Home Norges Bandyforbund
Terminlister Resultater Landslag NM Informasjon Notiser Turneringer Adresser Regelverk Kurs Bilder Historie Statistikk Linker Diskusjonsforum World Floorball Championships 2000 Utviklingsavdelingen International Floorball Federation


Godkjente overganger 2004/2005

Spiller                 Fra klubb       Til klubb       Spilleklar
                                                        Dato:
Anna Mellgren		NTNUI Gløs	Vålerenga	25052004
Michael Aas		Asker 		Tunet		20062004
Trond R Wilhelmsen	Østm/Flateby	Fjerdingby	20052004
Eileen Solberg		Tunet		Strømmen	01062004
Thomas Nordli		Høyb/Stovner	Hasle/Løren	15052004
Anita Steen		Høyb/Stovner	Sveiva		02082004
Helene Gaarder		Høyb/Stovner	Sveiva		02082004
Camilla Arnesen		Srømmen		Sveiva		02082004
Cathrine Pedersen	Strømmen	Sveiva		02082004
Kenneth Grimshei	Lørenskog	Sveiva		02082004
Eivind Bjørnseth	Lørenskog	Sveiva		02082004
Åsmund Pinås		Fredrikstad	St. Croix	31072004
Jonas Espseth		Nidaros		Fjerdingby	12072004
Rune Robertsen		Lørenskog	Fjerdingby	12072004
Jan Rune Herheim	Høgsk i Bergen	Nidaros		26072004
Marius R Aurstad	Gløshaugen	Nidaros		26072004
Atle Bjørnseth		Grei		Holum		20072004
Knut Woldengen		Grei		Holum		20072004
Kenth A Børresen	Fredrikstad	St. Croix	20072004,
Jon-Kristian Olavesen	Fredrikstad	St. Croix	20072004
Stine Eikum		Asker		Vålerenga	18072004
Linda M Pettersen	Drammen		Nor 92		05082004
Hanne Strand		Drammen		Nor 92		05082004
Tuva H Mauseth		Akerselva	Lura		12072004
Nils Bakkehaug		TSI		Harstad		23082004
Arne Jeksrud		Kurland		Råde		01082004
Inge A Bakken		Tunet		Harstad		25082004
Morten Skjørtvedt	Furuset		Tunet		22082004
Terje Andersen          Andes Tåsen     Østensjø        31082004
Lars Aage Ruud          Andes Tåsen     Østensjø        30082004
Tore Aspelund           Andes Tåsen     Østensjø        30082004
Marius F Høgberg        Andes Tåsen     Østensjø        02092004
Øyvind Jensen           Andes Tåsen     Østensjø        31082004
Anders Hverven          Andes Tåsen     Østensjø        01092004
Kim Paulsen             Holmlia         Løkka           11082004
Geir Aanensen           KSI             Sola/Grannes    14082004
Rune Johansen           Lørenskog       Tunet           01092004
Trond Vervik            Sandnes         Åsenskogen      01092004
Cato Olsen              Tunet           Fjerdingby      12082004
Christer Hope           Sunde           Kverneland      06092004
Jørn Hansen             Sunde           Kverneland      06092004
Tor Gunnar Tollaksen    Sunde           Kverneland      06092004
Lisa Bocchetti          Drammen         Akerselva       07092004
Ola Titlestad           Andes Tåsen     Østensjø        07092004
Linn Westby             Nor 92          Akerselva       07092004
Miriam Blåmoli          Drammen         Akerselva       07092004
Ingvild Ruud            Tunet           Sveiva          07092004
Ståle Andre Jonassen    Tunet           Sveiva          07092004
Nina Hansen             Sagene          Sveiva          07092004
Knut Marius Torjuul     Andes Tåsen     Østensjø        08092004
Stian Andersen          Vålerenga       Monolitten      08092004
Daniel Slettemoen       Nornen          Øreåsen         09092004
Andreas Lindland        Harstad         Sola Grannes    02092004
Jostein Johnsen         Tromsø          Harstad         08092004
Pål Kristiansen         Tunet           Bækkelaget      08092004
Espen Haaland           Bækkelaget      Tunet           08092004
Lars Christiansen       Andes Tåsen     Østensjø        12092004
Tonje Elverhøy          Høybr/stovner   Sveiva          07092004
Paul A Hermansen        Sveiva          Grei            01082004
Cathrine Vestheim       Holum           Sveiva          07092004
Kristian Samdal         TSI             Korsvoll        26082004
Eivind Andreassen       Greåker         Målløs          13092004
Pål Høst                Greåker         Målløs          13092004
