Home Norges Bandyforbund
Terminlister Resultater Landslag NM Informasjon Notiser Turneringer Adresser Regelverk Kurs Bilder Historie Statistikk Linker Diskusjonsforum World Floorball Championships 2000 Utviklingsavdelingen International Floorball Federation


Godkjente overganger 2003/2004

Spiller               Fra klubb           Til klubb              Spilleklar
                                                                 Dato:
Hvidsten Erik        Øren Supersonics IBK-Nor 92 IBK            10/06/2003
Mäki Andreas         Sveiva IBK          -OSI Innebandy         11/06/2003
Thomassen Anders     Dverg Innebandy     -Korsvoll IL           15/06/2003
Melbøe Christian     Dverg Innebandy     -Korsvoll IL           15/06/2003
Fureid Thomas        Øren Supersonics IBK-Nor 92 IBK            17/06/2003
Westgaard Linda      Hellerud SK         -Lørenskog IBK         25/06/2003
Hansen Marius        Ankerveien IBK      -OSI Innebandy         02/07/2003
Pedersen Christer    Nordby IL           -OSI Innebandy         15/07/2003
Myhrhaug Ronny       Tunet IBK           -Strømmen IBK          20/07/2003
Strandberg Manne     Nor 92 IBK          -Bærums Verk IF        26/07/2003
Børresen Kenth Arne  Trosvik IBK         -Fredrikstad IBK       29/07/2003
Johnsen Geir         Ælva IBK            -Nor 92 IBK            29/07/2003
Aasheim Thomas       St. Croix IBK       -Fredrikstad IBK       29/07/2003
Berntsen Stian       St. Croix IBK       -Fredrikstad IBK       29/07/2003
Olavesen Jon-Kristia St. Croix IBK       -Fredrikstad IBK       29/07/2003
Pedersen Thomas      NTNUI Dragvoll Inneb-St. Croix IBK         31/07/2003
Harjo Jon            Alta IF Innebandy   -Alta IBK              05/08/2003
Bye Petter Sønvisen  Alta IF Innebandy   -Alta IBK              05/08/2003
Skoglund Håvard      Alta IF Innebandy   -Alta IBK              05/08/2003
Bakkehaug Rikard     Alta IF Innebandy   -Alta IBK              05/08/2003
Engdal Steffen Orvik Alta IF Innebandy   -Alta IBK              05/08/2003
Olsen Tage Andre     Alta IF Innebandy   -Alta IBK              05/08/2003
Haugen Lars          Alta IF Innebandy   -Alta IBK              05/08/2003
Aas Jarl Erik        Alta IF Innebandy   -Alta IBK              05/08/2003
Annfinsen Steffen    Alta IF Innebandy   -Alta IBK              05/08/2003
Jensen Oddgeir       Alta IF Innebandy   -Alta IBK              05/08/2003
Engseth Kim-Andre    Alta IF Innebandy   -Alta IBK              05/08/2003
Rasmussen Robin      Alta IF Innebandy   -Alta IBK              05/08/2003
Bel-Lafkih Terick    Asker IBK           -Bærums Verk IF        06/08/2003
Vik Åsmund           OSI Innebandy       -Bærums Verk IF        06/08/2003
Vestnes Arild        Lura IL             -Åsenskogen IBK        07/08/2003
Bredby Lars          Tunet IBK           -Strømmen IBK          07/08/2003
Backmann Mattias     Tromsø IBK          -OSI Innebandy         08/08/2003
Lerstad Kristin      NTNUI Gløshaugen Inn-Nidaros IBK           14/08/2003
Heitmann Jarle       Tromsø IBK          -TSI Innebandy         14/08/2003
Kragerud Christian H Grei SF             -Holum IBK             19/08/2003
Samuelsson Mattias   Tunet IBK           -Holum IBK             19/08/2003
Holmberg Peter       Grei SF             -Holum IBK             19/08/2003
Lauritzen Stian      Tunet IBK           -Sveiva IBK            20/08/2003
Holm Caj             Øren Supersonics IBK-Nor 92 IBK            20/08/2003
Johannessen Anette   Fredrikstad IBK     -Slevik IBK            20/08/2003
Hagestande Line Murt Fredrikstad IBK     -Slevik IBK            20/08/2003
Evensen Fred-Atle    Sarpsborg SK        -Kurland Floorballers  21/08/2003
Andersen Marius      Sarpsborg SK        -Kurland Floorballers  21/08/2003
Jeksrud Ole H        Sarpsborg SK        -Kurland Floorballers  21/08/2003
Nilsen Joakim        Sarpsborg SK        -Kurland Floorballers  21/08/2003
Heier Pål            Sarpsborg SK        -Kurland Floorballers  21/08/2003
Andersen Morten L.   Sarpsborg SK        -Kurland Floorballers  21/08/2003
Løland Jan Fredrik   Ankerveien IBK      -Korsvoll IL           21/08/2003
Nilsson Tobias       Sagene IF           -Fjerdingby IBK        23/08/2003
Haglund Christian    Sagene IF           -Fjerdingby IBK        23/08/2003
Nymoen Kim           Sola- Grannes IBK   -Kverneland IBK        25/08/2003
Hansen Jørn          Tunet IBK           -Sunde IL              27/08/2003
Spernes John Arne Ny Fredrikstad IBK     -Grei SF               27/08/2003
Larsson Anders       Fredrikstad IBK     -Grei SF               27/08/2003
Ahlsen Eirik         NHHI Innebandy      -Dverg Innebandy       29/08/2003
