Home Norges Bandyforbund
Terminlister Resultater Landslag NM Informasjon Notiser Turneringer Adresser Regelverk Kurs Bilder Historie Statistikk Linker Diskusjonsforum World Floorball Championships 2000 Utviklingsavdelingen International Floorball Federation


Godkjente overganger 2002/2003

Spiller                 Fra klubb       Til klubb       Spilleklar
                                                        Dato:
Øyvind Andre Klever     Korsvoll        Dverg           26082002
Ulrich Falkeid          Akerselva       Tunet           25082002
Lars Bredby             Strømmen        Tunet           25082002
Janniche Jørgensen      Holmlia         Øreåsen         21082002
Alexander Hovdahl       Ugla            Åsenskogen      13082002
Martin Hansen           Akerselva       Sveiva          25072002
Mathias Smaga           Vålerenga       Holmlia         28082002
Thomas Korum            Rolvsøy         St. Croix       15082002
Bjørn Skogen            Lørsenskog      Nedre Furuset   03092002
Kenneth Holtan          Løkka           Lørenskog       23082002
Rune Hansen             Sveiva          Lørenskog       05092002
Mikael Petterson        Drammen         Horten          21082002
Jørn Hansen             Sunde           Tunet           10092002
Martin Steinbakk        Grei            Målløs          12092002
Ørjan Rosseland         Hillevåg        Tunet           11092002
Ralph Høksaas           Høgsk. i Telem. Ælva            08082002
Johan Plym              NOR 92          Ælva            17092002
Geir Vidar Pedersen     Fredrikstad     Øreåsen         19082002
John-Erik Loe Olsen     Rødgata         Drammen         12092002
Espen Killingstad       Rødgata         Drammen         12092002
Stian Lund              Rødgata         Drammen         12092002
Sonja F. Mathisen       Monolitten      Tunet           16092002
Kari Hånsnar Rinne      Monolitten      Tunet           16092002
Ingrid Gigstad          Holmlia         Tunet           16092002
Vidar Johansen          Hvaler          St. Croix       18092002
Ronny Nilsen            Hvaler          St. Croix       18092002
Øystein Torstensrud     Strømmen        Fjerdingby      18082002
Eirik Holstad           Ski             Tunet           11092002
Nils Tore Fladset       Ski             Tunet           14092002
Joakim Stenvik          Ugla            NTNUI Dragvoll  20092002
Åsa Johansson           Vålerenga       Sveiva          16092002
Trond Haaverstein       Vardeneset      Klepp           21092002
Kenneth Bakken          Kverneland      Klepp           19092002
John A. Andersen        Fredrikstad     Øreåsen         19092002
Camilla Kivedal         Fjerdingby      Strømmen        04092002
Carina Ruud             Fjerdingby      Strømmen        04092002
Ayse Tikir              Fjerdingby      Strømmen        04092002
Thomas Bolme            Tåsen           Grei            22082002
Kristin Hestetun        NTNUI Gløsh.    Nidaros         19092002
Christer Aarnæs         Nordby          OSI             22092002
Stian Rosseland         Sunde           Åsenskogen      09072002
Søren Gangfløt          Trosvik         Hillevåg        12092002
Geir Kro                Lura            Kverneland      24092002
Trygve Andreassen       Sunde           Kverneland      24092002
Andreas Hagen           Sunde           Kverneland      24092002
Trond Atle Øglænd       Sunde           Sola/Grannes    17092002
Are Førland             Sunde           Sola/Grannes    19092002
Atle R Andersen         Fredrikstad     Øreåsen         19092002
Jonas Espseth           Nidaros         Fjerdingby      03092002
Knut Røse               Kristiansand    Akerselva       20092002
David Hansson           Røa             Akerselva       20092002
Thomas Hansen           Røa             Akerselva       20092002
Are Botheim             Ankervn         Akerselva       20092002
Pål Simensen            Kristiansand    Akerselva       20092002
