Home Norges Bandyforbund
Terminlister Resultater Landslag NM Informasjon Notiser Turneringer Adresser Regelverk Kurs Bilder Historie Statistikk Linker Diskusjonsforum World Floorball Championships 2000 Utviklingsavdelingen International Floorball Federation


Godkjente overganger 2001/2002

Spiller                 fra klubb       til klubb       dato:

Tommy Rønning		Sveiva		Grei		21062001
Oddvar Birkemo		Sola/grannes	Åsenskogen	08072001
Nicolay Wærp		Sunde		Sola/grannes	04072001
Cathrine Dunker         OSI             Akerselva       18072001
Ingvild Øversveen       VIF             Tunet           19072001
Joakim Årsvold          Sola/Grannes    Åsenskogen      14072001
Erika Strømberg         Akerselva       Tunet           21072001
Elisabeth Kraft         Sveiva          Akerselva       05082001
Robert Karlsson         OSI             Sveiva          07082001
Cathrine Sørlie         Lambertseter    Vålerenga       20072001
Ole Chr. Martinsen      Fredrikstad     St. Croix       31072001
Henning Steinbakk       Grei            Målløs          06082001
Lillian Baltzrud        Sagene          Monolitten      20082001
Raymond Halvorsen       Romsås          Grei            07082001
Knut Woldengen          Romsås          Grei            22082001
Thomas Aasheim          Slevik          St. Croix       09082001
Stian H. Risa           Sola/Grannes    Åsenskogen      19082001
Erik Jensen             Sola/Grannes    Åsenskogen      19082001
Knut Jarle Bergli       Østkanten       Vålerenga       22082001
Ingrid V. Haukvik       Vålerengen      Monolitten      25072001
Robin Kämpe             Nor 92          Bærums Verk     26082001
Ronny Windvik           OSI             Sveiva          31082001
Hans-Rasmus Breistein   OSI             Sarpsborg       26082001
Øyvind Andre Klever     Østkanten       Korsvoll        29082001
Andre Schumacher        Strømmen        Grei            04092001
Finn O. Nicolaysen      Blåbussen       Sveiva          28082001
Tom Gjertsen            BSI             Sola/Grannes    26082001
Ketil Holmen            Sarpsborg       Greåker         27082001
Thomas Sørensen         Holum           Grei            27082001
Kim Nymoen              Kverneland      Sola/Grannes    20082001
Espen Due-Andresen      Holmlia         Tunet           10082001
Wiggo Olsen             Lambertseter    Målløs          02092001
Ronny Hansen            Høgsk. i Narvik Harstad         05092001
Roberto Lanzieri        Fredrikstad     St. Croix       17082001
Aleksander Lilleøien    Furuset         Dverg           06092001
Inge Westgaard          Fredrikstad     Askim           17082001
Kristoffer Pettersen    Nor 92          Bærums Verk     25082001
Christian Eid Opdal     Nøklevann       NTNUI Dragvoll  05092001
Raymond Evensen         Tunet           Fjerdingby      31082001
Ann-Christin Ramberg    Rødgata         Nor 92          04092001
Keth Storbukt           Rødgata         Nor 92          04092001
Anita Haglund           VIF             Akerselva       27082001
Line Bendixen           VIF             AKerselva       27082001
Jannicke Bergerøy       Øreåsen         BSI             01092001
Stig A. Berge           Grei            Målløs          10092001
Kenneth Schreiner       Fredrikstad     St. Croix       22082001
Espen Eriksen           Fredrikstad     St. Croix       22082001 
John A. Andersen        Øreåsen         Fredrikstad     13092001
Lars K. Mathisen        St. Croix       Fredrikstad     13092001
Lasse Marthinsen        St. Croix       Fredrikstad     13092001
Ken R. Stene            Propellen       Trondh.tornados 12092001
Eddie Romset            Nøklevann       Lindøya         11092001
Anders Nyhus            Lørenskog       NTNUI Gløsh.    24082001
Jimmy Gustafsson        Øreåsen         Fredrikstad     27082001
Kim Syversen            Fredrikstad     St. Croix       27082001
Magnus Hofflander       Røa             Nidaros         03092001
Kjartan Stavland        Lura            Åsenskogen      10092001
Torbjørn Sortland       Lura            Åsenskogen      10092001
Maren-Hanne Haslie      Akerselva       Monolitten      27082001