Magnussen Thomas And Lura IL             -Kverneland IBK        01/09/2003
Hauge André          Klepp IBK           -Kverneland IBK        01/09/2003
Eliassen Jon Vegar   Drammen IBF         -Nor 92 IBK            01/09/2003
Ericsson Tony        Sarpsborg SK        -Øreåsen IL            01/09/2003
Orby Pål Inge        Romsås IL           -Sveiva IBK            01/09/2003
Sikkeland Elin Halvo Sarpsborg SK        -NTNUI Gløshaugen Inn  02/09/2003
Due-Andresen Espen   Tunet IBK           -Holmlia SK            03/09/2003
Pfeuti Cathrine      Akerselva IK        -Holmlia SK            03/09/2003
Snesrud Trond        Tunet IBK           -Holmlia SK            03/09/2003
Olsvik Harald        Høgskolen I Bergen  -Nornen Innebandy      04/09/2003
Petersen Christian P Høgskolen I Bergen  -Nornen Innebandy      04/09/2003
Arto Karl Johan      Vålerenga Innebandy -Korsvoll IL           04/09/2003
Kleven Are           Akerselva IK        -Holmlia SK            04/09/2003
Haugen Eivind        Tunet IBK           -Sveiva IBK            04/09/2003
Torjuul Knut Marius  NTNUI Gløshaugen Inn-Andes Tåsen           04/09/2003
Syversen Kim         Greåker IBK         -Fredrikstad IBK       04/09/2003
Grønmo Nils Gunnar   Karasjok IBK        -TSI Innebandy         04/09/2003
Kleiven Jens Ivar Ka Void IBK            -BSI Innebandy         04/09/2003
Vollsund Endre       NTNUI Gløshaugen Inn-BSI Innebandy         05/09/2003
Nguyen Mai Ly        Bækkelagets SK      -Vålerenga Innebandy   07/09/2003
Johansen Camilla Lie Bækkelagets SK      -Vålerenga Innebandy   07/09/2003
Kristiansen Elisabet BSI Innebandy       -Holum IBK             08/09/2003
Lerstad Aase Aandahl Gjøvik IBK          -Nidaros IBK           09/09/2003
Buvarp Jeanine       Ugla IBK            -Nidaros IBK           09/09/2003
Reppe Katrine        Ugla IBK            -Nidaros IBK           09/09/2003
Svarstad Brynjar     Fjerdingby IBK      -Nidaros IBK           09/09/2003
Bjerke Rune          Horten IBK          -Nidaros IBK           09/09/2003
Hovdahl Alexander Fe Åsenskogen IBK      -Nidaros IBK           09/09/2003
Kiran Jan Åge        NTNUI Dragvoll Inneb-Nidaros IBK           09/09/2003
Gjerlaug Jens I.     NTNUI Dragvoll Inneb-Nidaros IBK           09/09/2003
Hansen Bjørn Henrik  NTNUI Dragvoll Inneb-Nidaros IBK           09/09/2003
Bergerøy Jannicke    BSI Innebandy       -Øreåsen IL            09/09/2003
Anthonsen Jon Asle   Nornen Innebandy    -Greåker IBK           09/09/2003
Syrrist Jørgen       Hvaler BK           -Greåker IBK           09/09/2003
Aaslie Hanne T.      Tunet IBK           -Sveiva IBK            09/09/2003
Hansen Rune Frode    Lørenskog IBK       -Sveiva IBK            09/09/2003
Birkeland Jan        Sagene IF           -Løkka IL              09/09/2003
Lilleøien Aleksander Bækkelagets SK      -Korsvoll IL           09/09/2003
Steinbakk Markus     NHHI Innebandy      -Grei SF               09/09/2003
Titlestad Ola        OSI Innebandy       -Andes Tåsen           09/09/2003
Svensson Jonas       Tunet IBK           -Lørenskog IBK         09/09/2003
Bjørnseth Eivind     Strømmen IBK        -Lørenskog IBK         09/09/2003
Kristiansen Ketil    Fredrikstad IBK     -Sarpsborg SK          10/09/2003
Westlie Stian        St. Croix IBK       -Kurland Floorballers  10/09/2003
Bjørnstad Morten     Sarpsborg SK        -Kurland Floorballers  10/09/2003
Olsen Øistein Berg-S Sarpsborg SK        -Kurland Floorballers  10/09/2003
Jeksrud Arne Aleksan Sarpsborg SK        -Kurland Floorballers  10/09/2003
Eriksen Stian        Sarpsborg SK        -Kurland Floorballers  10/09/2003
Pedersen Ronny       Trondheim Tornados I-Ugla IBK              10/09/2003
Stenvik Joakim       NTNUI Dragvoll Inneb-Ugla IBK              10/09/2003
Bakker Ole-Kristian  NTNUI Dragvoll Inneb-Ugla IBK              10/09/2003
Kjellvik Thomas      NTNUI Dragvoll Inneb-Ugla IBK              10/09/2003
Evensen Henning      Nor 92 IBK          -Fjerdingby IBK        10/09/2003
Ohrstrand Atle Sparb Greåker IBK         -Kurland Floorballers  10/09/2003
Solberg Bjørn        Soon IBK            -Hellerud SK           11/09/2003
Viggen Eva Camilla   Akerselva IK        -Sagene IF             11/09/2003
Mathisen Thomas      Sveiva IBK          -Akerselva IK          12/09/2003
Berg Tomas           Bækkelagets SK      -Akerselva IK          12/09/2003
Oltedal Håvard       Tromsø IBK          -Akerselva IK          12/09/2003
Hodne Siri           NTNUI Gløshaugen Inn-BSI Innebandy         12/09/2003
Lilleøren David Rudi NTNUI Gløshaugen Inn-Løkka IL              12/09/2003
Ald‚n Camilla        NTNUI Gløshaugen Inn-BSI Innebandy         12/09/2003
