Home Norges Bandyforbund
Terminlister Resultater Landslag NM Informasjon Notiser Turneringer Adresser Regelverk Kurs Bilder Historie Statistikk Linker Diskusjonsforum World Floorball Championships 2000 Utviklingsavdelingen International Floorball Federation


Godkjente overganger 00/01


Spiller                fra klubb        til klubb     dato:
Farup Kjetil           Holumskogen      NTNUI Gløs    07042000
Smaga Maciek           Holmlia          VIF           01052000
Burman Johan           Tunet            Holumskogen   08062000
Andreassen Jon-Arild   Høyb/Stovner     Sveiva        08062000
Hausken Geir Tore      Kverneland       Åsenskogen    26062000
Nymoen Cato            Sola/Grannes                   28062000
Heggheim Morten        Sola/Grannes                   28062000
Hauge Brian            Sola/Grannes                   28062000
Mikalsen Andreas       Sola/Grannes                   28062000
Lakrimi Adel           Sola/Grannes                   28062000
Angel Erik             Nedre Furuset    Høyb/Stovner  28062000
Bergh Frank            Sagene IF        Bækkelaget    29062000
Solberg Espen          Sandnes          Åsenskogen    29062000
Spernes Johan A.       Sarpsborg        Fredrikstad   30062000
Samuelsson Mattias     Tunet            Holumskogen   04072000
Pedersen Geir Vidar    Øreåsen          Fredrikstad   05072000 
Hausken Olav           Sola/Grannes     Åsenskogen    06072000
Mæland Andre           Sola/Grannes     Åsenskogen    14072000
Hansen Inge            Borg             Fredrikstad   10072000
Martinsen Roland       Høyb/Stovner     VIF           11072000
Leguina Erik           Fredrikstad      St. Croix     14072000
Pettersen Eivind       Fredrikstad      St. Croix     14072000
Orderud Kim Ø.         Røa              Holumskogen   15072000
Ekeberg Jørgen         Nedre Furuset    Høyb/Stovner  17072000
Larsen Geir            Øreåsen          Fredrikstad   17072000
Norheim Alf            Sola/Grannes     Åsenskogen    17072000
Mæland Yngve           Sola/Grannes                   17072000
Lie Stig Espen         Sola/Grannes                   17072000
Mørch Sverre           Nedre Furuset    Høyb/Stovner  18072000
Hansen Ståle Frode     Sveiva           Lørenskog     19072000
Løkkeberg Raymond      St. Croix        Fredrikstad   25072000
Johannessen Per-Chr    St. Croix        Fredrikstad   25072000
Borge John             Haugenstua       Målløs        31072000
Sveum Bent             Nedre Furuset    Høyb/Stovner  05082000
Lier Magne             Holmlia          Bækkelaget    21082000
Härnlund Tobias        Tunet            Holumskogen   07082000
Grimen Kaj Werner      Øreåsen          Fredrikstad   21082000
Andersen Atle R.       Øreåsen          Fredrikstad   21082000
Bergkvist Niklas       Øreåsen          Korsvoll      10082000
Nipe Espen             Fredrikstad      Greåker       08082000
Evensen Glen           Tunet            Nor           10082000
Becher Tom Erik        Tunet            Nor           10082000
Andersen Håkon Tysnes  Tunet            Nor           10082000
Aasberg Lars Rune      Sarpsborg        St. Croix     25082000
Taoushanis Zenon       Nidaros          Sola/Grannes  24082000
Sandmo Kenneth         Soon             Vålerenga     23082000
Killingstad Espen      Drammen          Rødgata       01092000
Berntsen Helge         Høgsk. Telemark  Askim         30082000
Nystrand Roger         Brumunddal       Elverum       30082000
Andresen Frode         Brumunddal       Elverum       30082000
Heggelund Atle         Ajer             Elverum       30082000
Johansen Iril S.       Nornen           Sandviken     16082000
Eriksen Line M.        Nornen           Sandviken     16082000
Johansen Henning       Halden           Fredrikstad   16082000
Heidenberg Cato        Slevik           Greåker       16082000
Heitmann Jarle         TSI              Tromsø        16082000
Nilsen Petter          Haugerud         Sveiva        21082000
Thoresen Øystein       Fredrikstad      Halden        30082000
Nysæther Marius        Holmlia          Vålerenga     21082000
Bratland Bjørn Ola     Målløs           Grei          07092000
Atterås Åge            Asker            Horten        21082000