Siri Greiff             NTNUI Gløsh.    Nidaros         22092002
Kenneth Halvorsen       Nordby          Drøbak/Frogn    25092002
Kim Syversen            St. Croix       Greåker         23092002
Vegard Engeseth         Bærums Verk     Asker           24092002
Robert Ganz             Sola/Grannes    Furuset         10092002
Thor A. Thorsen         Asker           Bærums Verk     17092002
Micael Ceder            Korsvoll        Tunet           12092002
Christoffer V. Johansen Sveiva          Tunet           25092002
Elisabeth Berntzen      Øskantkam.      Holmlia         24092002
Espen Gran Sandberg     Asker           Bærums Verk     17092002
Kent Allen              Asker           Bærums Verk     17092002
Ole Chr. Martinsen      St. Croix       Fredrikstad     25092002
Kenneth Schreiner       St. Croix       Fredrikstad     25092002
Roberto Lanzieri        St. Croix       Fredrikstad     25092002
Jørn M. Kristoffersen   St. Croix       Fredrikstad     25092002
Ina Andersen            Sarpsborg       Holmlia         24092002
Roar Thoresen           Akerselva       Sagene          25092002
Olav Kolbeinstveit      BSI             Sagene          25092002
Øyvind Espelund         Lillehammer     Sagene          25092002
Phuc Ngoc Huynh         Osi             Grei            25092002
Renate Holm-Sandnes     Sveiva          Tunet           25092002
Stian Lauritzen         Sveiva          Tunet           22092002
Stian Pedersen          Sveiva          Tunet           22092002
Anneli Stephansen       Hammerfest/Fors.NTNUI Gløs      11092002
Endre Naterstad         Asker           Tunet           29092002
Anders Ertzeid          Strømmen        Fjerdingby      11092002
Morten Johnsrud         Strømmen        Fjerdingby      29092002
Stig Birkeland          Strømmen        Fjerdingby      12092002
Steffen Bakke           Strømmen        Fjerdingby      12092002
Paul R. Andersen        Strømmen        Fjerdingby      12092002
Rolf Rydningen          Nidaros         Sunde           11092002
Stian Jensrud           Grei            Løkka           11092002
Tomas Lindell           Holmlia         Holum           16092002
Øyvind Bjørkly          Nordby          OSI             20092002
Morten Fløysvik         Hommersåk       BSI             12092002
Jan Magnar Ingebrigtsli Vålerenga       Holum           27092002
Dagfinn Homme           Målløs          Grei            12092002
Henning Johansen        Fredrikstad     Halden          12092002
Thor Eivind Kise        Hellerud        Fjerdingby      01102002
Jan Roar Kristiansen    Strømmen        Fjerdingby      01102002
Paul Andre Hermansen    Grei            Sveiva          24092002
Thomas Larsen           Tåsen           Sveiva          24092002
Ragnhild Johansen       Gjøvik          Sveiva          24092002
Thomas Heggelund        Vålerenga       Sveiva          12092002
Pål Andre Hoel          Målløs          Sveiva          24092002
Fredrik Andresen        Akerselva       Sveiva          24092002
Glenn Moen              Akerselva       Sveiva          24092002
Thomas Mathisen         Akerselva       Sveiva          24092002
Stian Christiansen      Akerselva       Sveiva          24092002
Christine Norvang       Holmlia         Slevik          13092002
Anne Kopperud           Strømmen        Slevik          22092002
Ingrid Lindbäck         Holmlia         Slevik          13092002
Lillian Arnesen         Nor             Akerselva       24092002
Line M Jarnæs           Nor             Akerselva       24092002
Tommy Granaas           Soon            Asker           12092002
Rune Lekve              Lye             NTNUI Gløs      13092002
Elin Dahlstøm           Holmlia         Slevik          13092002
Christian Koldrup       Drammen         NTNUI Gløs      17092002
Aleksander Lilleøien    Dverg           Bækkelaget      02102002
Linn Westbye            Gjøvik          Akerselva       29092002