Andreas Otnes           Greåker         Målløs          13092004
Gennet Niklander        Akerselva       Holmlia         13092004
Emma Carlsson           Akerselva       Holmlia         13082004
Dag Ove Steen           Valkyrien       BSI             08092004
Klas Lindgren           HIBI            BSI             06092004
Max Sørensson           HIBI            BSI             06092004
Marius Eriksen          Sandviken       BSI             06092004
Kim-Arne Østby          Sveiva          Akerselva       10092004
Andreas V Østerlie      Ankerveien      Akerselva       10092004
Ulrich Falkeid          Tunet           Akerselva       10092004
Edward Olafsen          Sveiva          Akerselva       10092004
Pål A Hoel              Sveiva          Målløs          13092004
Espen Thorpe            Østm/Flateby    Strømmen        14092004
Ole Petter Myhrhaug     Tunet           Strømmen        14092004
Helge Berntsen          Srømmen         Holmlia         16092004
Fredrik Værslev         Drøbak-Frogn    Sveiva          07092004
Stian Elvebakk          Grei            Holum           19082004
Tom-Erik Kolek          Øren            Drammen         07092004
Jørn Hagen              Øren            Drammen         07092004
Sondre Engell           Osi             Fjerdingby      12092004
Marius Ekeli            Ankervn         Bærums Verk     16092004
Kjetil Hartz            Øren            Nor 92          15092004
Morten Nadim            Toppen          Nor 92          15092004
Alexander Jaksland      Nor 92          Fjerdingby      30082004
Maria Furunes           Grei            Akerselva       08092004
Bengt h Jensen          Harstad         Sarpsborg       19092004
Lars Erik Granly        Øreåsen         Råde            20092004
Daniel R Lindgren       Sagene          Målløs          20092004
Mette Gutterud          Høyb/Stovner    Hellerud        07092004
Kristian Freiberger     Sarpsborg       St. Croix       07092004
Aleksander Lilleøien    Korsvoll        Vålerenga       23092004
Bjørn Kr. Kallasten     Sagene          Høyb/Stovner    23092004
Andreas Faye            Sagene          Løkka           07092004
Christer Vedø           Sola/Grannes    Åsenskogen      19092004
Espen Hoff              Sveiva          Tunet           22092004
Fredrik Holst           Soon            Slevik          23092004
Simon Wikmann           TSI             Harstad         16092004
Kasper Andreassen       Horten          Akerselva       10092004
Peter Holmberg          Holmlia         Grei            10092004
Thomas Jansson          KSI             Greåker         05092004
Christer Søtorp         Sarpsborg       Greåker         06092004
Niclas Hovivouri        Fredrikstad     Øreåsen         09092004
Kjetil Hoffen           Øren            Nor 92          15092004
Petter M Næsheim        Åsenskogen      Sunde           28092004
Christian Syvertsen     Radar           Lindøya         28092004
Jimmy Franzen           Strømmen        Østmarka/Flateb 28092004
Per Nordstrøm           Strømmen        Østmarka/Flateb 28092004
Johan Burmann           Holum           Tunet           28092004
Geir Nordseth           Tunet           OSI             29092004
Joakim Myrvang          Tunet           Bækkelaget      27092004
Pernille Opsahl         Harstad         Sagene          27092004
Espen Solberg           Kverneland      Åsenskogen      26092004
Kim Nymoen              Kverneland      Åsenskogen      10092004
Frode Sætren            NHHI            BSI             26092004
Kjetil Andersen         Sola/Grannes    Kverneland      26092004
Jan Helge Marvik        Sunde           Kverneland      26092004
Hans-Rasmus Beristein   Sarpsborg       OSI             26092004
Johannes Tangen         Varteig         Sarpsborg       26092004
Andreas Norheim         Varteig         Sarpsborg       26092004
Daniel Sand             Greåker         Sarpsborg       26092004