Pedersen Rune Morten NHHI Innebandy      -Dverg Innebandy       12/09/2003
Hansen Silje         BSI Innebandy       -Sagene IF             12/09/2003
Minh Tu Tran         Holmlia SK          -Holum IBK             12/09/2003
Grønmo Per Einar     Karasjok IBK        -OSI Innebandy         12/09/2003
Schölin Mathias      Øreåsen IL          -Slevik IBK            12/09/2003
Pedersen Geir Vidar  Øreåsen IL          -Slevik IBK            12/09/2003
Hammervold Lene      Lye IL - Innebandy  -BSI Innebandy         12/09/2003
Gustafsson Calle     Sagene IF           -Bækkelagets SK        12/09/2003
Keltie Neil Stewart  Nornen Innebandy    -Lyshovden Innebandyk  13/09/2003
Kvam Øystein         Nornen Innebandy    -Lyshovden Innebandyk  13/09/2003
Ådland Frode         Nornen Innebandy    -Lyshovden Innebandyk  13/09/2003
Boge Helge           Nornen Innebandy    -Lyshovden Innebandyk  13/09/2003
Osa Bjarte           Nornen Innebandy    -Lyshovden Innebandyk  13/09/2003
Nadim Kristian       NTNUI Dragvoll Inneb-NTNUI Gløshaugen Inn  14/09/2003
Ekman Johan          Enga IBK            -Asker IBK             14/09/2003
Trang Mei Ling       Øreåsen IL          -Slevik IBK            14/09/2003
Ramstad Helen Simone Fredrikstad IBK     -Slevik IBK            14/09/2003
Lindberg Håkon Rene  St. Croix IBK       -Slevik IBK            14/09/2003
Bakken Kenneth       Klepp IBK           -Kverneland IBK        15/09/2003
Løberg Tove          Lura IL             -Sola- Grannes IBK     15/09/2003
Larsen Vegard R      Sarpsborg SK        -Høgskolen I Bergen    16/09/2003
Jørgensen Ida Uran   NTNUI Dragvoll Inneb-Sagene IF             16/09/2003
Thoresen Anders      Østmarka/Flateby Inn-Lørenskog IBK         16/09/2003
Langvad Mercedec Mad Øren Supersonics IBK-Tunet IBK             17/09/2003
Moseng Agnethe       Lillehammer IBK     -OSI Innebandy         17/09/2003
Lindbæk Thomas       Sarpsborg SK        -Varteig IBK           17/09/2003
Kaland Kjetil N      BSI Innebandy       -Sola- Grannes IBK     17/09/2003
Bratteteig Thomas S. Østmarka/Flateby Inn-Lørenskog IBK         17/09/2003
Gjesdal Martin       Hommersåk IBK       -Sandnes IBK           18/09/2003
Johansen Kristian    Sola- Grannes IBK   -Sandnes IBK           18/09/2003
Olsen Martin         Grei SF             -Målløs IBK            19/09/2003
Sæteren Sindre       Grei SF             -Målløs IBK            19/09/2003
Nilsen Ronny         St. Croix IBK       -Fredrikstad IBK       19/09/2003
Vannebo Mia          Nor 92 IBK          -NTNUI Dragvoll Inneb  19/09/2003
Selimi Senad         Florø IBK           -NTNUI Dragvoll Inneb  19/09/2003
Holst Eli            Slevik IBK          -Høybråten/Stovner IL  19/09/2003
Evensen Carl-Otto    Fagerstrand IF      -Fagerstrand IF        19/09/2003
Løvli Marianne       Sveiva IBK          -Romsås IL             19/09/2003
Hansen Kristian Frøh Øren Supersonics IBK-Bærums Verk IF        19/09/2003
Wessel Christian     OBV IBK             -Jar Bazar IBK         20/09/2003
Næss Kristoffer Løve OBV IBK             -Jar Bazar IBK         20/09/2003
Wessel Brandon       OBV IBK             -Jar Bazar IBK         20/09/2003
Hope Morten Andre    OBV IBK             -Jar Bazar IBK         20/09/2003
Trogstad Tomas G     Tigerstadens BK     -Bækkelagets SK        20/09/2003
Hansen Erik Bjørklun Tåsen innebandy     -Bækkelagets SK        20/09/2003
Skistad Kenneth      Sarpsborg SK        -Greåker IBK           20/09/2003
Haga Einar           Kverneland IBK      -Lye IL - Innebandy    20/09/2003
Linnerud Vibecke     Dverg Innebandy     -Hellerud SK           20/09/2003
Wilhelmsen Jannecke  Dverg Innebandy     -Hellerud SK           20/09/2003
Grøtvedt Thomas      Hvaler BK           -St. Croix IBK         20/09/2003
Hurrød Kjersti       Slevik IBK          -Tunet IBK             21/09/2003
Furu Andr‚           Sveiva IBK          -Grei SF               22/09/2003
Bernhoff-Jacobsen Ch Tunet IBK           -Grei SF               22/09/2003
Olsen Trond          Hillevåg IBK        -Sola- Grannes IBK     22/09/2003
Johannessen Preben N Andes IBK           -Holmlia SK            22/09/2003
Sund Olaf Kristian   Ajer IBK            -OSI Innebandy         22/09/2003
Rosseland Ingve      Brusand IL/Innebandy-Klepp IBK             23/09/2003
Wesnes Njål          Brusand IL/Innebandy-Klepp IBK             23/09/2003
Sandvold Roy         Brusand IL/Innebandy-Klepp IBK             23/09/2003
Berge Sverre         Brusand IL/Innebandy-Klepp IBK             23/09/2003
Stornes Øystein      Brusand IL/Innebandy-Klepp IBK             23/09/2003
Bore Jan             Kverneland IBK      -Klepp IBK             23/09/2003