Jursberg Martin        Romsås           Målløs        21082000
Lund Trond             Romsås           Målløs        21082000
Svensen Thomas         Lura             Åsenskogen    21082000
Berg Tomas             Sveiva           Grei          25082000
Moen Glenn             Tunet            Akerselva     08092000
Nordbø Thore Andre     Tunet            Akerselva     08092000
Paulsen Hans-Kenneth   Tunet            Sveiva        25082000
Lindstrøm Magnus       NTNUI Gløshaugen Ugla          23082000
Svensson Johan         NTNUI Gløshaugen Ugla          23082000
Grønmo Per E           Lillehammer      Karasjok      25082000
Melbøe Christian       Tåsen            Dverg         25082000
Karlsen Even           Bærums Verk      Sandvika      25082000
Bogsveen Svein         Bærums Verk      Sandvika      25082000
Pettersen Kristoffer   Bærums Verk      Nor 92        25082000
Lyby Marie S.          Øreåsen          Osi           25082000
Berg Niklas Eriksen    Dverg            Lørenskog     25082000
Søreng Steffen         Sola-Grannes                   25082000 
Paulsen Fredrik        Sola-Grannes                   25082000
Hausken Roger          Sola-Grannes                   25082000
Amundsen Kenneth       Sola-Grannes     Åsenskogen    20092000
Sanne Torfinn          Sola/Grannes     Åsenskogen    20092000
Birkemo Arne           Sola/Grannes     Åsenskogen    20092000
Ruud Per Arne          Fredrikstad      Slevik        07092000
Husby Roger            NTNUI Gløs       Ugla          07092000
Furulund Jeppe         Tåsen            Sveiva        19092000
Furulund Mats 	       Tåsen            Sveiva        20092000
Roald Magnus           Tåsen            Sveiva        28092000
Undheim Asle           Lye              Undheim       07092000
Kro Geir               Lura             Kverneland    14092000
Skar Andre             Haugerud         Fjerdingby    14092000
Nilsen Jon Kjetil      Haugerud         Fjerdingby    14092000
Ditlevsen Camilla      NTNUI Gløs       Nidaros       15092000
Pedersen Ingar Glenn   NTNUI Gløs       Nidaros       16092000
Høyem Anne Lene        Ulven Ratatosk   Sagene        05092000
Blikset Fredrik        Grei             Holumskogen   29082000
Olsen Trond            Sola/Grannes     Hillevåg      30082000
Engen Kay              Nornen           BSI           01092000
Nielsen Thomas Andre   Sola/Grannes     Sunde         15092000
Kvassheim Hans         Sola/Grannes     Sunde         15092000
Wærp Nicolay           Sola/Grannes     Sunde         22092000
Baltzersen Ronny       Tåsen            Grei          20092000
Thowsen Stian Hofslett BSI              Fana          20092000
Gulliksen Laila        Soon             Vålerenga     08092000
Østmoe Elin            Soon             Vålerenga     08092000
Bakke Beate Aas        Osi              Vålerenga     01092000
Strøm Hilde            Soon             Vålerenga     08092000
Nyvold Therese         Soon             Vålerenga     12092000
Flåm Nils              BSI              Fana          20092000
Bergsagel              Sunde            Sola/Grannes  04092000
Nielsen Eigil          Sunde            Sola/Grannes  04092000
Ekanger Ole Morten     Tromsø           Tromsø Kraft  19092000
Tveit Øyvind           Sola/Grannes                   22092000
Skulbørstad Ove D.     Høybråten/Stov.  Dverg         01092000
Köllman Mathias        Vålerenga        Tåsen         23092000
Petersen Christian     BSI              Fana          22092000
Thowsen Torkel         BSI              Fana          20092000
Olsen Hedda            Jusstud.         Sagene        20092000
Olsen Silje            Jusstud.         Sagene        20092000
Hjallum Stine          Jusstud.         Sagene        18092000
Grolander Josefin      Jusstud.         Sagene        14092000
Bore Chatrine          Jusstud.         Sagene        18092000
Olsen Bente            Jusstud.         Sagene        18092000
Sletbak Morten         Holumskogen      Grei          22092000
Natvik Steinar         Lambertseter     Vålerenga     20092000
Hatleskog Richard      Holmlia          Vålerenga     20092000
Jansen Stine           OSI              Tunet         20092000
Linnerud Anette        Haugenstua       Sveiva        23092000
