Home Norges Bandyforbund
Terminlister Resultater Landslag NM Informasjon Notiser Turneringer Adresser Regelverk Kurs Bilder Historie Statistikk Linker Diskusjonsforum World Floorball Championships 2000 Utviklingsavdelingen International Floorball Federation


Godkjente overganger 2005/2006

Spiller                 Fra klubb       Til klubb       Spilleklar
                                                        Dato:
Magnhild F Volden	Sveiva		Tunet		08082005
Magnus A Johannessen	Trosvik		St. croix	26072005
Gisle Johnson		Horten		Hammerfest/Fors	16072005
Kim A Vangberg		Sandviken 	Nordhordland	17072005
Jørgen Haaland		Bækkelaget	Tunet		19072005
Fredrik K Eriksen	Tåsen		Sveiva		07072005
Stian A Thorsen		Bækkelaget	Tunet		03072005
Erik V Nielsen		Bækkelaget	Tunet		03072005
Flemming Pettersen	Fjerdingby	Gjelleråsen	06072005
Håkon D Nordlid		NTNUI Gløs	Nor		31052005
Kim-Andre Engseth	Grei		Gjelleråsen	13062005
Atle Tveit		HIBI		Nornen		05072005
Kent E Thorvaldsen	Hydro		Gjøvik		02062005
Marius Bøkestad		Tunet		Gjelleråsen	22062005
Janicke Tresselt	Akerselva	Sagene		01082005
Marie Lyby		OSI		Sagene		01082005
Helena Lindberg		Holmlia		Sagene		01082005
Manne Strandberg	Drammen		Fjerdingby	24072005
Espen Eriksson		Åsenskogen	Fjerdingby	24072005
Christian Smerkerud	Drammen		Fjerdingby	24072005
Christan Mathisen	Torshov		Holmlia		21072005
Ole Olesen		Tåsen		Tunet		21072005
Jorunn Langholen	Horten		Nor		24072005
Henriette Bringsvor	Lura		Tunet		08082005
Per-Christian Dettwiler	TSI		Tunet		08082005
Lar Erik Prüfer		Rolvsøy		Fredrikstad	26072005
Audun Ekeli		Ankerveien	Dverg		29082005
Lars Bredby		Strømmen	Høybr/Stovner	18082005
Stein Olsen		Løkka		Sagene		05092005
Ronny Myhrhaug		Strømmen	Høybr/Stovner	19082005
Mette Sagsveen		TSI		Nidaros		18082005
Hanne O Ringen		OSI		Sagene		28082005
Roger Husby		Fjerdingby	Strømmen	01092005
Nils T Fladset		Tunet		Ski		04092005
Eirik Holstad		Tunet		Ski		04092005
Rino Nygård		Greåker		St. Croix	07092005
Lars-Erik Andersen	Greåker		St. Croix	07092005
Gøran Ugland		Greåker		St. Croix	07092005
Kirsti Bingh		Øreåsen		Nor		08092005
Espen Haakestad		Sveiva		Haugerud	05092005
Christian Haglund	Fjerdingby	Målløs		17082005
Karianne Hassel		Høybr/Stovner	Vålerenga	09082005
Alexander Jaksland	Fjerdingby	Nor		02082005
Calle Wallander		Drammen		Nor		13072005
Johan Larsson		Sarpsborg	Greåker		29072005
Miriam Blåmoli		Akerselva	Nor		19072005
Stanley Jensen		Åsenskogen	Nornen		02092005
Vigdis I Fagerholm	Holum		Holmlia		07092005
Lars Erik Ree-Pedersen	Ugla		Hommersåk	24082005
Christian Petersen	Nornen		Djerv		01092005
Jarle Eide		NTNUI Gløs	Ugla		12092005
Jochen Schilling	Nidaros		Ugla		12092005
Alexander Hovdahl	Nidaros		Ugla		12092005
Stepan Kristiansen	Nidaros		Ugla		12092005
Asbjørn R Aa		Nidaros  	Ugla		12092005
Thomas Larsen		Sveiva		Målløs		17082005
Hege Mikkelsen		Holum		Grei		24082005
Charlotte W Brevik	Fredrikstad	St. Croix	11092005
May-Linn Høistad	Fredrikstad	St. Croix	11092005
Therese S Johansen	Fredrikstad	St. Croix	11092005
Glenn Thapper		Tunet		Haugerud	05092005
Fredrik Kragfoss	Tunet		Haugerud	05092005
Thomas A Magnussen	Kverneland	Slevik		08092005
Sverre Mørch		Bodø		Høybr/Stovner	07092005
Trygve Dahle		NHHI		BSI		01092005
Bjarte Osa		Sandviken	Djerv		01092005
Sigurd Raubotn		Sandviken	Djerv		01092005
Truls Bjørnødegård	Sandviken	Djerv		01092005
Oddvar Skjelde		Sandviken	Djerv		01092005
Øystein Kvam		Sandviken	Djerv		01092005
Mikael Holm		Sandviken	Djerv		01092005
Anders Eid		Sandviken	Djerv		01092005
Helge Boge		Sandviken	Djerv		01092005
Haralds Olsvik		Sandviken	Djerv		01092005
Inge Strømmen		Sandviken	Djerv		01092005
Kjetil Rasmussen	Sandviken	Djerv		01092005
Kjetil Møklebust	Fana		Djerv		01092005
Håvard Fause            TSI             Harstad         06092005
Daniel Palmer           Hammerf/Forsøl  Harstad         06092005
Kenneth Henriksen       Hammerf/Forsøl  Harstad         06092005
Kevin Tøllefsen         TSI             Harstad         06092005
Christian Andreassen    TSI             Harstad         06092005
Martin Skilbrei         Akerselva       Void            13092005
Morten Wessel           Varteig         Kurland         11092005
Tina Johansen           Holum           Grei            13092005
Simon Larsen            NTNUI Gløs      Ugla            12092005