Jon-Ivar Bjørtomt       Vålerenga       Fjerdingby      30092002
Per Chr Holmberg        NOR             Øren            02102002
Petter Jørgensen        Rolvsøy         Fredrikstad     25092002
Dan Bentgsten           Sarpsborg       Fredrikstad     26092002
Thor K. Stuve           Lillehammer     Nidaros         22092002
Per Skjetne             Byåsen          Gløshaugen      02102002
Kim L Andersen          Byåsen          Gløshaugen      02102002
Tomas Aassved Hjort     Byåsen          Gløshaugen      02102002
Nenad Sedlanic          Byåsen          Gløshaugen      02102002
Martin Rydland          Byåsen          Gløshaugen      02102002
Mats Bratt Børsting     Byåsen          Gløshaugen      02102002
Tore B. Tømmervik       Byåsen          Gløshaugen      02102002
Stian A Johansen        Byåsen          Gløshaugen      02102002
Stian Skalmerås         Byåsen          Gløshaugen      02102002
Gøran Norsbotten        Byåsen          Gløshaugen      02102002
Mads Husby Normann      Byåsen          Gløshaugen      02102002
Egil Waldeland          Klepp           Sunde           03102002
Camilla Askeland        Vardeneset      BSI             01102002
Anders Sildnes          Høgsk. i Telem  Tigerstaden     03102002
Per Morten Brusveen     Lillehammer     Nidaros         17092002
Gunnar Bjørnebekk       Vålerenga       OSI             28092002
Hogne Svendsen          Ankervn         Korsvoll        18092002
Emma Carlsson           Monolitten      Akerselva       27092002
Jan Bore                Sola/Grannes    Kverneland      24092002
Andreas Ågren           Fredrikstad     Greåker         19092002
Arild Haaland           BSI             NHHI            19092002
Glen Evensen            NOR             Fjerdingby      28092002
Henning Helliesen       Lye             BSI             20092002
Stian Halvorsen         Fjerdingby      Vålerenga       05102002
Helene Gaarder          NTNUI Gløs      Høybr/Stovner   19092002
Richard Hatleskog       Holmlia         Bækkelaget      07102002
Eigil Nielsen           Sola/Grannes    Vardeneset      07102002
Daniel Baronowsky       Asker           Hasle/Løren     27092002
Alexander Riveland      Sola/Grannes    Åsenskogen      20092002
Andreas K Berntsen      Fredrikstad     Sarpsborg       26092002
Jacob Nguyen            BSI             Åsenskogen      20092002
Rune Robertsen          Tromsø          Nidaros         22092002
Maria Th. Hansen        Lillehammer     Slevik          20092002
Atle Kolbeinstveit      Sola/Grannes    BSI             20092002
Signe Thorstad          Akerselva       OSI             08102002
Hilde Jørstad Håland    Akerselva       Slevik          03102002
Per-Olav J Fjeld        St. Croix       Fredrikstad     08102002
Niklas Brajic           Sveiva          Hellerud        01092002
Jon-Arild Andreassen    Sveiva          Hellerud        01092002
Rene Sitter             Østkanten       Hellerud        01092002
Espen Haakestad         Sveiva          Hellerud        17092002
Micael S. Karlsson      Horten          NOR 92          26092002
Sverre Y. Rype          Asker           Dverg           14092002
Silje Enersen           Holum           Vålerenga       12092002
Line Viul               Holum           Vålerenga       12092002
Svein T. Skjørestad     Hommersåk       Lura            25092002
Lars Rune Aasberg       Fredikstad      Sarpsborg       09102002
Marius Bjørkum          Hammerfest      Harstad         18092002
Lisbet Fredriksen       NTNUI Gløs      Nidaros         10102002
Ulrik Kristiansen       Vålerenga       Tunet           07102002
Marius B Saugnes        Vålerenga       Tunet           07102002
Sindre Andresen         Linderud        Nedre Furuset   02102002
Sven Andersen           Akerselva       Furuset         10102002
Narve Aske              Nidaros         Hillevåg        02092002
Satu Puustinen          Fredrikstad     Slevik          24092002