Wigaard Christine      Haugenstua       Sveiva        23092000
Karlsen Gro            Haugenstua       Sveiva        23092000
Birkedal Tor-Ivar      Lura             Hillevåg      21092000
Hope Christer          Sunde            Hillevåg      21092000
Førland Are            Kverneland     	Hillevåg      21092000
Førland Jone           Kverneland       Hillevåg      21092000
Nymoen Kim             Kverneland       Hillevåg      21092000
Olsen Ole Morten D.    Kverneland       Hillevåg      21092000
Guldbrandsen Trond     Dverg            Veggen        25092000
Kristoffersen ChristianDverg            Veggen        25092000
Juelsen Anette         Greåker          Fredrikstad   05092000
Sandtangen Heidi       Greåker          Fredrikstad   05092000
Johansen Ann-Kristin   Greåker          Fredrikstad   05092000
Meisler Bjarne         Ulven            Akerselva     15092000
Pedersen Øivind        Kolbotn          Bækkelaget    15092000
Fjøsne otto            Holmlia                        23092000
Grøtvedt Lars-Petter   Sarpsborg        Rolvsøy       25092000
Fjeldstad Jane         Tunet            Sagene        23092000
Hansen Kristian        Tunet            Nor-92        20092000
Mathiesen Geir         Furuset          Dverg         23092000
Sharma Arvind          Holumskogen      Grei          23092000
Ruud Petter Jørgen     Rolvsøy          Slevik        14092000
Haarberg Karl Johan    Holmlia          Fjerdingby    18092000
Ganz Robert            Furuset          Sola/Grannes  18092000
Bjørnstad Tommy        Blåbussen        Løkka         23092000
Bjørneseth Pål         Østkanten        Tigerstaden   22092000
Krogh Thomas           Gulskogen        NOR 92        26092000
Bore Jan               Sola/Grannes     Klepp         30092000
Hansen Ole Rene        Rolvsøy          Slevik        14092000
Elvebakk Stian         Holum            Grei          22092000
Johansson Åsa          Holmlia          Vålerenga     27092000
Solberg Bjørn          Lambertseter     Soon          21092000
Kragerud Christian H.  Holum            Grei          13092000
Abrahamsen Leif Inge   BSI              Sola/Grannes  18092000
Homme Dagfinn          Grei             Målløs        28092000
Solem Erik W.          Blåbussen        Halden        21092000
Ask Kent Arne          Lura             Åsenskogen    28092000
Andresen Fredrik       Romsås           Akerselva     13092000
Børresen Bård          Romsås           Akerselva     13092000
Røste Kenneth          Romsås           Målløs        13092000
Kleven Hans Petter     Soon             Slevik        13092000
Wessel Camilla         Greåker          Fredrikstad   23092000
Bengtsen Dan           Fredrikstad      Halden        05092000
Kristensen Ola         Hammerfest       Kverneland    23092000
Berntsen Stian         Halden           Sarpsborg     05102000
Lundberg Wenche        Lambertseter     Ulven         28092000
Helliesen Henning      Lye              Klepp         03102000
Gunstensen Trond       Lye              Klepp         03102000
Haug Elin Merethe      Lambertseter     Vålerenga     04102000
Norvang Christine      Fredrikstad      Holmlia       29082000
Nguyen Jacob           Holmlia          Bækkelaget    25092000
Allen Kent             Bærums Verk      Asker         20092000
Bjaberg Sondre         Bærums Verk      Asker         20092000
Sandberg Espen G.      Bærums Verk      Asker         20092000
Lindbäck Ingrid        Øreåsen          Holmlia       29082000
Haslie Eli Hanna       Øreåsen          Holmlia       29082000
Holm Espen             Greåker          St. Croix     16092000
Hansen Linda Marie     Greåker          Fredrikstad   03102000
Westgaard Inge         Askim            Fredrikstad   01092000
Mørch Marius           Asker            Slevik        15092000
Breistein Hans Rasmus  Sarpsborg        Osi           25092000	 
Apneseth Sjur M        Brusand          Klepp         23092000
Oltedal Håvard         Brusand          Klepp         23092000
Berge Sverre           Brusand          Klepp         23092000
Vollsund Endre         Lye              NTNUI Gløsh   23092000
Bjørnås Vidar          Troms Kraft      TSI           06102000
Monge Tommy            Holum            Asker         23092000