Torbjørn Sortland       Åsenskogen      Ugla            14092005
Tu Tran Minh            Holum           Holmlia         29082005
Andreas Mikalsen        Åsenskogen      Fjerdingby      13092005
Stian A Thorsen         Tunet           BSI             05092005
Andreas T Aasheim       Bækkelaget      BSI             05092005
Jan K Rasmus            Karasjok        Tromsø          15092005
Jonas Hermansson        Øreåsen         Fjerdingby      15092005
Kristoffer Pettersen    Bærums Verk     Fjerdingby      15092005
Robert Ganz             Furuset         Hasle/Løren     12092005
Rune Robertsen          Nidaros         Harstad         06092005
Kim Syversen            Fredrikstad     St. Croix       07092005
Christoffer H Austad    Tunet           Bækkelaget      08092005
Espen Haaland           Tunet           Bækkelaget      08092005
Kent Allen              Bærums Verk     Fjerdingby      15092005
Gro J Langaker          Holum           Grei            15092005
Liv Langaker            Holum           Grei            15092005
Petter Alexandersen     Sagene          Fjerdingby      31082005
Anne Kopperud           Holum           Grei            19092005
Elisabeth kristiansen   Holum           Grei            19092005
Kristin Kolbu           Holum           Grei            21092005
Oddvar Holstad          Tunet           Ski             19092005
Mikael Forsling         Mysen           Askim           20092005
Stian Larsen            Mysen           Askim           20092005
Glenn Hauger            Sveiva          Gjelleåsen      29082005
Jostein Kvikstad        Bærums Verk     Nidaros         18092005
Jørgen Klem             Korsvoll        Hasle/Løren     17092005
Katharina Hauge         Fredrikstad     Vålerenga       15092005
Robin Larsen            Tunet           Holmlia         01092005
Stian Lauritzen         Sveiva          Grei            16082005
Morten Tonning          Bærums Verk     OBV             28082005
Emma Carlsson           Holmlia         Akerselva       11092005
Tuva Mauseth            Lura            Akerselva       11092005
Tore Torgersen          Grønland        Akerselva       11092005
Lars Brodal             Grønland        Akerselva       11092005
Christopher Castberg    Bærums Verk     Akerselva       11092005
Magnus Hagen            Ajer            Akerselva       19092005
Rune Sand               Fjerdingby      Lillestrøm      09092005
Frank Uzlastiran        Fjerdingby      Lillestrøm      09092005
John M Thorstensen      Fjerdingby      Lillestrøm      09092005
Jan Erik Hagen          Fjerdingby      Lillestrøm      09092005
Didrik Mohr             HiBi            Djerv           09092005
Torkel H Thowsen        HiBI            Djerv           09092005
Nils H Flåm             Fana            Djerv           09092005
Petri Henriksson        HiBi            Djerv           09092005
Stian H Thowsen         HiBi            Djerv           09092005
Espen B Olsen           Slevik          St. Croix       07092005
Håkon R Lindberg        Slevik          St. Criox       07092005
Henrik Melby            Slevik          St. Croix       07092005
Heidar Larsen           HiBi            Djerv           09092005
Silje Fossum            Fjerdingby      Strømmen        13092005
Dag Olsen               Strømmen        Lillestrøm      23092005
Frode Kirkestuen        Fjerdingby      Lillestrøm      23092005
Siri S Andresen         Holum           Grei            23092005
Fredrik Astrup          Bygdøy/Monol    Stabekk         27092005
Ronny Nilsen            Fredrikstad     Hvaler          27092005
Henning H Nilsen        NTNUI Gløs      Korsvoll        22092005
Krister Pedersen        Sunde           Hinna           19092005
Daniel Slettemoen       Øreåsen         Nornen          18092005
Cato Nymoen             Åsenskogen      Kverneland      18092005
Jan Helge Johannessen   Åsenskogen      Kverneland      18092005
Stian Rosseland         Åsenskogen      Kverneland      18092005
Ørjan Rosseland         Tunet           Kverneland      18092005
Øystein Hebnes          Sunde           Kverneland      18092005
Helge Johansen          NTNUI Gløs      Ski             25092005
Oda K Langaker          Holum           Sveiva          22092005
Tommy Olsen             Sveiva          Grei            07092005