Øystein Kristoffersen   Askim           Sarpsborg       26092004
Patrick Strøm           Bækkelaget      Vålerenga       10092004
Morten Kalvig           Løkka           Høybr/Stovner   23092004
Matti M Evensen         Karasjok        Hamerfest/Forsø 15092004
Elisabeth Berntzen      Holmlia         Sagene          24092004
Agnethe Moseng          OSI             Sagene          24092004
Erik Gjerde             Asker           Grønland Farme  10092004
Ragnhild Johansen       Gjøvik          Akerselva       25092004
Rene-Andre Einlyng      Romsås          Tåsen           26092004
Ottar Johansen          Vålerenga       Akerselva       10092004
Espen Haugen            Ankervn         Halvøya         30092004
Ellen B Olsen           Askim           Dverg           10092004
Åsa Johansson           Hellerud        Vålerenga       28092004
Janne B Nilsen          Hvaler          Fredrikstad     23092004
Trond A Øglænd          Sunde           Åsenskogen      26092004
Kenneth Sandmo          Soon            Lørenskog       30092004
Phillip Dahl            Ugla            Øreåsen         20092004
Christopher Nguyen      Osi             Holmlia         26092004
Marie Amundsen          Fredrikstad     Slevik          30092004
Egil Waldeland          Sunde           Klepp           30092004
Arild Kuven             Kverneland      Klepp           30092004
Bent M Roaldsøy         Kverneland      Klepp           30092004
Oddvar Holstad          Ski             Tunet           02102004
Nicklas Bergkvist       Korsvoll        Lørenskog       02102004
Mari Grønlund           Grei            Holum           30092004
Hogne Svendsen          Korsvoll        Lørenskog       03102004
Einar Mathisen          Sarpsborg       Øreåsen         15092004
Dick E Lind             Linderud        Grei            14092004
Magnus Namork           Bækkelaget      Valkyrien       03102004
Vegard Kjærheim         Drøbak-Frogn    Bækkelaget      02102004
Anders Johansen         Lindøya         Tunet           12092004
Dag Olsen               Fjerdingby      Strømmen        15092004
Edvin Gundersen         Askim           ??????	        27092004
Anker B Johansen        NOR             Fjerdingby      12092004
Stian Jensrud           Løkka           Vålerenga       26092004
Thorfinn Sørensen       Lye             NTNUI Gløsh     19092004
Stig Ødegaard           Kverneland      Lye             28092004
Vegard Kluntveit        Kverneland      Lye             28092004
Sig Solheim             Kverneland      Lye             28092004
Jan H Johannessen       Sunde           Åsenskogen      26092004
Henning Andersen        Sarpsborg       Hasle/Løren     16092004
Anette Uteng            Slevik          BSI             16092004
Ali Zulfqar             Drøbak/Frogn    Nor             17092004
Thomas Beiermann        Sarpsborg       Fredrikstad     26092004
Espen Grønseth          Horten          Fredrikstad     24092004
Silje Hansen            Sagene          BSI             01102004
Trygve Abusland         IBK SØR         HIBI            04102004
Tore Sandbakk           Sandviken       BSI             04102004
Jon Rørheim             Kverneland      Klepp           30092004
Kim-Andre Engseth       Alta            Grei            30092004
Marius L Ellefsen       Risør           OSI             22092004
Morten Boyer            Hillevåg        Åsenskogen      16092004
Steffen Søren           Åsenskogen      Nornen          06102004
Ole-Alexander Palm      Asker           NHHI            15092004
Jørgen Hauge            Bodø            Dverg           04102004
Andreas Mikalsen        Nor             Åsenskogen      26092004
Johan Burman            Holum           Tunet           28092004
Ina Wam Bjørklid        Grei            Holum           07102004
Tobias Härnlund         Holum           Bækkelaget      07102004
Steinar Søiland         Vardeneset      Hillevåg        10102004