Frode Fjeldstad         Sola/Grannes    Furuset         24092002
Tommy Rønning           Sveiva          Grei            26092002
Ole R. Gabrielsen       Lillehammer     Veggen          24092002
Timo Morottaja          Nordreisa       Havøysund       10102002
Kjetil Holmen           Greåker         Sarpsborg       11102002
Finn O. Nicolaysen      Sveiva          Hellerud        28092002
Jo Are Sand             Høybråten/St.   Hasle/Løren     10102002
Alice Armandsson        Monolitten      Holmlia         29092002
Marius Berg             Lillehammer     Tunet           25092002
Janne Østerli           Vardeneset      Lura            25092002
Thomas Garlid           Stryn           Nidaros         25092002
Erik Hvidsten           Nor             Øren            02102002
Kjetil Hoffen           Nor             Øren            02102002
Kristian Hansen         Nor             Øren            02102002
Heidi Sivertsen         Sola/Grannes    Nidaros         26092002
Kristin Robertsen       Monolitten      Akerselva       26092002
Siv Lindvik             Fjerdingby      Lørenskog       26092002
Anita Brunborg          Fjerdingby      Lørenskog       26092002
Gry Midtsundstad        Fjerdingby      Lørenskog       26092002
Charlotte Bruteig       Fjerdingby      Lørenskog       26092002
Guro Bergersen          Fjerdingby      Lørenskog       26092002
Hilde M Sæther          Fjerdingby      Lørenskog       26092002
Ailin Blankvandsbråten  Fjerdingby      Lørenskog       26092002
Linda Brunborg          Fjerdingby      Lørenskog       26092002
Thore A. Brunborg       Akerselva       Tunet           30092002
Per-Kåre Rubach         Havøysund       Rolvsøy         26092002
Anette Skistad          Øren            Rødgata         12102002
Thomas Wasa             Ajer            Asker           26092002
Nicklas Larsborg        Harstad         Drammen         27092002
Lars-Petter Grøtvedt    Rolvsøy         Fredrikstad     08102002
Helge Gundersen         Grimstad        OSI             27092002
Mari Bay Hammer         Sarpsborg       NTNUI Dragv     27092002
Pål Reinertsen          Lambertseter    Strømmen        16102002
Daniel Jacobsen         Vålerenga       Akerselva       27092002
Ulf K. Bergeli          Fredrikstad     Rolvsøy         27092002
Frank Bergh             Bækkelaget      Hellerud        24092002
Magne Lier              Holmlia         Bækkelaget      15102002
Gunn B. Nyhus           OSI             Sagene          26092002
Jostein Lund            Høybr/Stovner   Lindeberg       16102002
Dag O. Steen            Drøbak/Frogn    Valkyrien       23092002
Morten Nilsen           Fjerdingby      OSI             27092002
Stian Østvold           NOR 92          Greåker         27092002
Tone Malmer             Tunet           Akerselva       27092002
Ståle Jonassen          Sveiva          Tunet           27092002
Tommy Larsen            Sveiva          Linderud        27092002
Hans Sandberg           Vålerenga       OSI             17102002
Kenth Børresen          Fredrikstad     Trosvik         27092002
Trond-Espen Lorentzen   Høgsk. Narvik   Trondheim Torn. 30092002
Kathrine Moum           Øreåsen         Akerselva       16102002
Stina Dahlgren          Sagene          Akerselva       16102002
Tone Malmer             Tunet           Akerselva       27092002
Elin M Haug             Vålerenga       Hellerud        27092002
Cathrine Sørlie         Vålerenga       Hellerud        27092002
Kristin Lerstad         Gjøvik          NTNUI Gløs      30092002
Simon Larsen            NOR             NTNUI Gløs      30092002
Thor F. Heier           Halden          OSI             23092002
Per W. Nelson           Propellen       Ankervn         27092002
Christopher Knutsen     Holum           Strømmen        17102002
Sverre T. Drabløs       Holum           Strømmen        17102002
Matti M. Evensen        Karasjok        Fjerdingby      26092002
