov  Haugerud        18092006
Robin P Grønlie         Ugla            Rosenborg       13092006
Flemming Pettersen      Gjelleråsen     Tunet           20092006
Catrine Lie             Tunet           Vålerenga       19092006
Lene Gulbrandsen        Tunet           Vålerenga       19092006
Calle Wallander         Nor             Drammen         18092006
Willy Fauskanger        Slevik          Greåker         01092006
Johan Sterkens          Sola            Klepp           20092006
Øystein Stornes         Lye             Klepp           20092006
Sverre Berge            Lye             Klepp           20092006
Leif S Herikstad        Lye             Klepp           20092006
Per A Aas               Bsi             Baune           24092006
Frode Bjørshol          Bsi             Baune           24092006
Hilde Abrahamsen        Bærums Verk     Haugerud        18092006
Magnus K Namork         Bækkelaget      Nidaros         21092006
Eirik Bjørnstad         Lindeberg       Bydel 16        21092006
Steffen Fuglerud        Sagene          Bydel 16        20092006
Jørn Pettersen          Tunet           Østensjø        20092006
Steffen O Engdal        Alta            Baune           22092006
Bjørnar Furenes         Lye             Kverneland      24092006
Frode Hagerup           STIL-UIS        Kverneland      24092006
Anders Lervold          Hibi            Nornen          24092006
Norvald Andreassen      Hibi            Nornen          24092006
Gaute Heimholt          Hibi            Nornen          24092006
Anders Kristiansen      Hibi            Nornen          24092006
Paul Å Olsen            Hibi            Nornen          24092006
Jessica Caroprese       Andes           Akerselva       20092006
Hilden F Olivares       Andes           Akerselva       20092006
Roger Andersen          Vestligutta     Gjelleråsen     22092006
Kent R Marthinsen       Fjerdingby      Lillestrøm      19092006
Tomas Eggum             Fjerdingby      Lillestrøm      19092006
Peter Eggum             Fjerdingby      Lillestrøm      19092006
Stig M Taftø            Fjerdingby      Lillestrøm      06092006
Mathias Hals            Tunet           Sveiva          20092006
Fredrik Eriksen         Tunet           Sveiva          20092006
Brigitta Mondaca        Andes           Grei            20092006
Kristin Engell          Tunet           Sagene          20092006
Kyrre Merg              Grei            Vålerenga       19092006
Helge Berntsen          Holmlia         Akerselva       18092006
Daniel Slettemoen       Nornen          Djerv           18092006
Sondre Engell           OSI             Sagene          14092006
Sondre Hylland          OSI             Sagene          14092006
Christer Pedersen       OSI             Sagene          14092006
Line Jarnes             Nor             Akerselva       24082006
Matilda Fellnert        Frydenlund      Akerselva       24082006
Nicklas Bergkvist       Lørenskog       Korsvoll        31072006
Eileen Solberg          Strømmen        Akerselva       06092006
Eivind Bentsen          Korsvoll        Bestum          06092006
Lars-Petter Grøtvedt    Fredrikstad     Rolvsøy         20092006
Eirik F Eriksen         Ajer            Gjelleråsen     19092006
Espen Grønseth          Øreåsen         Drammen         18092006
Jaques Coron            Lørenskog       Vålerenga       23092006
Lars M Bekkelund        Gjøvik          Osi             25092006
Kristian Antonsen       Nidaros         Rosenborg       20092006
Rikard Bakkehaug        Alta            NTNUI Gløs      27092006
Dag J Steinskog         NHHI            Baune           27092006
Eivind Andreassen       Målløs          Greåker         27092006
Stian Rosseland         Kverneland      Sunde           23092006
Endre Vollsund          Kverneland      Lye             26092006
Simon Larsen            Ugla            Nidaros         28092006
Tina Johansen           Grei            Nidaros         28092006
Lene Johansen           Grei            Nidaros         28092006
Anneli Staphansen       NTNUI Gløs      Nidaros         28092006