Sindre Sæteren          Målløs          Grei            21092005
Einar H Mathisen        Øreåsen         Fredrikstad     01092005
Tommy Larsen            Linderud        Lillestrøm      11092005
Per Chr Brath           Sveiva          Gjelleråsen     22092005
Stig A Grindland        HIS             Toppen          18092005
Torstein Valvik         HIS             Toppen          18092005
Hanne I Berg            NTNUI Dragv     Øreåsen         13092005
Katrin Johnsen          Horten          Øreåsen         13092005
Espen Grønseth          Fredrikstad     Øreåsen         13092005
Lene Ludvigsen          Horten          Øreåsen         13092005
Mei Ling Trang          Slevik          Øreåsen         13092005
Charlotte Kristoffersen Horten          Øreåsen         13092005
Arild Andreassen        Greåker         Fredriksen      01092005
Camilla H Vea           Holum           Grei            22092005
Camilla M Granheim      Osi             Haugerud        18092005
Tom Erik Becher         Fjerdingby      Målløs          05092005
Henrik Nilsen           Slevik          St. Croix       07092005
Mari Grønlund           Holum           Grei            20092005
Lene Johansen           Holum           Grei            20092005
Ina W Bjørklid          Holum           Grei            20092005
Christine Ausen         Holum           Grei            20092005
Anders Johansen         Tunet           Lindøya         21092005
Karl H Steen            Gløshaugen      Hinna           19092005
Hanne Aaslie            Sveiva          Holmlia         15092005
Heidi Rønning           Sveiva          Romsås          03102005
Robert Kristiansen      Sveiva          Vålerenga       13092005
Gina Ekhaugen           Holum           Sveiva          22092005
Jan-Erling Borowski     Drøbak/Frogn    Ski             09092005
Espen Bårdsen           Hommersåk       Klepp           25092005
Børge Søyland           Kverneland      Klepp           29092005
Jan Karlsson            Holum           Sarpsborg       06092005
Geir Nordseth           Tunet           OSI             22092005
Morten Nadim            NOR             Toppen          22092005
Kristian Nadim          NTNUI Gløsh     Ugla            20092205
Bjørn H Hansen          Nidaros         Ugla            20092005
Snorre Gylterud         NTNUI Gløsh     Ugla            20092005
Christian Koldrup       NTNUI Gløsh     Drammen         28092005
Øystein Stornes         Klepp           Lye             27092005
Sverre Berge            Klepp           Lye             27092005
Anders Olsen            BSI             Lye             27092005
JOne Førland            Hillevåg        Lye             27092005
Magnus K Namork         Valkyrien       Bækkelaget      29092005
Torstein Ljungmann      Tåsen           Andes           28082005
Kristian Meier          Tåsen           Andes           28092005
Kim-Andre Engseth       Holum           Alta            02102005
Ørjen A Olsen           TSI             Hammerf/Forsøl  21092005
Carl M Edvardsen        Sarpsborg       Råde            19082005
Erik Rasmussen          Greåker         Slevik          22092005
Willy Fauskanger        Greåker         Slevik          22092005
Anders Østmark          Greåker         Slevik          22092005
Thanh Minh Tran         Holmlia         Bækkelaget      01092005
Atle Kudsen             His             Toppen          03102005
Mette Hjelvin           Fredrikstad     Slevik          03102005
Kristoffer Sundmoen     Ajer            Akerselva       29092005
Tim Salvesen            Vardeneset      Sola            15092005
Inge Westgaard          Askim           Lørenskog       15092005
Svein M Nordeide        Austevoll       Fjell-Kameratene28092005
Stian Jensen            Råde            Elverum         28092005
Jørgen Rasch            Bærums Verk     OBV             27092005
Bjørn Lund              Linderud        Lillestrøm      15092005
Thomas Slettbakk        Strømmen        Lillestrøm      30092005
Christoffer Huse        Sarpsborg       Greåker         12092005
Christopher Castberg    Bærums Verk     Akerselva       11092005
Per B Heidenstrøm       Østk/Ratatosk   Akerselva       15092005
Tony Hestnes            GJUK            Akerselva       19092005