Fredrik Stensrud        Østkanten       Korsvoll        12082001
Kyrre Ludvigsen         Tunet           Halden          14092001
Stian Berntsen          Sarpsborg       St. Croix       16092001
Thomas Norheim          Romsås          Målløs          16092001
Kenneth Carlsen         Romsås          Målløs          16092001
Kim Ekeberg             Romsås          Målløs          16092001
Morten Enoksen          Romsås          Målløs          16092001
Jens Kr. Hobbel         Romsås          Målløs          16092001
Jan-Erik Aastad         Romsås          Målløs          16092001
Frode Sund Olsen        Romsås          Målløs          16092001
Lars Rune Aasberg       St. Croix       Sarpsborg       17092001
Gunnar Bjørnebekk       Osi             Vålerenga       12092001
Pål Andre Hoel          Akerselva       Målløs          30082001
Jørgen Ekeberg          Høybr/Stovner   Nedre Furuset   16092001
Espen Strandhus         Slevik          Sola/Grannes    12092001
Rune Kristoffersen      Askim           Tunet           11092001
Nicklas Larsborg        Centrum         Harstad         18092001
Otto Fjøsne             Fjerdingby      Tunet           10092001
Atle Bjørnseth          Romsås          Grei            19092001
Linda Kristiansen       Akerselva       Holmlia         19092001
Tom Erik Becher         Nor 92          Sveiva          28082001
Daniel Slettemoen       BSI             Nornen          17092001
Kay Engen               BSI             Nornen          17092001
Håvar Kvalbein          Hammerfest      Lye             20092001
Henning Helliesen       Klepp           Lye             20092001
Martin Matningsdal      Kverneland      Lye             20092001
Christian Haglund       Akerselva       Sagene          17092001
Cato Olsen              OSI             Sagene          17092001
Morten Kolstad          OSI             Sagene          17092001
Alexander Vik           OSI             Sagene          17092001
Knut Schrøder           Sarpsborg       Nornen          17092001
Frank Storlid           Fana            Nornen          17092001
Per Chr. Holmberg       Øren            Nor 92          23092001
Eivind Tysdal           Hommersåk       Lura            19092001
Geir Kro                Kverneland      Lura            19092001
Lars Erik Ree-Pedersen  Hommersåk       Lura            19092001
Magnar Johansen         Lillehammer     Nor 92          23092001
Henning Evensen         Lillehammer     Nor 92          23092001
Anette Firing           Horten          Nor 92          23092001
Siv F. Hansen           Holmlia         Nor 92          23092001
Kristian Opsahl         Grei            Målløs          25092001
Jørn Arild Andenæs      Gjøvik          Sola-Grannes    17092001
Jan-Helge Marvik        Hillevåg        Sunde           23092001
Christer Hope           Hillevåg        Sunde           23092001
Glenn Olsen             Sveiva          Tunet           10092001
John Andersen           OSI             Halden          29082001
Fredrik Opdahl          Lambertseter    Målløs          20092001
Lene T. Johnsen         Lambertseter    Hellerud        20092001
Renate Nielsen          Lambertseter    Hellerud        20092001
Jane Johnsen            Lambertseter    Hellerud        20092001
Hanne M. Lund           Lambertseter    Hellerud        20092001
Elisabet Enersen        Lambertseter    Hellerud        20092001
Ruth Hilde Georgsen     Lambertseter    Hellerud        20092001
Birgitte Riise          Lambertseter    Hellerud        20092001
Lise Natvik             Lambertseter    Hellerud        20092001
Line Johansen           Romsås          Sveiva          20092001
Trine Iren Næss         Romsås          Sveiva          20092001
Hege Johansen           Romsås          Sveiva          20092001
Monica Prestø           Romsås          Sveiva          20092001
Mari Johansen           Romsås          Østkanten       20092001
Invild Ruud             Romsås          Sveiva          20092001
Eirin Grøndahl          Romsås          Sveiva          20092001
Fatima Hussain          Romsås          Sveiva          20092001