Haugen Unn             Vålerenga        Tunet         05102000
Rannem Gro Anita       Soon             Vålerenga     18092000
Renberg Gaute          Sola/Grannes     Hillevåg      21092000
Moseng Agnete          Osi              Lillehammer   20092000
Bellis Anura Krister   Bærums Verk      Asker         23092000
Brodal Tor-Arne        Romsås           Asker         21092000
Foss Marie             Greåker          Akerselva     02102000
Nilsen Morten          Tåsen            Fjerdingby    23092000
Lian Anita             Nidaros          Sola/Grannes  22092000
Fjeldstad Frode        Furuset          Sola/Grannes  22092000
Berntsen Tommy         Sola/Grannes     Åsenskogen    18102000
Valbekmo Ingunn        Nor 92           Rødgata       12102000
Hadland Georg          Brusand          Egersund      10102000
Garpestad Ole          Brusand          Egersund      10102000
Sleveland Kenneth      Brusand          Egersund      10102000
Sandvold Roy           Brusand          Egersund      10102000
Tunheim Kjetil         Brusand          Egersund      10102000
Johansen Tor Andre     Torp             Halden        23092000
Skretting Tor Martin   Sola/Grannes                   30102000
Pettersen Petter       Slevik           Greåker       23092000
Syversen Jeanette      Slevik           Fredrikstad   12112000
Tunås Marianne         Lambertseter     Akerselva     27092000
Ceder Micael           Sagene           Korsvoll      23092000
Ekstrøm Mina           Akerselva        Tunet         11102000
Austvoll Tommy         Lura             Sola/Grannes  06102000
Hansson David          Horten           Røa           13102000
Stavenæs Marius        Akerselva        Røa           13102000
Marken Nikolai Z       Soon             Øreåsen       22092000
Olsen Beate            Akerselva        Holmlia       12102000
Gundersen Gunnar       Flateby          Korsvoll      10102000
Seppola Magnus         Nordreisa        TSI           03102000
Grude Asle             Klepp            Lura          08102000
Robertsen Rune         Tromsø           Nidaros       22092000
Rasmussen Trond        Romsås           Blåbussen     23092000
Jensen Øyvind          Nordby           Blåbussen     23092000
Bjerkland Geir         Blåbussen        Akerselva     23092000
Kagnes Jon Espen       Fjerdingby       Strømmen      29092000
Bakke Steffen Erik     Fjerdingby       Strømmen      29092000
Nesbakken Lotte        Akerselva        Holmlia       18102000
Wang Edmund k          Stakkevollan     Tromsø        28092000
Bakkehaugen Nils       Stakkevollan     Tromsø        28092000
Almås Kjetil           Stakkevollan     Tromsø        28092000
Johnsen Svein R.       Stakkevollan     Tromsø        28092000
Vollan Daniel          Stakkevollan     Tromsø        28092000
Boholm Tom             Troms Kraft      Tromsø        19092000
Ellbring Marie         Asker            NOR 92        02102000
Fagernes Hans-Petter   Holum            Sveiva        14102000
Johnsen Georg          Hammerfest       TSI           29092000
Andersen Ole Johnny    Sarpsborg        Asker         12102000
Nilsen Kjetil          Dverg            NHHI          25092000
Ræg Arve               Klepp            Drammen       29092000
Viberg Thorbjørn       Gjøvik           Horten        28092000
Visnes Øyvind          NTNUI Dragvoll   NHHI          29092000
Lilleøren David        Løkka            NTNUI Gløs.   29092000
Flatebø Anne Sopie     NTNUI Gløs       Sandviken     29092000
Mikalsen Christian     Tåsen            Grimstad      29092000
Ødegaard Morten        OSI              Strømmen      29092000
Bekkely Dani           Asker            Strømmen      29092000
Sehested Anette        Slevik           Lillehammer   06102000
Mohr Didrik            BSI              Fana          24102000
Langseth Pål           Hammerfest       Nordreisa     17102000
Frank R. Isaksen       Lura             Klepp         23102000
Kraft Elisabeth        Haugerud         Sveiva        14102000
Johansen Mari          Halden           Romsås        23102000
Sand Jo Are            Ulven Rata       Høybr/Stovner 19102000
Nordli Thomas          Ulven Rata       Høybr/Stovner 19102000
Boch Alex              Jusstud.         Granåsenkam.  19102000