Remi Steen              Ankerveien      Akerselva       21092005
Marko Länsman           Harstad         Sarpsborg       15092005
Fredrik Eriksson        Ankerveien      Dverg           29092005
Anders Glovigen         NTNUI Dragv     OSI             29092005
Kjetil Westre           Gløshaugen      Hinna           20092005
Oddbjørn Nordeide       Austevoll       Fjell-Kameratene28092005
Jonas Espseth           Fjerdingby      Haugerud        16092005
Agnes H Johansen        Horten          Øreåsen         14092005
Bengt H Jensen          Sarpsborg       Tunet           22092005
Cathrine A Myhrhaug     Strømmen        Lørenskog       14092005
Mikael Melin            Sunde           Sola            20092005
John-Erik L Olsen       Rødgata         Drammen         23092005
Kjetil Christoffersen   Rødgata         Drammen         16092005
Arild Vestnes           Kverneland      Lura            01102005
Kjartan Stavland        Åsenskogen      Lura            01102005
Jon Stian Ottersen      Varteig         Fredrikstad     22092005
Robin Grønlie           Nidaros         Ugla            21092005
Jonas Junge             Horten          Bækkelaget      08102005
Eivind Alm-Pedersen     Akerselva       NTNUI Gløsh     28092005
Pål Alm-Pedersen        Akerselva       NTNUI Gløsh     02102005
Terick Bel-Lafkih       Bærums Verk     Sveiva          18092005
Stig B Kristiansen      Strømmen        Sveiva          21092005
Stine M Karlsen         Halden          Sarpsborg       14102005
Alexander Løken         Fredrikstad     Sarpsborg       19092005
Veronika Krastev        Holmlia         Vålerenga       28082005
Bjørge Tømmerholt       Varteig         Råde            21092005
Steffen Isaksen         Sveiva          Målløs          01092005
Tony Ericsson           Øreåsen         Slevik          22092005
Lars Erik Antonsen      Varteig         Slevik          22092005
Ranveig Jeksud          Sarpsborg       Slevik          22092005
Harald Tyskeberg        Strømmen        Sveiva          22092005
Morten R Larsen         Lillehammer     Sagene          22092005
Ola Sætrang             Grønland        Sagene          22092005
Steffen Fuglerud        Høybr/Stovner   Sagene          22092005
Elisabeth Torp          Romsås          Målløs          19092005
Veronica Nielsen        Romsås          Målløs          19092005
Hans-Rasmus Breistein   OSI             Varteig         03102005
Raichard Hatleskog      Holmlia         Bækkelaget      07102005
Ove N Karlsen           Harstad         Nidaros         06102005
Tommy Austvoll          Sola            OSI             29092005
Magne Lier              Holmlia         Bækkelaget      07102005
Anette Guldbjørnsen     Karasjok        Hammerf/Forsøl  06102005
Kristoffer Mesna        Høybr/Stovner   Sveiva          04102005
Erik Wiig Solem         Halden          Krona           21092005
Preben Næss Johannessen Holmlia         Tunet           09102005
Andreas R Graven        Halden          OSI             26092005
Kristina Søderstrøm     Lørenskog       Høybr/Stovner   10102005
Ann-Christin Kløften    Lørenskog       Høybr/Stovner   10102005
Markus Søfting          Horten          Gjelleråsen     17092005
Ingeborg S Sæther       BSI             TSI             29092005
Marius Bakkeli          Narvik          STIL            27092005
Frode Hagerup           Sola            STIL            19092005
Anders Svanekil         Furuset         NTNUI Gløsh     09102005
Knut Erik Østbøll       Tigerstaden     OBV             11102005
Richard A Kjellvik      Slevik          Råde            22092005
Sitan Berntsen          Halden          Råde            20092005
Nina K M Wahlund        Sandviken       NTNUI Gløsh     21092005
Jens Gjerlaug           Nidaros         NTNUI Dragv     12102005
Tom Erik Jakobsen       Nidaros         NTNUI Gløsh     10102005
Sondre Hylland          Torshov         OSI             25092005
Frode Horvath           Kverneland      Bryne           30092005
Rune Bjørnsen           Sunde           Sola            27092005
Kent M Sletholdt        Nordstjerna     Alta            07102005
Patric Jonsson          Holum           Holmlia         11102005
Sondre Engell           Fjerdingby      OSI             22092005
Espen Scott             Akerselva       Grei            22092005