Hans Sandberg           Tunet           OSI             20092004
Brage Holmstrøm         Lillehammer     Sagene          21092004
Tom A R Knutsen         Lillehammer     Sagene          21092004
Jemmy Hougen            NTNUI Gløsh     OSI             23092004
Tom Frafjord            Sola/Grannes    STIL            01102004
Kristian Johansen       Sandnes         STIL            01102004
Halvor Lutnæs           NTNUI Dragv     Grønland        10092004
Per Kverneland          Kverneland      Lye             01102004
Thomas Karlsen          Haugenstua      Sveiva          23092004
Jörgen Jonsson          Sveiva          Fjerdingby      20092004
Silje Hagen             Drammen         Nor             12102004
Arild Haaland           NHHI            BSI             08102004
Ståle-Mikal Mikkelsen   Alta            Havøysund       06102004
Tormod Høydahl          Sarpsborg       Fredrikstad     10102004
Odd-Audun Jenssen       Askim           Mysen           10092004
Roy Vidar Johannesen    Askim           Mysen           10092004
Eivind Tysdal           Akerselva       Tunet           04102004
Pål Erik Olsen          Dverg           OSI             11102004
Øystein Sagen           Høgsk Narvik    NTNUI Gløsh     24092004
Tom Eirik Jakobsen      Hammerf./Fors   Nidaros         12102004
Tormod Steen            Øreåsen         NTNUI Gløsh     24092004
Danile Lidstrøm         Nornen          Sagene          24092004
Ellen M Andersen        Slevik          Sagene          24092004
Espen Skran             Horten          NTNUI Gløsh     24092004
Johan Fuglestein        Høgsk i Bergen  Sola/Grannes    24092004
Lars Bunæs              Strømmen        Lørenskog       30092004
Knut Erik Østbøll       OBV             Tigerstaden     12102004
Mikael Forsling         Askim           Mysen           24092004
Renate Vernang          Vålerenga       Sveiva          24092004
Emanuell Edlund         Sagene          Målløs          24092004
Christian Smerkerud     NTNUI Dragv     Drammen         24092004
Odd Kr Teig             Askim           Mysen           24092004
Thor Ø Frankrig         Askim           Mysen           24092004
Stian Larsen            Askim           Mysen           24092004
Linn Kristensen         Harstad         Nidaros         13102004
Espen Schønningsen      Holum           Fet             23092004
Ståle Simonsen          Østm/Flateby    Sveiva          03102004
Line Haugen             Holum           Sola/Grannes    24092004
Anders Kristiansen      Gjøvik          Høgs i Bergen   05102004
Hampus Søderstrøm       Lørenskog       Nes             24092004
Jaques Coron            Høybr/Stovner   Lørenskog       03102004
Jon Gaute Heimholt      Toppen          Høgsk i Bergen  24092004
David Garcia            Andes/Tåsen     Grei            17102004
Stian Evensen           Grei            Strømmen        01102004
Ola Johannessen         Ajer            NTNUI Dragv     01102004
Ove Solberg             Kverneland      Lura            29092004
Daniel Nybø             Holmlia         Bækkelaget      16102004
Rune Kristoffersen      Askim           Sarpsborg       17102004
Henrik Bærem            Fredrikstad     Lisleby         01102004
Ole Pettersen           Fredrikstad     Lisleby         01102004
Marius Svendsen         Slevik          Lisleby         01102004
Thomas Johnsen          Fredrikstad     Lisleby         01102004
Jarkko Valle            Karasjok        Harstad         16092004
Jon Åge Meller          Råde            Øreåsen         07102004
Simen Danielsen         Drøbak/Frogn    Akerselva       01102004
Thor A Thorsen          Asker           Bærums Verk     07102004
Aren Klaveness          NTNUI Gløsh     Akerselva       06102004
Owe Linden              Drøbak/Frogn    Bærums Verk     07102004
Kenneth Gærup           Holum           Lambertseter    11102004
Tonje Magussøn          BSI             Øreåsen         07102004