Anette Fjeld            NYNUI Gløs      Nidaros         28092006
Tonje Karlsen           Ugla            Nidaros         27092006
Camilla Svimbil         Lura            Vardeneset      28092006
Christel Bærheim        Lura            Vardeneset      28092006
Jeanette Osberg         Lura            Vardeneset      28092006
Mari M Joakimsen        Lura            Vardeneset      28092006
Rune Valen              TSI             Vardeneset      28092006
Jone Omland             Sunde           Vardeneset      28092006
Steinar Wesnes          Havørn          Vardeneset      20092006
Espen Gran              Nidaros         Haugerud        26092006
Munish Dutt             Tunet           Grei            26092006
Patrik Svensson         Vålerenga       Lindøya         12092006
Thomas A Kristofferen   Brumunddal      Ajer            30092006
Mats Nilsen             Hvaler          St.Croix        24092006
Marko Länsmann          Sarpsborg       Gjelleråsen     28092006
Fredrik Kolstad         Høybråten/Stov  Grei            25092006
Stephan Kristiansen     Ugla            Tunet           26092006
Tam Vy Tong             BSI             Djerv           21092006
Even Karlsen            Bærums Verk     OBV             24092006
Grethe Lunde            TSI             Tromsø          27092006
Yngvil Søholt           TSI             Tromsø          27092006
Kristoffer Leistad      Hammerfest/for  Tromsø          27092006
Renate Leistad          Hammerfest/for  Tromsø          27092006
Daniel Høyen            Evjensgrenda    Rosenborg       24092006
Øystein Hebnes          Kverneland      Sunde           27092006
Snorre Gylterud         Ugla            Nidaros         28092006
Tommy Berg              Lambertseter    Løkka           14092006
Øyvind Østerhagen       Lillehammer     Akerselva       26092006
Ronny Baltzersen        Grei            Vålerenga       01102006
Are Kleven              Bækkelaget      Vålerenga       26092006
Thomas Engell           Lørenskog       Fjerdingby      20092006
Ole Petter Myhrhaug     Gjelleråsen     Fjerdingby      20092006
Thomas Christiansen     Strømmen        Fjerdingby      20092006
Tobias Nilsson          Fjerdingby      NOR             04092006
Atle R Andersen         Øreåsen         Råde            17092006
Geir Larsen             Øreåsen         Råde            17092006
Andre Skar              Fjerdingby      Vålerenga       20092006
Espen Due-Andresen      Holmlia         Akerselva       19092006
Irene Dabrowski         Horten          Akerselva       19092006
Kristian Lund           Bækkelaget      NTNUI Gløsh     28092006
Trond Bue               Haugenstua      Lindeberg       28092006
Tale Berntsen           Gjøvik          Sagene          03102006
Kristian Mikalsen       Lura            Klepp           28092006
Peder W Thorstensen     Toppen          His             13092006
Fredrik Kragfoss        Haugerud        Sagene          14092006
Maria Jørgensen         STIL-UIS        OSI             24092006
Sjur Ellingsen          Nornen          Korsvoll        15092006
David Sundell           NTNUI Dragv     OSI             15092006
Petter Halvorsen        Tunet           Bækkelaget      15092006
Rune Kirksetuen         Løkka           Lillestrøm      23092006
Thor J Kinstad          Tunet           Akerselva       21092006
Anita Haglund           Akerselva       Lindøya         15092006
Steffen Søreng          Nornen          Sola            01092006
Terje Lundsten          OBV             Sagene          02102006
Kenneth Gærup           Lambertseter    Løkka           19092006
Kari Lindqvist          NTNUI Gløs      Halden          04102006
Susan Jenseg            NTNUI Gløs      Halden          04102006
Sindre S Pedersen       Brumunddal      Lillehammer     08102006
Nicolai Maaø            Sagene          Frelsesarmeen   24092006
Magnus Mikaelsen        Sagene          Frelsesarmeen   24092006
Andreas B Johannessen   Måløy           BSI             03102006
Thomas Bakkene          Krona           Gjelleråsen     29092006
Henriette Bringsvor     Tunet           Lura            04102006