Anders G Sveen          Vålerenga       Gjelleråsen     23092005
Are Førland             Sunde           Sola            20092005
Kent T Olavsen          OSI             Vålerenga       13092005
John Arne Spernes       Grei            Fredrikstad     04102005
Glenn Sandberg          Halden          Grei            09102005
Tormod Stugu            NTNUI Dragv     Haugerud        06102005
Kenneth Bakken          Kverneland      Lye             27092005
Atle Heggelund          Elverum         Strømmen        02102005
Cathrine Bakken         Sagene          Strømmen        21092005
Morten Nilsen           NTNUI Dragv     Halden          13102005
Lennart Johansson       Bækkelaget      Tunet           17102005
Jon Kåre Nordmark       Vardeneset      Havørn          12102005
Geir Nilsen             Slevik          Råde            05102005
Øystein Torstensrud     Fjerdingby      Strømmen        05102005
Owe Linden              Bærums Verk     Drøbak-Frogn    12102005
Arne R Finnby           Sandnes         Hibi            13102005
Stig Ødegaard           Lye             Lura            06102005
Morten Askø             Brodd           Lura            01102005
Glenn F Lund            Øreåsen         Råde            30092005
Runar Dobbe             Grimstad stud   Varteig         27092005
Lars Bunæs              Lørenskog       Strømmen        25092005
Peter Bergman           Akerselva       Ugla            11102005
Marius Bjørkum          Harstad         Bækkelaget      07102005
Sondre S Bjørnebekk     Bærums Verk     Sagene          09102005
Arne Næss-Holm          NTNUI Dragv     OSI             23092005
Hilde Therese Normo     TSI             NTNUI Gløsh     13102005
Grant R Berby           Fredrikstad     Øreåsen         22092005
Andreas Van Den Hauvel  Dverg           OSI             18102005
Anders R Næsset         Sarpsborg       Greåker         19102005
Amund Ø Meisal          Bygdø/Monol     Bærums Verk     13102005
Dick E Lind             Grei            Lørenskog       25092005
Roy Sandvold            Klepp           Egersund        17102005
Børge Rogstad           Klepp           Egersund        17102005
Kenneth Sleveland       Klepp           Egersund        17102005
Christiansen Bjørnsen   Sunde           Brodd           16102005
Øyvind Karlsson         Bygdø/Monol     Bærums Verk     13102005
Henrik L Wille          Bygdø/Monol     Bærums Verk     13102005
Patrick Fladby          Strømmen        Gjelleråsen     18102005
Renè-Andrè Einlyng      Tåsen           Sveiva          30092005
Johan Westlund          Strømmen        Lørenskog       20092005
Alexander Ravndal       Sola            Lura            11102005
Ola Jansen              Tåsen           Akerselva       19092005
Kristian R Bjerre       Tåsen           Akerselva       21092005
Lars Dellemyr           Tåsen           Akerselva       11092005
Håvard Moen             Tåsen           Akerselva       19092005
Markus I Huse           Sarpsborg       Greåker         05102005
Ragnhild Renli          Slevik          Sola            20092005
Margrethe Rønning       Sveiva          Romsås          03102005
Joakim Breiner          Sagene          Bærums Verk     09102005
Nicklas Karlsson        Asker           Lørenskog       10102005
Christian Lensberg      Tigerstaden     Gjøvik          17102005
Sandra Vika             Strømmen        Sveiva          16102005
Munish Dutt             Grei            Tunet           18102005
Hans G Andersen         NTNUI Gløsh     Linderud        19102005
Ellen Tømte             TSI             OSI             17102005
Tom A R Knutsen         Sagene          OSI             13102005
Camilla Syversen        Fredrikstad     Slevik          02102005
Eline U Lie             Fredrikstad     Vålerenga       09102005
Malin Larsen            Slevik          Fredrikstad     16102005
Bård L Heitmann         Narvik          Lenvik          19102005
Martin Kristiansen      Greåker         St. Croix       12102005
Keenneth Løvlund        Nor             Lura            11102005
Espen Jensen            ØFI             Lillestrøm      10102005
Njål Wesnes             Klepp           KSI             10102005
Bjørn-Erik Torgersen    Sola            Lura            12102005
Kneth Arne Børresen     St. Croix       Trosvik         09102005