Kathrine Espelid        Romsås          Sveiva          20092001
Mona Ryding             Romsås          Sveiva          20092001
Geir Larsen             Fredrikstad     Øreåsen         19092001
Jon Asle Anthonsen      Greåker         Nornen          17092001
Mattias Lundberg        Sunde           Nor 92          23092001
Thomas Fureid           Nor 92          Øren            25092001
Vidar Eriksen           Horten          Drammen         27092001
Christian Kolderup      Horten          Drammen         27092001
Are Førland             Hillevåg        Sunde           20092001
Anders Olsen            Lye             BSI             20092001
Joon Grane Hetland      Vardeneset      BSI             19092001
Eddy Slettum            Fredrikstad     Soon            26092001
Marius Stolp            NTNUI Dragv     Bærums Verk     11092001
Ingrid Gigstad          OSI             Holmlia         24092001
Richard Hatleskog       Vålerenga       Holmlia         24092001
Daniel G. Hardang       Øskanten        Sveiva          04092001
Alexander Bakken        Øskanten        Sveiva          04092001
Fredrik K. Eriksen      Øskanten        Sveiva          04092001
Petter B. Gustavsen     Øskanten        Sveiva          04092001
Andreas Jensen          Øskanten        Sveiva          04092001
Stian Rennemo           Øskanten        Sveiva          04092001
Fabian Berg             Øskanten        Sveiva          04092001
Anders K. Viker         Øskanten        Sveiva          04092001
Thomas Angeltveit       Øskanten        Sveiva          04092001
Thomas Amundsen         Øskanten        Sveiva          04092001
Magnus Beck             Øskanten        Sveiva          04092001
Ansh Dutta              Øskanten        Sveiva          04092001
Øyvind Sebusæter        Øskanten        Sveiva          04092001
Frode Nilsen            Øskanten        Sveiva          20092001
Thor G. Eriksen         Øskanten        Sveiva          20092001
Vidar Pettersen         Øskanten        Sveiva          20092001
Asle Eriksen            Øskanten        Sveiva          20092001
Kyrre Jensen            Øskanten        Sveiva          20092001
Stig Nordahl            Øskanten        Sveiva          20092001
Alvar Volden            Øskanten        Sveiva          20092001
Umesh Sethi             Øskanten        Sveiva          20092001
Svein Erik Jensen       Øskanten        Sveiva          20092001
Per Gulliksrud          Øskanten        Sveiva          20092001
Dag Bråten              Øskanten        Sveiva          20092001
Pål Hansen              Øskanten        Sveiva          20092001
Stein Erik Heskestad    Lye             BSI             21092001
Thomas Berg             Grei            Bækkelaget      30092001
Jan Bore                Klepp           Sola/Grannes    12092001
Paal Chr. Johansen      Tune            Sarpsborg       30092001
Hans Sandberg           OSI             Vålerenga       20092001
Karl Johan Arto         Holmlia         Vålerenga       20092001
Daniel Jacobsen         Tunet           Vålerenga       27092001
Stine Marie Rofeldt     OSI             Sagene          30092001
Kenneth Grimshei        Akerselva       Lørenskog       30092001
Merete Høyem            Østkanten ratat Sagene          25092001
Andreas K. Berntsen     Sarpsborg       Fredrikstad     14092001
Jørgen Syrrist          Slevik          Hvaler          14092001
Robert Svensen          Greåker         Sarpsborg       14092001
Mikael Pettersson       Horten          Drammen         30092001
Mark Melin              Nor 92          Drammen         27092001
Morten Andersen         Trosvik         Slevik          03102001
Zenon Taoushanis        Sola/Grannes    Hillevåg        10092001
Espen S. Olsen          NTNUI Gløs      Tåsen           14092001
Jon Gundersrud          NTNUI Gløs      Tåsen           14092001
Vegard Bardalen         Elverum         NOR 92          14092001
Gaute Renberg           Hillevåg        Sola/Grannes    20092001
Dan Bengtsen            Halden          Sarpsborg       17092001
Stian Halvorsen         Blåbussen       Fjerdingby      31082001