Cato Heidenberg         Greåker         Sarpsborg       30092002
Morten B. Olsen         Greåker         Sarpsborg       30092002
Gro Nordengen           Gjøvik          NTNUI Gløs      02102002
Magne Åker              TSI             Horten          25092002
Torstein Valvik         Toppen          NTNUI Dragv     02102002
Stig M. Solem           Soon            Bækkelaget      01102002
Rikard Johansen         Sagene          Frelsesarmeen   01102002
Øyvind Haugneland       Lura            OSI             01102002
Rune Kristoffersen      Tunet           Askim           01102002
Øyvind L. Tollefsen     Høybr/Stovner   Bækkelaget      01102002
Ragnhild Mauritzen      Fjerdingby      Holmlia         02102002
Tommy Larsen            Sveiva          Linderud        27092002
Bjørn Lund              Sveiva          Linderud        02102002
Adrian Backsæther       Fjerdingby      Strømmen        02102002
Camilla Alden           Evjensgrenda    NTNUI Gløs      07102002
Kristoffer Jørdre       Ajer            OSI             02102002
Baste Rimestad          Lura            Lye             02102002
Eli Vee                 Vardeneset      BSI             03102002
Stein Trangsrud         Holum           Fjerdingby      04102002
Vidar Eriksen           Drammen         Horten          04102002
Georg Engstrand         Christiansand   KSI             23102002
Eirik Lekanger          Hammerfest/Fors.TSI             04102002
Torkell Dobbe           NTNUI Gløs      OSI             04102002
Kristoffer Mathisen     Fredrikstad     Slevik          01102002
Jonas Kristiansen       Hvaler          Slevik          01102002
Iver Iversen            Hvaler          Slevik          01102002
Thomas Johannessen      Rolvsøy         Slevik          04102002
Marit Sæther            Evjensgrenda    NTNUI Drag      11102002
Lillian Todnem          NTNUI Gløs      NIdaros         04102002
Vibeke Myhr Lian        Nidaros         Vålerenga       04102002
Katrine Hoset           Nidaros         Vålerenga       04102002
Vegard Bardalen         Nor             Drammen         04102002
Anita Gloppen           Austevoll       Sandviken       07102002
Thomas Berg             Asker           Tunet           04102002
Marie Sandvei           Sarpsborg       NTNUI Gløs      07102002
Jens Ivar K Kleiven     Florø           Void            07102002
Jaques C. Huchard       Holum           Høybråten/St.   27102002
Christel Bærheim        Vardeneset      Lura            08102002
Ingrid Lindbäck         Slevik          Øreåsen         10102002
Karin C. Olimb          Slevik          Øreåsen         11102002
Pål Langseth            Harstad         TSI             14102002
Tor-Erik Hermansen      Møysalen        Harstad         15102002
Marius Thommassen       Møysalen        Harstad         15102002
Karl Gustav Isaksen     Kverneland      Grimstad Stud.  14102002
Jan Aasvang             Sveiva          Hellerud        14102002
Jan-Kristian Monge      Flateby         Drøbak/Frogn    11102002
Eivind Hermansen        Bækkelaget      Tåsen           30102002
Jon Roger Bø            Sola/Grann      Vardeneset      01112002
Jon Arvid Olsen         Strømmen        Holmlia         01112002
Ronny Thorbjørnsen      NTNUI Dragv.    Greåker         16102002
Clas T. Tangen          Hvaler          Slevik          09102002
Geir Nilsen             Rolvsøy         Slevik          09102002
Martin Larsen           Halden          Vålerenga       23102002
Espen Viken             Nordreisa       Nordstjerna     14102002
Lise Johansen           Holmlia         Fredrikstad     17102002
Jon Thoresen            Høgsk. Narvik   Grimstad Stud.  17102002
Dag V. Tveitå           Toppen          NTNUI Dragv.    16102002
Eivind Tysdal           Lura            Akerselva       18102002
Kjetil Stavland         Lura            Åsenskogen      18102002
Benny Røste             Møysalen        Harstad         18102002
Truls Ekra              Flateby         Fjerdingby      04112002