Kristin Nygård          NTNUI Gløsh     OSI             14102005
Lars H Mosand           Brusand         Egersund        01102005
Tom Erik Horn           STIL            Brodd           23102005
Remi A Isaksen          Øreåsen         Moss            09102005
Arne Klaveness          Akerselva       Dverg           20102005
Jørgen Lislerud         Sarpsborg       Greåker         24102005
Daniel Sand             Saprsborg       Greåker         24102005
Rune Johansen           Tunet           Tromsø          29102005
Jean S L'Heureux        OSI             NTNUI Dragv     23102005
Alfred I Berteussen     Lenvik          Horten          23102005
David Correia           Høyb/Stovner    Øren            25102005
Bjørn Syversen          Sveiva          Tunet           20102005
Knut E Skaug            Andes           Teisen          27102005
Nina Einlyng            Romsås          Tjernet         30102005
Wenche Kristiansen      Romsås          Tjernet         30102005
Mia Vannebo             Nor 92          Nidaros         27102005
Håvard Olsen            Karasjok        Elverum         26102005
Vebjørn Kjeldsen        Ugla            NTNUI Gløsh     25102005
Håkon Skadsheim         NHHI            Tromsø          24102005
Beatrice Fløystad       NTNUI Dragv     Bodø            23102005
Tore J Aasebø           BSI             Tigerstaden     07102005
Mia Holm                Harstad         Tromsø          29102005
Anton Røthe             Bygdøy/Monoli   Bærums Verk     01112005
Thea Westeng            Romsås          Tjernet         27092005
Fanny Westeng           Romsås          Tjernet         27092005
Trude Bjørnson          Romsås          Tjernet         27092005
Jeanine Lizama          Romsås          Tjernet         27092005
Camilla Bredesen        Romsås          Tjernet         27092005
Karina Iversen          Romsås          Tjernet         27092005
Johna Sterkens          Kverneland      Sola            14102005
Bjørn Aksel Henriksen   Sagene          Løkka           11102005
Christer O Hansen       Hellerud        Tunet           14102005
Kevin O Hansen          Hellerud        Tunet           14102005
Lars M Marthinsen       Lye             KSI             10102005
Børge Finnbakk          Lye             KSI             10102005
Roy Andersen            Sandnes         KSI             10102005
Yi Guan                 Sandnes         KSI             10102005
Jørn Høien              Nor             Øren            05102005
Bjørn T Stenersen       Nor             Øren            05102005
Fredrik Kjeldsen        Nor             Øren            05102005
Andre Markussen         Nor             Øren            05102005
Kjetil Andersen         Nor             Øren            05102005
Thomas Braadland        Nor             Øren            05102005
Lars Arne Rønningen     Sveiva          KSI             10102005
Sigmund Østrått         Kverneland      Lura            12102005
Jonas Ylinenjärvi       Fjell-kamerat   Djerv           21102005
Simon Kristiansen       St.Croix        Fredrikstad     05112005
Line Haugen             Sola            TSI             01112005
Thomas Larsen           ØFI             Lillestrøm      21102005
Knut A Melbye           Strømmen        Lørenskog       28092005
Renate Blåtun           Harstad         Tromsø          29102005
Andreas Frøysa          Tigerstaden     Sveiva          21102005
Thomas Ødegård          Lye             Klepp           27102005
Bård Brattbakken        Lørenskog       BSI             23102005
Christian Svela         Vardeneset      Sunde           20102005
Lisa Haga               Holum           Sveiva          21102005
Randi Østenby           Holum           Sveiva          21102005
Stig Solheim            Lye             Klepp           27102005
Per Arne Nonås          NHHI            Djerv           21102005
Terje Halvorsen         Sola            Sunde           10102005
Robin Kämpe             Nor             Drammen         15102005
Tommy Eriksen           Sarpsborg       Hvaler          02112005
Christina Bjørkli       TSI             Karasjok        21102005
Tord Gjesdal            Vardeneset      Sunde           20102005
Thomas Gerhardsen       Nor             Lura            31102005
Ole Bjørn Sveum         Gjøvik          Toten           09112005