Hoset Katrine          NTNUI Dragvoll   Nidaros       11102000
Pettersen Kim R        Sarpsborg        Greåker       09102000
Hofflander Magnus      Asker            Røa           20102000
Aarseth Jo Joran       TSI              Tromsø        19092000
Jørstad Kim A.         OSI              Røa           14102000
Rohde Odd A            Nornen           Valkyrien     30102000
Ericsson Kent          Fredrikstad      Rolvsøy       26102000
Andresen Erik          Nordby           NHHI          05102000
Pedersen Rune M.       Sagene           NHHI          30092000
Johansen Tommy Sten    St. Croix        Trosvik       23102000
Laland Karen           Lye              Klepp         23102000
Rugsveen Henning       Høgs. Telemark   Ajer          28092000
Wesnes Steinar         Brusand          Sola/Grannes  03102000
Walberg Stig           Hillevåg         Sola/Grannes  06102000
Jensen Brian R.        Hillevåg         Sola/Grannes  06102000
Kolek Tom Eirik        Gulskogen        Drammen       27092000
Johansen Christer F.   Sola/Grannes     Phesus        06102000
Bjørn Tommy            Stakkevollan     Tromsø        05102000
Skistad Kjetil         Nor 92           Øren          20092000
Farnes Jens Petter     Nor 92           Øren          20092000
Bakken Arild           Gulskogen        Øren          20092000
Lundgreen Espen        Nor 92           Øren          20092000
Nebell Kristian        Nor 92           Øren          20092000
Sandvik Per Kr         Risør            Grimstad      23102000
Nesje Andreas          Stryn            Sandviken     13102000
Skilbrei Martin        Høgsk. Bergen    NTNUI Dragvoll13102000
Johansen Lise          Akerselva        Fredrikstad   11102000
Puustinen Satu         Akerselva        Fredrikstad   11102000
Nes Kenneth            Nøklevann        Målløs        02112000
Haugen Åse             Nor 92           Drammen       13102000
Kvarme Espen           Sola/Grannes     Kverneland    09102000
Pettersen Jørn         Osi              Tunet         23102000
Thorbjørnsen Ronny     Greåker          NTNUI Dragv.  17102000
Kverneland Kristian    Tromsø           Kverneland    17102000
Nes Pål Gunnar         Stryn            Sandviken     13102000
Nymoen Kim             Hillevåg         Kverneland    01112000
Brenner Eiliv          Lillehammer      NTNUI Dragv.  17102000
Ytre-Eide Martin       Malvik           OSI           17102000
Olsen Jon A.           Arendal          NTNUI Dargv.  17102000
Andreassen Norvald     Arendal          Høgsk. Bergen 22092000
Nicolaysen Finn        Haugerud         Blåbussen     18102000
Evensen Alf Martin     Fredrikstad      Ankerveien    18102000
Hansen Petter          St. Croix        Hvaler        02112000
Sprenglewski Irina     Nornen           NTNUI Drag.   12102000
Nilsen Simon           Slevik           Hvaler        19102000
Salvesen Kjartan       Kverneland       Lura          29102000
Samuelson Martin       Greåker          Sarpsborg     20102000
Rakstad Marius         Gjøvik           Soon          24102000
Johansen Anders        Holum            Lindøya       09112000
Bøhmer Stian           Hammerfest       Bækkelaget    18102000
Bohman Jimmy           Asker            Tigerstaden   18102000
Ellingsen Jone         Lura             Egersund      08112000
Kiran Jan Åge          Osi              NTNUI Drag.   19102000
Magnussøn Tonje Hoff   Øreåsen          BSI           25102000
Drodz Filip            Askim            OSI           21102000
Josefsen Ronny         Stakkevollan     Tromsø        25102000
Teigen Kjartan         Lye              NHHI          06112000
Borge Jon Erik         Trosvik          NTNUI Gløs    26102000
Mørk Stian             Tune             NTNUI Dragvoll02112000
Arto Karl Johan        Holum            Holmlia       01112000
Larsen Henning         Slevik           Hvaler        10112000
Brunborg Anita         Vålerenga        Fjerdingby    18102000
Karlsen Siv            Nor 92           Drammen IF    11112000
Johansen Anders        St. Croix        Hvaler        26112000
Lilleås Gry            Nor 92           Drammen IF    30102000
Nilssen Gro            Nor 92           Drammen IF    30102000
Hagen Espen            Tunet            Sveiva        26112000