Anne S Holter           Grei            Dverg           18092006
May-Lill Skogli         Grei            Dverg           18092006
Alexander Kielland      Dverg           Hasle/Løren     04102006
Line R Strøm            Grei            Tunet           26092006
Karl M Gustavsen        Lambertseter    Løkka           18092006
Trond N Stokken         HIBI            Baune           18092006
Anja Gutrud             Strømmen        Sveiva          18092006
Lars Erik Antonsen      Slevik          Råde            18092006
Erik Rasmussen          Slevik          Greåker         24092006
John R Kelly            Nordreisa       Tunet           27092006
Bjørn Henrik Hansen     Ugla            NTNUI Dragv     29092006
Daniel Amundsen         Sarpsborg       Greåker         18092006
Jorunn Langholen        Sagene          Nor             18092006
Petter A Lohrmann       St Croix        Kurland         03102006
Torbjørn Sortland       Ugla            Nidaros         27092006
Jørn Hansen             Kverneland      Sunde           20092006
Alexander S Andersen    Lørenskog       Lillestrøm      19092006
Thomas Isaksen          Tunet           Målløs          26092006
Robert Lund             Sagene          Målløs          08102006
Petter Sundbye          Sagene          Målløs          08102006
Bjørn M Sæther          Nidaros         Akerselva       21092006
Kjetil Kringen          Tigerstaden     Teisen          10102006
Freddy Anseth           Lindeberg       Bydel 16        21092006
Kristin Sköld           Fredrikstad     Slevik          21092006
Gabi-Marie Echem        Holmlia         Tunet           13092006
Tonje Elverhøy          Sveiva          Gjøvik          14092006
Tor Gunnar Tollaksen    Kverneland      Sunde           06092006
Isabel Vika             Strømmen        Sveiva          20092006
Silje Fossum            Strømmen        Sveiva          20092006
Håkon Pedersen          Høybr/Stovner   Bydel 16        24092006
Lars Erik Granly        Råde            Halden          01102006
Tore Andre Asheim       Sola            Brodd           23092006
Bård Børresen           Akerselva       Sveiva          26092006
Eivind Haugen           Sveiva          Grei            24092006
Espen H Evensen         Gjelleråsen     Grei            24092006
Jonas Espseth           Haugerud        Bakklandet      29092006
Kim-Andre Johansen      Lørenskog       Fjerdingby      20092006
Morten Askø             Lura            Brodd           09102006
Vermund Rye             Evjensgrenda    Rosenborg       08102006
Kent A Hansen           Råde            Fredrikstad     21092006
Christian Helle         Lørenskog       St Croix        20092006
Nikolai Z Marken        Øreåsen         Slevik          22092006
Robin Larsen            Holmlia         Sveiva          20092006
Tommy Olsen             Grei            Sveiva          20092006
Petter Bilstad          Toppen          Sveiva          20092006
Kristian Hansen         Lørenskog       Sveiva          20092006
Patrick Hasselstrøm     Tunet           Fredrikstad     09102006
Malin R Dahler          Nor             Sagene          09102006
Olof Mauritzson         Lindøya         Lørenskog       20092006
Kenneth Sauholmen       Åsen            Flaktveit       25092006
Julie Solum             TSI             OSI             24092006
Arild Haaland           BSI             Djerv           25092006
Eva M Karlsen           Fredrikstad     Øreåsen         10092006
Marius Hemstad          Råde            Moss            18092006
Marie S Amundsen        Slevik          Sagene          20092006
Terje Gudbrandsen       Lørenskog       Sveiva          20092006
Andre Furu              Grei            Sveiva          03102006
Martin Nethaug          Lørenskog       Fjerdingby      02102006
Thomas Hartvigsen       Harstad         Gjelleråsen     25092006
Mimoza Belegu           Fredrikstad     Øreåsen         20092006
Linn H Karlsen          Fredrikstad     Øreåsen         20092006
Thomas Liptak           Øreåsen         Moss            19092006
Christel Vieuille       Harstad         OSI             24092006