Roger Husby             Ugla            Fjerdingby      31082001
Tor Andre Johansen      Halden          Fredrikstad     02102001
Lars Rune Aasberg       Sarpsborg       Fredrikstad     02102001
Ole Rene Hansen         Slevik          Rolvsøy         30092001
Petter Jørgen Ruud      Slevik          Rolvsøy         30092001
Bengt Johansen          Slevik          Tunet           10092001
Christian Lindqvist     Sveiva          Tunet           10092001
David Bjørk             Sveiva          Tunet           23092001
Marius E. Stavenæs      Røa             Akerselva       03102001
Tomas Heggelund         Ajer            Vålerenga       27092001
Pål Eriksen             Sveiva          Vestligutta     03102001
Erik B. Hansen          Asker           Tåsen           04102001
Hans Petter Kleven      Slevik          Soon            12092001
Fredrik Holst           Slevik          Soon            12092001
Stepan S. Kristiansen   Tromsø          Nidaros         19092001
Johannes Bjørnstad      Harstad         BSI             30092001
Kjell Kro               Kverneland      Lura            20092001
Terje Ivar Anda         Klepp           Kverneland      27092001
Kjartan Salvesen        Lura            Kverneland      27092001
Jørgen Mikkelsen        Klepp           Kverneland      27092001
Frode Horvath           Undheim         Kverneland      27092001
Sigmund Østrått         Sandnes         Kverneland      27092001
Børge Søyland           Klepp           Kverneland      27092001
Einar Haga              Klepp           Kverneland      27092001
Hans Odland             Nidaros         Vålerenga       05092001
Kenneth Halvorsen       Sarpsborg       Nordby          07102001
Marcus Nilsson          OSI             Vålerenga       27092001 
Trond E. Godtland       Nidaros         Vålerenga       20092001
Geir Hoem               Nidaros         Vålerenga       20092001
Cecilie Lorentsen       Nidaros         Vålerenga       20092001
Kristina Holmgren       Asker           Nor 92          29092001
Evelina Westling        Holum           Sveiva          04102001
Christian Smerkerud     Drammen         NTNUI Dragvoll  20092001
Erik Danielsen          Sola-Grannes    Hillevåg        27092001
Eirik Bjaanes           Klepp           Bryne           26092001
Kim Tore Vigdel         Klepp           Bryne           26092001
Jon Rørheim             KLepp           Bryne           26092001
Øystein Andersen        Lillehammer     Fredrikstad     20092001
Christian Mikalsen      Grimstad        NTNUI Gløs      20092001
Hans Petter Johnsen     Nordby          Drøbak-Frogn    23092001
Ellen Christine Rogn    Tunet           Greåker         20092001
Espen Jensen            Fjerdingby      Strømmen        27092001
Terje Kjernsmoen        Fjerdingby      Strømmen        27092001
Heidi Flølo             OSI             Strømmen        20092001
Thomas Henriksen        Nor 92          Konnerud        25092001
Kjetil Halmrast         Nor 92          Konnerud        21092001
Trond Gunstensen        Klepp           NHHI            20092001
Nina M. V. Christensen  NTNUI Dragvoll  Strømmen        21092001
Morten Albær            Holmlia         Vålerenga       20092001
Bjarte Olsen            Vardeneset      Sunde           21092001
Lars Dyrlie             Valkyrien       NHHI            10102001
Kenneth Veum            Bærums Verk     Nordby          07102001
Nina Karin Mo           Valkyrien       Sandviken       21092001
Rune Robertsen          Nidaros         Tromsø          21092001
Ann-Kristin Johansen    Fredrikstad     Greåker         08102001
Linda Marie Hansen      Fredrikstad     Greåker         08102001
Rune Engesbak           Romsås          Målløs          17092001
Lasse Skøyen            Romsås          Målløs          17092001
Jonas Kristiansen       Slevik          Hvaler          20092001
Ole Petter A. Myhrhaug  Strømmen        Tunet           10102001
Endre O. Lind           Strømmen        Fjerdingby      26092001
Stian Aske              Sola Grannes    Hillevåg        28092001
Håvard Oltedal          Klepp           Tromsø          26092001