Derbakk Merete         Nor 92           Drammen IF    08112000
Maldal Tom Erik        Sola-Grannes     Åsenskogen    27112000         
Tveito Asbjørn         Arendal          Gløshaugen    09112000
Tveit Atle             Moldestud.       Høgsk. Bergen 01112000     
Simonsen Ståle         Sveiva           Flateby       17112000
Nielsen Dan Joakim     Tune             Greåker       17112000
Bjørbu Marius          Nornen           Østkanten Rat.17112000
Kristiansen Jonas      Fredrikstad      Slevik        17112000
Iversen Mikael         Hammerfest       Tromsø        17112000
Vangen Ole Fredrik     Ajer             NTNUI Gløs    01112000
Frogner Eiving         Ajer             NTNUI Gløs    01112000
Kjærheim Vegard        Sarpsborg        Drøbak-Frogn  09112000
Bjørnstad Johannes L   BSI              Centrum       24112000
Risa Aase              Lye              Klepp         15122000
Hovath Frode           Klepp            Undheim       17122000
Caroprese Gianpaolo    Haugerud         Akerselva     17122000
Austad Tore            Ryen             Elverum       24112000
Eriksen Cecilie        Soon             Tunet         29112000
Holmberg Andreas       Nornen           Bærums Verk   17112000
Braate Magnnus         Sagene           Korsvoll      01122000
Mikkelsen Jørgen       Kverneland       Klepp         24122000
Fyrand Bent            Nor 92           Gulskogen     25122000
Nilsen Thomas          Nor 92           Gulskogen     25122000
Kristiansen Espen      Ajer             NHHI          08122000
Mikalsen Kristian      Kverneland       Elverum       14122000
Høie Per Willy         Sunde            Lura          26122000
Haaverstein Trond      Sunde            Vardeneset    15122000
Bjørkum Marius         Hammerfest       Forsøl        02012001
Karlsson Micael Stig   Nor 92           Horten        31122000
Spänner Göran          Nor 92           Horten        31122000
Varsi Lasse            North Cape       Karasjok      03012000
Gilberg Christian      Fredrikstad      Rolvsøy       03012001
Haga Thomas            Nornen           Dverg         05012001
Torgersen Roger        Tunet            Asker         05012001
Olsen Cato             Akerselva        OSI           07012001
Buli Tore              NTNUI Gløs       Tåsen         05012001
Viberg Thorbjørn       Horten           Gjøvik        12012001
Holmberg Peter         OSI              Sveiva        08012001
Bjørneseth Pål         Tigerstaden      Lindeberg     09012001
Richardsen Ståle       Stakkevollan     Tromsø        09012001
Eriksen Christian      ASI              Karasjok      10012001 
Svensen Lars Oscar     Rolvsøy          Trosvik       08012001
Hansen Erik Bjørklund  NTNUI Gløsh      Asker         11022001
Bennett Thomas         Tåsen                          19012001
Klepper Silje          Askim            NTNUI Gløsh   12012001
Ruud Ingvild           Sveiva           Romsås        31012001
Østrått Sigmund        Kverneland       Sandnes       04022001
Hogstad Marianne       Haugenstua       Sveiva        04022001
Bogsveen Svein         Sandvika         Bærums Verk   04022001
Tryggstrand Kristian   ASI              Nordreisa     19012001
Isaksen Ronni          Trondheim ØHIL   Nordreisa     19012001
Norum Marion Isabel    OSI              Fredrikstad   12012001
Bjørnstad Johannes     Centrum          Harstad       11012001
Marvik Jan Helge       Sunde            Hillevåg      04022001
Rosseland Ørjan        Sunde            Hillevåg      04022001
Brækken Guro Anne      NTNUI Gløsh      OSI           26012001
ERiksen Tor Mollatt    Sarpsborg        Fredrikstad   31012001
Nadim Kristian         Toppen           Røa           26012001
Kvassheim Hans         Sunde            Sola/Grannes  02022001
Foss Marius            Holmlia          Sagene        26012001
Hoff Miriam            Osi              Blankvannsbrå 31012001
Ekberg Magnus          Holmlia          Grei          04022001
Svendsen Bjørn Egil    Nøklevann        Ringveien     06032001
Huser Ståle            Vålerenga        Holmlia       13022001
Midtmoen Geir          Ajer             NTNUI Gløsh   06022001
Sivertsen Heidi        Nidaros          Sola/Grannes  07022001

For spørsmål om sidene ta kontakt med innebandy@nif.idrett.no