Jacob K Larsen          Nedre Furuset   Ajer            03112002
Espen Jensen            Strømmen        Østm/Flateby    11112002
Tore Torgersen          Lillehammer     NTNUI Dragv.    22102002
Steinar Nylænde         Ajer            Lørenskog       24102002
Andre Hauge             Kverneland      Klepp           11112002
Marte Haaland           Vardeneset      Lura            24102002
Vegard Sjølie           Sveiva          Løkka           01102002
Thor Egil H. Pedersen   Slevik          Hvaler          24102002
Henrik Buer             Fredrikstad     NTNUI Dragv     24102002
Andre Kopperud          Holum           Vålerenga       24102002
Tove R Jensen           Havøysund       Karasjok        25102002
Jan Sverre Lein         Trondheim Torn  Harstad         25102002
Lars Krogstad           Fredrikstad     Slevik          31102002
Simon Utstøl            Tromsø          Christiansand   25102002
Kim Borge               Holmlia         Nordby          12112002
Glenn A. Fredriksen     Drammen IBF     Rødgata         25102002
Anders Bråthen          Drammen IBF     Rødgata         25102002
Kristin Øverland        Vardeneset      BSI             25102002
Steinar Søiland         Sola/Grannes    Klepp           25102002
Marita Sanni            Vardeneset      BSI             28102002
Roland Martinsen        Vålerenga       Lillehammer     25102002
Espen Simonsen          Horten          Nidaros         28102002
Espen Herskedal         Ajer            Vang            10112002
Eivind R Nilsen         IBK sør         Høgsk. i Berg.  29102002
Steinar Natvik          Vålerenga       Soon            30102002
Glenn Olsen             Tunet           Sveiva          31102002
Marius Blegen           Grei            Målløs          30102002
Ola V Larsen            Grei            Målløs          30102002
Magnus Ekberg           Grei            Tåsen           16112002
Thomas Jansson          Greåker         Kr.sand Stud    31102002
Ivar Øen                BSI             Tigerstaden     31102002
Erik Sandnes            Stryn           NTNUI Gløs      31102002
Geir Holmefjord         Halden          Nordby          01112002
Espen Solberg           Åsenskogen      Kverneland      01112002
Christian Steinhagen    Tunet           Nordby          20112002
Ronny Ervik             Nordstjerna     Alta            15112002
Kristan Samdal          Korsvoll        TSI             01112002
Hans Inderhaug          Hammerfest      TSI             01112002
Ante Rinne              Veggen          Tunet           05122002
Rune Dahl               Furuset         Holmlia         20112002
Arne Birkemo            Åsenskogen      Sola/Grannes    07112002
Paul Åge Olsen          Nornen          Høsk. i Bergen  08112002
Harald Dreier           Arendal         HIS             01122002
Martin Skramstad        Lillehammerstud Bodø            08112002
Eivind Haugen           Sveiva          Tunet           15112002
Fabian Haugan           Slevik          Ankervn         20112002
Peter Holmstrøm         Sagene          Grei            19112002
Kent Redder             Sola/Grannes    Klepp           05122002
Rune Sand               Flateby         Fjerdingby      21112002
Kjartan Førde           Phesus          Hillevåg        21112002
Dagfinn Parnas          Hero            Sola/Grannes    22112002
Kai A. Hauge            Nordreisa       TSI             20112002
John Kelly              Karasjok        TSI             20112002
Stian Larsen            Fredrikstad     Greåker         22112002
Tony Korsåsen           Sagene          Nes             22112002
Jon A. Lysgård          Østkanten       Hellerud        18102002
Jostein Vidvei          Lillehammerstud.Gløshaugen      27112002
Emil Asbjørnslett       Byåsen          Gløshaugen      30112002
Brynjar Svarstad        NTNUI Gløs      Fjerdingby      18112002
Henrik F. Andersen      Sarpsborg       Greåker         03122002