Kristian Kjesbu         Stryn           NTNUI Gløs      26092001
Kristian Nadim          Røa             NTNUI Drag      20092001
Andreas Møller          Klepp           Bryne           07102001
Jan Kristian Rasmus     Karasjok        Nordreisa       11102001
Juha P. Valle           Karasjok        Nordreisa       15102001
Timo Morottaja          Karasjok        Nordreisa       15102001
Linda Ottewall          Akerselva       Tunet           27092001
Tone Malmer             Akerselva       Tunet           27092001
Asle Undheim            Undheim         Lye             21092001
Tom Kjetil Vestly       Undheim         Lye             21092001
Lise-Lotte Sørensen     Slevik          NTNUI Drag      26092001
Truls Thøgersen         Fredrikstad     Kristiansand    26092001
Bente Marstrand         Ugla            Lillehammer     18092001 
Hege Mjørlund           Ugla            Nidaros         16102001
Eiving Frogner          NTNUI Gløs      Ajer            28092001
Phillip Dahl            Øreåsen         Ugla            28092001
Jon Espen Kagnes        Strømmen        Fjerdingby      20092001
Stian Iversen           Toppen          NTNUI Gløs      28092001
Caj Holm                NOR 92          Øren            25092001
Jørn Hagen              NOR 92          Øren            25092001
Cato Lauritsen          Drammen         Øren            25092001
Robert Arnesen          Nor 92          Øren            25092001
Jarle Eide              Kverneland      NTNUI Gløs      28092001
Magne Lier              Bækkelaget      Holmlia         17102001
Per Børge Heidenstrøm   Grimstad        Østkanten Ratat 28092001
Ronny Myhrhaug          Strømmen        Tunet           18102001
Pål Bjørneseth          Lindeberg lazy  Bækkelaget      27092001
Mattias Samuelsson      Holum           Tunet           28092001
Terick Bel-Lafkih       Ajer            Asker           19092001
Jørgen Eriksen          Osi             Tigerstaden     03102001
Anders Kristiansen      NHHI            Horten          28092001
Jacob Nguyen            Bækkelaget      BSI             28092001
Iver Iversen            Slevik          Hvaler          18102001
Bengt Johansen          Tunet           Slevik          15102001
Kari Hånsnar Rinne      OSI             Monolitten      01092001
Marie Lyby              OSI             Monolitten      01092001
Charlotte Winblad       OSI             Monolitten      01092001
Sonja F. Mathisen       OSI             Monolitten      01092001
Bodil Nordseth          OSI             Monolitten      01092001
Anna Einarsson          OSI             Monolitten      01092001
Kristin Robertsen       OSI             Monolitten      01092001
Silje S. Steinbakk      OSI             Monolitten      01092001
Lars Drewsen            TSI             OSI             28092001
Ola Titlestad           TSI             OSI             28092001
Henrik Swing            Røa             Øren            28092001
Fredrik Levinsky        Korsvoll        NTNUI Gløs      26092001
Kirsti Bingh            Øreåsen         Nidaros         26092001
Henrik Grytbakk         Evjensgrenda    Trondheim torna 18102001
Kristine Gundersen      Klepp           NTNUI Gløs      09102001
Kenneth Sandmo          Vålerenga       Soon            18102001
Terje Arnesen           Strømmen        Fjerdingby      03102001
Alexander B. Hansen     Strømmen        Fjerdingby      03102001
Ritha Jensen            Greåker         Slevik          18102001
Camilla Wessel          Fredrikstad     Slevik          18102001
Jostein Igesund         Austevoll       Nornen          08102001
Cecilie Thoresen        Nor 92          Konnerud        04102001
Kjersti Hvidsten        Nor 92          Konnerud        04102001
Ståle Andre Jonassen    Tunet           Sveiva          21102001
Jon H. Bossum           Slevik          Soon            18102001
Kurt A. Henriksen       GJUK            Karasjok        12102001
Trine Lund              Lillehammer     Holum           08102001
Åge Atterås             Horten          Asker           04102001
Sven-Erik S. Holsbøe    Troms Kraft     Tromsø          10102001
Willy Mortensen         Troms Kraft     Tromsø          10102001
