Home Norges Bandyforbund
Terminlister Resultater Landslag NM Informasjon Notiser Turneringer Adresser Regelverk Kurs Bilder Historie Statistikk Linker Diskusjonsforum World Floorball Championships 2000 Utviklingsavdelingen International Floorball Federation


Kretslagsturnering Aldersbestemte klasser 2003

Poengplukker Gutt:
NAVN                    LAG             M  A   P
Jonas Magnussen         Østfold         4  4   8
Christian Nguyen        Oslo            5  2   7
Mads Rongsjord          Oslo            3  3   6
Thomas Strætre          Østfold         3  3   6
Øyvind Askeland         Rogaland        3  3   6
Christer Stokkstad      Østfold         4  1   5
Harald Olavson          Oslo            4  1   5
Thomas Sola             Rogaland        4  1   5
Alexander Texnes        Akershus        4  0   4
Sigurd Korneliussen     Østfold         3  1   4
Anders Snellingen       Oslo            2  2   4
Bjørnar Furenes         Rogaland        2  2   4
Fredrik Johansen        Østfold         2  2   4
Thomas Schie            Østfold         2  2   4
Mads Tegle              Rogaland        3  0   3
Ole M. Olesen           Oslo            3  0   3
Kenneth Våge            Akershus        2  1   3
Jørgen Lislerud         Østfold         2  1   3
Erlend Fosse            Rogaland        2  1   3
Per Ståle Aasen         Oslo            2  1   3
Sivert Grønlie          Oslo            1  2   3
Arne M. Kvalevåg        Rogaland        1  2   3
Kristoffer Buraas       Akershus        1  2   3
Magnus Strømme          Oslo            1  1   2
Kristoffer Rostad       Østfold         1  1   2
Tony Gjerberg           Østfold         1  1   2
Christoffer Hansen      Østfold         1  1   2
Oddvar Birkemo          Rogaland        1  1   2
Martin Lund             Akershus        1  1   2
Trygve Setemoen         Akershus        1  1   2
Mats Jansen             Oslo            0  2   2
Øyvind Pettersen        Sør-Trøndelag   1  0   1
Joachim Helmriksen      Akershus        1  0   1
Anders Randheim         Akershus        1  0   1
Glen Thapper            Oslo            1  0   1
Andreas Jensen          Oslo            1  0   1
Magnus Breli            Østfold         1  0   1
Sindre Kluge            Rogaland        0  1   1
Martin Skollerud        Akershus        0  1   1
Peter Solgård           Oslo            0  1   1
Jørgen Skau             Oslo            0  1   1
En stor takk til Espen W. Johannessen for sammenstillingen!

For spørsmål om sidene ta kontakt med innebandy@nif.idrett.no