Per Ståle Aasen         Holmlia         Gjelleråsen     28092006
Janne D Østerli         Lura            Vardeneset      22092006
Christoffer Kolshus     Veggen          Moss            22092006
Patrick Strøm           Vålerenga       Bækkelaget      22092006
Ahl V Nilsen            Havørn          Sola            22092006
Andreas Krüger          Havørn          Sola            22092006
Magne Lier              Bækkelaget      Holmlia         22092006
Kjell Hølland           Bryne           Lye             28092006
Henrik Gjeruldsen       Sandnes         Lura            02102006
Karsten Wiik            Sandnes         Lura            10102006
Michael Johansen        Sarpsborg       Fredrikstad     13102006
Morten Nadim            Toppen          Nornen          16102006
Dan Bengtsen            Hvaler          Fredrikstad     08102006
Johan Svensson          Ugla            Rosenborg       14092006
Raymond Saltskår        HIBI            BSI             27092006
Nils Ø Audestad         Tigerstaden     Teisen          26092006
Morten a Mjønes         Tigerstaden     Teisen          26092006
Morten Lauritzen        Sveiva          Grei            06102006
Caroline A Moe          BSI             NTNUI Gløs      11102006
John A Linnerud         Lakselv         Havøysund       15102006
Carl Ruben Monsen       Åsen            Baune           28092006
Silje Talsæte           Øreåsen         Nidaros         27092006
Jørgen Nordskag         Nidaros         Bakklandet      27092006
Einar J Rytter          Nidaros         Bakklandet      27092006
Rune S Ødegård          Nidaros         Bakklandet      27092006
Thomas S Weinberger     Nidaros         Bakklandet      27092006
Geir Carlsen            Nidaros         Bakklandet      27092006
Morten Helminsen        Nidaros         Bakklandet      27092006
Kari M Loland           Lura            NTNUI Gløs      27092006
Hanne-Kristin K Lysen   TSI             NTNUI Gløs      10102006
Kent Allen              Fjerdingby      Bærums Verk     21092006
Per Wångersjø           Drammen         Bærums Verk     21092006
Stellan Kinell          Drammen         Bærums Verk     21092006
Jone Colstrup           Krona           Gjelleråsen     13102006
Andreas Nesje           Sandviken       Djerv           27092006
Karl-Martin R Tangen    Halden          OSI             08102006
Henrik Solheim          Holmlia         Fjerdingby      12102006
Andreas Møller          Bryne           Vardeneset      22092006
Idar A N Andersen       NTNUI Gløs      Strømmen        11102006
Kenneth Follevåg        Åsen            Flaktveit       05102006
Roy S Skaga             Åsen            Flaktveit       05102006
Anne B Broberg          NTNUI Drag      Nidaros         04102006
Lars E Pedersen         Hammerfest/Fors Tromsø          11102006
Øyvind Bakkeli          Hamarøy         STIL-UIS        12102006
Kine Rasch              TSI             NTNUI Gløs      10102006
Robert Ganz             Hasle/Løren     Furuset         12102006
Arne Jeksrud            Råde            St. Croix       18102006
Thomas Kjellvik         Ugla            Greåker         11102006
Henrik Blom             Lillehammer     Målløs          12102006
Line M Hagestande       Slevik          Nidaros         11102006
Anette Gulliksen        Slevik          Nidaros         11102006
Franz Møller            Hammerfest/Fors STIL-UIS        12102006
Anne Thunes             Romsås          Høybråten/Stovn 29092006
Andreas Faye            Løkka           Akerselva       28092006
Alice Balto             Karasjok        Havøysund       15102006
Jørn Lønne              Åsen            Flaktveit       05102006
Jon A Fønhus            Dverg           Gjelleråsen     12102006
Jan Åge Kiran           Nirados         NTNUI Drag      02102006
Lars Olav Brochmann     Hammerf/Forsøl  Havøysund       15102006
Paul Vestly             Bryne           Kverneland      02102006
Sigve Nedrebø           Bryne           Kverneland      02102006
Frode Horvath           Bryne           Kverneland      02102006
Patrik Söderholm        Bryne           Kverneland      02102006