Kyrre Knutsen           Harstad         Hinnsteinen     06112002
Colin Oswald            Strømmen        Fjerdingby      28112002
Marit Johansen          Nordreisa       Tromsø          11122002
Kjell Gabrielsen        Sola/Grannes    Åsenskogen      28112002
Sverre Mørch            Høybr/Stov      Bodø            28112002
Glenn Christiansen      Holmlia         Drøbak/Frogn    29112002
Håvard Arvesen          Fredrikstad     Ankervn         29112002
Lillian Baltzrud        Monolitten      Tunet           06122002
Lene Johansen           Grei            Holum           24112002
Marcus Nilsson          VIF             Grei            15122002
Mercedec M Langvad      Tunet           Øren            10122002
Peter Holmberg          Sveiva          Grei            15122002
Sverre Bergstrøm        Slevik          Trosvik         01112002
Phuc N Huynh            Grei            OSI             29122002
Kjell Kristian Hansen   Hommersåk       Lura            07012003
Dick Eddy Lind          Sveiva          Linderud        20122002
Jo-Inge Mandt           Holum           Lørenskog       11122002
Ronny Lorentzen         Harstad         Hinnsteinen     02012003
Cato Stangeland         Sola/Grannes    Åsenskogen      24122002
Thomas Larsen           Strømmen        Østmarka/Flate  17122002
Terje Tjærnsmoen        Strømmen        Østmarka/Flate  17122002
Thomas Jørgensen        Horten          Akerselva       26122002
Christine Wærp          Osi             Sola/Grannes    18112002
Ronni Isaksen           Nordreisa       TSI             15012003
Jon Erik Borge          NTNUI Gløs      Trosvik         09012003
Julie Frantzen          Evjensgrenda    Nidaros         09012003
Stig M Øyen             Holum           Grei            10012003
Roy Jenshagen           Hinnsteinen     Harstad         11012003
Bobby Bergdahl          Fredrikstad     Slevik          xxxxxxxx
Espen R Litlebø         Fredrikstad     Slevik          10012003
David Haugen            Holmlia         Andes           24102002
Flemming Pettersen      Tunet           Fjerdingby      10012003
Birgitte Gløersen       Asker           Bækkelaget      05112002
Henrik M Olsen          Holum           Løkka           02022003
Kurt A. Henriksen       Karasjok        Lakselv         06012003
Steinar Wesnes          Sola/Grannes    Sunde           10012003
Kim Kopperud            Holum           Vålerenga       20122002
Morten Boyer            Åsenskogen      Hillevåg        04022003
Stian Throndsen         Holum           Tunet           20012003
Ali Zulfar              Østmarka/Flate  Drøbak/Frogn    27012003
Trond Skaale            Hillevåg        Sunde           03022003
Leif I Abrahamsen       Sola/Grann      Sunde           10012003
Martin Skilbrei         NTNUI Dragv     Akerselva       24012003
Erik B Hansen           NTNUI Gløs      Tåsen           24012003
Jostein Johnsen         Havøysund       Tromsø          24012003
Kim Leon Nilsen         Vardeneset      Lura            04022003
Chr. Fredrik Lunde      Akerselva       Tunet           31012003
Therese Øyane           Øreåsen         Tunet           03022003
Tor-Ivar Birkedal       Hillevåg        Sunde           04022003
Kjetil Farup            NTNUI Gløs      Løkka           07022003
Jan-Kristian Monge      Drøbak/Frogn    Fjerdingby      05022003
Bodil Nordseth          Monolitten      Lørenskog       07022003
Atle M. Brevik          Linderud        NHHI            07022003
Glenn W. Andreassen     Møysalen        Bodø            08022003
Jan Reinertsen          Møysalen        Bodø            08022003
Kent Ove Lien           Greåker         Moss            07022003
Stig A Karlsen          Møysalen        Lofoten         19022003
Hege Kristiansen        Holum           BSI             26022003
Vibeke Gabrielsen       Vardeneset      BSI             26022003

For spørsmål om sidene ta kontakt med innebandy@nif.idrett.no