Tormod Nybru            Sandnes         Hommersåk       12102004
Børre Amundsen          NTNUI Gløsh     Hellerud        03102004
Espen Strandhus         Sola/Grannes    St. Croix       08102004
Manne Strandberg        Bærums Verk     Drammen IBF     07102004
Jørn Martinsen          Klepp           Lye             28092004
Eirik Fosse             Klepp           Lye             04102004
Heidi Balsnes           Nidaros         Sola/Grannes    13102004
Alexander Ravndal       Sandnes         Sola/Grannes    26092004
Roger Haraldsen         Holmlia         Fjerdingby      26092004
Jørgen Lea              Holum           Holmlia         01102004
Eva Indal               NTNUI Gløsh     Nidaros         01102004
Erik Malm               Bærums Verk     NTNUI Gløsh     14102004
Maria Figenschou        Tromsø          TSI             19102004
Cato Lauritsen          Øren            Drammen IBF     08102004
Kent T Olavsen          Vålerenga       OSI             17102004
Pål Unnfoss             Sarpsborg       Kurland         18102004
Ivar Bjerke             Sarpsborg       Kurland         18102004
Patrik Svensson         Sagene          Vålerenga       01102004
Kenneth Skogen          Grimstad Stud   Hillevåg        14102004
Stian Aske              BSI             Hillevåg        14102004
Åsmund Vik              Bærums Verk     OSI             16102004
Henning Sagmoen         Hillevåg        Sunde           28092004
Morten Ø Køltzow        Strømmen        OSI             01102004
Birger Olsen            Sunde           Åsenskogen      26092004
Jon Stian Ottersen      Sarpsborg       Varteig         18102004
Espen Eriksson          Fjerdingby      Åsenskogen      18102004
Pål Langseth            TSI             Nordreisa       17102004
Sjur Ellingsen          Vålerenga       Nornen          18102004
Torbjørn Munkvik        Klepp           Nordreisa       21102004
Åse Haugen              Drammen         Nor             20102004
Morten Larsen           Lindøya         Tunet           19102004
Thomas Gerhardsen       Øren            Nor             07102004
Helge Johansen          Ski             NTNUI Gløs      17102004
Calle Wallander         Asker           Drammen         15092004
Stian Evensen           Grei            Strømmen        01102004
Lasse Varsi             Karasjok        Alta            07102004
Rikke Nilsen            Nordreisa       Alta            07102004
Kjersti Ødegaard        TSI             Bodø            25102004
Elin Hansen             Harstad         Bodø            25102004
Kjetil Christoffersen   Drammen         Rødgata         17102004
Kristian Mikalsen       Kverneland      Lura            07102004
Leif Horpestad          Lura            Sandnes         03102004
Tom Alexander Hansen    NTNUI Dragv     Drøbak/Frogn    24102004
William Jakobsen        Fredrikstad     Varteig         07102004
Kim Stian Jonassen      Tigerstaden     Hillevåg        06102004
Espen Jensen            Øren            Nor             07102004
Erik Jones              Alta IF         ALta IBK        07102004
Marita Sanni            BSI             OSI             07102004
Simon S. Larsen         Sarpsborg       Kurland         08102004
Geir Bjørnstad          Sarpsborg       Kurland         08102004
Terje Halvorsen         Akerselva       Sola/Grannes    08102004
Magnus Strømme          Holmlia         Bækkelaget      26102004
Stian Jensen            Askim           Råde            08102004
Sondre S Bjørnebekk     NTNUI Gløsh     Bærums Verk     10102004
Jonny Vindorum          Østm/Flateby    Lørenskog       08102004
Thomas Ihle             Hellerud        Tunet           14102004
Rolf Morten A Amundsen  Alta            Karasjok        14102004
Thanh Dinh              Holmlia         Lørenskog       14102004
Ronny Stokmo Hansen     Tromsø          Grimstad stud   01112004
Fredrik K Eriksen       Sveiva          Tåsen           31102004