Bjarne A Asheim         Bryne           Kverneland      02102006
Per Kverneland          Lye             Kverneland      07102006
Stig A Solheim          Klepp           Kverneland      07102006
Thomas Ødegård          Klepp           Kverneland      07102006
Arild Kuven             Klepp           Kverneland      07102006
Kenneth Bakken          Lye             Kverneland      07102006
Vegard Asbjørnsen       St. Croix       Fredrikstad     19102006
Kristian Nadim          Ugla            NTNUI Drag      15102006
Thomas Holter           Halden          Varteig         16102006
Runar Dobbe             Varteig         Ugla            16102006
Truls Vesterås          Gjøvik          Kolbukameratene 26092006
Peter Westreng          Slevik          Lillehammer     03102006
Stig Ødegaard           Lura            Kverneland      08102006
Vegard Engeset          NTNUI Gløs      BSI             24092006
Roar R Garder           Haugenstua      Østkantkam      21092006
Roger Bruvang           Nedre Furuset   Nidaros         11102006
Kristin Aaserudseter    Andes           Vålerenga       30082006
Tone M Skillingsås      Andes           Vålerenga       30082006
Jon Martin Skranes      Arendal         Nidaros         22102006
Thomas Karlsen          Lørenskog       Vålerenga       20102006
William Prøis           St. Croix       Hvaler          22102006
Øyvind Bakken           Bærums Verk     OSI             16102006
Jan Olav Grundvig       NTNUI Dragv     Selbak          04102006
Peter Bergman           Ugla            Akerselva       01092006
Andre Schumacher        Grei            Fjerdingby      10102006
Jostein Johnsen         Harstad         Havøysund       18102006
Atle M Brevik           Brodd           Linderud        10102006
Ragnhild M Johansen     Akerselva       Gjøvik          04102006
Linn Westby             Akerselva       Gjøvik          05092006
Linda Langstrand        Lillehammer     Gjøvik          08102006
Sara Rimpi              Kautokeino      Tromsø          19102006
Vegar Hafstad           Sveiva          Bækkelaget      06102006
Sigmund Østrått         Lura            Kverneland      08102006
Anne N Høie             NTNUI Gløs      Haugerud        20102006
Pål Stian Sommerset     Nedre Furuset   St. Croix       17102006
Daniel Johansen         Dverg           Havøysund       19102006
Stian Larsen            Greåker         Lillehammer     26102006
Håkon Hansen            Havøysund       Alta            19102006
Wigga J Kuivalainen     Havøysund       Alta            19102006
Tor Emil Nygård         Nordstjerna     Alta            19102006
Gabriella J Ottesen     Nordstjerna     Alta            19102006
Ken R Boine             Karasjok        Alta            19102006
Ronald Giæver           Havøysund       Alta            19102006
Sigbjørn Olsen          Bryne           Kverneland      23102006
Ole J Triumf            Masi            Kautokeino      23102006
Tormod Rye              Evjensgrenda    Høyang          11102006
Jon K Olsen             Hommersåk       Lura            05102006
Hallvar Døhlie          Florø           BSI             06102006
Endre Rynning           Korsvoll        Akerelva        01092006
Tore Karlstrøm          Nordstjerna     Alta            18102006
Line V Moen             Tunet           Vålerenga       08102006
Ole-Kristin Bakker      Ugla            NTNUI Dragv     20102006
Elisabeth Berntzen      Sagene          Gjelleråsen     22102006
Torstein J Søgård       Karasjok        Hammerfest/Fors 15102006
Birgitte Gløersen       Asker           Haugerud        27102006
Geir Knutsen            Hamarøy         TSI             25102006
Siv Irene Kristiansen   Fredrikstad     Sarpsborg       05102006
Tom Eirik Jakobsen      NTNUI Gløs      Tromsø          11102006
Hans Erlend Markussen   Harstad         TSI             01112006
Jan Børre Hansen        Karasjok        Tromsø          01112006
Håvard Fause            Harstad         TSI             25102006
Jan Andreas Lihus       Haugenstua      Lindeberg lazy  04102006
Margne H Martinsen      Greåker         St. Croix       13102006