Martinsen Jørn       Lye IL - Innebandy  -Klepp IBK             23/09/2003
Fosse Eirik          Lye IL - Innebandy  -Klepp IBK             23/09/2003
Apneseth Sjur Morten Brusand IL/Innebandy-Klepp IBK             23/09/2003
Ulvestad Kristin     Tunet IBK           -Holum IBK             23/09/2003
Birkemo Kåre         Sola- Grannes IBK   -Åsenskogen IBK        23/09/2003
Johansen Ragnhild M. Sveiva IBK          -Holmlia SK            23/09/2003
Holst Eli            Slevik IBK          -Høybråten/Stovner IL  23/09/2003
Johansen Anders      Hvaler BK           -Slevik IBK            23/09/2003
Jarnes Line N.       Akerselva IK        -Nor 92 IBK            23/09/2003
Torgersen Tore       NTNUI Dragvoll Inneb-Grønland Farmers IBK  23/09/2003
Olimb Marthe         Øreåsen IL          -Slevik IBK            23/09/2003
Espseth Jonas        Fjerdingby IBK      -Nidaros IBK           23/09/2003
Østby Kim-Arne       Gjøvik IBK          -Sveiva IBK            23/09/2003
Øglænd Trond Atle    Sola- Grannes IBK   -Sunde IL              23/09/2003
Førland Are          Sola- Grannes IBK   -Sunde IL              23/09/2003
Sandbakk Tore        BSI Innebandy       -IL Sandviken IBK      24/09/2003
Næsheim Petter Mallb Sunde IL            -Åsenskogen IBK        24/09/2003
Nguyen Jacob         Åsenskogen IBK      -Nornen Innebandy      24/09/2003
Bakkehaug Nils A     Tromsø IBK          -TSI Innebandy         24/09/2003
Steen Anna Christina Lillehammer IBK     -Sagene IF             24/09/2003
Arnesen Lillian      Akerselva IK        -Nor 92 IBK            24/09/2003
Westby Linn          Akerselva IK        -Nor 92 IBK            24/09/2003
Simonsen Espen Andr‚ Nidaros IBK         -NTNUI Gløshaugen Inn  24/09/2003
Smeby Daniel Hagberg Romsås IL           -Målløs IBK            24/09/2003
Horpestad Leif       Grimstad Studentenes-Lura IL               24/09/2003
Bjaberg Kristian     Nordby IL           -Drøbak-Frogn IL       24/09/2003
Veum Kenneth         Nordby IL           -Drøbak-Frogn IL       24/09/2003
Olsgård Øyvind       Nordby IL           -OSI Innebandy         24/09/2003
Stabell Henriette    Akerselva IK        -Sagene IF             25/09/2003
Kopperud Anne        Slevik IBK          -Holum IBK             25/09/2003
Jensen Vegar         Rødgata Kings IBK   -Drammen IBF           25/09/2003
Nelson Jeanette      Sveiva IBK          -Sagene IF             25/09/2003
Flølo Heidi          Strømmen IBK        -Holum IBK             25/09/2003
Pettersson Jonas     Ælva IBK            -Nor 92 IBK            25/09/2003
Prøis William        Hvaler BK           -St. Croix IBK         25/09/2003
Johannessen Thomas   Slevik IBK          -Rolvsøy IBK           25/09/2003
Ingebrigtsli Jan Mag Holum IBK           -Holmlia SK            25/09/2003
Zuercher Philippe    Holmlia SK          -Lørenskog IBK         25/09/2003
Henriksen Bjørn Akse Sagene IF           -Hellerud SK           25/09/2003
Øyane Therese        Tunet IBK           -Slevik IBK            25/09/2003
Knutsen Christopher  Strømmen IBK        -Holum IBK             25/09/2003
Tollefsen Øyvind Lim Bækkelagets SK      -Sagene IF             25/09/2003
Kallasten Bjørn Kr.  Høybråten/Stovner IL-Sagene IF             25/09/2003
Pettersen Petter     Greåker IBK         -Øreåsen IL            25/09/2003
Borowski Jan-Erling  Nordby IL           -Drøbak-Frogn IL       25/09/2003
Haugen Stian         Nordby IL           -Drøbak-Frogn IL       25/09/2003
Vamnes Filip         Nordby IL           -Drøbak-Frogn IL       25/09/2003
Ørsnes Matias        Nordby IL           -Drøbak-Frogn IL       25/09/2003
Borge Kim            Nordby IL           -Drøbak-Frogn IL       25/09/2003
Aske Stian           Hillevåg IBK        -BSI Innebandy         25/09/2003
Hagerup Bjørn        Lye IL - Innebandy  -BSI Innebandy         25/09/2003
Borthwick Petter     NTNUI Dragvoll Inneb-Drammen Innebandy     25/09/2003
Andenæs Jørn Arild   Sola- Grannes IBK   -Asker IBK             25/09/2003
Hanssen Trude        Strømmen IBK        -Holum IBK             26/09/2003
Høgberg Marius Fredr NHHI Innebandy      -Andes Tåsen           26/09/2003
Stærkebye Jens Ottar TSI Innebandy       -OSI Innebandy         26/09/2003
Bolme Thomas A.      Grei SF             -Andes Tåsen           26/09/2003
Johansen Rune        Tromsø IBK          -Lørenskog IBK         26/09/2003
Robertsen Rune       Nidaros IBK         -Lørenskog IBK         26/09/2003
Fossum Geir Thomas   Nordby IL           -Drøbak-Frogn IL       26/09/2003
Throndsen Stian      Tunet IBK           -Holmlia SK            26/09/2003
Jensen Øyvind        Sveiva IBK          -Andes Tåsen           27/09/2003