Øyvind Sørensen         Troms Kraft     Tromsø          10102001
Ole Morten Ekanger      Troms Kraft     Tromsø          10102001
Jørn W. Kristiansen     Nor 92          Øren            05102001
Ole A. Pihlstrøm        Halden          Akerselva       08102001
Håkon Skadsem           Tromsø          NHHI            11102001
Knut Marius Torjuul     Sveiva          NTNUI Gløs      11102001
Eivind Sageng           Hammerfest      TSI             20102001
Erik Holm Reiso         Toppen          NTNUI Drag      12102001
Inger-Johanne Vestby    Vålerengen      Tunet           29102001
Alf N. Larsen           Åsenskogen      Sola/Grannes    18102001
Jan-Kristian Markiewicz Tåsen           NTNUI Gløs      11102001
Elisabeth Berntzen      Sagene          Østkanten       25102001
Wiveke Andersen         Fredrikstad     Slevik          04102001
Nicolai Maaø            Sagene          Bækkelaget      30092001
Jacob Hareide           NHHI            Røa             12102001
Cicilie Angvik          Fredrikstad     Øreåsen         24102001
Gunn-Iren Jørgensen     Holmlia         Øreåsen         24102001
Geir Nilsen             Slevik          Rolvsøy         22102001
Patrick Gundersen       Strømmen        Tunet           17102001
Kent R. Marthinsen      Sagene          Tigerstaden     01112001
Bjørn Ola Bratland      Grei            Målløs          18102001
Espen Emil Søreng       Sola/Grannes    Åsenskogen      18102001
Helene Grude            Klepp           Lura            17102001
Else Johanne Tjersvaag  Klepp           Lura            17102001
Lise Johansen           Fredrikstad     Holmlia         29102001
Elin Dahlstrøm          Fredrikstad     Holmlia         29102001
Jan-Kristian Monge      Fjerdingby      Flateby         17102001
Abbas Fazal             Holmlia         Grei            26102001
Johan Rolf              Fredrikstad     Slevik          12112001
Kjetil Fredvik          IBK Sør         OSI             26102001
Kjetil Rasmussen        Høgsk. i Narvik Sandviken       26102001
Line Aronsen            Sveiva          Akerselva       31102001
Vidar Bjørnås           TSI             Centrum         18102001
Helle Stene             Asker           Akerselva       23102001
Marius Eriksen          ASI             Sandviken       26102001
Henrik Eriksen          Slevik          Hvaler          02112001
Amy P Lamnoc            NTNUI Gløs      Nidaros         11112001
Sven Andersen           Furuset         Akerselva       13112001
Jon A. Solheim          Nordreisa       Nordstjerna     14102001
Vibeke Linnerud         Osi             Dverg           29092001
Øystein Andersen        Fredrikstad     St. Croix       01112001
Lars Skrede             Heggelia        Ælva            22102001
Christian Eriksen       Karasjok        Alta            19112001 
Marius Mørch            Slevik          Asker           02112001
Pål Langseth            Nordreisa       Harstad         21112001
Anders Thomassen        Østkanten       Dverg           22112001
Livar Mellemstrand      Undheim         Lye             14112001
Kjartan Førde           NTNUI Gløs      Phesus          05112001
Eirik L. Nergård        Soon            Holmlia         20112001
Kim Paulsen             Løkka           Holmlia         22112001
Camilla L. Johansen     Tunet           Bækkelaget      20102001
Ådne Orstad             Klepp           Øreåsen         26102001
Manasak Bantalapichai   Sola/Grannes    Sunde           07112001
Jon Petter Vorren       Sola/Grannes    Sunde           07112001
Philippe Stensland      Sola/Grannes    Sunde           07112001
Cesilie Frøland         NTNUI Dragv     Sandviken       09112001
Bernt Thorbjørnsen      Gløshaugen      Christiansand   15102001
Morten Larsen           Tunet           Lindøya         09112001
Christina Bjørkli       Gjuk            TSI             08112001
Marianne Dahlstrøm      Vålerenga       Akerselva       08112001
Tomas Granås            Lura            Christiansand   09112001
Knut Jørgen Myre        Toppen          Grimstad Stud.  18112001
Oddbjørn Fiskå          Hillevåg        Kristiansand St.14112001