Linn K Sveen            Holum           Høybr/Stovner   28102004
Kenneth Holtan          Lørenskog       Asker           15102004
Ståle Henninen          Gløshaugen      Ugla            29102004
Hans Petter Johnsen     Drøbak/Frogn    Fjerdingby      24102004
Ronny Sletten           Fredrikstad     Sarpsborg       10102004
Anne G Haugestøl        NTNUI Gløsh     OSI             08102004
Tommy Eriksen           Halden          Sarpsborg       15102004
Lena M Dahlseide        Romsås          OSI             01112004
Raymond Saltskår        Askøy           Høgsk. i Bergen 18102004
LInda Ottewall          Tunet           Holmlia         15102004
Tone Malmer             Akerselva       Tunet           04112004
Rune Sandholm           Sagene          Akerselva       15102004
Heidi Slettemoen        Nornen          Øreåsen         09102004
Ann-Kristin Johansen    Greåker         Sarpsborg       20102004
Mette Larsen            Greåker         Sarpsborg       20102004
May-Britt Holmen        Greåker         Sarpsborg       20102004
Linda Marie Hansen      Greåker         Sarpsborg       20102004
Anders Soløst           Ajer            Elverum         15102004
Fredrik Levinsky        NTNUI Gløs      Linderud        28102004
Erik Edvardsen          Korsvoll        Tåsen           31102004
Tommy Folkøy            Drøbak/Frogn    Akerselva       15102004
Håvard M Falck          Lade            Nidaros         03112004
Heidi A Næss            Hellerud        Målløs          31102004
Stine Solem             Tunet           Bækkelaget      01122004
Katrine M Moum          Akerselva       Øreåsen         23102004
Richard Hatleskog       Bækkelaget      Holmlia         21102004
Eirik G Karlsen         HiBi            TSI             21102004
Edvard Sørensen         Harstad         Sagene          04102004
Andre R Lygre           Romsås          Grei            05112004
John-Erik L Olsen       Drammen         Rødgata         12102004
Rune Valen              Vardeneset      TSI             04112004
Kevin Tøllefsen         Tromsø          TSI             04112004
Tom ERik Becher         Sveiva          Fjerdingby      19102004
Kristin Sommernes       Hammerf/Forsøl  TSI             22102004
Anette Juelsen          Fredrikstad     Lura            19102004
Kiwan Sitthinon         Nordreisa       Tromsø          22102004
Håvard Fause            Tromsø          TSI             22102004
Henning Evensen         Fjerdingby      Gjøvik          19102004
Mikal Kelstrøm          Bærums Verk     Nes             22102004
Ronny Pedersen          Ugla            Trondheim       29102004
Runar Nystad            Øren            Nor             29102004
Bjørn T Stenersen       Øren            Nor             29102004
Rikard Fjellsøy         Øren            Nor             29102004
Sondre Nordby           Øren            Nor             29102004
Jens Petter Frøiland    Øren            Nor             29102004
Henrik Swing            Øren            Nor             29102004
Jørn Høien              Øren            Nor             29102004
Andre Markussen         Øren            Nor             29102004
Kjetil Andersen         Øren            Nor             29102004
Per Chr Holmberg        Øren            Nor             29102004
Fredrik Kjeldsen        Øren            Nor             29102004
Ronny Husby             Askim           Mysen           29102004
Ola Gimmingsrud         Askim           Mysen           29102004
Dag Steinskog           BSI             NHHI            14112004
Haider Ali Asif         Høybr/Stovner   Romsås          23102004
Karl Johan Arto         Korsvoll        Bækkelaget      25102004
Ahl Vegard Nilsen       Åsenskogen      Havørn          08112004
Kai Hauge               TSI             Nordreisa       29102004
John R Kelly            TSI             Nordreisa       15112004
Eivind Bæra             Sofiemyr        NTNUI Gløsh     13102004