Marken Carl Ole      Bodø IBK            -Granåsen IBK          27/09/2003
Marthinsen Kent R.   Tigerstadens BK     -Hellerud SK           28/09/2003
Stueflotten Line     Øreåsen IL          -Råde IL Innebandy     28/09/2003
Olimb Karin Charlott Øreåsen IL          -Råde IL Innebandy     28/09/2003
Sandberg Hans        OSI Innebandy       -Tunet IBK             28/09/2003
Drabløs Sverre Trons Strømmen IBK        -Holum IBK             28/09/2003
Ruud Stian           Strømmen IBK        -Holum IBK             28/09/2003
Nilsson Marcus       Grei SF             -Tunet IBK             28/09/2003
Høiby Ola            NTNUI Gløshaugen Inn-Linderud IL           28/09/2003
Aslaksrud Lars       Moss IBK            -Råde IL Innebandy     28/09/2003
Granly Erik          Moss IBK            -Råde IL Innebandy     28/09/2003
Hovivouri Niclas     Slevik IBK          -Greåker IBK           28/09/2003
Nilsen Kristine Skul Strømmen IBK        -Holum IBK             29/09/2003
Olsen Cato           Sagene IF           -Tunet IBK             29/09/2003
Mikalsen Andreas     Åsenskogen IBK      -Nor 92 IBK            29/09/2003
Mohammed Arslan F.   Nordby IL           -OSI Innebandy         30/09/2003
Larsen Robin         Hellerud SK         -Tunet IBK             30/09/2003
Jørgensen Petter     Fredrikstad IBK     -Rolvsøy IBK           30/09/2003
Portaas Marianne     Nor 92 IBK          -Øren Supersonics IBK  01/10/2003
Redder Kent          Klepp IBK           -Vardeneset IF         01/10/2003
Søiland Steinar      Klepp IBK           -Vardeneset IF         01/10/2003
Bersagel Trond Morte Sola- Grannes IBK   -Vardeneset IF         01/10/2003
Ludvigsen Kyrre      Halden IBK          -OSI Innebandy         01/10/2003
Brajic Niklas        Hellerud SK         -Sveiva IBK            01/10/2003
Kapoun Robert        Greåker IBK         -Moss IBK              01/10/2003
Nyland Morten        BSI Innebandy       -Høgskolen I Bergen    02/10/2003
Lindstrøm Anders     Østmarka/Flateby Inn-Høybråten/Stovner IL  02/10/2003
Jessesen Jon V       Sarpsborg SK        -Fredrikstad IBK       02/10/2003
Johansen Christoffer Tunet IBK           -Øreåsen IL            02/10/2003
Johansen Agnes Helen Nordreisa IBK       -Horten IBK            02/10/2003
Kolderup Christian   NTNUI Gløshaugen Inn-Horten IBK            02/10/2003
Alvær Sverke         Moss IBK            -Råde IL Innebandy     02/10/2003
Revhaug Paul Arthur  Øreåsen IL          -Råde IL Innebandy     02/10/2003
Molvig Gard Larsen   Øreåsen IL          -Råde IL Innebandy     02/10/2003
Johannessen Joachim  Øreåsen IL          -Råde IL Innebandy     02/10/2003
Matningsdal Martin   Lye IL - Innebandy  -Bryne IBK             02/10/2003
Hjelpdal Julie       Ugla IBK            -Nidaros IBK           02/10/2003
Ulven Linn Therese   Ugla IBK            -Nidaros IBK           02/10/2003
Olsen Mona Beate     Ugla IBK            -Nidaros IBK           02/10/2003
Bakke Ragnhild       Ugla IBK            -Nidaros IBK           02/10/2003
Iversen Lene         Ugla IBK            -Nidaros IBK           02/10/2003
Andersen Bård        Kristiansand Student-Varteig IBK           02/10/2003
Køste Cecilie        Tromsø IBK          -Nidaros IBK           02/10/2003
Åker Magne           Horten IBK          -TSI Innebandy         02/10/2003
Åker Magne           Horten IBK          -TSI Innebandy         02/10/2003
Lekanger Eirik       TSI Innebandy       -Hammerfest & Forsøl   02/10/2003
Eriksen Øystein      BSI Innebandy       -Øreåsen IL            02/10/2003
Tollefsen Vidar      BSI Innebandy       -Sola- Grannes IBK     03/10/2003
Sehested Anette      Lillehammer IBK     -Slevik IBK            03/10/2003
Hoel Pål Andreas     Gjøvik IBK          -Høgskolen I Telemark  03/10/2003
Ree-Pedersen Lars Er Lura IL             -Ugla IBK              03/10/2003
Tresselt Janicke     Dverg Innebandy     -Bærums Verk IF        03/10/2003
Bjaberg Sondre       Nordby IL           -Grei SF               03/10/2003
Kristiansen Jonas    Slevik IBK          -Hvaler BK             03/10/2003
Tangen Clas Thomas   Slevik IBK          -Hvaler BK             03/10/2003
Taraldsvik Fredrik   Slevik IBK          -Råde IL Innebandy     03/10/2003
Solbakken Sandra Sch Slevik IBK          -Råde IL Innebandy     03/10/2003
Bingh Kirsti         Nidaros IBK         -Høgskolen I Telemark  03/10/2003
Bråthe Kim Rune      Sarpsborg SK        -Varteig IBK           04/10/2003
Fløysvik Morten      BSI Innebandy       -Hommersåk IBK         05/10/2003
Anda Terje Ivar      Kverneland IBK      -Klepp IBK             05/10/2003
Amundsen Rolf Morten Karasjok IBK        -Alta IBK              05/10/2003
Berg Fabian          Sveiva IBK          -Andes Tåsen           05/10/2003