Roland A Martinsen      Lillehammer     B16             20092006
Tage A Olsen            Alta            TSI             31102006
Per-Håkon Mobråten      Varteig         Lisleby         12102006
Hanne I Berg            Øreåsen         Haugerud        18102006
Adrian I Dybvik         Alta            Hammerfest/Fors 13102006
Marthe Myhr             Bodø            Hammerfest/Fors 29102006
Kent Ove Lien           Moss            Greåker         19102006
Mgnus Brørs             Nidaros         Bakklandet      13102006
Einar Alfer             Nidaros         Bakklandet      13102006
Thomas Andersen         Nidaros         Bakklandet      13102006
Christina Bjørkli       Karasjok        TSI             31102006
Jon Morten Somby        Alta            TSI             31102006
Vegard Klungtveit       Lye             Kverneland      15102006
Inge Hansen             Fredrikstad     Greåker         13102006
Marte A Øia             Fredrikstad     Øreåsen         01102006
Johanna Seim            Fredriskstad    Øreåsen         01102006
Endre Liseth            Eidfjord        Nornen          29102006
Magnus Skulstad         Elverum         Djerv           09102006
Ståle Andre Jonassen    Sveiva          Gjelleråsen     19102006
Jon A Solheim           Nordreisa       Alta            18102006
Line M Eriksen          Sandviken       BSI             19102006
Dag L Nielsen           Bækkelaget      OSI             10102006
Katrine Prestvold       Lura            Baune           20102006
Andreas Frøysa          Sveiva          Tigerstaden     10102006
Dag R Hansen            Alta            TSI             19102006
Edmund Wang             Tromsø          Tromsøya        05112006
Joakim Parvik           Tromsø          Tromsøya        05112006
Torbjørn Kristiansen    Tromsø          Tromsøya        05112006
Kristian Tryggstrand    Nordreisa       Tromsøya        05112006
Dagfinn Paulsen         Nordreisa       Tromsøya        05112006
Tommy Bjørn             Tromsø          Tromsøya        19102006
Lars Erik Berg          Nidaros         Bakklandet      19102006
Morten Pedersen         Lørenskog       Lillestrøm      19102006
Daniel Arazola          Fredrikstad     Slevik          20102006
Ole Bjørn Sveum         Toten           Kolbukam        03112006
Kristian Gauthun        STIL-UIS        Sola            25102006
Hjoar Holmstad          Lofoten         Bodø            07112006
Kenneth Grimshei        Sveiva          Lørenskog       20102006
Jørn Føsker             Fjerdingby      Lørenskog       20102006
Lena Lindanger          TSI             Vardeneset      08112006
Stian Miljeteig         Sunde           Vardeneset      08112006
Steinar Søiland         Havørn          Vardeneset      20102006
Marianne Solvang        Andes           Akerselva       08112006
Rune Johansen           Tromsø          Harstad         07102006
Rune Kristoffersen      Bodø            Hamarøy         09112006
Terje Fachenberg        Grei            Høybråten/Stov  12112006
Roy Andersen            KSI             Sandnes         20102006
Erlend Hansen           Harstad         TSI             31102006
Truls B Mehus           NTNUI Gløs      Rosenborg       05112006
Espen Skran             NTNUI Gløs      Rosenborg       05112006
Tommy Strøm             Nidaros         Bakklandet      24102006
Anders Svanekil         NTNUI Gløs      Rosenborg       01112006
Magne Biti              Karasjok        Tromsø          31102006
David Larsen            Sunde           Tromsø          31102006
Chris Jakobsen          Tromsø          Tromsøya        09112006
Jeanette Bendiksen      Sveiva          Målløs          26092006
Peder B Johannessen     Nidaros         Bakklandet      19102006
Siri Anfindsen          Strømmen        Lier            25102006
Even T Skistad          Fredrikstad     Greåker         11112006
Marius Foss             Sagene          Grei            24102006
Glenn Thapper           Grei            Haugerud        02112006
Kenneth Minothi         Tunet           Sagene          19112006