Bård Heitmann           Lindøya         Narvik          14112004
Monika Dimmen           NTNUI Dragv     Drammen         12112004
Terje O Hagen           Gjøvik          Fjerdingby      11112004
Fabian Berg             Tåsen           Holum           06112004
Stian Westli            Kurland         Selbak          25102004
Jørgen Karlsen          Hvaler          Kurland         22102004
Ketil Huffman           Sunde           Havørn          24102004
Torfinn Jåsund          Sola/Grann      Havørn          01102004
Eivind Jåsund           Sola/Grannes    Havørn          01102004
Steinar Wesnes          Sunde           Havørn          01102004
David Correia           Øren            Høybr/Stovner   22102004
Alexander Bjørnstad     Greåker         Sarpsborg       29102004
Jørgen Lislerud         Greåker         Sarpsborg       07112004
Rebecca Sønseth         Austevoll       Sandviken       27102004
Tale Haukebø            Harstad         Vålerenga       07112004
Tom Erik Becher         Sveiva          Fjerdingby      15092004
Edward Olafsen          Akerselva       Løkka           17112004
Håvar I Nielsen         Gløshaugen      NHHI            20102004
Jan O Grundvig          Slevik          NTNUI Dragv     15102004
Thomas Svensen          Åsenskogen      Lura            10092004
Håkon Kalbakk           HIBI            NHHI            01102004
Hans-Petter Fagernes    Sveiva          Tunet           04112004
Thomas Ødegård          Kverneland      Lye             09112004
Jan Sigurd Hansen       Lillehammer     Ajer            24112004
Alexander E. Johansen   Hellerud        Løkka           09112004
Tomas Berg              Akerselva       Hellerud        17112004
Pål Eriksen             Vestligutta     Sveiva          09112004
Henriette Stabell       Sagene          Akerselva       24112004
Harald Olsvik           Nornen          Sandviken       21112004
Andre Martiniussen      Slevik          Tunet           10112004
Raymond Bakken          Havøysund       Lofoten         26112004
Kjetil Almås            Tromsø          NTNUI Dragv     25102004
Ida Krone-Hansen        Nordreisa       Tromsø          10112004
Marit Johansen          Nordreisa       Tromsø          10112004
Maria Kristoffersen     TSI             Tromsø          10112004
Morten Nilsen           Halden          NTNUI Dragv     22112004
Huyen Tranh Nguyen      Holmlia         Høybr/Stovner   12112004
Tommy Rønning           Grei            Sveiva          18112004
Jonny Vindorum          Lørenskog       Østm/Flateby    06122004
Thomas Pedersen         St.Croix        Trosvik         06122004
Anders Lie              St. Croix       Trosvik         06122004
Pål Bjørneseth          Vålerenga       Høybr/Stovner   05122004
Ove Næss Karlsen        Nidaros         Harstad         28112004
Geir Kro                Lura            Kverneland      12122004
Lise Anette Breivik     Christiansand   NTNUI Gløs      07112004
Runar Bystrøm           Østmarka/Flate  Lørenskog       02122004
Frank Vikeså            Sola/Grannes    Havørn          01102004
Henrik Gunnarstorp      Sarpsborg       Greåker         23112004
Atle Knudsen            Toppen          His             03112004
Torstein Valvik         Toppen          His             03112004
Stig A Grindland        Toppen          His             03112004
Morten Spanne           Toppen          His             03112004
Ragnhild R Mjaaseth     TSI             OSI             03122004
Frank Taaje             Tunet           Dverg           03122004
Morten Kalvik           Høybr/Stovner   Vålerenga       01122004
Jonas Svensson          Lørenskog       Tunet           19122004
Pål Ø T Larsson         Sofiemyr        Holmlia         03122004
Kirsti Bingh            Høgsk i Telem   Øreåsen         12122004
Frank Bjaanes           Holum           Tunet           09122004
Henrik Solheim          Bækkelaget      Tunet           29122004