Østvold Stian        Greåker IBK         -Nor 92 IBK            05/10/2003
Syversen Lasse D     Fredrikstad IBK     -Slevik IBK            05/10/2003
Hanssen Thor Arne    Drammen IBF         -Øren Supersonics IBK  06/10/2003
Kolek Tom-Erik       Drammen IBF         -Øren Supersonics IBK  06/10/2003
Høien Jørn           Drammen IBF         -Øren Supersonics IBK  06/10/2003
Jensen Espen         Nor 92 IBK          -Øren Supersonics IBK  06/10/2003
Mikkelsen Hege       Soon IBK            -Holum IBK             06/10/2003
Johansson Åsa K.     Sveiva IBK          -Hellerud SK           07/10/2003
Rundin Marry-Therese Sagene IF           -Hellerud SK           07/10/2003
Utstøl Simon         Christianssand IBK  -Tromsø IBK            07/10/2003
Olsen Morten Høylo   Hammerfest & Forsøl -Tromsø IBK            07/10/2003
Thobro Kaisa L       Sveiva IBK          -Askim IF Innebandy    07/10/2003
Haug Inge            Sagene IF           -Nes IBK               07/10/2003
Rønningen Bjørn      Sagene IF           -Nes IBK               07/10/2003
Rørheim Jon          Bryne IBK           -Kverneland IBK        08/10/2003
Bjørnsen Claus Andre Drammen IBF         -Rødgata Kings IBK     08/10/2003
Svenning Laila       Nordstjerna IL      -Alta IBK              08/10/2003
Karlsen Stian        Romsås IL           -Sveiva IBK            08/10/2003
Pettersson Bjørn Eva Grimstad Studentenes-NTNUI Gløshaugen Inn  08/10/2003
Tharaldsen Lena Sand Vardeneset IF       -Lura IL               10/10/2003
Kvale Kristin Regine Vardeneset IF       -Lura IL               10/10/2003
Abbas Imran          Hellerud SK         -Tunet IBK             10/10/2003
Berger Joakim        Hellerud SK         -Tunet IBK             10/10/2003
Andersen Camilla Hov Rødgata Kings IBK   -Nor 92 IBK            10/10/2003
Torgersen Line       Rødgata Kings IBK   -Nor 92 IBK            10/10/2003
Kleppestø Caroline   Rødgata Kings IBK   -Nor 92 IBK            10/10/2003
Børmarken Anne Marit Rødgata Kings IBK   -Nor 92 IBK            10/10/2003
Persson Linda        Rødgata Kings IBK   -Nor 92 IBK            10/10/2003
Knudsen Anne         Rødgata Kings IBK   -Nor 92 IBK            10/10/2003
Gunnerud Nina        Rødgata Kings IBK   -Nor 92 IBK            10/10/2003
Røsby Christine      Rødgata Kings IBK   -Nor 92 IBK            10/10/2003
Meller Jon Åge       Øreåsen IL          -Råde IL Innebandy     10/10/2003
Bøhler Per R.        Ski IBK             -NTNUI Gløshaugen Inn  10/10/2003
Karlsen Thomas       Sveiva IBK          -Hellerud SK           10/10/2003
Pettersen Anders     Øreåsen IL          -Moss IBK              10/10/2003
Lyby Marie Solvoll   Monolitten IL       -OSI Innebandy         10/10/2003
Eriksen Tommy        Hvaler BK           -Halden IBK            10/10/2003
Urdal Lars-Erik      Ankerveien IBK      -Romsås IL             10/10/2003
Brockstedt Rune Thom Ankerveien IBK      -Romsås IL             10/10/2003
Aafos Niclas         NHHI Innebandy      -Tromsø IBK            10/10/2003
Holmgren Kristina    Nor 92 IBK          -Asker IBK             12/10/2003
Kragfoss Fredrik     Hellerud SK         -Tunet IBK             13/10/2003
Ruud Ingvild         Sveiva IBK          -Tunet IBK             13/10/2003
Balangby Roger       Ankerveien IBK      -Romsås IL             13/10/2003
O'Brian Scott        Sveiva IBK          -Bærums Verk IF        13/10/2003
Ellingsen Sjur       Korsvoll IL         -Vålerenga Innebandy   14/10/2003
Høksaas Ralph        Ælva IBK            -Høgskolen I Telemark  14/10/2003
Sandnes Erik         NTNUI Gløshaugen Inn-Nidaros IBK           14/10/2003
Sandanger Thomas     Sola- Grannes IBK   -Åsenskogen IBK        15/10/2003
Rimestad Bjørn Øyste Lye IL - Innebandy  -Kristiansand Student  15/10/2003
Hagen Espen          Sveiva IBK          -Tunet IBK             16/10/2003
Thapper Glenn        Hellerud SK         -Tunet IBK             16/10/2003
Mikaelsen Gro        Holmlia SK          -Høgskolen I Narvik I  16/10/2003
Markussen Hans Erlen TSI Innebandy       -Harstad IBK           16/10/2003
Mikalsen Kristian    Sveiva IBK          -Kverneland IBK        16/10/2003
Utsi Jimmy Grundin   Karasjok IBK        -TSI Innebandy         17/10/2003
Bøkestad Marius      Hellerud SK         -Tunet IBK             17/10/2003
Brodal Nina Elisabet Romsås IL           -Grei SF               17/10/2003
Faye Andreas         Akerselva IK        -Sagene IF             17/10/2003
Viko Gro Hege        Høybråten/Stovner IL-Sveiva IBK            17/10/2003
Thorsen Thor Andreas Bærums Verk IF      -Asker IBK             19/10/2003
Pedersen Stian       Tunet IBK           -Sveiva IBK            21/10/2003