Alexander F Hovdahl     Ugla            Nidaros         09112006
Hans-Leonard Kjenes     Grei            Sveiva          03112006
Rita Iren Lorentsen     Steigen         Hamarøy         01112006
Pål Anders Taftø        Strømmen        Lillestrøm      05112006
Marius Mikkelsen        Slevik          Trosvik         26102006
Olav Kolbeinstveit      Sagene          Sola            04112006
Kent Gøran Carlsson     Nordreisa       B16             15102006
Kai Willy Holter        Høybråten/Stov  B16             14102006
Helge Eriksen           Sunde           Vardeneset      19102006
Ronny Nilsen            Hvaler          Fredrikstad     31102006
Glenn R Hauger          Gjelleråsen     Grei            11102006
Mads F Walschaerts      Tåsen           Akerselva       01102006
Kjetil Holstad          Nidaros         Akerselva       15112006
Tore Eidem              Tåsen           Akerselva       15112006
Camilla L Johansen      Vålerenga       Holmlia         03112006
Torhild Ø Larsen        Sunde           Vardeneset      19112006
Tove R Jensen           Karasjok        Havøysund       03112006
Morten Blakstad         Arendal         Toppen          21112006
Benny Røste             Harstad         Sortland        03112006
Piotr Gadomski          Steigen         Hamarøy         03112006
Heidi A Gaup            Karasjok        Havøysund       03112006
Glenn Sandberg          Grei            Strømmen        23112006
Rune Bjørnsen           Sola            KSI             18102006
Trygve Ottesen          Havørn          Brodd           20112006
Andreas Rønning         Evjensgrenda    Rosenborg       01112006
Joar Fjellstad          Florø           Førde           23112006
Jan-Tore Aldeholm       Florø           Førde           23112006
Tor-Eirik Hermansen     Harstad         Sortland        18112006
Anders Dahl             TSi             Sortland        18112006
Aleksander Lilleøien    Vålerenga       Haugerud        17112006
Tomas Heggelund         Sveiva          Ajer            14112006
Tommy Kristiansen       Målløs          Dverg           10112006
Johan D Gaup            Karasjok        Masi            06112006
Rolf M Amundsen         Karasjok        Masi            26102006
Johns A Aslaksen        Karasjok        Masi            26102006
Kim Tore Vigdel         Renastud        NTNUI Gløs      10102006
Daniel Blikset          Grei            Studenspretten  15112006
Lise Johansen           Holmlia         Slevik          14112006
Stian Langstrand        Nordreisa       TSI             17112006
Anders Pettersen        Moss            Gløshaugen      17112006
Maria Furunes           Akerselva       NTNUI Dragv     09112006
Martin Wiker            Strømmen        Lørenskog       10112006
Bjarne O Arntzen        Bækkelaget      Holmlia         22112006
Kjell-Erik Dahl         Haugerud        Nannestad       14112006
Henning R Øiumshaugen   Fredrikstad     Trosvik         23112006
Jo-Kristian S Røttereng Ugla            NTNUI Dragv     25112006
Tom Erik Becker         Målløs          Bærums Verk     25112006
Mads R Mienna           Karasjok        Masi            25112006
Frode Johansen          Fredrikstad     Lisleby         10122006
Heidi Lindemark         Målløs          Haugerud        30112006
Linda Møller            Målløs          Haugerud        30112006
Kristian Lien           Bækkelaget      Holmlia         22112006
Magnus Liljeqvist       Nidaros         Rosenborg       06122006
Jan Inge Raknerud       Strømmen        Lilletrøm       01122006
Malin Strandberg        Sarpsborg       Halden          05122006
Kim-Arne Østby          Akerselva       Gjøvik          10122006
Jens Kristian Edvardsen Fredrikstad     Greåker         04122006
Birgitte Danielsen      Åskollen        Nor 92          01122006
Steven Incoronato       Havørn          Brodd           06122006
Laila Gulliksen         Vålerenga       Ski             06122006
Henrik Swing            Nor             Drammen         18122006
Olof Mauritzson         Lørenskog       Lindøya         01012007
Nikolai Z Marken        Slevik          Øreåsen         14122006