Christine Utne          Tunet           Bækkelaget      03122004
Cathrine Utne           Tunet           Bækkelaget      03122004
Kjetil Nilsen           NHHI            Dverg           15122004
Snorre Gylterud         Bærums Verk     NTNUI Gløs      20122004
Abbas Fazal             Grei            Holmlia         03122004
Kim L Nilsen            Vardeneset      Sunde           03012004
Ali Zulfqar             NOR 92          Østmarka/Flateb 06122004
Jørgen Skaug            Holmlia         Vålerenga       12012005
Simen Danielsen         Akerselva       Drøbak/Frogn    05012005
Geir Nordseth           OSI             Tunet           05012005
Tommy Almåsbakk         Akerselva       Korsvoll        06012005
Raymond Løkkeberg       Fredrikstad     Trosvik         07112004
Frode Hagerup           Kverneland      Sola/Grannes    09012005
Chriss A Berg           Lørenskog       Strømmen        09012005
June Andreassen         NTNUI Gløs      Strømmen        10012005
Kristin Robertsen       Akerselva       Tunet           06012005
Maria Persson           Akerselva       Sagene          11012005
Mikael Melin            Åsenskogen      Sunde           13012005
Per W Nelson            Ankerveien      Krona           10012005
Karianne Skaug          Holmlia         Vålerenga       11012005
Gro Anita Rannem        Vålerenga                       29112004
Per-Oskar Langsholdt    Greåker         Sarpsborg       08012005
Phillip Dahl            Øreåsen         Råde            06012005
Raymond Timmerman       Øreåsen         Råde            06012005
Birger H Larsen         Øreåsen         Moss            09102004
Bjørn-Andre Kildalen    Tåsen           Void            03012005
Are Kleven              Bækkelaget      Ajer            14012005
Jørn Hagen              Drammen         Nor             11012005
Hilde V Olsen           Drammen         Akerselva       06012005
Anders Sveen            Holum           Vålerenga       12012005
Maria O Simensen        Sarpsborg       NTNUI Dragv     09012005
Espen Haakestad         Hellerud        Sveiva          30012005
Joakim Nordin           Hellerud        Sveiva          26012005
Jan Roar Kristiansen    Fjerdingby      Strømmen        29012005
Paul R Andersen         Fjerdingby      Strømmen        29012005
Stig Falk-Birkeland     Fjerdingby      Strømmen        29012005
Erik Hagerup            Kverneland      Lura            29012005
Mikael Holm             HIBI            Sandviken       20012005
Morten Larsen           Tunet           Lindøya         16012005
Hans Sandberg           OSI             Tunet           12012005
Sveinung Kristiansen    Hvaler          Greåker         08012005
Kent Hansen             Sarpsborg       Råde            26012005
Tony Hestnes            Hellerud        Lakselv         17012005
Jon Åge Meller          Øreåsen         Råde            04022005
Jostein Kvikstad        Gjøvik          Bærums Verk     16012005
Daniel Lidstrøm         Sagene          Vålerenga       01022005
Cathrine L R Riibe      Nidaors         Bærums Verk     05022005
Knut Woldengen          Holum           Grei            17012005
Petter Pettersen        Øreåsen         Greåker         02022005
Frank Olsen             Sagene          Løkka           05022005
Øyvind L Tollefsen      Sagene          Sveiva          12022005
Rafet Sadrive           Fredrikstad     St. Croix       01022005
Atle M Brevik           NHHI            Dverg           04022005
Bjørn-Erik Torgersen    Nor 92          Åsenskogen      04022005
Eirik Haagensen         NHHI            Dverg           04022005
Andreas Lauritzen       GSI             Akerselva       04022005
Morten Huse             GSI             Akerselva       04022005
Natalia Barbin          Sveiva          Tunet           06022005
Johnny Mathisen         Arendal         Hellerud        04022005

For spørsmål om sidene ta kontakt med innebandy@nif.idrett.no