Jakobsen Lars Vidar  Sarpsborg SK        -Varteig IBK           22/10/2003
Løvås Kjell Hugo     Sola- Grannes IBK   -Hillevåg IBK          23/10/2003
Sikkeland Henrik     Greåker IBK         -Sarpsborg SK          23/10/2003
Aasberg Lars Rune    Sarpsborg SK        -Fredrikstad IBK       24/10/2003
Laitinen Jukka       Karasjok IBK        -Harstad IBK           24/10/2003
Länsmän Marko        Karasjok IBK        -Harstad IBK           24/10/2003
Laitinen Antti       Karasjok IBK        -Harstad IBK           24/10/2003
Næss Heidi Anette    Holum IBK           -Hellerud SK           24/10/2003
Rom Hans Jørgen      NHHI Innebandy      -Enga IBK              24/10/2003
Monsen Joar Mannsåke NHHI Innebandy      -Enga IBK              24/10/2003
Jørgensen Mette      Alta IF Innebandy   -Alta IBK              24/10/2003
Karlstrøm Ida        Nordstjerna IL      -Alta IBK              24/10/2003
Buer Henrik Corneliu NTNUI Dragvoll Inneb-NHHI Innebandy        24/10/2003
Riise Eivind         Nornen Innebandy    -NTNUI Gløshaugen Inn  24/10/2003
Arnesen Geir         Hellerud SK         -Tåsen innebandy       24/10/2003
Jensen Joakim        Alta IF Innebandy   -Lakselv IL            24/10/2003
Andersen Terje       Sveiva IBK          -Tåsen innebandy       26/10/2003
Andersen Kjetil      Kverneland IBK      -Sola- Grannes IBK     26/10/2003
Schøyen Kjetil       Sunde IL            -Akerselva IK          26/10/2003
Raknerud Jan Inge    Høybråten/Stovner IL-Strømmen IBK          27/10/2003
Johansen Ragnhild M. Holmlia SK          -Gjøvik IBK            29/10/2003
Steffensen Jan Rober Bækkelagets SK      -Tåsen innebandy       29/10/2003
Ingebrigtsen Roy Are Hinnsteinen IBK     -Harstad IBK           29/10/2003
Lorentzen Ronny      Hinnsteinen IBK     -Harstad IBK           29/10/2003
Larsen Tom Erlend    Hinnsteinen IBK     -Harstad IBK           29/10/2003
Pettersen Ronny      Hinnsteinen IBK     -Harstad IBK           29/10/2003
Klausen Mark         Hinnsteinen IBK     -Harstad IBK           29/10/2003
Heggen Håvard        Korsvoll IL         -Kristiansand Student  29/10/2003
Foss Synnøve         Dverg Innebandy     -Hellerud SK           30/10/2003
Bengtsen Dan         Fredrikstad IBK     -Hvaler BK             30/10/2003
Stenseth Fredrik     Holmlia SK          -Tunet IBK             31/10/2003
Hansen Ronny Stokmo  Harstad IBK         -Tromsø IBK            31/10/2003
Bjørnstad Alexander  Sarpsborg SK        -Greåker IBK           31/10/2003
Mo Tor Bjerkestrand  Holum IBK           -Sveiva IBK            31/10/2003
Pedersen Chris       Sunde IL            -TSI Innebandy         31/10/2003
Lindland Andreas     Sola- Grannes IBK   -Harstad IBK           31/10/2003
Sørensen Edvard      Sagene IF           -Harstad IBK           31/10/2003
Bakken Ole Fredrik   Trondheim Brannkorps-Bodø IBK              31/10/2003
Hauge Jørgen         Dverg Innebandy     -Bodø IBK              31/10/2003
Jorkjend Jan Herman  IL Sandviken IBK    -Monolitten IL         31/10/2003
Berntsen Tommi Peder Tromsø IBK          -Sola- Grannes IBK     31/10/2003
Jensen Cathrine      Nordreisa IBK       -Tromsø IBK            31/10/2003
Olset Carina Knudsen Nordreisa IBK       -Tromsø IBK            31/10/2003
Arnkværn Hans        Gløshaugen IBK      -Dverg Innebandy       31/10/2003
Van Den Hauvel Andre Gløshaugen IBK      -Dverg Innebandy       31/10/2003
Backsæther Alexander Fjerdingby IBK      -Strømmen IBK          31/10/2003
Aursøy Rita          Ugla IBK            -Nidaros IBK           31/10/2003
Olsen Trond Erik     Greåker IBK         -St. Croix IBK         01/11/2003
Kristoffersen Roy    Greåker IBK         -St. Croix IBK         01/11/2003
Kleven Are           Holmlia SK          -Bækkelagets SK        02/11/2003
Thoresen Roar        Sagene IF           -Akerselva IK          02/11/2003
Norheim Andreas      Sarpsborg SK        -Varteig IBK           03/11/2003
Natvik Steinar       Soon IBK            -Hellerud SK           03/11/2003
Amundsen Marianne    Nor 92 IBK          -Øren Supersonics IBK  06/11/2003
Lundwall Bertil      Florø IBK           -Holmlia SK            07/11/2003
Dreier Harald        His IBK             -Toppen Idrettslag -   07/11/2003
Pettersen Jørn M.    Tunet IBK           -Bækkelagets SK        07/11/2003
Nguyen Christopher   Holmlia SK          -OSI Innebandy         08/11/2003
Holmen May-Britt     Fredrikstad IBK     -Greåker IBK           10/11/2003
Wessel Camilla       Slevik IBK          -Greåker IBK           10/11/2003
Hovivouri Niclas     Greåker IBK         -Fredrikstad IBK       12/11/2003
Surdal Roar          Lye IL - Innebandy  -Bodø IBK              12/11/2003