Line Berg               Fredrikstad     Øreåsen         14122006
Leif Kristian Nordby    Strømmen        Lørenskog       15122006
Remy Grønsted           Holmlia         Akerselva       25122006
Stig M Øyen             Grei            B16             14122006
Ragnhild M Johansen     Gjøvik          Akerselva       04012004
Hege B Sørensen         Haugerud        Akerselva       04012007
Kristin Aaserudseter    Vålerenga       Akerselva       04012007
Tonje M Skillingsås     Vålerenga       Akerselva       04012007
Anders Hustoft          NTNUI Gløs      Bakklandet      04012007
Kim Trogstad            Bækkelaget      Sveiva          04012007
Ole M Christiansen      Bækkelaget      Tunet           02012007
Patrick Gundersen       Bækkelaget      Tunet           10012007
Marte Haaland           Lura            Vardeneset      11012007
Maren V Edvardsen       Andes           Akerselva       06122006
Marte V Edvardsen       Andes           Akerselva       06122006
Knut Røse               Akerselva       Teisen          21122006
Jon H Bossum            Soon            Råde            13122006
John A Johnsen          Nidaros         Bakklandet      05012007
Kai-Petter Ulbo         Høybr/Stovn     B16             27012007
Jan Helge Marvik        Kverneland      Sunde           25122006
Andreas Mikalsen        Sola            Kverneland      06012007
Glenn Ferger            Vålerenga       Akerselva       24012007
Kristian Antonsen       Rosenborg       Nidaros         30012007
Jan Kristian Rasmus     Tromsø          Alta            12012007
Ronny Leding            Tromsø          Harstad         25012004
Andreas Lauritzen       Akerselva       Krona           30012007
Kristian Becher         Drammen         Nor             10012007
Jon Henry Marthinsen    Gjelleråsen     Bækkelaget      11012007
Leif Pirinen            Bækkelaget      Sola            08012007
Peter Homlberg          Grei            Korsvoll        11012007
Yvette M Hansen         Vålerenga       Lørenskog       11122006
Kristian Lien           Holmlia         Fjerdingby      04022007
Nils Henrik Haaland     Frelsesarmeen   Brodd           04022007
Bjarte Dysvik           BSI             Brodd           04022007
Johan Burmann           Tunet           Gjelleråsen     04022007
Terje Pedersen          Lindøya         Gjelleråsen     15012007
Børge Søyland           Klepp           Kverneland      03022007
Anders Magnussen        Råde            Sarpsborg       04022007
Øyvind L Tollefsen      Sveiva          Gjelleråsen     17012007
Henriette Bringsvor     Lura            Vardeneset      16012007
Michael Johansen        Fredrikstad     Sarpsborg       04022007
Flemming Pettersen      Tunet           Fjerdingby      17012007
Ove N Karlsen           Nidaros         Bakklandet      07012007
Andre Sveen             Tunet           Harstad         29012007
Patrik D Petersen       Løkka           Bakklandet      15012007
Petter Halvorsen        Bækkelaget      Tunet           18012007
Even Fremmergård        Korsvoll        Tunet           04022007
Monica S Prestø         Sveiva          Sagene          15012007
Jarle Heitmann          Tromsøya        Tromsø          01022007
Magne Åker              TSI             Tromsø          01022007
Ole Åsli                TSI             Tromsø          01022007
Truls Lindseth          Øreåsen         Gløshaugen      01022007
Eirik N Olsen           Slevik          NTNUI Dragv     05012007
Kevin Tøllefsen         Harstad         TSI             31012007
Ørjan Langsholt         Porsanger       Hammerf/Fors    31012007
Joakim Jensen           Porsanger       Hammerf/Fors    01022007
Torbjørn Tyridal        NTNUI Gløs      Bakklandet      01022007
Lene T Johansen         Nidaros         Grei            04022007
Dick Eddy Lind          Lørenskog       Sveiva          04022007
Christian J Brevik      Slevik          Greåker         04022007
Mikael Nordeng          Hvaler          NTNUI Gløs      04022007
Are Kleven              Vålerenga       Holmlia         29012007

For spørsmål om sidene ta kontakt med innebandy@nif.idrett.no