Hege Ask                Vålerenga       Akerselva       20112001
Johnny S. Plaha         Holum           Nedre Furuset   29112001
Tor-Inge Syversen       Slevik          Hvaler          16112001
Christian Mathisen      Tunet           Holum           04122001
Trond Broks             Høgsk. Narvik   TSI             07112001
Signe Thorstad          Osi             Akerselva       15112001
Jan Kristian Rasmus     Nordreisa       Karasjok        22112001
Bengt Hermo Jensen      Nordreisa       TSI             23112001 
Glenn Heen              Nøklevann       Sveiva          23112001
Fredrik Aasland         Furuset         Valkyrien       30112001
Vegard Engeseth         Asker           Bærums Verk     30112001
Jostein Sommervoll      Asker           Bærums Verk     05122001
Anette Firing           Nor 92          Horten          21112001
Andreas Gjesvold        Sveiva          Grei            18122001
Alf Ronny Løkkemo       Hammerfest      Forsøl          12122001
Göran Spänner           Horten          Drammen         08122001
Vegard Sjursen          Hammerfest      Forsøl          12122001
Pål Bjørneseth          Bækkelaget      Vålerenga       19122001
Henrik Schibsted        Asker           Bærums Verk     08112001
Helge Berntsen          Askim           Strømmen        04122001
Jon Arvid Olsen         Askim           Strømmen        07122001
Tom Lillelien           Lambertseter    Nor 92          06122001
Tonje Klæbo             Fjerdingby      Tunet           25112001
Per-Chr. Walle          Sveiva          Tigerstaden     14122001
Espen Larsen            Trondheim torn. Ugla            09012002
Morten Boyer            Sola/Grannes    Åsenskogen      19122001
Jørn kristoffersen      Fredrikstad     St. Croix       17122001
Jøran Rugland           Brusand         Lye             27122001
Philippe Zuecher        Holum           Holmlia         13012002
Bjørn Rimestad          Kverneland      Lura            10012002
Christoffer V. Johansen Øreåsen         Sveiva          13012002
Karl Magnus Gustavsen   Holum           Lambertseter    22022002
Tor-Arne Brodal         Asker           Grei            08012002
Eli Haslie              Holmlia         Monolitten      03022002
John Kelly              Nordreisa       Karasjok        30012002
Håkon Thomassen         Holmlia         Soon            10012002
Terje Halvorsen         Sunde           Akerselva       15012002
Choung Van Nguyen       Sola/Grannes    Øreåsen         15012002
Tommy Rønning           Grei            Sveiva          03022002
Erik Hansen             Tåsen           NTNUI Gløs      17012002
Kim Nilsen              Sunde           Vardeneset      04022002
Tore Aasebø             Stryn           BSI             15012002
Tore Sandbakk           Stryn           BSI             15012002
Rune Bjørnsen           Hillevåg        Sunde           31012002
Kaj Werner Grimen       Fredrikstad     Øreåsen         17012002
Sverre Dahl Knutsen     Gløshaugen      Osi             24012002
Elisabeth Kristiansen   Holum           BSI             23012002
Tomi Sarkkinen          Troms Kraft     Tromsø          24012002
Elisabeth Molland       Valkyrien       Sandviken       01022002
Daniel Gustafsson       Lillehammer     Bækkelaget      01022002
Kristoffer Jørdre       Gjøvik          Ajer            01022002
Anura Bellis            Asker           Bærums Verk     01012002
Lars Salvesen           Romsås          Grei            01022002
Adrian B. Hansen        Strømmen        Fjerdingby      03022002
Jørgen Eriksen          Tigerstaden     Hillevåg        25012002
Bjørn Hagerup           Kverneland      Lye             04022002
Tommy A. Monge          Asker           Nedre Furuset   15012002
Dag O. Steen            Harstad         Drøbak-Frogn    15022002
Herman Jorkjend         Røa             Sandviken       07032002
Mads Høgholen           Nhhi            Enga            01032002
Christian Eriksen       Alta            Nordstjerna     04022002
Mats Trevland           Høgsk. Telem.   Strømmen        20012002

For spørsmål om sidene ta kontakt med innebandy@nif.idrett.no