Sagmoen Henning      Hammerfest & Forsøl -Hillevåg IBK          13/11/2003
Fløisbonn Håkon      Østkanten Sportsklub-Gløshaugen IBK        13/11/2003
Mikkelsen Ståle-Mika Havøysund IL        -Alta IBK              14/11/2003
Knutsen Kyrre        Hinnsteinen IBK     -Harstad IBK           14/11/2003
Larsen Kjell Arne    Hinnsteinen IBK     -Harstad IBK           14/11/2003
Habbestad Jonas      Fredrikstad IBK     -Slevik IBK            18/11/2003
Bendixen Line        Akerselva IK        -Holmlia SK            19/11/2003
Watne Knut Steinar   Grimstad Studentenes-Grimstad Studentenes  20/11/2003
Gausdal Marthe Solen Nordreisa IBK       -Alta IBK              21/11/2003
Augustson Lennart Au Holum IBK           -Sveiva IBK            21/11/2003
Reksten Thomas       Sagene IF           -Målløs IBK            23/11/2003
Nygaard Kjetil       Målløs IBK          -Lørenskog IBK         25/11/2003
Grytdal Irene        Ugla IBK            -Trondheim Brannkorps  27/11/2003
Lindstrøm Peter      Kristiansand Student-Korsvoll IL           27/11/2003
Haugli Jan Tommy     Karasjok IBK        -Alta IBK              28/11/2003
Østlie Bjørn-Olav    Vålerenga Innebandy -Fjerdingby IBK        28/11/2003
Söbo David           Hellerud SK         -Vålerenga Innebandy   03/12/2003
Vedø Christer        Åsenskogen IBK      -Sola- Grannes IBK     05/12/2003
Samuelsen Tom Arne   Greåker IBK         -Kurland Floorballers  06/12/2003
Valen Rune           TSI Innebandy       -Vardeneset IF         10/12/2003
Åker Fredrik         Sagene IF           -Målløs IBK            11/12/2003
Søderberg Nicklas    Sagene IF           -Målløs IBK            11/12/2003
Kro Geir             Kverneland IBK      -Lura IL               11/12/2003
Stensby Jenny Marie  Bærums Verk IF      -Gjøvik IBK            12/12/2003
Kämpe Robin          Bærums Verk IF      -Nor 92 IBK            15/12/2003
Stuve Thor Kenneth   Nidaros IBK         -Ugla IBK              15/12/2003
Sandholm Rune        Andes Tåsen         -Sagene IF             17/12/2003
Eriksen Alexander    Sarpsborg SK        -Fredrikstad IBK       19/12/2003
Grøtnes Dag Erik     Holum IBK           -Vålerenga Innebandy   19/12/2003
Husdal Knut          Sola- Grannes IBK   -Hillevåg IBK          19/12/2003
Østerhus Ingvild     OSI Innebandy       -TSI Innebandy         21/12/2003
Kirsebom Björn       Tunet IBK           -Asker IBK             23/12/2003
Gran Espen           Ugla IBK            -Nidaros IBK           25/12/2003
Henriksen Bjørn Akse Hellerud SK         -Sagene IF             01/01/2004
Lier Magne           Bækkelagets SK      -Holmlia SK            02/01/2004
Jørdre Kristoffer    OSI Innebandy       -Asker IBK             02/01/2004
Nilsen Kim Leon      Lura IL             -Vardeneset IF         06/01/2004
Olsen Håvard         Hammerfest & Forsøl -Karasjok IBK          06/01/2004
Johansen Mari        Høybråten/Stovner IL-Sveiva IBK            09/01/2004
Haaverstein Trond    Klepp IBK           -Vardeneset IF         09/01/2004
Otero Steinar Juan D Sunde IL            -Åsenskogen IBK        09/01/2004
Vannebo Mia          NTNUI Dragvoll Inneb-Nor 92 IBK            10/01/2004
Moe Espen            NTNUI Gløshaugen Inn-OSI Innebandy         12/01/2004
Gromholt Kristian    Enga IBK            -Bækkelagets SK        15/01/2004
Jensen Bengt Hermo   TSI Innebandy       -Harstad IBK           15/01/2004
Hansen Arild         Øreåsen IL          -Råde IL Innebandy     16/01/2004
Ekberg Magnus        Andes Tåsen         -Holmlia SK            16/01/2004
Mohr Didrik S.       Fana BK             -Høgskolen I Bergen    17/01/2004
Dahle Trygve         BSI Innebandy       -NHHI Innebandy        19/01/2004
Stenvik Joakim       Ugla IBK            -Nidaros IBK           23/01/2004
Kolderup Christian   Horten IBK          -NTNUI Gløshaugen Inn  23/01/2004
Ihle Roar            Ankerveien IBK      -Lørenskog IBK         25/01/2004
Gustafsson Jenny     Bærums Verk IF      -Akerselva IK          27/01/2004
Tresselt Janicke     Bærums Verk IF      -Akerselva IK          27/01/2004
Vestnes Arild        Åsenskogen IBK      -Kverneland IBK        28/01/2004
Haga Einar           Lye IL - Innebandy  -Kverneland IBK        01/02/2004
Lea Jørgen           Kverneland IBK      -Holum IBK             02/02/2004
Berntsen Stian       Fredrikstad IBK     -Halden IBK            03/02/2004
Grape Tommy          BSI Innebandy       -Nornen Innebandy      04/02/2004
Holmberg Peter       Holum IBK           -Holmlia SK            04/02/2004
Viken Espen          Nordstjerna IL      -TSI Innebandy         04/02/2004

For spørsmål om sidene ta kontakt med innebandy@nif.idrett.no