Ronny Sletten           Sarpsborg       Fredrikstad     08112005
Senad Selimi            Lilleh student  Lillehammer     09112005
Henrik Blom             Lilleh student  Lillehammer     09112005
Morten Riise            Sarpsborg       Kurland         23102005
Are Kleven              Ajer            Bækkelaget      10112005
Malin Strandberg        Halden          Sarpsborg       04112005
Petter R Haukø          Trondh tornado  Ugla            11112005
Bjørn Frode Nørve       NTNUI Gløs      Strømmen        26102005
Thor J Kinstad          Strømmen        Tunet           17112005
Thor Ø Frankrig         Mysen           Askim           10112005
Andre Toth              Ajer            Akerselva       26102005
Ann Kristin Balto       Karasjok        Ski             30102005
Jan Korneliussen        Sandnes         Lura            16112005
Brynjulv Hauge          Høyang          Sola            01112005
Signe Helander          Sveiva          OSI             03112005
Julie James             NTNUI Gløsh     OSI             29102005
Amy P Lamnoc            Vålerenga       Akerselva       03112005
Karl G Isaksen          Grimstadstud    Arendal centr.  14112005
Eiving S Hermansen      Andes/Tåsen     Lofoten         05112005
Anders Hustoft          NTNUI Gløsh     Lofoten         05112005
Tom V Markussen         TSI             Harstad         17102005
Tomm Eriksen            Sola            STIL            10102005
Kristian Gauthun        Sola            STIL            10102005
Lars Haugen             Alta            Løkka           30102005
Hannu Kuoppala          Harstad         Tromsø          29102005
Maren-Anne Haslie       Bygdø Monolit   Akerselva       04112005
Eli Hanna Haslie        Bygdø Monolit   Akerselva       04112005
Terje Dahl              Harstad         TSI             24112005
Jon A Solheim           Nordstjerna     Nordreisa       13102005
Erik Malm               NTNUI Gløsh     Bærums Verk     21112005
Jonas Habbestad         Slevik          Evjensgrenda    09112005
Blerim Zogaj            Østkantkam      Løkka           21112005
Johanne Husdal          Gjøvik          Gjelleråsen     23112005
Knut Woldengen          Grei            Gjelleråsen     20112005
Mats Pettersen          Stubban         Ugla            21112005
Ola G Thorvaldsen       Stubban         Ugla            21112005
Atle M Brevik           Dverg           Brodd           22112005
Charlene Solli          Fredrikstad     Slevik          06102005
Marie U Lie             Fredrikstad     Slevik          06102005
Stian Ask               GSI             Arendal         24112005
Birgitte Gløersen       Bækkelaget      Asker           24112005
Lars Olav Gaden         Tanum           Asker           27112005
Bjørn Breivik           Hvaler          NHHI            14112005
Vegard Engeseth         Asker           NTNUI Gløs      03102005
Farney Andaya           Toppen          TSI             04112005
Stefan Løkse            Lenvik          TSI             04112005
Kristian F Hansen       Bærums Verk     OSI             16112005
Jørn Kristoffersen      Fredrikstad     Slevik          17112005
Daniel Johansen         Lakselv         Dverg           07112005
Peter C R Moe           Valkyrien       NHHI            30112005
Edward Olafsen          Løkka           Sveiva          28112005
Jan-Kristian Monge      Fjerdingby      Sveiva          08112005
Ole-Richard Pedersen    Slevik          Trosvik         30112005
Nicolai Maaø            Bækkelaget      Sagene          18112005
Stig Falkhaugen         Grei            Gjelleråsen     22112005
Lars K Mathisen         Fredrikstad     Trosvik         02122005
Søren Gangfløt          Hillevåg        Trosvik         10102005
Jeanette Bendiksen      Målløs          Sveiva          24112005
Ole A Philstrøm         Akerselva       Halden          18122005
Dag Erik Grøtnes        Vålerenga       Gjelleråsen     02122005
Ingvild N Østerhus      TSI             OSI             14122005
Bjørnar Berg            Lørenskog       Lillehammer     18112005
Thanh Dinh              Lørenskog       Nes             09122005
Vegard Kjærheim         Bækkelaget      Drøbak/Frogn    09122005
Jan Erik Pedersen       Vardeneset      Sunde           17112005
Anette H Tjelta         Sola            Lye             23112005
Even Solerød            Slevik          Trosvik         26112005
Cathrine Pfeuti         Holmlia         Akerselva       09122005
Kjetil Andersen         Kverneland      Lura            05122005
Tu Tran Minh            Holmlia         Gjelleråsen     07012006
Oddbjørn Nordeide       Fjell-kam       Austevoll       05012006
Ole Fredrik Vangen      NTNUI Gløsh     Asker           20012006
Espen Kristiansen       Brumunddal      Ajer            25012006
Andre Paulsen           Brumunddal      Ajer            25012006
Jon Morten Somby        Karasjok        Alta            03012006
Trond Atle Øglænd       Sola            Sunde           03012006
Magnus Knape            STIL            Trosvik         23122005
Jarle Heitmann          TSI             Tromsøya        11012006
Filip Vamnes            Draøbak-Frogn   Ski             26122005
Siri Hodne              BSI             Sola            26122005
Anette Johannessen      Slevik          Sarpsborg       26122005
Hans Sandberg           Tunet           Drammen         08012006
Colin Oswald            Fjerdingby      Haugerud        04012006
Ole Petter A Myhrhaug   Strømmen        Gjelleråsen     06012006
Terje Kjernsmoen        Lørenskog       Lillestrøm      23012006
Hege Barbo              Grei            Vålerenga       04012006
Rune Kristoffersen      Sarpsborg       Askim           04012006
Endre Vollsund          BSI             Kverneland      06012005
Martin Strand Nilsen    Slevik          St. Croix       04012006
Dan Joakim Nielsen      Greåker         St. Croix       04012006
Stian Pedersen          Sveiva          Grei            29012006
Thomas Isaksen          Sveiva          Tunet           11012006
Måns Bergenzaun         Gjelleråsen     Lørenskog       11012006
Ørjan Rosseland         Kverneland      Sunde           10012006
Jonny Vindorum          Lørenskog       Lillestrøm      23012006
Cato Nymoen             Kverneland      Sola            10012006
Stian Elvebakk          Gjelleråsen     Grei            08012006
Jon-Arild Johansen      Haugerud        Nidaros         31012006
Anders Hustoft          Lofoten         NTNUI Gløs      02012006
Tom-Erik Jensen         OSI             Østensjø        13012006
Cato Olsen              Fjerdingby      Målløs          12012006
Morten R Larsen         Sagene          Lillehammer     13012006
Richard Bjørnstad       Grei            Sveiva          03022006
Christian Steinhagen    Tunet           Akerselva       13012006
Chriss A Berg           Strømmen        Lørenskog       10012006
Morten Kalvik           Vålerenga       Akerselva       16012006
Christer Weberg         Veggen          Akerselva       26012006
Ingemar Nielsen         Løkka           Akerselva       26012006
Torgeir B Berg          Lade            Trondheim torn  02022006
Egil A Lund             Ajer            Renastudentene  02022006
Kent R Marthinsen       Haugerud        Fjerdingby      15012006
Ole Henrik Aakeberg     Øreåsen         Råde            16012006
John A Spernes          Fredrikstad     Selbak          23012006
Jeanette Nelson         Sagene          Holmlia         04022006
Malin Johansson         Asker           Sveiva          04022006
Erik M Erichsen         Tåsen           Akerselva       16012006
Frode Johansen          Lisleby         Fredrikstad     20012006
Lars O Brochmann        Havøysund       Hammerf & Fors  01022006
Henrik Johansson        Sarpsborg       Råde            17012006
Christian Ødeving       Lade            Trondheim torn  24012006
Truls B Mehus           Hammerf & Fors  NTNUI Gløsh     04022006
Franz Møller            Havøysund       Hammerfest/Fors 02022006
Henrik Solheim          Tunet           Holmlia         03022006
Thor Ø Frankrig         Askim           Lillestrøm      31012006
Steven Incoronato       Sola            Havørn          02022006
Audun Solem             Sola            Havørn          02022006
Cornelius Munkvik       Nordreisa       Arendal         02022006
Lars Rune Aasberg       Fredrikstad     Sarpsborg       27012006
Jon V Jessesen          Fredrikstad     Sarpsborg       20012006
Espen Bang-Olsen        St. Croix       Slevik          12012006

For spørsmål om sidene ta kontakt med innebandy@nif.idrett.no